Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 18:34:32 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Üks parimaid Tarantino filme (mitte kõigi arvates), sellest ka auhind.

Minu meelest aasta parimad olid: Alita: Battle Angel, Joker ja see Tarantino film.
Mitte ei mõista, mis võlu selles Alitas nähakse...
Joker ja Once Upon A Time In Hollywood olid täitsa head.

Kui veel näinud pole, siis soovitan "Irishman".

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2020 19:25:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
indrpo kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hakkasin Gemini man filmi vaatama, 4k 80Mbps, see krt 60fps icon_eek.gif
puhta piixus kui puhas pilt icon_eek.gif thumbs_up.gif ...aga see krd seebiooper pole mulle. Nagu live õnne13 vaataks.
Kolisin fhd versiooni peale üle, see 24fps, teine asi kohe, õnneks atmos heli olemas

Vaatasime ka eile sõpradega ära, ka mingi kange 4K aga mulle tundus, et need "kiirkerimisega" kaklustseenid ei sõltunud fpsist. Päris labased tseenid aga oli mis ta oli, võibolla oleks kinos efektsem olnud aga sisu oli ikka lahja.

Mis kaklustseenid, terve 4k on liikuv seebiooper, mitte vaid võitlustseenid. Nagu päriselu vaataks, aga see pole enam film minu jaoks icon_rolleyes.gif
60fps pole ikka minu teema

Pilt jah ulmeliselt hea icon_eek.gif . 4K filme ennegi nähtud. Avengers on 60GB+ aga vot see on hoopis teine tera. Palju heledam kah kui kinodes:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pilte on kah raske võtta. Nii kui pausile panen tekib blur. Parim kogemus on ikka reaalajas vaadata.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.01.2020 19:46:52 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
IceUul kirjutas:
Üks parimaid Tarantino filme (mitte kõigi arvates), sellest ka auhind.

Minu meelest aasta parimad olid: Alita: Battle Angel, Joker ja see Tarantino film.
Mitte ei mõista, mis võlu selles Alitas nähakse...
Joker ja Once Upon A Time In Hollywood olid täitsa head.

Kui veel näinud pole, siis soovitan "Irishman".


Ma ka ei saa aru miks see joker ja kord holliwoodis nii kiidetud on.
Esimest ma pole vaadanud ja teine oli nii igav et ma jäin poole pealt magama ja lõpuni pole vaadanud.

Jokeril pole kunagi olnud mingit tausta stoorit ja see mis tänapäeval välja mõeldakse pole enam see.

Alita oli ok film, kuid lõpp jäi lahjaks. Samas see multikas oli ka parajalt lahja lõppuga mille järgi see Alita tehti.
Ja see on täielikult vaatajate maitse küsimus. Kellele meeldib ja kellele mitte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.01.2020 20:22:14 vasta tsitaadiga

lopes39, Kui sa pole vaadanud, siis muidugi sa ei saa aru miks see kiidetud on.
Inimeste maitsed on erinevad. Muusika on nt veelgi subjektiivsem.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 23:39:05 vasta tsitaadiga

Just, maitsed on erinevad, seepärast ka kummaline siin lugeda jutte, a la et ei mõista mis võlu mingis filmis nähakse. Õnneks peaks vist suht igale maitsele midagi olema.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 01:20:02 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Kõik raamatud? Jeebus

muidugi, kes pole tõe ja õiguse kogu sarja läbi lugenud see on miilits icon_evil.gif

kuigi ma mäletan, et tõe ja õiguse I osa põhikoolis oli üks igavamaid ja masendavamaid raamatuelamusi icon_biggrin.gif
aga umbes 28 aastasena võtsin I osa uuesti ette ja lugesin kõik osad järjest, nüüd pea 20 aastat hiljem võiks ju uuesti lugeda icon_confused.gif

Täpselt! Liiga vara sunnitakse lapsi lugema nii rasket lugu. Nad ei saa halligi aru. Paks raamat ka. Õudne lapsepiinamine! Mina võtsin selle tõe ja õiguse kätte 22 aastasena ja siis see raamat mulle juba meeldis. Lugesin ka teise osa, aga Indrekut ei ole lugenud. Filmi olen näinud.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 07.01.2020 10:44:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vaadake parem Mandaloriani esimest hooaega. Palju parem kui see uus triloogia kokku.
See tundub huvitav jaa. Aga selle vaatamiseks vist VPN on ainuke lahendus icon_confused.gif

Muidu selle "Tõde ja õigus" 1. osa raamatu kohta ütles isegi filmi režissöör Tanel Toom, et ta ei lugenud seda koolis, vaid alles mitu aastat hiljem. Ja et kui oleks koolis lugenud, siis ta tõenäoliselt poleks seda filmi teinud, kuna see poleks olnud piisavalt huvitav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 01:46:08 vasta tsitaadiga

kirjutanud siis ise romaan ja teinud sellest ekraniseering, selline huvitav icon_biggrin.gif
noh igatahes kirjutas ta ennast eesti filmiajalukku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2020 15:59:30 vasta tsitaadiga

