Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 1004, 1005, 1006  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.01.2020 18:58:50 vasta tsitaadiga

Kust jookseb piir mugava ja ebamugava vahel? Kuidas seda mõõta?

laurx kirjutas:
tsitaat:

ebamugavalt hea jah. siis ei tule und peale

ebamugavus või iga keharakuga liikluses osalemine. ise hoiad rada, ise hoiad pikivahet, ise jälgid kiirust, ise pidurdad, ise sidurdad. ise vaatad kella, vajadusel küttenäitu ja temperatuuri..

Aga kui multitasking nii hästi ei toimi mõnel, siis kas peaks liiklusest eemalduma või teeb asja paremaks mõni vastav lisa?


viimati muutis Janis 17.01.2020 19:00:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.01.2020 19:00:06 vasta tsitaadiga

gsr600 om ebamugav. korra peab peatuma tallinn-tartu trassil.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 17.01.2020 19:44:55 vasta tsitaadiga

Mugav on see, et istun nahktoolis ja kui vaja, annan gaasi ja olen kiirelt seal kus tahan. Kuulan vaikselt head mussi, liiklusmüra ei häiri, temperatuur salongis on stabiilne, kui mingi aff tegeleb lollustega, siis auto hoiatab, kui midagi peakski kellegi tõttu juhtuma, siis on üpris palju turvalisem kui mingis punnis ja saab lihtsalt vabalt võtta. Kui tahan, läbin mõne kurvi külg ees või launchin foori tagant. Debiilikutest ei lase end segada, sest nad jäävad selja taha jne. Samas kontroll on kogu aeg endal olemas.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.01.2020 19:59:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mugav on see, et istun nahktoolis

siis ma sõidan juba kellegi teise juhtitud autos ja magan vms.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.01.2020 20:01:31 vasta tsitaadiga

Vakstuiste on ikka põhiline
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2020 20:04:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mugav on see, et istun nahktoolis

siis ma sõidan juba kellegi teise juhtitud autos ja magan vms.


Endal ju autot juhtides jumala eest mugav ei tohi olla, muidu tuleb uni silma ja elu läheb näpust.

_________________
Kui inimesel on lamba-ajud, on ka kaasaegne meditsiin võimetu!
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.01.2020 20:05:49 vasta tsitaadiga

võta kuidas tahad.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 17.01.2020 22:05:32 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mugav on see, et istun nahktoolis

siis ma sõidan juba kellegi teise juhtitud autos ja magan vms.
Mul on ainult hea meel kui meil siin selliseid rikkureid on.

Kiire pereauto on turvaline kompromiss mugavusest ja perfoormansist. Rohkem polegi vaja, ainult jõudu on alati liiga vähe. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2020 22:10:33 vasta tsitaadiga

Kuhu sa launchid pidevalt? Paned Daciatele ära?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.01.2020 22:17:32 vasta tsitaadiga

Joonelt ära kiiresti kui vales reas oled, tavaliselt teised on telefonides, hea rida vahetada.

Õudsalt tüütu on kui kuskil reas oled lõpu poole, ja kõigil läheb 5-10s aega reageerida, et ees auto liigub.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 17.01.2020 22:22:35 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Kuhu sa launchid pidevalt? Paned Daciatele ära?
Ei ole kellelegi ära panna. Aastas 1-2 autot on foori taga kõrval, kes reaalselt gaasipedaali kasutavad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013




sõnum 17.01.2020 23:12:40 vasta tsitaadiga

Vahel on ikka hea launchida thumbs_up.gif Kui auto võimaldab muidugi...
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 01:16:26 vasta tsitaadiga

Täna Tartus mingi rullnoka Audi kah launchis foori tagant. Koomiline oli vaadata, kuidas käike vahetades kolmanda või neljanda käiguni korralik jõnks autost läbi käis, kuigi minu "konnaõgijast" suurt kiiremini edasi ei liikunud.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 01:24:46 vasta tsitaadiga

