Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.01.2020 13:35:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Sain kirja MTA`lt, et olen mingi 10 korterit müünud ja tulu jätnud tasumata. Riigi arvates elan ikka jube hästi vist icon_lol.gif

Loodan, et väga mööda panna aga kahe aasta jooksul võis vist ühe korteri müüa, siis ei pea täiendavaid makse maksma.
Selge see kui aastas kümme korterit müüd, tekib ostu ja müügi hinna vahe. Selle pealt oleks mõistlik makse maksta, et hiljem ei peaks maksuametiga jaurama.
Mul tutvusringkonnas paar automüüjat vahele võetud. Alguses on hea küll eputada kuidas raha tuleb. Toon muudkui läänest auto ja siis parseldan kasumiga maha. Mingi aja pärast on pill lahti kui maksuamet tagantjärgi koos intressidega makse sisse nõuab.

Ainult et ma pole ühte korterit müünud viimase 5 aasta jooksul. icon_biggrin.gif

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 13:57:54 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
pois11 kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Sain kirja MTA`lt, et olen mingi 10 korterit müünud ja tulu jätnud tasumata. Riigi arvates elan ikka jube hästi vist icon_lol.gif

Loodan, et väga mööda panna aga kahe aasta jooksul võis vist ühe korteri müüa, siis ei pea täiendavaid makse maksma.
Selge see kui aastas kümme korterit müüd, tekib ostu ja müügi hinna vahe. Selle pealt oleks mõistlik makse maksta, et hiljem ei peaks maksuametiga jaurama.
Mul tutvusringkonnas paar automüüjat vahele võetud. Alguses on hea küll eputada kuidas raha tuleb. Toon muudkui läänest auto ja siis parseldan kasumiga maha. Mingi aja pärast on pill lahti kui maksuamet tagantjärgi koos intressidega makse sisse nõuab.

Ainult et ma pole ühte korterit müünud viimase 5 aasta jooksul. icon_biggrin.gif

Aga ülejäänud üheksat? icon_rolleyes.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.01.2020 14:08:05 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:


Mul tutvusringkonnas paar automüüjat vahele võetud. Alguses on hea küll eputada kuidas raha tuleb. Toon muudkui läänest auto ja siis parseldan kasumiga maha. Mingi aja pärast on pill lahti kui maksuamet tagantjärgi koos intressidega makse sisse nõuab.

TMS:
tsitaat:
(4) Tulumaksuga ei maksustata:
..
4) tulu isiklikus tarbimises oleva vallasasja võõrandamisest;

Nii et "tõin auto, proovisin, ei meeldinud; müüsin maha ja tõin uue"
Pmst võib maksuametnik undama hakata, et asjal on äriline iseloom; peale jääb see kellel kõvemad närvid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2020 15:31:07 vasta tsitaadiga

Ma miskipärast arvan, et sellel teemal on maksuamet juba piisavalt kohtus käinud, et nii julgelt võtab seda autoärikate teemat.
Mul tuttav lõpetas kas hangeldamise ära selle pärast, et ei viitsinud pabereid täita koguaeg.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.01.2020 18:27:39 vasta tsitaadiga

Ettevõtetel vist selline värk, et enne arvele üldse ei saagi autot, kui maksuamet on nö vabastanud selle.
Aga noh ega ei pea ju ise arvele võtma, kohe otse ostja nimele.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 16:14:27 vasta tsitaadiga

Noh, kellel tehtud? Palju tasuta raha saate?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 16:18:39 vasta tsitaadiga

10.65 pean juurde maksma.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 16:28:26 vasta tsitaadiga

Veel ei saa teha ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 17:56:37 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
10.65 pean juurde maksma.


Maamaks ilmselt, endal oli kah 15eur
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 18:58:52 vasta tsitaadiga

endal ka stamp 5,50 maamaks...tagasi peaks tulema ka nii et pole probleemi
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 19:12:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Noh, kellel tehtud? Palju tasuta raha saate?

ootan pingsalt, mil saab teha
LHV saatis juba kirja, et varsti on lootust icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 20:53:09 vasta tsitaadiga

Pigem tahaks teada, millal näha saab, et palju tagasi saan ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 21:04:23 vasta tsitaadiga

15 veebruar?!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 21:44:08 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Pigem tahaks teada, millal näha saab, et palju tagasi saan ?


Saad ju praegu oma tulusid vaadata, kui mingeid ulme lasteaia ja trennitasusid ei ole, siis saad lihtsalt välja arvutada ju

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 21:47:24 vasta tsitaadiga

Kodulaenu intressilt saan vist ainult tagasi. Mingi minisumma seal nagunii.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 23:31:31 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Noh, kellel tehtud? Palju tasuta raha saate?