Shoplifters https://www.imdb.com/title/tt8075192/?ref_=nv_sr_srsg_0
7/10
Mine 9 https://www.imdb.com/title/tt3517870/
8/10

1917 oli väga viis. Parim sõja film peale Reamees Ryani päästmist tulekut.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2020 17:38:44 vasta tsitaadiga

nagu ma arvasingi

https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/eesti-ei-paasenud-edasi-tode-ja-oigus-ei-kandideeri-parima-rahvusvahelise-filmi-oscarile?id=88629433
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.01.2020 17:52:24 vasta tsitaadiga

sinu pärast sii ei saanudki icon_mad.gif pipart tulle kusagile icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2020 18:03:24 vasta tsitaadiga

Vaatasin ka selle "Tõde ja Õigus" eile ära. Polnud nii masendav nagu kartsin, samas ka mitte nii hea nagu mõnel pool kiideti/kirjutati. Liialt palju kõnekat vaikimist oli. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2020 18:07:08 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Mis raamatut või raamatuid Dostojevskilt lugesid? Kui võrrelda "Tõde ja õigust" ja "Kuritööd ja karistust", siis esimest võiks veel lugeda, aga teist ei taha näha ka enam.

Te pole "Noort Kaardiväge" lugenud ilmselt. icon_smile.gif Vot see oli alles mõttetu raamat.

Vaatasin lennukis "Zombielandi Double Tapi" ära , lihtsalt pole võimalik vihata filmi, mille algustiitrite ajal mängib "Master of Puppets". icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 19:39:40 vasta tsitaadiga

Den skyldige 8/10 https://www.imdb.com/title/tt6742252/
Paneb kukalt kraatsima kuidas eestis ole raha, et head filmi teha icon_rolleyes.gif Sellise film teeks ilmselt 100-200k valmis.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 20:22:40 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Den skyldige 8/10 https://www.imdb.com/title/tt6742252/
Paneb kukalt kraatsima kuidas eestis ole raha, et head filmi teha icon_rolleyes.gif Sellise film teeks ilmselt 100-200k valmis.

Selle filmi eelarve oli ca 450 000eur...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 22:07:16 vasta tsitaadiga

beastbeats, ju oli. Eestis saaks odavamalt.

Jänes kirjutas:
Alari A. kirjutas:
beastbeats, ju oli. Eestis saaks odavamalt.


Paranormal Activity eelarve oli 15000$
The Blair Witch Project eelarve oli 60000$

Kui odavalt need oleks saanud Eestis ära teha ?

Oh jah... minge parem kinno.


viimati muutis Alari A. 20.01.2020 00:14:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 19.01.2020 23:44:17 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
beastbeats, ju oli. Eestis saaks odavamalt.


Paranormal Activity eelarve oli 15000$
The Blair Witch Project eelarve oli 60000$

Kui odavalt need oleks saanud Eestis ära teha ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 08:29:39 vasta tsitaadiga

Esimese saab Koplis sõna otseses mõttes sentide eest ära teha. Materjali küll ja küll.
Teise puhul viid hunniku lumehelbekesi kusagile metsa ilma nutiseadmeteta.

Iseasi, kas keegi seda kõike hiljem vaadata tahab...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 09:13:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Iseasi, kas keegi seda kõike hiljem vaadata tahab...

Algul ei taha, aga siis tuleb uudis, et kõige mõttetum film, mida mitte keegi ei vaata.
Ja siis vaadatakse! Kohe palju vaadatakse. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 22:17:18 vasta tsitaadiga

1917 kõige intensiivsem sõjafilm peale Saving Private Ryanit - pulss lükatakse filmi alguses üles ja lõpuni on hoog sees.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.01.2020 22:32:40 vasta tsitaadiga

Saving Private Ryan nüüd küll intensiivne olnud. Klassikaline Hollywoodi huinamuina pigem.
Isegi "Dunkirk" mis mulle ei istunud, oli intensiivne, "Black Hawk Down", "Hacksaw Ridge" oli intensiivne jmt.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 22:50:25 vasta tsitaadiga

Hacksaw Ridge on tõesti intensiivne, Dunkirk jättis väga meh-mulje kinost väljudes.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 23:38:20 vasta tsitaadiga

Just sattusin lugema, et ühe neetult hea lühiloo järgi on film vändatud:
https://m.imdb.com/title/tt5073642/?ref_=nv_sr_srsg_0

Eks tuleb üle mitme aja kinno minna.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 01:42:28 vasta tsitaadiga

1917 oli töesti väga hea, löpus kisus ikka silma märjaks.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 02:01:51 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Just sattusin lugema, et ühe neetult hea lühiloo järgi on film vändatud:
https://m.imdb.com/title/tt5073642/?ref_=nv_sr_srsg_0

Eks tuleb üle mitme aja kinno minna.



