|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.02.2020 11:47:12
|
|
|
Parim surmahetk mängus vist:
https://streamable.com/4w9hd
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.02.2020 15:18:03
|
|
|
| maddog kirjutas: |
Ubi poes Division 2 põhimäng.... 3 euri!  |
... selle raha eest võib silmad kinni ja selg ees ligi võtta, igat senti väärt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
15.02.2020 21:54:55
|
|
|
No ei tea, ei lase seda 3€ eest osta praegu. Vaatasin konto alt järgi ja samade andmetega varemgi Ubisoftist mängu ostnud, nüüd siis ei sobi miskit.
"Oops, your payment could not be proccessed."
Ei suuna isegi panga sellele turvaliste ostude lehele. Konto ise korras, alles eelmine nädal sai Steamis ost sooritatud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
16.02.2020 08:57:57
|
|
|
Missioon oli juba silme ees, kes siis enam nii väikest takistust märkab
Väga hea mäng ja nii soodsalt
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
16.02.2020 13:22:17
|
|
|
Teeme deeli, kes ennem ostab saatke sõbrakutse .. siis saan uue vormi riietuse lahti
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.02.2020 14:47:20
|
|
|
Esimene raid läks üsna pekki aga noh kui kõik teavad mida teha pole r
tegelt raske. Peale korduvaid feile tegime discovery peal lihtsalt õppimiseks pärast viimase bossini.
Voissi võimekusega rahvast juurde vaja ja mingiaeg proovime veel.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
16.02.2020 15:54:30
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
No ei tea, ei lase seda 3€ eest osta praegu. Vaatasin konto alt järgi ja samade andmetega varemgi Ubisoftist mängu ostnud, nüüd siis ei sobi miskit.
"Oops, your payment could not be proccessed."
Ei suuna isegi panga sellele turvaliste ostude lehele. Konto ise korras, alles eelmine nädal sai Steamis ost sooritatud. |
Ostmistega vist serverid koomas või mingi suurem viga sisse jooksnud. Nüüd neil kodukal ka vastav teade.
https://support.ubisoft.com/en-GB/News/000053073/Order-payment-and-delayed-delivery-of-digital-content-from-on-the-Ubisoft-Store
Proovisin ka täna, tegin ka kõpsistele tühjenduse, lisaks proovisin ka telefonist teha ja ikka viskab errori sisse
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõttetumees
HV Guru
liitunud: 18.07.2003
|
16.02.2020 16:53:41
|
|
|
Ostke Epicust Seal sama hind.
|
|
| Kommentaarid: 659 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
534 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
16.02.2020 17:19:31
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| kjaups kirjutas: |
No ei tea, ei lase seda 3€ eest osta praegu. Vaatasin konto alt järgi ja samade andmetega varemgi Ubisoftist mängu ostnud, nüüd siis ei sobi miskit.
"Oops, your payment could not be proccessed."
Ei suuna isegi panga sellele turvaliste ostude lehele. Konto ise korras, alles eelmine nädal sai Steamis ost sooritatud. |
Ostmistega vist serverid koomas või mingi suurem viga sisse jooksnud. Nüüd neil kodukal ka vastav teade.
https://support.ubisoft.com/en-GB/News/000053073/Order-payment-and-delayed-delivery-of-digital-content-from-on-the-Ubisoft-Store
Proovisin ka täna, tegin ka kõpsistele tühjenduse, lisaks proovisin ka telefonist teha ja ikka viskab errori sisse  |
eile 22:25 läks ostuga küll libedalt, aga
amd draiverid vms on nii kuramuse katki, et ükski keskmisest nõudlikum mäng ei jooksnud ja mängimata see ka siis jäi
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
16.02.2020 17:57:32
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Teeme deeli, kes ennem ostab saatke sõbrakutse .. siis saan uue vormi riietuse lahti  |
Võiksin lisada, aga ei tea kasutajanime...
Sai ka ligi võetud ja alla tiritud. Eks mingiaeg tuleb käsile võtta, beta ajal sai ikka müdistatud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
16.02.2020 21:13:50
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Teeme deeli, kes ennem ostab saatke sõbrakutse .. siis saan uue vormi riietuse lahti  |
Võiksin lisada, aga ei tea kasutajanime...
