Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2019 13:04:58 vasta tsitaadiga

Pole ammu kodus plexi proovinud telekas.
Panin siis tööle, 4k hdr funkab koos atmos heliga probleemivabalt icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 10:06:40 vasta tsitaadiga

Plex launches new desktop app for Mac with offline viewing, ending HTPC support for PC-connected TVs
https://9to5mac.com/2019/08/15/plex-desktop-app-mac/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2019 10:27:38 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
Plex launches new desktop app for Mac with offline viewing, ending HTPC support for PC-connected TVs
https://9to5mac.com/2019/08/15/plex-desktop-app-mac/

Eem, et kui kasutan telekat monitorina, siis enam pilt ei näe varsti plexi kaudu?
Teleka äpp jääb ikka alles?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 10:29:56 vasta tsitaadiga

... miks sa mingit suvalist lehte viitad? Blogipost on ju avalik:
https://www.plex.tv/blog/desktop-af/

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2019 10:36:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks sa mingit suvalist lehte viitad?

See jäi enne ette icon_razz.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 21:53:20 vasta tsitaadiga

Plexi app Apple tv-s ei tööta enam korralikult.Kui panna mingi film mängima,siis pausi peale pannes ja filmis mingi teine koht panna,siis enam mängima ei hakka,loeb pildi sisse kuid mängima ei hakka.Milles võib probleem võiks olla.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2019 00:18:31 vasta tsitaadiga

Mingi sitt uuendus....kui väga suur probleem, siis fixitakse suht kiiresti ära. Guugelda või viska probleem foorumisse
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 10:17:16 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/plex_now_offering_adsupported_movies_and_tv_streaming_service-news-40412.php
https://www.plex.tv/watch-free/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 12:10:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mingi sitt uuendus....kui väga suur probleem, siis fixitakse suht kiiresti ära. Guugelda või viska probleem foorumisse


Mul on kolmes toas AppleTV 4K ja kõigis sama probleem.Samas Iphones jooksvas PLEX-is seda probleemi pole.Kaks AppleTV on wifis ja üks kaabliga.

Tegin ka ühes Appletv-s prooviks reseti , aga ikka sama seis.Kas viga võiks olla koduses ruuteri seadetes.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2019 12:39:41 vasta tsitaadiga

No kui kõigis sama probleem, siis vast ikka mingi uuendusega käkiti asi ära. Iphones on teine asi

Lg telekal on suudetud aastate jooksul 2 korda asi katki teha. Õnneks parandati kiiresti ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 12:47:19 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab AppleTV-s katsetada Plexi appis (ver 2.11.1) kerimist.
Leidsin lingi ,kus kurdetakse sama vea üle.
https://forums.plex.tv/t/plaex-apple-tv-problem/500

Panen ka AppleTV teemasse sama postituse.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 21:15:43 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Kas keegi saab AppleTV-s katsetada Plexi appis (ver 2.11.1) kerimist.
Leidsin lingi ,kus kurdetakse sama vea üle.
https://forums.plex.tv/t/plaex-apple-tv-problem/500

Panen ka AppleTV teemasse sama postituse.


Proovisin, paus/play korras, kerin korras, paus kerin play korras.
ainus asi kerima hakates viskab momendiks pildi mustaks vahel kuid siis video jätkub.

plex server pole kodus, teises lokatsioonis aga see ei muuda asja ilmselt.
Üldiselt plex tarbija pole, atv infuse on parem, sujuvam.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2019 22:55:18 vasta tsitaadiga

Kas viimane uuendus ka peal. Näen et plex support foorumis kurdetakse ka asja üle. Lubati parandada ver. 2.11.2
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 11:16:21 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Kas viimane uuendus ka peal. Näen et plex support foorumis kurdetakse ka asja üle. Lubati parandada ver. 2.11.2

Täpp oli äpil peal, peaks olema värske uuendus. kahte erinevat mkv'd proovisin.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.12.2019 12:25:59 vasta tsitaadiga

kui keskit kotib, siis vaatasin eile ühe filmi ära sealt plexi "filmiriiulilt". tasuta reklaamidega netflix põhimõtteliselt. näidati siis umbes 10 minuti tagant 3x30sec adse alguses. kokku pooleteise tunni jooksul vast 5x. lubati küll 1/3 reklaame võrreldes tavalise telekaga, aga mulle anti küll kõige rohkem 1/100, kui sedagi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 19:44:19 vasta tsitaadiga