Lol, paar nädalat tagasi tegin tütrele sõidupraktikat. Kiiruga kohti vahetades(läksin ise sanga tagasi) jäid õppesõidu märgid autole külge. Paaril ristmikul sai launchitud ja saba pisut liputama lastud, järgmise foori taga vaadati päris huvitavate nägudega kõrvalautodest. Ma ei saanud arugi, et mida vahitakse. Kodu juures parkides avastasin, et õppesõidumärgid vaja maha võtta. Ajas itsitama.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 18.01.2020 02:58:08 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Täna Tartus mingi rullnoka Audi kah launchis foori tagant. Koomiline oli vaadata, kuidas käike vahetades kolmanda või neljanda käiguni korralik jõnks autost läbi käis, kuigi minu "konnaõgijast" suurt kiiremini edasi ei liikunud.
Äkki mina oma Audi 100 C4-ga. Uus sidur, nüüd kannatab jõnksuga käiku vahetada, libiseva siduriga oli palju sujuvam icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.01.2020 10:26:44 vasta tsitaadiga

üks üritas mingiaeg mu olematu mootoriga gäläksist sedasi jõnksutades aardla / võru ristis kõrvalt mööda suruda. icon_lol.gif bemmiga.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER! https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.01.2020 10:43:03 vasta tsitaadiga

Spezz kirjutas:
Lol, paar nädalat tagasi tegin tütrele sõidupraktikat. Kiiruga kohti vahetades(läksin ise sanga tagasi) jäid õppesõidu märgid autole külge. Paaril ristmikul sai launchitud ja saba pisut liputama lastud, järgmise foori taga vaadati päris huvitavate nägudega kõrvalautodest. Ma ei saanud arugi, et mida vahitakse. Kodu juures parkides avastasin, et õppesõidumärgid vaja maha võtta. Ajas itsitama.
No aga neid ei pea ju maha võtma. Kas sul häbi nendega ringi sõita?
Märgid mõjuvad ju reaalselt õppesõitu tegevale juhile, lubadega juhile mitte. Sama lugu vahtralehtedega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 10:53:36 vasta tsitaadiga

nende vahtralehtede ja asjadega on sedasi tavaliselt , et alati 1 kõik kui tühjas linnas või maanteel sa sõida ujub kuskilt ligi mingi tegelane kes hakkab sulle kohta kätte näitama mingi imeliku möödasõiduga või lihtsalt lampi reastub sulle ette
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 10:55:43 vasta tsitaadiga

Iga päev sulatab/külmetab, sajab vihma/lund. Libe on. Otsin kette Fiati ratastele. 175/70R14 v 195/55R15. Kumbagi mõõtu ei leia icon_sad.gif Lähim 175/75R14 on 55 mm pikem "ring" icon_sad.gif
https://www.biltema.no/en-no/car---mc/car-accessories/winter-products/snow-chains/2-snow-chains-2000043251
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 11:45:50 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Spezz kirjutas:
Lol, paar nädalat tagasi tegin tütrele sõidupraktikat. Kiiruga kohti vahetades(läksin ise sanga tagasi) jäid õppesõidu märgid autole külge. Paaril ristmikul sai launchitud ja saba pisut liputama lastud, järgmise foori taga vaadati päris huvitavate nägudega kõrvalautodest. Ma ei saanud arugi, et mida vahitakse. Kodu juures parkides avastasin, et õppesõidumärgid vaja maha võtta. Ajas itsitama.
No aga neid ei pea ju maha võtma. Kas sul häbi nendega ringi sõita?
Märgid mõjuvad ju reaalselt õppesõitu tegevale juhile, lubadega juhile mitte. Sama lugu vahtralehtedega.

Ei pea jah maha võtma. Ei ole häbi ka. Mu sõidustiil lihtsalt ei vasta väga algajale juhile .. mis ma ikka trollin kaasliiklejaid =)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mäksivana
HV kasutaja
mäksivana

liitunud: 29.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 11:53:59 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna Tartus mingi rullnoka Audi kah launchis foori tagant. Koomiline oli vaadata, kuidas käike vahetades kolmanda või neljanda käiguni korralik jõnks autost läbi käis, kuigi minu "konnaõgijast" suurt kiiremini edasi ei liikunud.
Äkki mina oma Audi 100 C4-ga. Uus sidur, nüüd kannatab jõnksuga käiku vahetada, libiseva siduriga oli palju sujuvam icon_lol.gif