Sai ka ligi võetud ja alla tiritud. Eks mingiaeg tuleb käsile võtta, beta ajal sai ikka müdistatud. |
Lisa mind siis kui tõesti ostsid mängu siis saada sõnum ps teeme koos mängu ... Tahaks ka seda hunteri outfitti... varsti hakkab siis metsikult huntereid ringi jooksma
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
16.02.2020 22:02:14
|
|
|
Pikemat aega tahtnud proovida kuidas uuel arvutil see jookseks, hea et sai see 3 eurone pakkumine ära oodatud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.02.2020 00:09:46
|
|
|
Proovi veel aus eestlane olla.
Seems this is not the store dedicated to your country. Not available for purchase due to geographical restrictions. This/these items may be available in your store. Back to your store.
Võtsin vana hea IE browseriks ning sai asjad aetud. Huvitav, mis jant selle kroomiga siis oli tal...
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.02.2020 00:42:20
|
|
|
| tsitaat: |
mis jant selle kroomiga siis oli tal
|
just selle kaudu sai edukalt aetud
ju siis üldine ja väga suur probleem nagu näha
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slinky
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2015
|
17.02.2020 00:47:05
|
|
|
| Ei tea, eile polnud kroomiga mingeid probleeme
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.02.2020 01:20:21
|
|
|
ahh pekki ma ajasin sassi seda hunter outfitti ei saa siis kui sa kutsud sõbra küll aga tal on juba mäng ostetud ... peab nii olema et sul on sõber kellel ei ole mängu ostetud siis kutsud teda ja alles siis ostab .... on ikka jama tehtud et meelitada inimesi seda mängu ostma
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
17.02.2020 02:54:57
|
|
|
Referral leht väidab et peab olema värske kasutaja, ei tohi olla vist enne mängitud. kellelgi soovi on, saab homme proovida äkki. Ise ka sellest outfitist ära ei ütleks
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.02.2020 03:15:29
|
|
|
Ma ei tea kas see uus kasutaja saab ka selle outfitti ? kui sa ei ole mängu ostnud siis ma tahaks proovida ....aga ma ei tea kaua see 3 € soodus kestab ? homme hommikul tuleks siis kohe proovida ... kui sa oled uus kasutaja ja ei ole mängu veel ostnud siis sa ei tohi enne osta kui sa oled nt mu sõbralistis ja siis saadan kutse ja saa ostad tahaks õudsalt moodi seda outfitti ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
17.02.2020 08:59:10
|
|
|
Imelik jah, referral leht väidab et kas ostmata mänguga või kuni 7 päeva loginist. Ma küll juba hooga eile ostsin aga mõned mb'd on veel alla laadimata
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.02.2020 10:42:19
|
|
|
Korralik ajaröövel. Panin korraks tööle ja võis kõik muu ära unustada.
Ilmselt portide teema kui missioonile minnes ei leia mitte ühtegi kaaslast.
Peale surma saan abi kutsuda, siis saan küll.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
17.02.2020 10:53:08
|
|
|
Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides.
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
17.02.2020 10:57:27
|
|
|
| Ikka, üksi mängides oled... üksi, muidugi kui pole grupis siis missiooniga võivad randomid iga aeg liituda. Mängu sisul vahet ei tohiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.02.2020 11:00:18
|
|
|
| hans kirjutas: |
| Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides. |
level 1-30 ja single-player story. on tehtav ja normaalne ka üksi mängides kuigi kambas on lõbusam.
edasi gear grind ja endgame on seltskonnamängud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kasutaja36
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2011
|
17.02.2020 11:30:11
|
|
|
| Keegi referralit tahab proovida? Siis oleks rahu majas ja saaks mängima hakata rahulikult kui ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.02.2020 12:06:30
|
|
|
| busta kirjutas: |
Korralik ajaröövel. Panin korraks tööle ja võis kõik muu ära unustada.
Ilmselt portide teema kui missioonile minnes ei leia mitte ühtegi kaaslast.
