Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 07:47:59 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
az kirjutas:
Süvistava pliidi puhul pead arvestam, et ümber plaadi tuleb silikoon, mida on vaja mõne aasta pärast uuendada.


aga miks silikoon? Pole ma mingit silikooni kümmekond aastat kasutanud. icon_rolleyes.gif


Minu info pärineb inimeselt, kes on u 15 aastat tegelenud kivitasapindadega nii siinmail kui ka mujal.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 09:30:14 vasta tsitaadiga

az kirjutas:
jägaja kirjutas:
az kirjutas:
Süvistava pliidi puhul pead arvestam, et ümber plaadi tuleb silikoon, mida on vaja mõne aasta pärast uuendada.


aga miks silikoon? Pole ma mingit silikooni kümmekond aastat kasutanud. icon_rolleyes.gif


Minu info pärineb inimeselt, kes on u 15 aastat tegelenud kivitasapindadega nii siinmail kui ka mujal.


Offtopic, kuna ei tunne seda inimest, kes on 15 aastat tegelenud konkreetse asjaga, aga...
Need 15 aastat tegelejad mõnikord ei tea, mida nad tänapäeval teevad enam. St päris mitmed tegelased pole oma valdkonna arengutega kursis ja kasutavad samu tehnikaid/materjale nagu 15 aastat tagasi ja raiuvad nagu rauda, et nii on kogu aeg tehtud ja õige.
Õnneks enamik häid spetsialiste suudavad ajaga kaasas käia.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 22.01.2020 11:56:06 vasta tsitaadiga

yerba, nii on. Inimesed ei suuda tihti kunagi õpitust edasi areneda.
Muidu minu süvistataval oli plaadi keraamika servade alla pandav tihend kaasas ja sinna ta ka läks. Mul on ühekordne paigalduskogemis ja tehtud töö üle kümneaastane kasutuskogemus. icon_smile.gif


tsitaat:
keegi ei osanud külmkappe soovitada, aga selline peaks vist asja ära ajama?

Vist pesumasina teemasse tõi keegi kodumasinate poolt tekitatud tulekahju sisse, ega see külmik ongi ohtlik tegelane
Palju lugeda ei näe, kuid
tsitaat:
Neli aastat, 20 põlengut: leekidesse lahvatavad külmkapid põhjustavad Eestis ränki õnnetusi 102
Nelja aasta jooksul on külmkapist alguse saanud 20 tulekahju, neist üks lõppes inimese surmaga ja teine tappis 44 looma.

https://maaleht.delfi.ee/tasubteada/neli-aastat-20-polengut-leekidesse-lahvatavad-kulmkapid-pohjustavad-eestis-ranki-onnetusi?id=82512241

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 14:53:53 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Siin on terve NRS loend, kuid 1000€ on siiski hinna suurusjärk icon_biggrin.gif

https://www.elux.ee/ohupuhastid/12_1853__120_145

Edit. Võid ju ka mürasummutuskomplekti osta. See ei maksagi midagi icon_eek.gif 140€ https://www.elux.ee/m-rasummutuskomplekt-nrs-kacl-400


See on lisatarvik nendele kellel on juba NRS õhupuhasti. See pole mõeldud tavalisele õhupuhastile

"Õhuvoolude optimeerimiseks retsirkulatsioonirezhiimis töötavatele NRS õhupuhastajatele on valikusse lisatud uus lisatarvik. See toode võimaldab vähendada mürataset olukorras, kus tootega kaasasolevat „vaikset“ toru ei kasutata ning saavutada ligilähedaselt sama madal müratase. See lisatarvik paigaldatakse kas otse mootorile või torusüsteemile."
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 15:23:34 vasta tsitaadiga

electrolux ja aeg hob2hood peaks minema kokku-electroluxil on ka intregeeritavaid h2h. Müratasemest, kui ilma juhtmiseta paned siis kogu aeg ühtlane kõva hääl ju. Kui pliit ise määrab, siis kõva häält nii palju kui vaja, ja muidu vaikne. Ehk siis h2h ja tavalist võrreldes siis ei saa db üldiselt võrrelda kuigi h2h db võib kõvem olla, ei kasuta sa seda enamus aeg kõige kõvema peal. Minu meelest ülimugav lahendus.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 15:29:40 vasta tsitaadiga

mattu kirjutas:
electrolux ja aeg hob2hood peaks minema kokku-electroluxil on ka intregeeritavaid h2h. Müratasemest, kui ilma juhtmiseta paned siis kogu aeg ühtlane kõva hääl ju. Kui pliit ise määrab, siis kõva häält nii palju kui vaja, ja muidu vaikne. Ehk siis h2h ja tavalist võrreldes siis ei saa db üldiselt võrrelda kuigi h2h db võib kõvem olla, ei kasuta sa seda enamus aeg kõige kõvema peal. Minu meelest ülimugav lahendus.


