Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 14.01.2020 16:51:06 vasta tsitaadiga

Töö kõrvalt ehitab mitteehitaja maja mingi nelja aastaga, kui mitte pikema ajaga. Kõige lihtsam on leida endale sobiv tehasemaja ja lasta see püsti panna. Youtube puhul tasub tähele panna, et ehitus sõltub ka kliimast ja regioonist - usas osad nõuded teistsugused, ehitusmaterjalid teistsugused, kohati kliima ka teistsugune. Mulle on tundunud, et maja ehitades võiks vähemalt ühe ehitusel kõrval olla. Neid nõudeid igasugu süsteemidele on palju, lisaks ei tea midagi erinevatest seadmetest. Ma ise olen vett, kanalit teinud, põrandakütet ja radikaid paigaldanud, aga maja ehitust ei tahaks küll ette võtta. Nädalavahetustel ehitades jõuab aastaga äkki vundamendi tehtud, ja siis avastad ka, et midagi on valesti. Kas teed ise kaks korda või maksad ehitajale topelt. Närvikulu on vähem, saad aja veeta kood perega
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 14.01.2020 16:58:31 vasta tsitaadiga

4a on päris optimistlik arvestus töö kõrvalt tehes.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 17:25:43 vasta tsitaadiga

Ostsin musta karbi, st, väljast kõik valmis, sees oli tihendatud liivapinnas. Veetoru, elekter ja maasoojuskütte kontuuri otsad olid toodud tehnoruumi.
Tellisin tööd: betooni valamine ja silumine, maakütte pumba paigaldus, köök koos paigaldusega(sisaldas ainult puidu paigaldamist).
Kõik muud tööd tehtud oma jõududega, siseviimistlus, parkett, aknalauad, köögitehnika torustikud, elekter jne.
Ca aasta läks aega, vahepeal tuli väike motivatsiooni puudus ka peale, st oleks kindlasti ka kiiremini saanud. Põrandapinda ~110 ruutu.
Lisaks enda poolt tehtud kõik vajalikud paberid ja tegevused kasutusloani. Sealhulgas elektriprojekt, maja teostusjoonised ja teostusmõõdistuse vormistus.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2020 17:52:19 vasta tsitaadiga

ja ikka maksid maja eest lõpuks nii et vähe pole. Iesgi nende osaliste töödega, mida teha lasid
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 18:34:10 vasta tsitaadiga

Sarnase arhitektuuriga maja, kesklinnast samakaugel, võtmed kätte valmis maksab hetkel 150k.
Ise kulutasin suurusjärk 100k, selle eest saab kuskile ERMi või lõunaka taha hetkel 3-toalise korteri, mis tuleb samamoodi sisustada jne.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 14.01.2020 18:50:29 vasta tsitaadiga

Ehk siis karbi koos maa ja liitumistega said mingi 30-40k eest? E:, kunagi oli selline rusikareegel, et 1000-1500€ ruutmeeter maksab maja ehitamine nullist. Ei tea kui pädev praegu on?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 19:26:13 vasta tsitaadiga

nüüd on kõik valmis
kivimaja 2k., parajalt väike 150m3
paneellagedega, maaküte
Töö kõrvalt tegin, sisse ostsin soojasõlme paigalduse ja betoonpõrandate kopterdamise.
65 000 läks. ja kolmel aastal asjatasin...

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2020 19:54:58 vasta tsitaadiga

sa Hiid kütsid ka maaga, eks.
Kuidas on ka?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 20:04:31 vasta tsitaadiga

väga hea on.
Muud ei oska midagi öelda icon_razz.gif
Nibe thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2020 20:16:08 vasta tsitaadiga

küttearveid vaatad luubiga? icon_biggrin.gif

Kui võimas sulle pump projekteriti sellise 150 ruudu jaoks?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 20:21:15 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
nüüd on kõik valmis
kivimaja 2k., parajalt väike 150m3
paneellagedega, maaküte
Töö kõrvalt tegin, sisse ostsin soojasõlme paigalduse ja betoonpõrandate kopterdamise.
65 000 läks. ja kolmel aastal asjatasin...

No vot. Sellised majad muidu maksavad 140k+ icon_biggrin.gif

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 20:33:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
küttearveid vaatad luubiga? icon_biggrin.gif

Kui võimas sulle pump projekteriti sellise 150 ruudu jaoks?

kuuene
projekti kui sellist ei ole. Tuttav paigaldaja ütles nii. ja pani kaa.
Küttearve on köömen.
Sooja vee tekitamine maksab, miida kõik omale ohtralt pähe kallavad.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.01.2020 20:39:11 vasta tsitaadiga

ma möödund aastal mõtlesin ka lasta panna aga lükkasin edasi. Teoorias käidi, vaadati, soovitati maasoojust ja ka vist 6kW isendit.
Aga mul tuleb majas see ka kõik nullist teha, sellega saan vast küll ise hakkama.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.01.2020 20:47:37 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
jägaja kirjutas:
küttearveid vaatad luubiga? icon_biggrin.gif

Kui võimas sulle pump projekteriti sellise 150 ruudu jaoks?

kuuene
projekti kui sellist ei ole. Tuttav paigaldaja ütles nii. ja pani kaa.
Küttearve on köömen.
Sooja vee tekitamine maksab, miida kõik omale ohtralt pähe kallavad.

