Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 00:04:40 vasta tsitaadiga

See pole ju püsiv hind. Ma ka sain ühel hetkel 0,8€ liiter kütust kuna besukast välja astudes leidsin maast raha.
Nii ma seda ka esitasin, et jääks väärmuljet.
Aga las ta jääb .. ma üritan rohkem su väljaütlemistele mitte reageerida. Mõttetu trolli toitmine.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 00:10:30 vasta tsitaadiga

Miks mõtled asju välja? Ma ju konkreetselt kirjutasin mitu liitrit võtsin ja palju maksin. Ma ei kirjutanud, et homme saan ka nii. Inimesed on ikka eriti õelad siin foorumis. Õnneks saab jaanuariga see asi läbi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 00:29:19 vasta tsitaadiga

Haapsalu Nestes oli õhtul seitsme paiku 95 postihind 1.379
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.01.2020 11:27:20 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Lasin ka eile hommikul paagi täis. 1.443 oli 98 liitrihind. Kokku kulus 67,17€
Templeid ei kogu, lastemänge(KiviPaberKäärid-PaneEnnastPõlema) ei mängi, kohv on kontorist tasuta, süüa jaksan endale normaalsetest kohtadest osta.

Oh tänksu et meelde tuletasid, läksingi kohe mängima ja ennäe võitsin. https://i.imgur.com/ajZCogd_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 11:30:11 vasta tsitaadiga

Respect
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 12:21:17 vasta tsitaadiga

geisirkli kivipaberkäärid mäng on pask ka, kuu aega mänginud juba, mitte kordagi pole võitnud.

peaks täna tankima, range näitab 210km?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 12:22:04 vasta tsitaadiga

Ma võidan iga nädal. Vihka mängijat, mitte mängu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 12:22:32 vasta tsitaadiga

ei usu.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 12:25:27 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
ei usu.



_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 12:36:42 vasta tsitaadiga

Proovisin ka pulli pärast:


_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.01.2020 13:56:11 vasta tsitaadiga

Eelmise ja praeguse mänguga olen circlelt 15€ väärtuses kütust saanud. Parim kütusefirma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:01:19 vasta tsitaadiga

10 liitrit tasuta kütust ongi teie lojaalsuse hind?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:10:45 vasta tsitaadiga

mul on circlek kodumaja kõrval, ei hakka ju teise linna otsa sõitma et hambad ristis olerexist puhast solki saada!
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:13:53 vasta tsitaadiga

Miks olerexis puhas solk on?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:25:41 vasta tsitaadiga

See on vist rohkem küsimus olerexi pressiosakonda
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:33:52 vasta tsitaadiga

Pressiosakond tegeleb kvaliteedikontrolliga?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 14:38:42 vasta tsitaadiga

Nemad oskavad hästi ja arusaadavalt väljendada kütuse kvaliteeditaset.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 15:25:44 vasta tsitaadiga

Aiai marginaal oli täna lõunaks sulanud vaid näkase 12s peale.. nii küll kütuseärikad lapsi riidesse ei saa.
Õnneks leiti lõpuks õige nupp üles ja nüüd marginaal jälle õigesti 19s peal tagasi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.01.2020 15:34:20 vasta tsitaadiga

Lasnas lükkas Circle K hinnad lakke jälle. Tähendab, korrigeeris vastavalt turuseisule thumbs_up.gif
Nüüd vist ongi mõneks ajaks uus reaalsus, et reedeti lükatakse hind lakke.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 16:40:31 vasta tsitaadiga

Muidugi, nv sõidetakse rohkem, ega kaupleja rumal pole
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 16:41:41 vasta tsitaadiga

otsustasin täna mitte tankida, pühapäeval või esmaspäeval tangin.
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 17:54:02 vasta tsitaadiga

prtv kirjutas:
mul on circlek kodumaja kõrval, ei hakka ju teise linna otsa sõitma et hambad ristis olerexist puhast solki saada!