Võibolla lühilugu on hea, aga film ise oli 5.5/10
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 09:04:07 vasta tsitaadiga

1917 - Müts maha! Ei ole hollivuudilik sõjafilm, vaid päris hästi on edasi antud reaalsust...2 tundi head toonust ja ei imesta, miks kandideerib 10-le Oscarile. Mida ma ise tundsin - see film ei ole kõigile ehk need, kes otsivad jõhkrat püssipauku ja kuulirahet, siis valige midagi muud. See film on ellujäämisest, püüdes säilitada inimlikuse keset sõda...

viimati muutis miga 22.01.2020 12:33:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 11:07:18 vasta tsitaadiga

Tugev psühholoogiline draama thumbs_up.gif sõjaõudus väga hästi edasi kantud ja ühe-võtte-efekt toetas kulgemist väga edukalt. 2 momenti olid nii hästi tehtud, et "juba pekkis?". Üks vähestest filmidest kus poole pealt kella ei pea vaatama.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 01:35:34 vasta tsitaadiga

Wind River 8/10
https://www.imdb.com/title/tt5362988/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 10:06:34 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Wind River 8/10
https://www.imdb.com/title/tt5362988/

Parimal juhul ehk 5. Suhteliselt tuim ja aeglane film.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 10:48:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
alpha kirjutas:
Wind River 8/10
https://www.imdb.com/title/tt5362988/

Parimal juhul ehk 5. Suhteliselt tuim ja aeglane film.
aeglus ei seganud ja mulle meeldis
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 10:52:12 vasta tsitaadiga

Siis on hästi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2020 10:55:16 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Betamax kirjutas:
alpha kirjutas:
Wind River 8/10
https://www.imdb.com/title/tt5362988/

Parimal juhul ehk 5. Suhteliselt tuim ja aeglane film.
aeglus ei seganud ja mulle meeldis

Mulle ka see aeglus icon_smile.gif sobis ja film oli üsnagi vaadatav.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.01.2020 11:19:10 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Betamax kirjutas:
alpha kirjutas:
Wind River 8/10
https://www.imdb.com/title/tt5362988/

Parimal juhul ehk 5. Suhteliselt tuim ja aeglane film.
aeglus ei seganud ja mulle meeldis


Eestlane ongi pikaldane. Said rahulikult süveneda icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 13:13:29 vasta tsitaadiga

Cinamoni kino avab 7. veebruaril T1 kaubanduskeskuses uue IMAX-tehnoloogiaga kinosaali.
https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ootamatu-uuendus-t1-keskuses-avatakse-veel-uks-kinosaal?id=88726509
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2020 13:20:51 vasta tsitaadiga

Hea uudis. Polegi IMAXI kogemust siiani kogenud.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2020 13:53:26 vasta tsitaadiga

Järelikult läheb kino Kosmosel hästi, kui meil juba teine IMAX kino tehakse.
Neid IMAX kinosid pole kõigis riigis ja osad IMAX pole üldsegi filmide vaatamiseks ja on sellises kuppel ekraani stiilis.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.01.2020 15:07:51 vasta tsitaadiga

Ma ei imestaks kui T1 ise osaliselt seda IMAXi saali ehitust rahastaks. Vähemalt 1 teoreeritiline põhjus seda keskust külastada on siis juures.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 23.01.2020 15:15:52 vasta tsitaadiga

JoJo Rabbit - soovitan vaatama minna. Väga huumoririkas draama.
https://www.imdb.com/title/tt2584384/

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 16:33:49 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Järelikult läheb kino Kosmosel hästi, kui meil juba teine IMAX kino tehakse.


IMAX kolibki Kosmosest T1-te. Kosmosesse jääb tavaline kino...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 16:35:21 vasta tsitaadiga

thumbs_down.gif

Krt seda ma imestasin miks ühtegi 1917 seanssi Kosmoses IMAX saalis pole icon_mad.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 16:58:50 vasta tsitaadiga

Tee ainiga seoses icon_lol.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2020 17:43:14 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Järelikult läheb kino Kosmosel hästi, kui meil juba teine IMAX kino tehakse.


IMAX kolibki Kosmosest T1-te. Kosmosesse jääb tavaline kino...

Mingi ametlikum allikas sellele infole? See mulle küll ei meeldi. Kosmoses on väga järsk kalle mis mulle meeldib. Ees võib istuda ka üle kahemeetrine korvpallur ja ikka ei jää kellegi pea ette. Lisaks on tegu ikka kinoga mitte kaubanduskeskusega kuhu kino juurde keevitatud.