Möh?
Sul eraldi soojamõõtjad soojaveeboileri ja kütte ees või?
Või kütad otseelektriga sooja vett?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2020 20:59:12 vasta tsitaadiga

kui oled aasta vähenalt kütnud siis näed, palju suvel läks icon_wink.gif
Mõõtja on soojuspumbal muidu jahh.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2020 03:10:16 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
nüüd on kõik valmis
kivimaja 2k., parajalt väike 150m3
paneellagedega, maaküte
Töö kõrvalt tegin, sisse ostsin soojasõlme paigalduse ja betoonpõrandate kopterdamise.
65 000 läks. ja kolmel aastal asjatasin...

kas sa elad korakuudis vä icon_eek.gif
või paned kuupidega puusse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.01.2020 08:08:47 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kui oled aasta vähenalt kütnud siis näed, palju suvel läks icon_wink.gif
Mõõtja on soojuspumbal muidu jahh.

Koonerdasid boileri mahuga ja nüüd "tellid" liiga kuuma vett, et lödistamiseks jätkuks?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 08:46:36 vasta tsitaadiga

B6, m2 mõtlesin jahh. p2ep, Nibel on sisseehitatud, ma ei tea kui suur see on.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 10:54:54 vasta tsitaadiga

Nibe pumpade boilerid enamus 180L.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 13:42:44 vasta tsitaadiga

Müüakse krunti mis on 66% väikeelamumaa ja 33% roheala. Kas rohalale võib aia ette ehitada et takistada suvalistel töllidel seda lagastada?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.01.2020 20:43:02 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Müüakse krunti mis on 66% väikeelamumaa ja 33% roheala. Kas rohalale võib aia ette ehitada et takistada suvalistel töllidel seda lagastada?

Aed on rajatis, tõenäoliselt pead kohaliku ehitusnõuniku jutul käima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2020 22:14:28 vasta tsitaadiga

kust oleks mõistlik Tartus täispuidust töötasapinda otsida icon_rolleyes.gif
see mis puit on suva ja kuidas lipid kokku liimitud.
38mm jäi bauhofis silma ja ega õhemat ei soovi ka.
hinda ma küll ei märganud, saagimine paistis seal ka olema.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 22:31:18 vasta tsitaadiga

Mass AS Tartu müügipunkt?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 23:00:27 vasta tsitaadiga

Kantpuu, turu tänaval. Ise sealt võtnud igast puidumaterjali.

Teine asi kas kask sobib, minu arust seal ainult kask ja mänd.
Hinnad pigem väga head.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.01.2020 09:34:25 vasta tsitaadiga

sealt võib hea hinnaga saada jah.
Ei tea kas ka enam.
//
Kõige muu jaoks linnast mõned km saekaatrid.
Kes Elva suunas, siis sealne saekaater oli parem, kui Helia müüdav.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.01.2020 10:27:19 vasta tsitaadiga

kantpuus ma käisin nädalavahetusel.
need mis mõõtude pollest oleks sobinud olid liiga suurte defektidega.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2020 17:28:11 vasta tsitaadiga

Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2020 22:17:05 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kust oleks mõistlik Tartus täispuidust töötasapinda otsida icon_rolleyes.gif
see mis puit on suva ja kuidas lipid kokku liimitud.
38mm jäi bauhofis silma ja ega õhemat ei soovi ka.
hinda ma küll ei märganud, saagimine paistis seal ka olema.


Mul üks 2m kasest tööpind üle, oli vist ka 38mm. Kile täitsa ümber veel....

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2020 23:15:02 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!


E: See mingi körgläike teema?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 18.01.2020 09:48:34 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
kantpuus ma käisin nädalavahetusel.
need mis mõõtude pollest oleks sobinud olid liiga suurte defektidega.


Vaatasid laost ka, või ainult poest? Omal oli sama seis, laost lõpuks ikka leidsid, kui seal lappasin virna läbi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.01.2020 16:25:19 vasta tsitaadiga

kuhu pöörduda, kui tahan ümara ülaosaga akent icon_rolleyes.gif
ütleme, et midagi sellist https://www.indiamart.com/proddetail/upvc-round-top-window-8100286997.html
kuju poolest siis.
ümara ülaosaga.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 17:57:09 vasta tsitaadiga

Erikujulisi aknaid teevad paljud tootjad.
Kas puit, puit-alumiinium või plastik?
http://www.plasto.ee/tooted/aknad/erikujulised-aknad/
https://www.umapuit.ee/aknad/
https://ysse.ee/erikujulised-aknad/
jne.


viimati muutis Mugman 19.01.2020 01:06:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 22:28:41 vasta tsitaadiga

Pakendikeskuses on normaalse hinnaga 18mm vaibanoa terad 10tk pakis 77 senti (tootja Hardy).

B6 kirjutas:
kuhu pöörduda, kui tahan ümara ülaosaga akent icon_rolleyes.gif
ütleme, et midagi sellist https://www.indiamart.com/proddetail/upvc-round-top-window-8100286997.html
kuju poolest siis.
ümara ülaosaga.