Peale surma saan abi kutsuda, siis saan küll. |
... praegu võiks ikka leida küll mängijaid, nädalavahetusel oli serveril isegi korralik järjekord. Teisalt muidugi, kui oled uus mängija ja normaliga pole veel missioone läbinud, siis ega sinna keegi väga liituda ei taha, sest see on edasijõudnute jaoks rohkem jalutamissiumalaator ja aja raiskamine. Uued mängijad tõenäoliselt veel pelgavad mitmikmängu või ei oska oma mängu avalikuks teha, seepärast on neid ka raskem leida. Kõrgematel tasemetel leidis igal juhul grupi, kellega liituda, praktiliselt hetkega ...
| hans kirjutas: |
| Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides. |
... ei maksa mitmikmängu peljata. Teistega ei pea üldse suhtlema, kui ei soovi, enamik jooksevadki missioonid läbi täiesti tuimalt ja tunnetuselt pole suurt vahet, kas mängid NPC-idega või päris inimestega, lihtsalt mängitavuselt oluliselt mitmekesisem kogemus. Samuti on teised suureks abiks, kui varustus veel nadi ja üksinda läbimine liiga raske tundub ...
| londiste kirjutas: |
| hans kirjutas: |
| Kas seal single playeris ka midagi teha on? Või üksi mängides. |
level 1-30 ja single-player story. on tehtav ja normaalne ka üksi mängides kuigi kambas on lõbusam.
edasi gear grind ja endgame on seltskonnamängud. |
... alates 30. levelist alles mäng algab, siis saab spetsialiseeruda ja missioonid hakkavad juba vaikselt väljakutset pakkuma. Ma ütleks, et kui ikka väga introvertne oled, siis võib vabalt kuni varustuse 500 tasemele üksi ära mängida. Kuid kindlasti annab koos mängimine mängule väga nauditava lisamõõtme, millest ei peaks sihilikult eemale hoidma. Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.02.2020 12:39:30
|
|
|
Kusjuures ma hiljaaegu tegin loo läbi (lvl 1-30) ja uusi mängijaid ikka kohtab. Tõenäoliselt seotud viimaste aegade soodukatega. Niiet ei jooksnud üldse kõike üksi läbi.
Varustus 400->500 tuli samuti väga kiiresti joostes teistega strongholde.
Nüüd on see motivatsiooni langemise koht - varsustus 500 ja ei viitsi nii palju korrata neid strongholde, et geari spetriifilisemaks ajada
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
viimati muutis Killhoven 17.02.2020 12:39:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.02.2020 12:39:47
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ... |
toksilist ei ole aga geari hankimine solo/public on paras pita, vähemalt mingil optimaalsel moel. isegi kui pädevalt hakkama saad, siis madala gear scorega visatakse grupist välja nii et pole asigi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.02.2020 12:42:50
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
Kusjuures ma hiljaaegu tegin loo läbi (lvl 1-30) ja uusi mängijaid ikka kohtab. Tõenäoliselt seotud viimaste aegade soodukatega. Niiet ei jooksnud üldse kõike üksi läbi.
Varustus 400->500 tuli samuti väga kiiresti joostes teistega strongholde.
Nüüd on see motivatsiooni langemise koht - varsustus 500 ja ei viitsi nii palju korrata neid strongholde, et geari spetriifilisemaks ajada  |
noo selleks on veel raid, kui huvi on ja motivatsiooni siis on dark zone ka koht kus ennast proovile panna
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
17.02.2020 13:18:36
|
|
|
| KoldK kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
Teeme deeli, kes ennem ostab saatke sõbrakutse .. siis saan uue vormi riietuse lahti  |
Võiksin lisada, aga ei tea kasutajanime...
Sai ka ligi võetud ja alla tiritud. Eks mingiaeg tuleb käsile võtta, beta ajal sai ikka müdistatud. |
Kellel huvi võib ju alati Privasse kirjutada. MrSnake on minu Ubisofti nimekene .. Eile oli ikka väga karm päev .. õhtu paremaks naelaks oli kui ainsana proovisin ellu jääda ja abistada langenuid koerte, Boomer - paksukeste keskel .. nalja oli nabani .
Postiivne, et tänu headele mängu kaaslastele on nüüd varustus veelgi parem ja ainult paremaks saab minna ..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.02.2020 13:58:00
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| busta kirjutas: |
Korralik ajaröövel. Panin korraks tööle ja võis kõik muu ära unustada.
