|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millised rehvid lähevad suveks alla? |
| Uued suverehvid |
|
33% |
[ 3 ] |
| Vähekasutatud suverehvid |
|
55% |
[ 5 ] |
| Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid |
|
11% |
[ 1 ] |
| Uued lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kasutatud lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
|
| hääli kokku : 9 |
|
| autor |
|
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
05.02.2020 17:00:33
|
|
|
Ma pakun, et airbagi välja lülitamiseks äkki
Mul ühel peukaril oli umbestäpselt samas kohas
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
05.02.2020 17:11:40
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
Siin mingihetk käis suur poleemika selle üle, et kumbal pool roolil püsikanupud olema peavad ja mis asendis kätt neiu põlvel hoida. Täna sai veel eesnahktoaga kilomeetreid mõõdetud ja tõsiasi on, et mina oma 185cm'ga olen liiga kääbik, et mugavalt käsi üle keskkonsooli sirutada  |
Peaasi, et on roolil, mitte nagu Škoda (VAG grupi) lahendus, kus püsikanupud on pandud suunatule kangi külge
Spoiler 
|
Mind ei häiri need seal kangi küljes ka
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
05.02.2020 17:15:47
|
|
|
Kojamehekangi küljes on normaalne, kindlasti harjuks ka suunatulekangiga ära. Peaasi, et püsikas üldse on.
Krt, ostsin uuema auto ja erinevalt vanast rondist jääb püsikata sõites parem jalg valusaks. Nagu meelega oleks asend ebamugavaks tehtud, et 1. omanik ikka kindlasti püsika eest juurde maksaks.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
05.02.2020 17:21:52
|
|
|
| krist2an kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
Siin mingihetk käis suur poleemika selle üle, et kumbal pool roolil püsikanupud olema peavad ja mis asendis kätt neiu põlvel hoida. Täna sai veel eesnahktoaga kilomeetreid mõõdetud ja tõsiasi on, et mina oma 185cm'ga olen liiga kääbik, et mugavalt käsi üle keskkonsooli sirutada  |
Peaasi, et on roolil, mitte nagu Škoda (VAG grupi) lahendus, kus püsikanupud on pandud suunatule kangi külge
Spoiler 
|
Mul on suunatulekangi all nüüd püsikakang, kas ei ole premium?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
05.02.2020 18:36:07
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Ma pakun, et airbagi välja lülitamiseks äkki
Mul ühel peukaril oli umbestäpselt samas kohas |
Lexusel sai sealt pagassi lukku keerata. Sellisel juhul elektriline pagassi avamine ei töötanud - point oli selles, et andsid auto pesulas näiteks "Valet key" mis pagassi ei suuda avada
Edit: Pildil ongi Leksuse LS400 salong
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
05.02.2020 18:48:46
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| krist2an kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
Siin mingihetk käis suur poleemika selle üle, et kumbal pool roolil püsikanupud olema peavad ja mis asendis kätt neiu põlvel hoida. Täna sai veel eesnahktoaga kilomeetreid mõõdetud ja tõsiasi on, et mina oma 185cm'ga olen liiga kääbik, et mugavalt käsi üle keskkonsooli sirutada  |
Peaasi, et on roolil, mitte nagu Škoda (VAG grupi) lahendus, kus püsikanupud on pandud suunatule kangi külge
Spoiler 
|
Mul on suunatulekangi all nüüd püsikakang, kas ei ole premium? |
Kahel autol on suunatule kangi otsas (nendest ainult üks on VAG), ühel on roolil ja ühel on eraldi kang suunakangist veidi eemal (nõks uuem VAG).