Elctrolux ja AEG vist suht üks firma või olid ühe omaniku käes mingil ajal?
Külmikul mul vähemalt ukse peal mõlemad nimed sildil.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tufka
HV vaatleja
Tufka

liitunud: 15.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:08:29 vasta tsitaadiga

mattu kirjutas:
electrolux ja aeg hob2hood peaks minema kokku-electroluxil on ka intregeeritavaid h2h. Müratasemest, kui ilma juhtmiseta paned siis kogu aeg ühtlane kõva hääl ju. Kui pliit ise määrab, siis kõva häält nii palju kui vaja, ja muidu vaikne. Ehk siis h2h ja tavalist võrreldes siis ei saa db üldiselt võrrelda kuigi h2h db võib kõvem olla, ei kasuta sa seda enamus aeg kõige kõvema peal. Minu meelest ülimugav lahendus.

Suured, tänud. Sain ise ka disainerilt lõpuks teada et AEG ja Electrolux peaksid omavahel ühilduma. Nüüd ongi dilemma kas võtta ikka see mis oli algselt valitud
https://elux.ee/integreeritav-hupuhastaja-falmec-gruppo-incasso-evo-50cm-800-m3-h-led-2x1-2w-3200k-rv-teras-aisi304-incasso-50m8sr - Hob2Hood ei toimi
https://elux.ee/ohupuhastaja-electrolux-integreeritav-54-cm-hob2hood-rv-teras-lfg716x sellega toimiks.
Falmec Müratase db min: 53 Müratase db max: 63
Electrolux Müratase db min: 54 Müratase db max: 67
Tootlikust mõlemal ilmselt rohkem kui vaja, aga nüüd juhtimine. Esimesel on elektrooniline ja teisel mehaaaniline, vahet ei tohiks vist olla, kui hob2hoodiga töötab?
LED valgustus, tellisin köögile külma valguse, naljakas oleks nüüd kui õhupuhastaja valugus soe oleks. Falmeci omal saab seda jällegi dimmida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:14:23 vasta tsitaadiga

Tufka tõstatas hea küsimuse - valguse temperatuur köögis.
Mis teised sellest arvavad?

Mina pole ausalt sellele varem mõelnud, kuid nüüd mõtlema hakates eelistaks pigem sooja/neutraalset valgust, et näiteks puuviljade, liha jne värvitoon oleks korrektselt tuvastatav.
Niipalju kui aru olen saanud siis külm valgus üsna tugevalt moonutab värvitoone (sõltudes muidugi täpsemast valguse temperatuurist).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.01.2020 16:17:03 vasta tsitaadiga

Valguse temp kindlasti tähtis mingil määral.
Mõnes poes puu- ja juurvilja letis vist meelega pandud selline valgus, et toode seal parem välja näeks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:20:12 vasta tsitaadiga

Laes hõõgniit, kappide all soe
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:25:14 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Tufka tõstatas hea küsimuse - valguse temperatuur köögis.
Mis teised sellest arvavad?

Mina pole ausalt sellele varem mõelnud, kuid nüüd mõtlema hakates eelistaks pigem sooja/neutraalset valgust, et näiteks puuviljade, liha jne värvitoon oleks korrektselt tuvastatav.
Niipalju kui aru olen saanud siis külm valgus üsna tugevalt moonutab värvitoone (sõltudes muidugi täpsemast valguse temperatuurist).


3000K temperatuur ja CRI=>90
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 16:58:53 vasta tsitaadiga

õhupuhastaja nuppe kasutan vaid lampide kustutamiseks ,kuna millegi pärast ei kustuta masin ise ära mõnikord, ebamugavas kohas nad intregeeritaval kõigil. Eks saad ka kubul lambid välja vahetada usun. Endal ei häiri, kuna ülejäänud tasapinna valgustid on tugevamad.