Päris hästi sõidab selle puhta solgiga muidu. Aastaid juba
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 20:13:40 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
geisirkli kivipaberkäärid mäng on piix ka, kuu aega mänginud juba, mitte kordagi pole võitnud.


Alguses sai ikka 1-2 asja nädalas, siis mingi algoritm avastas, et vist võidan palju....peale 1 kuud enam ei viitsi jamada .....ja seda 4 numbriga puhas 0 ring kogu aeg icon_smile.gif icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 20:28:11 vasta tsitaadiga

Ennelõunat oli kartellihind 95/D 1.349€/l, peale lõunat 95 1.439€/l ja D 1.419€/l.
Ja seda nii Tallinnas kui Rakvere kandis icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 20:42:11 vasta tsitaadiga

Õpime majandust Norra moodi icon_razz.gif
link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 24.01.2020 21:07:51 vasta tsitaadiga

Kas circle ja olerex samast pütist ei saa oma kütsi?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 21:25:50 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kas circle ja olerex samast pütist ei saa oma kütsi?

Orlen kõik, Nestel oma ahel ainsama
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 21:40:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ennelõunat oli kartellihind 95/D 1.349€/l, peale lõunat 95 1.439€/l ja D 1.419€/l.
Ja seda nii Tallinnas kui Rakvere kandis icon_cool.gif


Tartus juhtus täpselt samamoodi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 22:17:22 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Ennelõunat oli kartellihind 95/D 1.349€/l, peale lõunat 95 1.439€/l ja D 1.419€/l.
Ja seda nii Tallinnas kui Rakvere kandis icon_cool.gif


Tartus juhtus täpselt samamoodi icon_rolleyes.gif


hommikul joonistati kõikjale samad numbrid ja need on siiani püsinud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 22:23:43 vasta tsitaadiga

2009. aastal. "Kuid mõne aasta pärast maksab bensiiniliiter 30 krooni - siis on hoopis ­teine jutt!"
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2020 23:57:09 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
2009. aastal. "Kuid mõne aasta pärast maksab bensiiniliiter 30 krooni - siis on hoopis ­teine jutt!"

Ei maksnud ju ..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 11:47:46 vasta tsitaadiga

Nafta hind 60 USD peal aga tanklad tõstavad hinda icon_eek.gif
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/nafta-hind-kukkus-eile-kovasti-kutuse-hind-tanklates-aga-tousis?id=88746077
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 12:00:45 vasta tsitaadiga

Vahu Allan @ aleksela
tsitaat:
Loogiline, just ostsime kalli hinnaga mahutid täis, isegi ämma boileri tankisime täis, nüüd pikalt kallis kütus müügil ja kui see otsa saab
siis on nafta hind juba raudselt tõusnud ja hinda tanklates tuleb veelgi tõsta.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 13:51:33 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Nafta hind 60 USD peal aga tanklad tõstavad hinda icon_eek.gif
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/nafta-hind-kukkus-eile-kovasti-kutuse-hind-tanklates-aga-tousis?id=88746077
just-just. Puuraugust jõuab nafta ju hetkega tanklasse õige kütuse kujul.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 13:52:17 vasta tsitaadiga

Hinnatõusu puhul küll
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 20:14:57 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Nafta hind 60 USD peal aga tanklad tõstavad hinda icon_eek.gif
https://arileht.delfi.ee/news/uudised/nafta-hind-kukkus-eile-kovasti-kutuse-hind-tanklates-aga-tousis?id=88746077
just-just. Puuraugust jõuab nafta ju hetkega tanklasse õige kütuse kujul.

Võiks nagu natuke alla hakata tulema icon_rolleyes.gif
https://markets.businessinsider.com/commodities/oil-price
Week icon_eek.gif
Month icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 23:17:58 vasta tsitaadiga

Marginaal tõuseb ja konkurents on tihe
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2020 02:45:46 vasta tsitaadiga

Ostke öko auto, ja siis unustate siia postitada. Sest see pole siis enam "rahakotti" painav teema!
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2020 20:14:30 vasta tsitaadiga

Täna nägin tankimise ajal ära kuidas plaksti hind tõusis. Õnneks küll vähe aga ikkagi tõusis. Tankima hakates oli 1,409 ja tankimise lõpuks ilutses 1,429.