Tule uuendus 2.11.2 ,nüüd asi korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 18:24:48 vasta tsitaadiga

Kui serverile on külge pandud Plex Pass, siis kas selle abil tehtud nn. lisakontode omanikel on telefonist vaatamise soovi korral vaja ikka see tasuline osa äppi juurde võtta või katab Plexpass selle ära (st. saab kohe täisfunktsionaalsuse)?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2019 18:25:21 vasta tsitaadiga

Vaja ühekordne ost teha telefoni jaoks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 18:26:13 vasta tsitaadiga

... Plex Pass on seotud kasutajaga ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 18:33:26 vasta tsitaadiga

jeesus188, selge. Tänud!

Plex Pass on jah seotud ühe kasutajaga. Küsimus oli selles, et kui ma näiteks teen pereliikmetele serverisse eraldi ligipääsud, siis kas nad peavad mobiilist vaatamise korral oma äpid igaüks eraldi lahti lukustama või tuleb see funktsionaalsus nö. põhikasutaja poolt kohe kaasa. Kodukal olev info oli selle kohta veidi segane.

Hommikul lendas just postkasti reklaam, et pakuvad Lifetime'i -25% odavamalt. Jäin mõtlema, et kas oleks pointi. Et mis see selline oluline lisandväärtus oleks, mis ma lisaks juba praegu toimivale lahendusele saaks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2019 18:44:23 vasta tsitaadiga

warwas, iga järgmise mobla ees pead maksma
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 18:47:24 vasta tsitaadiga

... see oligi asja mõte, äpp nõuab Plex Passiga kasutajat, kuid samuti saab vaadata ka otse lehitsejast, seega pole tingimata äppi vaja ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.12.2019 19:13:02 vasta tsitaadiga

Lisaks on piirang kui sama kasutaja alt mitut telekat kasutada, siis tahtis ka vist kopika juurde. Äkki oli kolmanda telekaga, ma ei mäleta enam
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 10:39:59 vasta tsitaadiga

... teleka äpiga pole küll piiranguid tähele pannud (LG, Samsung) ja soovitav oleks telekate jaoks üldse eraldi kasutaja teha, sest telekad pole just kõige turvalisemad/privaatsemad keskkonnad ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.12.2019 10:50:15 vasta tsitaadiga

See võis olla ka ajal, kui plex passi ei kasutanud...ammu igatahes oli
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 11:13:01 vasta tsitaadiga

... võimalik, 5+ aastat kasutanud Plex Passi, ei mäletagi enam, mis enne oli ...

https://www.plex.tv/plex-pass/#modal-features

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2019 12:22:22 vasta tsitaadiga

kas keegi siit linuxi peal pms jooksutab? kuidas serveri update toimib? üleeile vist vusserdasin midagi ja väitis, et tahab värskendust saada. apt-get tulemust ei andnud mitte mingist asendist ja lõpuks lasin ikka käsitsi peale.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 12:45:02 vasta tsitaadiga

... praegu kasutan käsitsi uuendamist, kui vajalikuks pean, kuid vanasti PPA kaudu oli päris tihti olukordi, kui Plex teavitas uuest versioonist, kuid PPA-s seda üleval veel polnud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 12:45:59 vasta tsitaadiga

See Plexi apt'iga uuendamine oli vist jah veits lombakas.
Ma vist kirjutasin kunagi selleks tarbeks mingi väikese skripti, mis käis kodukal kaemas, et kas on mingit uut versiooni tulnud ja kui oli, siis sikutas alla ja installis ära.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2019 13:47:32 vasta tsitaadiga

no selge, ma mõtlesin juba, et ise saamatu loll. muidu algse installi tegi küll apt'ga ära, seega eeldasin, et update ka töötab.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 15:39:20 vasta tsitaadiga