Tufka kirjutas:
mattu kirjutas:
electrolux ja aeg hob2hood peaks minema kokku-electroluxil on ka intregeeritavaid h2h. Müratasemest, kui ilma juhtmiseta paned siis kogu aeg ühtlane kõva hääl ju. Kui pliit ise määrab, siis kõva häält nii palju kui vaja, ja muidu vaikne. Ehk siis h2h ja tavalist võrreldes siis ei saa db üldiselt võrrelda kuigi h2h db võib kõvem olla, ei kasuta sa seda enamus aeg kõige kõvema peal. Minu meelest ülimugav lahendus.

Suured, tänud. Sain ise ka disainerilt lõpuks teada et AEG ja Electrolux peaksid omavahel ühilduma. Nüüd ongi dilemma kas võtta ikka see mis oli algselt valitud
https://elux.ee/integreeritav-hupuhastaja-falmec-gruppo-incasso-evo-50cm-800-m3-h-led-2x1-2w-3200k-rv-teras-aisi304-incasso-50m8sr - Hob2Hood ei toimi
https://elux.ee/ohupuhastaja-electrolux-integreeritav-54-cm-hob2hood-rv-teras-lfg716x sellega toimiks.
Falmec Müratase db min: 53 Müratase db max: 63
Electrolux Müratase db min: 54 Müratase db max: 67
Tootlikust mõlemal ilmselt rohkem kui vaja, aga nüüd juhtimine. Esimesel on elektrooniline ja teisel mehaaaniline, vahet ei tohiks vist olla, kui hob2hoodiga töötab?
LED valgustus, tellisin köögile külma valguse, naljakas oleks nüüd kui õhupuhastaja valugus soe oleks. Falmeci omal saab seda jällegi dimmida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 13:25:19 vasta tsitaadiga

Falmec-l peaks pult ka kaasas olema või on eraldi juurde ostetav.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 23.01.2020 13:34:38 vasta tsitaadiga

Hinnakirjades sirvides on meelde jäänud, et lisavarustusena pakutakse. Ilmselt 2000+€ hindade juures juba saaba komplektis kaasa.

Edit. Kaks kapialust mudelit, mis e-luxi lehel välja toodud, neil kirjelduse põhjal pult juba kaasas. alla tuhande saab kätte

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
az
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2020 07:49:03 vasta tsitaadiga

Kuidas teil peab vastu integreeritud külmiku siinidel jooksev uks, st. kas uks siinidel ära ei vaju ja kui vajub mida teete?
_________________
???
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AWsander
HV kasutaja
AWsander

liitunud: 15.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 12:13:58 vasta tsitaadiga

Uks ju raami külge ka kinnitatud hingedega, miks ta ära vajuma peaks?
Mul 3 aastaga pole ära vajunud igatahes.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 20:27:11 vasta tsitaadiga

Ilmselt käib ka riiete pesumasin köögitehnika alla, paljudel masin ju köögis.
On ehk nõu anda milline eestlaetav ja kuivatiga ühes, paremini vastu peab. Paraku kahe masina jaoks ruumi pole, muidu võtaks eraldi.
Kas LG direct drive on jätkuvalt parim ja vaikseim?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 20:32:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Ilmselt käib ka riiete pesumasin köögitehnika alla, paljudel masin ju köögis.
On ehk nõu anda milline eestlaetav ja kuivatiga ühes, paremini vastu peab. Paraku kahe masina jaoks ruumi pole, muidu võtaks eraldi.
Kas LG direct drive on jätkuvalt parim ja vaikseim?

Igal tootjal erinev nimetus.....
Pesumasinavaatlus icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=729156&start=0

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 15:58:03 vasta tsitaadiga

OT: reset.ee saaga valguses ei julge enam "kahtlastest" netipoodidest midagi tellida. Kuidas https://kodumasin.ee/et/ tundub nõudepesumasina ostuks? icon_smile.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 16:28:06 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/dealer/351-kodumasinee/
5/5
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:01:20 vasta tsitaadiga

Olen ka sealt ostnud ja 5+ koht. icon_smile.gif
Viimase köögitäie küll ostsin Euronicsist, sai sealt ka täitsa viisaka hinna ning kokku lisagarantiiga 4 aastat garantiid.