Viimane on kõige ebamugavam kasutada. Roolil kõige parem.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
05.02.2020 19:06:45
|
|
|
| Mulle see eraldi kang täiesti passib. Peaks võimalusi uurima, et kas 80+ kiirusel saaks kangi sammu 5 peale panna. 0-80 on 5 kaupa ja edasi on 10. Lihtsalt gaasiga ja "SET" saab muidugi muu täpse kiiruse ka panna.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
05.02.2020 23:56:18
|
|
|
|
Reval ütles ka mulle, et kui avarii on, lase auto kohe nende juurde tuua. Teevad kohe kalkulatsioonid ja suhtlevad ise kindlustusega.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
06.02.2020 07:42:18
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
50-60ndate dragsterite isteasend
 |
kui differ peaks laiali lendama on kindlasti huvitav tunne
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
06.02.2020 08:17:25
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Mulle see eraldi kang täiesti passib. Peaks võimalusi uurima, et kas 80+ kiirusel saaks kangi sammu 5 peale panna. 0-80 on 5 kaupa ja edasi on 10. Lihtsalt gaasiga ja "SET" saab muidugi muu täpse kiiruse ka panna. |
Kas lihtsalt all ei saa hoida +/- nuppu kuniks sobiv kiirus saavutatud?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
06.02.2020 09:54:07
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Mulle see eraldi kang täiesti passib. Peaks võimalusi uurima, et kas 80+ kiirusel saaks kangi sammu 5 peale panna. 0-80 on 5 kaupa ja edasi on 10. Lihtsalt gaasiga ja "SET" saab muidugi muu täpse kiiruse ka panna. |
Kas lihtsalt all ei saa hoida +/- nuppu kuniks sobiv kiirus saavutatud? |
Mazdal oli accel ja coast, uuel nüüd ei. Variant on ka panna nt 100 peale, resume ja siis 95 peal set vajutada. See accel ja coast teema ongi japsidel vist? Vähemalt Hondal olen ka näinud sama võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
06.02.2020 10:02:33
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Mulle see eraldi kang täiesti passib. Peaks võimalusi uurima, et kas 80+ kiirusel saaks kangi sammu 5 peale panna. 0-80 on 5 kaupa ja edasi on 10. Lihtsalt gaasiga ja "SET" saab muidugi muu täpse kiiruse ka panna. |
Kas lihtsalt all ei saa hoida +/- nuppu kuniks sobiv kiirus saavutatud? |
Bemmil sai vist timmida 1 ja 10km/h kaupa
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 10:03:55
|
|
|
| Allrait kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Mulle see eraldi kang täiesti passib. Peaks võimalusi uurima, et kas 80+ kiirusel saaks kangi sammu 5 peale panna. 0-80 on 5 kaupa ja edasi on 10. Lihtsalt gaasiga ja "SET" saab muidugi muu täpse kiiruse ka panna. |
Kas lihtsalt all ei saa hoida +/- nuppu kuniks sobiv kiirus saavutatud? |
Bemmil sai vist timmida 1 ja 10km/h kaupa  |
Škodal saab ka 1 ja 10 kaupa timmida. 10 kaupa timmiming on päris mõnus, ühe kaupa ei viitsigi jukerdada. Esimese klõpsuga ümrdab end täiskümneliseni üles või allapoole ning siis edasi kümne kaupa.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2020 10:27:13
|
|
|
Lappasin huvi pärast Škoda konfiguraatorit eile.
Kas ma olen juhm selle kasutamisel või ongi nii et kui 30k+ € Superb lähtemasinaks võtta, tuleb parkimisabid, -kaamerad jms kõik eraldi juurde võtta kalli raha eest?
Isegi sellised lisad, mis nt Insignial juba selle raha eest sees, tuleb eraldi võtta ja pmst lõpuks tuleb konfi hind 40k €
Seal on õhku sees muidugi aga just need paketid tunduvad veidrad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 10:29:40
|
|
|
Aastal 2013 uut superbi ostes oli küll nii, et kui kogu meeldiva tavaari peale ladusin konfiguraatoris, siis tuligi hind 40 000 juurde.
Aga selle eest oli ka päris hea auto, millega kiirteedel rõõmsasti kulgeda.
Linnasõiduks ( Eesti oludesse ) tundub, et Octaviast on täpselt parasjagu. Superbi enam taga ei igatse.
| softis kirjutas: |
Lappasin huvi pärast Škoda konfiguraatorit eile.
Kas ma olen juhm selle kasutamisel või ongi nii et kui 30k+ € Superb lähtemasinaks võtta, tuleb parkimisabid, -kaamerad jms kõik eraldi juurde võtta kalli raha eest?