Ilmselt portide teema kui missioonile minnes ei leia mitte ühtegi kaaslast.
Peale surma saan abi kutsuda, siis saan küll. |
... praegu võiks ikka leida küll mängijaid, nädalavahetusel oli serveril isegi korralik järjekord. Teisalt muidugi, kui oled uus mängija ja normaliga pole veel missioone läbinud, siis ega sinna keegi väga liituda ei taha, sest see on edasijõudnute jaoks rohkem jalutamissiumalaator ja aja raiskamine. Uued mängijad tõenäoliselt veel pelgavad mitmikmängu või ei oska oma mängu avalikuks teha, seepärast on neid ka raskem leida. Kõrgematel tasemetel leidis igal juhul grupi, kellega liituda, praktiliselt hetkega ... |
Olengi 30 ligidale jõudnud. Kaaslasi on pidevalt leida olnud.
Lihtsalt teises kohas teise netiga leidis kohe missioonile minnes. Sellepärast kahtlustan siin kinniseid porte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.02.2020 15:28:36
|
|
|
busta, kui pordid segaks, siis ei saaks üldse mängida, sest tehniliselt on kogu see mäng võrgumäng
| londiste kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
| Mingit toksilist käitumist pole märganud, kedagi naljalt välja ei visata, kui ikka tegutsed, mitte ei passi niisama ... |
toksilist ei ole aga geari hankimine solo/public on paras pita, vähemalt mingil optimaalsel moel. isegi kui pädevalt hakkama saad, siis madala gear scorega visatakse grupist välja nii et pole asigi. |
... pole 3 karakteri ehitamise jooksul kordagi välja visatud, ju ma siis paistsin pro välja varustuse 500 peale saamine on üsna lihtne, pigem hiljem haruldaste relvade ja varustuse nö. min-max putitamine läheb natuke nüriks (või noh, pigem RPG laadsetes mängudes tavaline), kuid see ei sega mängimist ja kedagi ukse taha ei saadeta, kui piisavalt dekoreeritud pole. Reidid on ainuke teema, kus tõepoolest tuleb olla üsna tipus ja oma võimeid väga hästi kontrollida, kuid kindlused ja muu mudru on lihtsalt harjutamiseks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
17.02.2020 15:53:27
|
|
|
Lihtsalt vahemärkuseks, et ka mina pole kordagi märganud kellegi grupist välja viskamist varustuse skoori tõttu. Jookstakse neid strongholde vabalt rahvaga kelle skoor alla 500. See stronghold pole nii raske et alla 500 mehed kindlasti ürituse failima paneks. Ilmselt on see aga olulisem raidides kuid miks pakski sinna minema kui kodutöö tegemata.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
17.02.2020 16:34:15
|
|
|
Kui tee seda Hunter setti tahate miks te lihtsalt uut kasutajat eitee ega mangu 3 euri eest eiosta peale seisma. 3 euri liiga kulukas?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
17.02.2020 17:01:12
|
|
|
AMD draiveri koha pealt nii palju, et AMD clean utility vms safw modes masin tühjaks ja 19.10.2 või 19.11.2 peaks vastu pidama.
Anthemiga võrreldes on D2 nagu öö ja päev. Aga soovida annab ikka, tegin ka lvl 30 ära. Lasin midagi õhku, siis oli mingi vaheklipp ja siis olin samal kaardil tagasi, ainult et mingid kohad olid kinni ja mingid uued vaenlased olid ja... Ühesõnaga open world mängude viga, mott oli isegi maas ja nüüd hakata veel endale tegevust otsima
Panin Diablo 3 peale ja legendary esemeid sajab nagu jõuludel lund, tormenti peale juba pidanud raskust kerima, muidu liiga lihtne.