Early Access kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/dealer/351-kodumasinee/
5/5
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:02:30 vasta tsitaadiga

Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:16:18 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif


Tubli poiss. Nüüd wifi külge ja pesu võib alata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:22:26 vasta tsitaadiga

Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:37:29 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif


Nomissatastsiisostsid! icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:43:49 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif

LG pesumasinatel saad nt. lisaprogramme laadida + teavitus(ed) telefoni kui ise õues toimetad thumbs_up.gif
Saab muidugi ka ilma...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:30:28 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
ceemic kirjutas:
Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif


Nomissatastsiisostsid! icon_smile.gif

Ilma vist ei saa enam ühtki icon_lol.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 21:36:47 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
yerba kirjutas:
ceemic kirjutas:
Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif


Nomissatastsiisostsid! icon_smile.gif

Ilma vist ei saa enam ühtki icon_lol.gif

Kindlasti saab

Kas wifi kaudu tööle saab panna üldse? icon_redface.gif
Paneks pesu masina, teeks ukse lahti ja sülitaks välja icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.02.2020 21:38:35 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Kas wifi kaudu tööle saab panna üldse? icon_redface.gif
Paneks pesu masina, teeks ukse lahti ja sülitaks välja icon_razz.gif

no aga mis sind takistab nii toimimast.
a) paned pesu pesema
b) avad (pesuruumi)ukse
c) sülitad uksest välja

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 21:59:12 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Kas wifi kaudu tööle saab panna üldse? icon_redface.gif
Paneks pesu masina, teeks ukse lahti ja sülitaks välja icon_razz.gif

no aga mis sind takistab nii toimimast.
a) paned pesu pesema
b) avad (pesuruumi)ukse
c) sülitad uksest välja

Aga milleks siis wifi icon_confused.gif
Sim kaarti veel panna ei saa?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 23:38:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ceemic kirjutas:
yerba kirjutas:
ceemic kirjutas:
Pole endiselt aru saanud (nõude)pesumasinate ja külmikute wifi vajadusest icon_biggrin.gif


Nomissatastsiisostsid! icon_smile.gif

Ilma vist ei saa enam ühtki icon_lol.gif

Kindlasti saab

Kas wifi kaudu tööle saab panna üldse? icon_redface.gif
Paneks pesu masina, teeks ukse lahti ja sülitaks välja icon_razz.gif


Paremal juhul teeb seda leet haxxor sinu eest.

https://www.theregister.co.uk/2017/03/26/miele_joins_internetofst_hall_of_shame/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 14:58:00 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif

Neljapäeva õhtul tellitud nõudepesumasina tõi kuller laupäeva hommikul koju icon_eek.gif thumbs_up.gif

https://kodumasin.ee/ 5+ thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 15:45:34 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif

Neljapäeva õhtul tellitud nõudepesumasina tõi kuller laupäeva hommikul koju icon_eek.gif thumbs_up.gif

https://kodumasin.ee/ 5+ thumbs_up.gif


Tellisin ka sealt sama masina. Samuti oli väga kiire tarne. Kuna köögipaigaldaja oli ülejârgmisel päeval juba tulemas, pandi samal päeval teele ja järgmine päev juba kohal. Tip-top icon_smile.gif!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 18:46:37 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära (y)
Pea 2x kallim kui erinevad teised mis väga head mudelid ka kõik töö nagu ära teevad. Kui tohib küsida siis miks selle valisid? St tal on ilmselt omadusi, mida kiirelt vaadates ei märka.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.02.2020 19:50:33 vasta tsitaadiga

Baeskades, ilmselt aeg põrandal kuva tavalist täpi asemel
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 19:50:34 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif
Pea 2x kallim kui erinevad teised mis väga head mudelid ka kõik töö nagu ära teevad. Kui tohib küsida siis miks selle valisid? St tal on ilmselt omadusi, mida kiirelt vaadates ei märka.


Vaikne on pesemise ajal. Mis see 2x odavam mudel on, mis sama hea on? icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 21:28:17 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
ceemic kirjutas:
Tellisin Bosch SMV88TX46E ära thumbs_up.gif
Pea 2x kallim kui erinevad teised mis väga head mudelid ka kõik töö nagu ära teevad. Kui tohib küsida siis miks selle valisid? St tal on ilmselt omadusi, mida kiirelt vaadates ei märka.