Plexi passi omanukud, te seda telesaadete integratsiooni (Live TV) olete ka proovinud?
Nagu mäletaks, et läbi TVHeadend'i sai kuidagi meie telepildi ka Plexile söödavaks teha. Huvitaks just, mis see sellise kompoti kasutuskogemus ka oleks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 17:48:11 vasta tsitaadiga

warwas, toimis täitsa. teistele kasutajatele ei laienenud, ka neile kel plexi pass on. seega jagada ei saa, ainult ühe kasutaja all. Soovitan soojalt võtta mõni ametlikult toetatud, probleemid tekivad lampi mitte toetatud mudelitel vähemalt minu kogemusel. Et alguses täitsa töötab ja siis lampi enam mitte... Reset all ja jälle korras...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2019 02:42:32 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Plexi passi omanukud, te seda telesaadete integratsiooni (Live TV) olete ka proovinud?
Nagu mäletaks, et läbi TVHeadend'i sai kuidagi meie telepildi ka Plexile söödavaks teha. Huvitaks just, mis see sellise kompoti kasutuskogemus ka oleks.


https://github.com/wrboyce/plexheadend

kasutan, töötab

veel soovitatakse https://xteve.de/ aga ma ei mäleta miks kasutusse ei võtnud.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 20:54:59 vasta tsitaadiga

Sai üks lisa vaatajakoht tekitatud, kõik on muidu tore, Netflix paugutab ja telekas üldiselt hea, aga kui Plexi ka saaks, oleks eriti uhke.

Keegi ehk oskab öelda, kas sellisele non-Android Philipsi telekale on üldse võimalik Plex äpp külge pookida?
https://www.philips.ee/c-p/55PFL8008S_12/8000-series-ueliohuke-smart-led-teler-kolmekuelgse-ambilight-3-xl-i-ja-perfect-pixel-hd-ga

Kaevasin nii ja naapidi, leidsin miski sellise julla:
https://github.com/hitolaus/nettv-plex-client

Aga kas see ka õige asi on ja kuidas seda installima peaks või käib see lugu mingit muud pidi (kui üldse käib)? Mingit lisakarpi väga ei tahaks.

_________________
Industriaalne mööbel ning käsitöövalgustid:AlbriVintage
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 02:49:33 vasta tsitaadiga

Mine osta chromecast, üle telefoni/tahvli/arvuti saad streamima panna. Kõik netflix, plex, twitch, fb video jne jne toetatud. Töötab nagu kulda, paremat ja lihtsamat asja on raske tahta.

Sellise jubina teleka taga ikka elad üle ja ühe usb voolu adapteri

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 09:34:06 vasta tsitaadiga

Ma ise läksin sellist vidinat pidi :
https://www.roku.com/en-gb/products/roku-premiere

Varsti käes siis saan infot anda.
Eeliseks chromecasti ees pidi olema, et suudab rääkida otse serveriga, ei vaja läpakat ega tahvlit vahele.
Lisaks on 4K võimeline
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 10:08:04 vasta tsitaadiga

smily, anna jah teada, kui loomkatsed tehtud. Mul seal toas arvutit või tahvlit pole, asi peab olema lihtne ja intuitiivne mitte ainult mulle, Roku paistab hea thumbs_up.gif
_________________
Industriaalne mööbel ning käsitöövalgustid:AlbriVintage
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.02.2020 10:19:07 vasta tsitaadiga

mis moodi see server vahel välja näeb chromecasti puhul, mida roku ei vaja? chromecastil ainult netti ja samas võrgus olevat telefoni vaja. arvutist ega tahvlist ma ei tea midagi.

ainus vahe tundub olevat ainult see, et rokul eraldi oma pult. noh, eks võib kasuks tulla, kui telefon teleka vaatamise ajaks kuskile teise tuppa fooliumisse pakitakse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 10:24:58 vasta tsitaadiga

Chromecastist on 4k variant samuti, cast räägibki otse serveriga. Telefon või muu seade juhtimissks...
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.02.2020 11:09:12 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Chromecastist on 4k variant samuti, cast räägibki otse serveriga. Telefon või muu seade juhtimissks...
kust kohast roku siis mängitava meedia võtab, kui mitte otse serverist?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smily
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:26:55 vasta tsitaadiga

Vb lasen jalga nüüd, aga minu mäletamist mööda pidi avama plexi arvutis või tahvlis, ja siis sealt valima "cast to chromecast".
Ehk chromecast ei ole iseseisev, pole pulti ega äppe omal.
Roku-l aga äpp otse seadmes sees ja puldiga saad navigeerida, suhtlus on otse äpiga
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 11:28:44 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Chromecastist on 4k variant samuti, cast räägibki otse serveriga. Telefon või muu seade juhtimissks...
kust kohast roku siis mängitava meedia võtab, kui mitte otse serverist?