Mis moto Sul sel C4 pillil peal on? 2,2L AAN 20V Turbo või tavaline 2,3L jettronic vabalthingav või hoopis 2,5L turbodiisel?
Esimene ja viimane variant peaksid kiirendama selliselt, et konnaõgijad jäävad "täpiks" hetkega maha. Mul üks tuttav Tartus, kutsutakse "hullkevin", see kiirendas oma vana C4 diisliga selliselt, et luttis torbotatud V8 pilli ka ära ja kord juhtus see otse Turu tn. otse Vangla suunal 50 alas... kiirustest pole mõtet rääkida... Ise mõtlesin videosi vaadates, et küll võivad mõnel mehel ikka suured "munad" olla, hulljulgus maksab tihti kätte karmilt...
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 18.01.2020 12:10:13 vasta tsitaadiga

mäksivana kirjutas:
degreal kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna Tartus mingi rullnoka Audi kah launchis foori tagant. Koomiline oli vaadata, kuidas käike vahetades kolmanda või neljanda käiguni korralik jõnks autost läbi käis, kuigi minu "konnaõgijast" suurt kiiremini edasi ei liikunud.
Äkki mina oma Audi 100 C4-ga. Uus sidur, nüüd kannatab jõnksuga käiku vahetada, libiseva siduriga oli palju sujuvam icon_lol.gif


Mis moto Sul sel C4 pillil peal on? 2,2L AAN 20V Turbo või tavaline 2,3L jettronic vabalthingav või hoopis 2,5L turbodiisel?
Esimene ja viimane variant peaksid kiirendama selliselt, et konnaõgijad jäävad "täpiks" hetkega maha. Mul üks tuttav Tartus, kutsutakse "hullkevin", see kiirendas oma vana C4 diisliga selliselt, et luttis torbotatud V8 pilli ka ära ja kord juhtus see otse Turu tn. otse Vangla suunal 50 alas... kiirustest pole mõtet rääkida... Ise mõtlesin videosi vaadates, et küll võivad mõnel mehel ikka suured "munad" olla, hulljulgus maksab tihti kätte karmilt...


50-alas luttimiste puhul tekib tavaliselt 2 küsimust - kas teine juht ka teadis, et osaleb kiirendusvõistlusel ning eelkõige - võibolla pidas teine juht mõistlikuks 50-alas mitte päris hulluks minna?
Nähtud küll neid "hullkevineid", kes foori tagant paigalt startides maha jäävad ning peavad seejärel nui neljaks ikkagi mööda pressima, vahet pole, milliseks selle käigus kiirus läheb.

* Täpsuse mõttes olgu lisatud - foori tagant maha jäämine pole iseenesest oluline ega näita midagi, lihtsalt mõnel juhil tekib seejärel vajadus ennast iga hinna eest tõestada ning selle asemel, et seda nt järgmise foori taga üritada, pressitakse 50-alas täiesti ebamõistlikud kiirused välja.


viimati muutis Riivo77 18.01.2020 13:04:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 12:12:42 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Betamax kirjutas:
Täna Tartus mingi rullnoka Audi kah launchis foori tagant. Koomiline oli vaadata, kuidas käike vahetades kolmanda või neljanda käiguni korralik jõnks autost läbi käis, kuigi minu "konnaõgijast" suurt kiiremini edasi ei liikunud.
Äkki mina oma Audi 100 C4-ga. Uus sidur, nüüd kannatab jõnksuga käiku vahetada, libiseva siduriga oli palju sujuvam icon_lol.gif

See oli üpris uus mudel.
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.01.2020 12:13:14 vasta tsitaadiga

Kui vaja kõrvalreale saada foori tagant, siis tasub kiirendada- kas teine jääb magama, ja saad rida vahetada või tunneb oma mehelikkust ohustatuna ja tõmbab eest ära. Ehk siis jälle saab rida vahetada
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2020 12:17:01 vasta tsitaadiga

Ei vahetanud ka sõidurada.
Muideks, kas 750€ eest 2000. aasta bensiinimootoriga Opel Zafira maale on hea diil?
Hunnik kuludetaile vahetatud. Eelmine omanik suri sügisel ja mõtlesin, et äkki emale hea aparaat poes käimiseks. Kui töökindlad need Zafirad on?
Kommentaarid: 689 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 1004, 1005, 1006  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.