Isegi sellised lisad, mis nt Insignial juba selle raha eest sees, tuleb eraldi võtta ja pmst lõpuks tuleb konfi hind 40k €
Seal on õhku sees muidugi aga just need paketid tunduvad veidrad. |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 10:35:24
|
|
|
See on ju skoda, odavauto nagu dacia. Täiesti ajuvaba kallis hind ka, 30k alates
Need laotaksegi by default mingit odavat varustust täis ning kui tahad uuendada kallima ja peale, siis pole nii, et lihtsalt pane asi külge ja aktiveeri ära jne. Pead need odavaimad moodulid ka kalli raha eest ära asendama, et need vastavat lisavarustust toetaks.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 10:44:37
|
|
|
Janis, kõik ei vaja ega soovigi lisavarustust. Mõnele on auto lihtsalt sõitmiseks, mitte naabri ees võimlemiseks oma massaaziistmete ja kurviksenoonidega. Rool, mootor, pedaalid, rattad... ja juba saabki sõita.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 10:46:49
|
|
|
| Ma loen ju siit, et tahetakse. Siis ongi mõistlikum juba normaalne auto võtta, mitte kalli raha eest mingit skodat endale sobivaks tuunida
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
06.02.2020 11:02:49
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Ma loen ju siit, et tahetakse. Siis ongi mõistlikum juba normaalne auto võtta, mitte kalli raha eest mingit skodat endale sobivaks tuunida |
Milline on normaalne auto ning mis Škodal (saan aru, et kõikidel Škoda mudelitel ja varustusastmetel) sellest puudu jääb?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.02.2020 11:05:15
|
|
|
No lööge letti baashinnaga mudelid ja võrdleme siis mis selle raha eest saab ja mida ei saa.
Skoda octavia, toyota corolla, honda civic, audi a4
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 11:13:26
|
|
|
| See baasvarustuse pole ka määrav. Nagu näha, siis tahetakse ka valida lisa. Odavamatel ja lahjema baasvarustusega pillidel võib lihtne lisa maksta tunduvalt rohkem
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2020 11:19:52
|
|
|
| Janis kirjutas: |
See on ju skoda, odavauto nagu dacia. Täiesti ajuvaba kallis hind ka, 30k alates
Need laotaksegi by default mingit odavat varustust täis ning kui tahad uuendada kallima ja peale, siis pole nii, et lihtsalt pane asi külge ja aktiveeri ära jne. Pead need odavaimad moodulid ka kalli raha eest ära asendama, et need vastavat lisavarustust toetaks. |
Ma ei tea. A6 sarnane baasmudel konfiguraatoris oli 51 000 ja peale samalaadse varustuse lisamist oli lõpphind 71 000.
Baashind 20 000 kallim ja lõpphind 30 000 kallim. Paistab sama proportsioon
| Betamax kirjutas: |
| Kas eksisteerib variant autost, mis on "liiga hästi varustatud"? |
Ikka võib. Mina tahan, et tagaistujatel ka mugav oleks ja ideaalis on taga istmesoojendused, eraldi kliimatsoon(id). Mõni mõtleb, et isegi juhiistme soojendus, rooli omast rääkimata on liigne luksus.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
viimati muutis softis 06.02.2020 11:21:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 11:20:10
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Ma loen ju siit, et tahetakse. Siis ongi mõistlikum juba normaalne auto võtta, mitte kalli raha eest mingit skodat endale sobivaks tuunida |
Mis see normaalne auto on? Kui teaks, siis oleks ehk ostnud selle 30k eest, mille eest Octavia ostsin.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
06.02.2020 11:21:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Aga kui võtta teistpidi - kas autot valides on mingeid lisasid, mis standardvarustuses olemas, aga kellegi jaoks täiesti mõttetud ja selle asemel võiks hind soodsam olla? Kas eksisteerib variant autost, mis on "liiga hästi varustatud"? |
ESP, püsikiirusehoidja, istmesoojendused, raadio, elektriga reguleeritavad peeglid, kesklukk.
Sõitmist need ei mõjuta ja SI süsteemis "mugavist" mõõta ei saa. Sellised lumehelvekeste lisad kõik.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
06.02.2020 11:24:20
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Ma loen ju siit, et tahetakse. Siis ongi mõistlikum juba normaalne auto võtta, mitte kalli raha eest mingit skodat endale sobivaks tuunida |
Mis see normaalne auto on? Kui teaks, siis oleks ehk ostnud selle 30k eest, mille eest Octavia ostsin. |
Süveneda ei viitsi, aga pakun et Kia on 2 korda parem auto varustuse poolest kui Skoda. Hind ka odavam.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
06.02.2020 11:25:35
|
|
|
Hihi, ma proovisin ka seda konfiguraatorit kunagi, sain hinna kokku ja läksin ostsin Lexuse
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.02.2020 11:27:43
|
|
|
Kas lexuses ikka saab veel yhendada iPhone'i ja kuulata pokerfacei?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 11:33:29
|
|
|
| Markos kirjutas: |
Hihi, ma proovisin ka seda konfiguraatorit kunagi, sain hinna kokku ja läksin ostsin Lexuse  |
Selle vanaaegse autonavi ja analoogkelladega?