Kui just IMAX sert ära ei võeta, siis raske uskuda, et hakkavad nüüd peasaali ümber ehitama, et IMAX ära kaotada. See ju samuti kulu. Tundub jabur.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 17:51:36 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ootamatu-uuendus-t1-keskuses-avatakse-veel-uks-kinosaal?id=88726509

tsitaat:
Praegu uuendatakse kino Cinamon tulevases IMAX-saalis kaubandus- ja meelelahutuskeskuses T1 seadmeid, paigaldatakse uus projektor,
ekraan ja helitehnika. Saal mahutab 177 pealtvaatajat, teatas Cinamon pressiteates.

Ettevõte uuendab ka Kosmose kino saali, kuhu paigaldatakse uusim RGB Barco laserprojektor ja Dolby helitehnika
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 18:31:57 vasta tsitaadiga

Jep, lugesin sama, ikka mõlemas on IMAX.
Väga pädev uudis, nad võiksid eri filme ka näidata erienvatel aegadel kahe kino vahel.
Kosmose graafik ei sobinud alati ja siis jõudis film juba asjad pakkida, kuna uus film tuli peale.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.01.2020 18:38:29 vasta tsitaadiga

Winterwind, Jah seda lugesin tõesti. Ma pole filmitehnika ekspert aga samas ei mõista kuidas uus projektor ja helitehnika nüüd ekisteeriva IMAX-i ära kaotavad? Ekraan jääb ju samaks. Barco laser siis ei toeta IMAX formaati või? Vaatan, et IMAX on alates 2012 kasutanud Barco projektoreid ekslusiivselt.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.01.2020 18:45:52 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Mingi ametlikum allikas sellele infole? See mulle küll ei meeldi. Kosmoses on väga järsk kalle mis mulle meeldib. Ees võib istuda ka üle kahemeetrine korvpallur ja ikka ei jää kellegi pea ette. Lisaks on tegu ikka kinoga mitte kaubanduskeskusega kuhu kino juurde keevitatud.

Ma pole ise sinna IMAX Kosmosesse roninud, kuna parkida pole kusagil mõistlikult. T1 suht hõreda liiklusega, sinna mugav minna.
Apollo Mustamäe ka parkimisega lihtsalt kasutatav, Apollo Ülemistes on hullumaja ja kino enda kogemus ka head muljet ei jätnud. Ei suudeta seansi algusest kinni pidada.
Viimsi kinno minnes tuleb pea alati üle te parkida. Aga siiski lähemale kui Ülemistes lihtsalt parkla ühest otsast kinoni jalutada. icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 18:48:58 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Tomorrow kirjutas:

Mingi ametlikum allikas sellele infole? See mulle küll ei meeldi. Kosmoses on väga järsk kalle mis mulle meeldib. Ees võib istuda ka üle kahemeetrine korvpallur ja ikka ei jää kellegi pea ette. Lisaks on tegu ikka kinoga mitte kaubanduskeskusega kuhu kino juurde keevitatud.

Ma pole ise sinna IMAX Kosmosesse roninud, kuna parkida pole kusagil mõistlikult. T1 suht hõreda liiklusega, sinna mugav minna.
Apollo Mustamäe ka parkimisega lihtsalt kasutatav, Apollo Ülemistes on hullumaja ja kino enda kogemus ka head muljet ei jätnud. Ei suudeta seansi algusest kinni pidada.
Viimsi kinno minnes tuleb pea alati üle te parkida. Aga siiski lähemale kui Ülemistes lihtsalt parkla ühest otsast kinoni jalutada. icon_lol.gif


Ülemistes pargi sinna taha kus kino välisuks on, trepist saad üles. Seal alati vabu kohti. Taaraautomaadi kõrval pmst. Kosmoses käies pargin alati sinna Kosmosest üle tee Suur-Ameerika ja Pärnu mnt risti. Seal küll tasuline ala aga inspektorid seal kunagi ei käi kuna tegelt selle pruuni maja parkimiskohad vms.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 19:29:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT, Kosmoses saab maja ees tasuta parkida või enam ei saa ? Tühi ka alati olnud.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 19:41:02 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Sold OUT, Kosmoses saab maja ees tasuta parkida või enam ei saa ? Tühi ka alati olnud.

Ikka saab, maja taha muidugi mitte ette. Eluaeg saanud. Paned sees numbri automaati ja mingi 4h vist tasuta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 23:19:13 vasta tsitaadiga

Kosmoses maja ees on ka vist 2 tavakohta, 2 invakohta ja vist 1 perekoht. Võin eksida. Aga maja taha on alati parkida saanud.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 253, 254, 255 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.