Division 2 skillid ka ikka täielik lackluster, D1 oli huvitavam, ootasin rohkem erinevaid. Hetkel om paar drooni ja siis mingid pastad endale-teistele pealemäärimiseks. Ainuke mõistlik valik on ikka esimese taseme kilp.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
17.02.2020 17:04:29
|
|
|
Vael, edasi läheb hullemaks. kui mõned asjad ära teed-võtad, siis järgmine kord mängides on need suure tõenäosusega tagasi võetud
mõistlikke builde ja valikuid on divisionis tegelikult omajagu aga see mõistlikkuse kriteerium on väga personaalne
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.02.2020 17:43:34
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Kui tee seda Hunter setti tahate miks te lihtsalt uut kasutajat eitee ega mangu 3 euri eest eiosta peale seisma. 3 euri liiga kulukas? |
Sõbrakene,et seda saada pead veel selle uue sõbraga tegema koos 3 co-op missiooni ..Mismoodi sa kahe kasutajaga neid missioone mängid ? Ühesõnaga mul see kutse luges pean nüüd ootama et need co op missioonid ära teha ... muidugi kes pole veel mängu ostnud ja plaanivad seda teha olen alati avatud kutsetele ,ka uued kes tulevad sinna mängu ja teevad selle missiooni ära saavad ka mingi kingituse kui ma õigesti aru sain.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.02.2020 23:28:21
|
|
|
DigeBeni, Porte üle ühe siiski.
The required incoming ports for Tom Clancy's The Division 2 are as follows:
Tom Clancy's The Division 2 - PC
TCP: 13000,27015,51000,55000,55002
UDP: 22000-22032
Sama oli ka cod mw, justkui nagu töötas aga tegelikult ei olnud mängust nat type open.
Sai nii sama nurga taga surma ja igast anomaaliad, kus vastast tihti ei näinudki.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.02.2020 10:53:11
|
|
|
busta, ma ei saa päris hästi aru, mida sa sellega öelda tahad, igasugune liiklus muu maailma ja sinu arvuti vahel eeldab porte NAT mõjutab portide kaudu toimivat liiklust, kuid kui jutt käib ikka Divisionist, siis PC peal ei tohiks see olla teemaks, kui võrk on standardselt üles seatud ja ei istu mingi väga piiratud internetiühenduse taga. Ma olen nii seda, kui eelmist mänginud erinevate mobiilsete ühendustega ja ei ole sedasorti probleeme kohanud, pole vaja olnud Divisioni pärast midagi muuta ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
18.02.2020 11:13:21
|
|
|
DigeBeni, ma ei tea mida sa vaidled siin nüüd
Lihtsalt ühes kohas on mul pordid suunatud ja leiab kohe lobi täis ja teises kohas ei ole suunatud ega lahtised ja ei leia. Sama raal. Muud midagi mul siin lisada ei ole.
Suunan ükspäev ära kui aega leian aja annan sulle teada.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
18.02.2020 11:20:13
|
|
|
DZ recon missioonid on PvE, aga kas tagasi minnes on need edaspidi PvP? Või on Conflict content ainult PvP?
Segadust tekitab üks Commendation, mis ütleb, et selle saamiseks, pead Extractioni üle võtma teiselt agendilt. Ei saa aru, klas NPC agent, või teine mängija.
Ise üsna aktiivne praegu ja on üks maxitud tavaline agent ja üks Hardcore Agent L16 vist.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.02.2020 11:31:32
|
|
|
busta, jagan lihtsalt oma kogemust, PC peal pole olnud Divisioni pärast küll vajadust porte suunata. Oleks lihtsalt huvitav teada, mis sul teistmoodi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006
|
18.02.2020 13:46:28
|
|
|
Pealkirja võiks uuendada, nüüd 9.99€
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.02.2020 17:48:49
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
DZ recon missioonid on PvE, aga kas tagasi minnes on need edaspidi PvP? Või on Conflict content ainult PvP?
Segadust tekitab üks Commendation, mis ütleb, et selle saamiseks, pead Extractioni üle võtma teiselt agendilt. Ei saa aru, klas NPC agent, või teine mängija.
Ise üsna aktiivne praegu ja on üks maxitud tavaline agent ja üks Hardcore Agent L16 vist. |
teine mängija, sest extractionit NPC ei tee. Ehk siis jah edasi on PVP + mõned PVE NPC-d mõnedes punktides valvavad.