Tehtud, kõik läks loomade varjupaika. Ise jätsin linnukese õigesse kohta panemata. LITS YOLO.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 06.02.2020 23:49:14 vasta tsitaadiga

Sel aastal tuleb riigile maksta 130 eurot icon_redface.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 23:50:13 vasta tsitaadiga

ka-la kirjutas:
Sel aastal tuleb riigile maksta 130 eurot icon_redface.gif

Kuidas sa juba tead?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k-d.k
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2010




sõnum 06.02.2020 23:52:15 vasta tsitaadiga

Sain poole aasta pealt juba e-maile EMTA-lt, et sissetulekud lähevad lõhki ja nii palju tuleb maksta. Kuna mul on ka lihtne palgasüsteem ning aasta alguses vanas töökohas töötades kasutasin tulumaksu tagastust kuid uuele töökohale asudes läks aastane palk üpris kiirelt lõhki, siis nüüd tulebki nii palju peale maksta.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 00:33:16 vasta tsitaadiga

Laenu intress on nii väike, et sealt ei saa vist kuuspaki rahagi icon_lol.gif

Naine vist saab rohkem laste eest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 09:56:15 vasta tsitaadiga

Hinnanguliselt peaks saama ~500 riigilt tagasi.
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:33:05 vasta tsitaadiga

Esitatud. Alla 10% makstud eluasemelaenu intresside pealt saan ainult tagastust.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:37:06 vasta tsitaadiga

Hiljaks jäid
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:48:11 vasta tsitaadiga

Kah esitatud. Saan 150€ tagasi.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:57:43 vasta tsitaadiga

saab esitada juba? icon_eek.gif icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.02.2020 20:06:50 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
saab esitada juba? icon_eek.gif icon_razz.gif

e‑MTAsse sisenemine on kasutajate suure arvu tõttu hetkel piiratud. Palun proovige mõne aja pärast uuesti.

tundub nii
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:07:57 vasta tsitaadiga

Läbi häda sai jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:11:13 vasta tsitaadiga

5.22 tasuta raha
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:27:02 vasta tsitaadiga

18 eur kopikatega.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:29:38 vasta tsitaadiga

248.-
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:34:58 vasta tsitaadiga

~490. suht täppi läks
_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:37:56 vasta tsitaadiga

61 euri tagasi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 13.02.2020 20:39:32 vasta tsitaadiga

pff... 477 ainult
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:43:07 vasta tsitaadiga

Miks te yle maksate.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:45:02 vasta tsitaadiga

821

paar korda lehte refreshida ja saab esitada icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:46:01 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Miks te yle maksate.

Laiskus ja hea sissetulek!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:53:10 vasta tsitaadiga

No lihtrahvas ja muu tagurlik kontingent juba kriiskamas, et *tasuta* raha tulemas? icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.02.2020 20:59:48 vasta tsitaadiga

80 euri. Kartus oli, et peab juurde maksma icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 13.02.2020 21:12:57 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Hiid kirjutas:
saab esitada juba? icon_eek.gif icon_razz.gif

e‑MTAsse sisenemine on kasutajate suure arvu tõttu hetkel piiratud. Palun proovige mõne aja pärast uuesti.

tundub nii


Läbi swedbanki logis sisse, otse emta lehel ei teinud essugi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 21:39:58 vasta tsitaadiga

Näitab, et 0 saan tagasi - päris huvitav icon_biggrin.gif Ilmselt peab siis juurde maksma midagi mingi hetk?

EDIT: Aa okei, aasta tuludega seoses hoopis.


viimati muutis Hirff 13.02.2020 22:30:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 22:06:47 vasta tsitaadiga

5€ icon_rolleyes.gif

F5 kuniks saad logida, siis pm oled juba liinil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2020 22:09:12 vasta tsitaadiga

te saate vähemalt ligi sinna icon_biggrin.gif

mõeldi, et tehakse kavalalt, esmaspäev kuulutati tulude regamise alguspäevaks. Tegelikult alustati täna ja info levis kulutulena või kõik iga päev proovivad, et äkki saab varem icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 22:13:31 vasta tsitaadiga

jägaja, tambi f5 järjest kuniks saad logida...siis oled sees ka

Naine sai 850....see juba parem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2020 22:15:51 vasta tsitaadiga

ma olen seda suht kaua tampinud icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.02.2020 22:17:24 vasta tsitaadiga

proovi läbi panga. Pidi edulisem olema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2020 22:20:16 vasta tsitaadiga

Ilmselt esimene laine rauges, nüüd läks kähku, 21,79 €
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 22:21:15 vasta tsitaadiga

Telefonis kõige lihtsam, värskendad lehte ja saad paari minutiga sisse.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.02.2020 22:33:17 vasta tsitaadiga

Läbi panga
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 23:24:20 vasta tsitaadiga

Ma sain läbi panga ka kohe sisse. beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.02.2020 23:25:49 vasta tsitaadiga

mu polnud pangas valikut, et sisene maksuametisse icon_rolleyes.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tuludeklaratsiooni teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.