Boschi Zeolith kuivatus on väärtus omaette.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.02.2020 21:35:53 vasta tsitaadiga

mmm, minu masin küll plastkarpe ei kuivata icon_neutral.gif
https://www.bosch-home.ee/uuendused/perfectdry-funktsiooniga-noudepesumasinad

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 21:48:50 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
mmm, minu masin küll plastkarpe ei kuivata icon_neutral.gif
https://www.bosch-home.ee/uuendused/perfectdry-funktsiooniga-noudepesumasinad

mu 10 aastat vana masin ka kuivatab....kui just loputusvedelik otsas pole icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.02.2020 21:52:01 vasta tsitaadiga

Loputusvedelikku ei kasuta, masin sai ostetud 2007 vist.
Kallis Saksa bränd.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 21:53:18 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Loputusvedelikku ei kasuta, masin sai ostetud 2007 vist.
Kallis Saksa bränd.

Loputusvedelik muideks kuivatab...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.02.2020 21:57:37 vasta tsitaadiga

ma kasutan all icluded tablette. Nõud ongi kuivad, va. plastiknõud.
Seoliiti pannakse muuseas ka pesupulbritesse, kätte seda sealt ka sure loputamisega ei saa ja ajab riided tolmama.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 22:04:15 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ma kasutan all icluded tablette. Nõud ongi kuivad, va. plastiknõud.
Seoliiti pannakse muuseas ka pesupulbritesse, kätte seda sealt ka sure loputamisega ei saa ja ajab riided tolmama.

Tabletid jah, aga loputusvedeliku jaoks on eraldi auk.

Mis sa arvad, et kui see tablett masinasse panna, siis see loputusosa ootab kusagil nurgas kuni nõud on puhtaks pestud ja siis loputuse ajal hyppab nurgast välja? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 16.02.2020 22:06:04 vasta tsitaadiga

jeesus188, olen seda loputusvahendit ka aastaid kasutanud, mingit eelist ei ole märganud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 23:55:10 vasta tsitaadiga

No ikka on küll
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 00:38:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis see 2x odavam mudel on, mis sama hea on?

+1

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 17.02.2020 09:25:40 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
No ikka on küll
siis on tore, kui vahet märkad. Saad jätkata kasutamist.
Meil ei tehta vahet pesu kvaliteedi tõusus, seega enam ei kasuta.
Tõenäoliselt mängib vee ja miks ka mitte pesumasina enda pesu kvaliteet siin oma rolli.

PS. Hommikul võtsin pesumasinast noad-kahvlid korviga välja, nagu alati on see plastist korv märg.
Nöud ise aga on alati kuivad. Ma seda Boschi Zeolithi järgmisel ostul kaaluksin.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 09:29:46 vasta tsitaadiga

Mina enam loputusvedelikku pole ka lisanud juba pool aastat. Ei näe mingit vahet. Kasutan Finishi all in one tablette.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 01:56:51 vasta tsitaadiga

Uuriks ka natuke maad seoses köögiga. Vaja oleks täisintegreeritavat pliiti, ahju, nõudekat, ja mikrolaineahju ning lisaks eraldiseisvat kubu seina peale. Eelarve peaks jääma kuni 1500e ja värv peaks olema must.

Ise olen vaadanud umbes sellist kombot, aga otsest kogemust nende seadmetega pole:
Ahi + Pliit kombona: https://kodumasin.ee/et/integreeritav-kodutehnika/ahi-pliidiplaat-komplektid/electrolux-eoe8p31x-electrolux-liv63431bk
Nõudekas: https://kodumasin.ee/et/integreeritav-kodutehnika/integreeritavad-noudepesumasinad/electrolux-ees47320l
Mikrokas: https://kodumasin.ee/et/integreeritav-kodutehnika/integreeritavad-mikrolaineahjud/electrolux-lms4253tmx
Kubu osas ei ole isegi midagi mõistlikku leidnud aga võiks olla hob2Hood funktsiooniga

Kuidas üldiselt üldse Electrolux brändina on? On kellelgi nende konkreetsete masinatega kogemusi? Mul otseselt brändieelistus puudub, aga sooviks hinnaklassis leida enamvähem parimat lahendust ja mis disaini poolest omavahel ka kokku läheks

Parimat,
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 10:03:11 vasta tsitaadiga

antti22, ega vist olulist vahet pole,mis brändi masinaid kasutad. Tee nii, nagu eelarve võimaldab.
Ja pigem katsu lisagarantii juurde soetada, kui see vähegi mõistliku ja vastuvõetava hinnaga on.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Abi köögitehnika ostmisel mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.