Tekkis küsimus - ütleme nii, et ma olen nõus tankima mingi hinnaga - see mis hetkel postil on. Aga poleks tankima läinud selle hinnaga mis peale tankimist sinult küsitakse (näiteks enne 1,329 ja peale tankimist 1,429). Mida bensujaam sellise küsimusega teeks?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2020 20:19:27 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
ülikooli filosoofia on jälle populaarne?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2020 20:20:20 vasta tsitaadiga

Kas tankimise ajal tuli siis tankuri tabloole uus hind ja pidid uue hinna järgi maksma?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.01.2020 21:04:36 vasta tsitaadiga

Teoorias peab klient saama selle hetke hinnaga mis tankimise alustades kehtis. Kuid, kuna arve ehk tsekk genereeritakse tankimise/tehingu lõpetamise hetkel, mil on koos kõik vajalikud tehingu andmed (sh liitrit + hetke postihind), siis nii läheb et tegelikult makstakse tehingu lõppemise hetke andmete alusel. Sama ka juhul kui hind postil juhtub langema, muide.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2020 21:54:04 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Täna nägin tankimise ajal ära kuidas plaksti hind tõusis. Õnneks küll vähe aga ikkagi tõusis. Tankima hakates oli 1,409 ja tankimise lõpuks ilutses 1,429.

Tekkis küsimus - ütleme nii, et ma olen nõus tankima mingi hinnaga - see mis hetkel postil on. Aga poleks tankima läinud selle hinnaga mis peale tankimist sinult küsitakse (näiteks enne 1,329 ja peale tankimist 1,429). Mida bensujaam sellise küsimusega teeks?


Hind postis ja kassas ei käi täpselt sama sammu. Posti jõudmisel on viide sees. Tankuri peal on liitri hind, mida uuendatakse siis, kui sa tõstad püstoli. Kui kassasse maksma jõudes liitri hind on tõusnud siis on sul õigus küsida seda eelmist madalamat hinda. Hinna langedes pole veel nähtud, et klient eelmist kõrgemat tariifi nõuaks
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 10:24:08 vasta tsitaadiga

A kas sa mäletad kas tankuri tõstes oli 1.409 või 1.419 see hind? Või üldse 1.394?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 10:29:32 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoilis D 1.349€/l, Terminalis 1.409€/l, võtsin esimesest icon_smile.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2020 10:52:37 vasta tsitaadiga

päris kena vahe icon_lol.gif
ise võtsin üleeile 1.419. tavalist diislit. haiseb raisk rohkem.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 11:11:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
A kas sa mäletad kas tankuri tõstes oli 1.409 või 1.419 see hind? Või üldse 1.394?

A kas sa mäletad riiulist saiapätsi võttes oli see 89 senti või 99 senti.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 11:12:22 vasta tsitaadiga

Tellisin go oili kaardi. -5 senti postist. Ringtee oma on niigi odavam kui olerexi senine soodukas -4senti. Üldine vahe muude postidega võiks seal 10 sendi vahemikus olla. 40 liitri pealt ca 4euri, kolm paski kuus.. 12.. x12..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 11:15:48 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
A kas sa mäletad kas tankuri tõstes oli 1.409 või 1.419 see hind? Või üldse 1.394?

A kas sa mäletad riiulist saiapätsi võttes oli see 89 senti või 99 senti.

Väidetavalt on kütuste hind kõige jälgitavaim hind tarbijate seas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2020 11:26:58 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
A kas sa mäletad kas tankuri tõstes oli 1.409 või 1.419 see hind? Või üldse 1.394?

A kas sa mäletad riiulist saiapätsi võttes oli see 89 senti või 99 senti.


Ei mäletagi. Võtan riiulist, piiksutan puldiga läbi ja panen korduvkasutatavasse riidest ostukotti.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 123, 124, 125 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.