Kas ma ütlesin et ei võta ?

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.02.2020 12:02:57 vasta tsitaadiga

smily, kui eraldi pulti tahad, siis küll. eks maitse asi, mul pole probleem see 2 vajutust teha telefonis, et äpp chromecasti castida. edasi toimetab yt/plex/netflix ise ja eelmainitud teenuse äpp ongi puldiks. isiklikult veel mingit spets puldi äppi ega pulti lisaks ei igatse. kujutan ette, et näiteks netflixi jaoks peaksid roku enda äppi veel netflixi konto andmed sisestama. chromecasti puhul on ainult telefoni netflixi äpis tarvis sisse logida. võimalik, et saab ka webi brauseri kaudu ilma äpita, aga milleks okse.gif.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lepa
Kreisi kasutaja
Lepa

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 12:48:46 vasta tsitaadiga

Mul on point selles, et vaatamisega peaks hakkama saama põnnid iseseisvalt ja vajadusel ka neid hoidvad seeniorid. Ehk siis igasugu telefonid ja tahvlid siia võrrandisse hetkel ei mahu.
_________________
Industriaalne mööbel ning käsitöövalgustid:AlbriVintage
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 13:10:28 vasta tsitaadiga

Proovin taaskord Plexi! Menüüd, kasutajaliides üldiselt meeldib rohkem kui Embyl. Võrreldes Emby Premieriga olen hädas videode transkoodimisega. Emby sai Synology DS716+ ilusasti hakkama. Plexi puhul riistvara kiirendamise puhul pilt päris kole.
Kas keegi tarvitab Plexi koos mõne inteli prose omava NASiga? Äkki seal tarvis mõni ekstra säte käsurealt lisada, et asi viisakamalt toimetaks?

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 15:40:35 vasta tsitaadiga

... DS716+ vist jääb natuke lahjaks juba, meenuks nagu, et see ei toetanud neid codeceid, mida vaja vms. pole ise kasutanud, ei tea täpsemalt, lihtsalt siit-sealt loetu põhjal nagu mäletaks icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 16:09:01 vasta tsitaadiga

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MfYoJkiwSqCXg8cm5-Ac4oOLPRtCkgUxU0jdj3tmMPc/edit#gid=1274624273

Sul see nas jääb natuke lahjaks, lisaks ei näe ma seda siin listis

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 17:04:58 vasta tsitaadiga

See list kirjeldab "transcoding" võimekust.
Kui sul on NAS lokaalses võrgus, siis teleris määra settingute all "direct play" või mis iganes seal on, kvaliteet "original" vms.

Mul server välisvõrgus aga kuna kiirus serverist on 200Mbit/s siis toimib otse mängimine alati teleris.
Samas osad vanemad telerid Samsa ja LG on äpp ise nii bugine et jääb bufferdama või paneb pange, uuematel korras.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 17:09:02 vasta tsitaadiga

... määrata ju võid, kuid subtiitrite, teatud heli ja video codecite puhul on transcoding vältimatu ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 20.02.2020 22:31:28 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
See list kirjeldab "transcoding" võimekust.
Kui sul on NAS lokaalses võrgus, siis teleris määra settingute all "direct play" või mis iganes seal on, kvaliteet "original" vms.

Mul server välisvõrgus aga kuna kiirus serverist on 200Mbit/s siis toimib otse mängimine alati teleris.
Samas osad vanemad telerid Samsa ja LG on äpp ise nii bugine et jääb bufferdama või paneb pange, uuematel korras.

Kas keegi on näinud gigabitise võrguliidesega telekat?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Plex üldteema (player/server) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.