Oliverk, Kial oli CNG puudu valikus.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2020 11:33:31
|
|
|
Krt, ma unustasin täitsa ära konfiguraatoreid võrreldes, et Audi on ju teada tootja, kes varustuse lünklikult komplekteerib, et lisamüügist kõva kasumit võtta.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 11:36:46
|
|
|
A6 on totaalselt teine auto, seda ei saa küll mingi superbiga võrrelda.
Mingi VW passati võib võrdluseks panna superbile vms.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
06.02.2020 11:36:53
|
|
|
Ma ei tea, siin on ju kombeks kohe Premium vastu panna Škodadele.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
06.02.2020 11:37:48
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
Hihi, ma proovisin ka seda konfiguraatorit kunagi, sain hinna kokku ja läksin ostsin Lexuse  |
Selle vanaaegse autonavi ja analoogkelladega?
Oliverk, Kial oli CNG puudu valikus. |
Aga muidugi, navi polegi, aga on auto. Navist vähe kasu, kui seal autot küljes pole.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
06.02.2020 11:58:13
|
|
|
Audid jms on baasvarustuses ka ikka väga rotikad. Volvot vaatasime siis ikka võrdlesin peamisi konkurente ka. Volvodel tuleb baas hinna sees igatahes juba parasjagu head ja paremat, selle üle nuriseda ei oska.
Skoda on odav ainult baasvarustuses, aga kui tahad sellist "valin kõik mis hing ihkab" siis ilmselt pole enam väga mõistlik auto. Hinnatase läheb selliseks kus need 1-2k et ala Octavia -> Golf teha pole enam nii määrav.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
06.02.2020 12:07:41
|
|
|
BMW küsib isegi allaklapitava tagaistme eest lisaraha
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
06.02.2020 12:39:47
|
|
|
| Allrait kirjutas: |
BMW küsib isegi allaklapitava tagaistme eest lisaraha  |
Kas mitte suunatulepakett ka päris kallis lisa pole?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k-d.k
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.07.2010
|
06.02.2020 12:41:06
|
|
|
| Ma arvan et väga paljud erikonfiguratsioonis Škodasid ei osta ka, laoautod on ilmselt hea indikatsioon sellest, millised autod meie turule peale võiks minna. Kõige kallim lao Superb on 33 750€. Varustust selle raha eest küll või mis veel puudu on?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 12:42:26
|
|
|
| ka-la kirjutas: |
| Ma arvan et väga paljud erikonfiguratsioonis Škodasid ei osta ka, laoautod on ilmselt hea indikatsioon sellest, millised autod meie turule peale võiks minna. Kõige kallim lao Superb on 33 750€. Varustust selle raha eest küll või mis veel puudu on? |
Paljude jaoks on sealt puudu vaid Audi või BMW märk.
Ja siis mingi õnnetu ego, mis saab kohe kannatada, kui mehed saunas võtavad jutuks, et kodanik X sõidab nüüd škodaga.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 12:56:07
|
|
|
| See on küll imelik jutt nüüd. Mingi skodameeste põhiteema saunas vist
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.02.2020 13:01:56
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| See on küll imelik jutt nüüd. Mingi skodameeste põhiteema saunas vist |
On jutuks tulnud küll, et Škodaga sõites jääb nüüd palju rohkem raha õlle ja sauna jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
06.02.2020 13:04:16
|
|
|
| No Sinu skodaga jah. Isegi sõidaks sellega kui tahaks nii kokku hoida ja ökotada. Sellise km hinna juures on mul täiesti savi ka igasugusest lisavarustusest seal, baasvarustus peaks juba enamvähem olema.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
06.02.2020 13:06:58
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| ka-la kirjutas: |
| Ma arvan et väga paljud erikonfiguratsioonis Škodasid ei osta ka, laoautod on ilmselt hea indikatsioon sellest, millised autod meie turule peale võiks minna. Kõige kallim lao Superb on 33 750€. Varustust selle raha eest küll või mis veel puudu on? |
Paljude jaoks on sealt puudu vaid Audi või BMW märk.
Ja siis mingi õnnetu ego, mis saab kohe kannatada, kui mehed saunas võtavad jutuks, et kodanik X sõidab nüüd škodaga. |
Eks jah, sõidaks küll, aga häbi on.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
06.02.2020 13:07:40
|
|
|
Felicia või Favorit kerega võiks saada tänapäevase tehnika, siis sõidaks.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
06.02.2020 13:14:07
|
|
|
Bemmi ja oodit ostes suurem suunatulevedeliku paak on ka lisavarustuses kirvehinnaga vist.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|