Oota seda extractionit kui tuleb teade ja lenda kohale.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
18.02.2020 19:52:32
|
|
|
| Raide ka vahest teete? Mul vist kõik mu juba vähemalt paar korda ära tehtud. Sinna pole jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
18.02.2020 19:57:55
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Raide ka vahest teete? Mul vist kõik mu juba vähemalt paar korda ära tehtud. Sinna pole jõudnud. |
Sea of Estonians: https://discord.gg/K5XTY9K
Ootame rahvast et oleks meid rohkem et raidi teha.
Siin mingi muu seltskond veel kes vahel teeb aga neil suht täis koguaeg. Voice võimalus peab olema. Millal teeme ei oska öelda - selle seltskonnaga veel fully läbi teinud pole.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
18.02.2020 20:13:28
|
|
|
| Mille pärast siis ära ei teinud ?? Minuarvates on see esimene boomer vend natuke raske ... sellesmõttes et ma ei ole aru saanud millal ja kuidas neid asju seal toimetada et talt elusi maha võtta ..... see esimene on veits puzzle ...teatud ajal peab olema keegi seal kuulpildujate juures ja keegi katma ... ülejäänud muudkui kõmmuta ja hoia varju ...ülejäänud on aru saada mis teha tuleb ,nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
18.02.2020 20:46:00
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ... |
Ülla ülla. Kogu see mäng ongi üles ehitatud kuulikäsna põhimõttel. Mind on see jama juba ammu ära tüütanud. Oled Level 10 - pead 10 lasku vastase killimiseks tegema. Oled Level 20 siis pead 20 lasku tegema jne jne. Selline mängumudel on totaalne pa.sk ja igav grindimine ning tegelikult sa ei saagi tugevamaks vastasest kuna tema level areneb koos sinuga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
19.02.2020 10:25:53
|
|
|
... kes reididega hädas, siis järgnevad videod võtavad kõik väga hästi puust ja punaselt pulkadeks:
Spoiler 
... ma reide väga ei viitsi teha, sest selleks vaja ikka keskmisest pädevamat seltskonda, head omavahelist koordineerimist jne. ja need võtavad ikka päris omajagu aega. Minu maitse jaoks kohati liiga kunstlik puzzle ülesehitus, aga noh, esimesed korrad läbi teha oli päris hea tunne
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
19.02.2020 11:28:19
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
| nujaa need robotkoerad on ka suht kuuli svammid ... |
Ülla ülla. Kogu see mäng ongi üles ehitatud kuulikäsna põhimõttel. Mind on see jama juba ammu ära tüütanud. Oled Level 10 - pead 10 lasku vastase killimiseks tegema. Oled Level 20 siis pead 20 lasku tegema jne jne. Selline mängumudel on totaalne pa.sk ja igav grindimine ning tegelikult sa ei saagi tugevamaks vastasest kuna tema level areneb koos sinuga. |
Sellise kirjelduse peale ei oska midagi öelda , kui et "tule taevas appi". Ei tea miks div2 mängijate arv nii suur on ja jätkuvalt mängijad mängivad ja ei ole visanud püssi nurka? Kas ei olegi normaalne, et raskema levelite läbimiseks pead rohkem vaeva nägema või eelistad hoopis "pay to win" mänge?
Pigem kõige suuremaks probleemiks minu jaoks pole mitte raskus astmed vaid vähene teadmiste pagas. Division 2 annab mängijatele erinevaid võimalusi ja selle suure vir varri sees on kohati raske teha õigeid otsuseid, et milline varustus (attribute, relvad, spetsialisatsioonid jne) tuleks kasutusele võtta ennem DZ, Raidi jne.
Tänaksin siin hoopis Eestlaste klanni, kes andsid ühel päeval võimaluse osaleda raidil.
Positiivne oli oli näha/tunda, et tegemist on oma ala harrastajatega ja teavad mida teevad - Vist . Miks väidan nii, Põhjus väga lihtne. Meeskonna siseselt käis pidev arutelu mida tuleks teha, erinevad mängijate rollid/positsiooni oli hästi jaotatud ja kõik teadsid mida tuleb teha ning hoidisid plaanist hästi kinni. Mis veelgi parem, et läbi nalja ja rõõmu käis pidev oskuste , teadmiste jagamine. Isegi kui esialgne plaan ei õnnestunud, siis ei visatud püssi nurka ja prooviti teha midagi muud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|