Olen ka natuke erilisema iseloomuga akna (klaaspaketi) otsingul ja ükski Tallinna PVC aknatootja pole mu konkreetsete küsimustega meilidele adekvaatse sisuga vastanud (hinnapäringud on veel lambisemad tulnud). Ehitusbuum - vaata ringi, kogu Tallinn ehitab, kedagi ei koti mingi eraisiku special order aknad. Lõuna-Eestis proovi Aknaproffi, päris positiivseid hinnanguid saanud.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 10:26:38 vasta tsitaadiga

B6, pöördu naise poole. ta vähe asisem, kui sina icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2020 15:58:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
B6, pöördu naise poole. ta vähe asisem, kui sina icon_lol.gif

ma mõtlesin siit ka proovida.
kõik õnneks pole sinusugused kibestunud kiusupunnid icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 18:37:19 vasta tsitaadiga

Vastus eelpool anti juba. Enamus kohtisaavad hakkama. Kui alust tahad siis võta ühendust.
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2020 05:26:23 vasta tsitaadiga

ahsoo, et kogu tarkus oli juba kirjutatud ja pettununa mõtlesid, et paned ühe pirni icon_razz.gif

eks peab maale minema kunagi ja täpsed möödud võtma.
naine muidugi nõuab, et täpselt sama palju peab aknaruutusid olema kui nö originaalil icon_neutral.gif
ja mingi klaasi peale kleebitud liist ei lähe arvesse icon_eek.gif
see järelikult välistab odavad aknad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.01.2020 08:15:39 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:

ja mingi klaasi peale kleebitud liist ei lähe arvesse

See nõue võib suuremad tegijad kõrvale jätta - nood teevad standardprofiilidest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 08:48:22 vasta tsitaadiga

Osta naisele kruupink ja klaasinuga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 09:11:36 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
naine muidugi nõuab, et täpselt sama palju peab aknaruutusid olema kui nö originaalil icon_neutral.gif
ja mingi klaasi peale kleebitud liist ei lähe arvesse icon_eek.gif


Raske saab su teekond olema püha tõe poole. Kui aken paigas siis saad teada et valgusava ruutmeetreid pidi sama palju olema thumbs_up.gif

Kui jõuludeni kannatab siis võin ette võtta icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 10:28:31 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!


Mine KarlBilder OÜ ning küsi Andrust. Ta peaks nendest toodetest teadma
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 11:37:14 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!


Kasutan igapäevaselt. Päevane kogus on umbes sajandik tilgast icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2020 13:44:31 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
ahsoo, et kogu tarkus oli juba kirjutatud ja pettununa mõtlesid, et paned ühe pirni icon_razz.gif

eks peab maale minema kunagi ja täpsed möödud võtma.
naine muidugi nõuab, et täpselt sama palju peab aknaruutusid olema kui nö originaalil icon_neutral.gif
ja mingi klaasi peale kleebitud liist ei lähe arvesse icon_eek.gif
see järelikult välistab odavad aknad icon_rolleyes.gif
siis jääb üle vaid puit. Estonian window teeb
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 11:12:09 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
kimi kirjutas:
Tervist

Kas keegi UV-kiirguse poolt kõvendavatest lakkidest teab midagi rohkem, kui et need on olemas?
Kus neid Tartus näha ja katsuda saaks?

Tänud ette!


Kasutan igapäevaselt. Päevane kogus on umbes sajandik tilgast icon_biggrin.gif


Las ma arvan... töötad:
juveliirina?
dentistina?
füüsikalaboris?
elektroonikalaboris/töökojas?
bioloogia/meditsiiniga seotud laboris?

icon_razz1.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 22.01.2020 09:33:31 vasta tsitaadiga

Korteril hakkab peagi 2 aasta garantii läbi saama.
Vaatasin, et vannitoas on silikoon alt mingil määral ära kadunud ning alumise rea plaadid + dušitagused on teist värvi tõmbunud.
Ise kahtlustan, et niiskus on taha pääsenud.
https://photos.app.goo.gl/Rp3ATrQdx3Mqpqkp7

Kas on niiskus taga või kehv plaat, kellelgi kogenumal-targemal kommentaare?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.01.2020 09:55:54 vasta tsitaadiga

Lase silikoonid uuesti teha. Plaadi taga ju hüdro ja see tänane segu küll niiskusega plaati lahti ei löö.
Lisaks ju põrandal küte, igasugu niiskus kuivab välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 10:12:31 vasta tsitaadiga

Toonivahe on küll kummaline. Kindel, et algul kõik sama tooni olid?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 10:36:01 vasta tsitaadiga

Tundub teisest partiist plaadiga tegu olevat. Kui oleks niiskus nii julgelt taha pääsenud saaks pigem plaadivuugi tugevalt erinevast toonist aru.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 20:22:20 vasta tsitaadiga

yep, enne muutub vuugisegu toon, plaat vaevalt tooni muudab.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2020 22:52:13 vasta tsitaadiga

Plaat muudab tooni, kui ta on looduskivi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.