Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millise tootja tööriistu eelistad?
Makita
60%
 60%  [ 196 ]
DeWalt
8%
 8%  [ 28 ]
Milwaukee
6%
 6%  [ 22 ]
Metabo
3%
 3%  [ 10 ]
Black & Decker
0%
 0%  [ 1 ]
Hitachi
0%
 0%  [ 3 ]
Hyundai
0%
 0%  [ 0 ]
Bosch
8%
 8%  [ 28 ]
AEG
1%
 1%  [ 6 ]
Scheppach
0%
 0%  [ 0 ]
Hilti
3%
 3%  [ 10 ]
Ridgid
0%
 0%  [ 0 ]
Ryobi
2%
 2%  [ 8 ]
Handyman
0%
 0%  [ 3 ]
Rebir
0%
 0%  [ 0 ]
Yato
0%
 0%  [ 2 ]
Einhell
0%
 0%  [ 0 ]
Stanley
0%
 0%  [ 3 ]
Festool
0%
 0%  [ 2 ]
REMS
0%
 0%  [ 0 ]
Skil
0%
 0%  [ 1 ]
Stihl
0%
 0%  [ 0 ]
Black & Decker
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 323

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2020 20:35:12 vasta tsitaadiga

Õigesti teed, sest makita kohvrid ongi kasutuskõlbmatud. icon_lol.gif Loe antud teemat, ma pole ainuke, kes nii arvab.
Pole aimu, kuidas sul bussis asjad sees on, aga mulle ei istu, kui kõik asjad ringi sõidavad. Mul on sahtlitega riiul tehtud (ülemised kohad DS150, keskmised DS300 ja alumised DS250/DS400), kuhu saab paigutada kokku 9 kohvrit + raadio, ehk siis 10 kohvri jagu ruumi. Peangi mingi hetk riiulit pikendama hakkama, et saaks 3 kohta juurde. Träni on lihtsalt niivõrd palju. Ja igale asjale on oma kindel koht. T-staki kohvreid ma ei kasuta, kuna need on liiga väiksed. Garaagis paras mingit manti neis hoida.
Ja kui tuled rääkima, et asjad on kuskil riiulil, siis lucky you, kui pead neid ükshaaval kaenlasse võtma või seguämbrisse toppima ja kuskile tassima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2020 20:36:27 vasta tsitaadiga

seguämbrisse läheb 4-5 riista
kohvritega objektile kanda on ikka täielik BS icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2020 20:45:27 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:


E: Espak müüb mingeid Einhelle, ka ei ole näitajad kõige hullemad. 150 euriga saab siukse:
- Harjavaba mootoriga
- Aku 18V, 2 x 2.0 Ah
- Pöörete arv 0-500 / 0-1800 p/min
- Löögisagedus 0-8000 / 0-28800l/min
- Maksimaalne vääne 60 Nm

Kas kellelgi nendega on kokkupuudet?

Lisasin Einhelli küsitluse variantidesse. icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 05:30:01 vasta tsitaadiga

Aga miks mu poolt pakutud Stanley't ei lisanud? See on palju tõsiseltvõetavam riistatootja, kui Einhell. Viimase puhul võiks juba Nutool'id ja PowerPlus'id ka lisada... Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav.

K-rauta FXA-d ja Bauhofi Clint'i pole vast mõtet lisada, kuna nende puhul võib igal riistal (või isegi partiil) erinev tootja olla.

Hiid kirjutas:
kohvrid on esimene asi, mis ma minema viskan, kui uusi riistu ostan icon_rolleyes.gif

Suuremate riistadega ehk jah, aga näiteks kui ma omale padrunite komplekti ostsin, praakisin üsna paljud pealtnäha muidu päris ok asjad (tööriistamarketi IKH professionalid näiteks) välja puhtalt seepärast, et polnud korralike hingedega kohvrit. Paljudel on hingede asemel painutatav plastliist, mis külmaga kasutades kiirelt ära murdub ja siis on sul kaks eraldi kaanepoolt ja käid ikka nagu kass poegadega. Kui plaanid nad niikuinii garaaži tööriistakäru sahtlitesse jätta, pole muidugi hullu, aga kui aegajalt autopagassi tahad visata, siis tahaks korralikku kohvrit. Ma pigem tahaks trellid-akud ka kohvrites hoida-kanda, aga kui igapäevaselt ehitusega tegeled, siis üsna arusaadav, et lihtsam on 20L ämber riistu ja akusid täis visata kui 5 kohvrit näppu võtta. Sel juhul pole riistade välimuse hoidmine ka eriline prioriteet, kuna neid kulub niikuinii nagu leiba ja elutee lõpeb pigem prügimäel kui müügikuulutusena. Ükskõik, kui kalli tootja tippseeriast nad on.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 11:34:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga miks mu poolt pakutud Stanley't ei lisanud?

aga ma ei jõua ju kõiki postitusi lugeda. Nüüd lisasin

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 12:51:02 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:


E: Espak müüb mingeid Einhelle, ka ei ole näitajad kõige hullemad. 150 euriga saab siukse:
- Harjavaba mootoriga
- Aku 18V, 2 x 2.0 Ah
- Pöörete arv 0-500 / 0-1800 p/min
- Löögisagedus 0-8000 / 0-28800l/min
- Maksimaalne vääne 60 Nm

Kas kellelgi nendega on kokkupuudet?


rex kirjutas:
Aga miks mu poolt pakutud Stanley't ei lisanud? See on palju tõsiseltvõetavam riistatootja, kui Einhell. Viimase puhul võiks juba Nutool'id ja PowerPlus'id ka lisada... Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav.


Ma olen ikka julmalt ajast maha jäänud - arvasin, et kategooria "Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav." jääb ikka selgelt alla 100 euro, pigem isegi sinna 50 euro kanti. Aga aastal 2020 maksab selle kategooria toodang juba 150 eurot?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:02:19 vasta tsitaadiga

prohvi tööbussist ka siis paar pilti. Kuidas asjad tegelikult käivad icon_razz.gif icon_cool.gif


_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 14:22:05 vasta tsitaadiga

Kõik saavad küsitlusele vastata.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:24:02 vasta tsitaadiga

Nagu seapesa
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 14:31:04 vasta tsitaadiga

Kui sa täpselt tead ja mäletad, kus miski asi on, pole suurt vahet.
Iseasi, kui nad kuudis sõidu ajal ringi lendavad.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:31:14 vasta tsitaadiga

Sellised nad ongi, väga harva kui korras bussi näeb.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:32:15 vasta tsitaadiga

Kõik sõidavad üksteise otsas mööda kuuti ringi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:35:26 vasta tsitaadiga

Aasta vana set
Spoiler Spoiler Spoiler


Makita kärr pidas nädala vastu kui lülitiga hakkasid probleemid. Garantii tegi korda.
Akutrell sai nats liialt kuuma 68mm toosi puurimisel läbi prussi. Nüüd suurematel koormustel hakkab haisu välja ajama.
Ülejäänud asjad töötavad kenasti. Põhiliselt ostetud koduseks kasutuseks kuna sai hakata sauna ehitama ja kõik tööriistad vajalikud.
Akuperfo on üks krdi hea asi peab ütlema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:42:02 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
prohvi tööbussist ka siis paar pilti. Kuidas asjad tegelikult käivad icon_razz.gif icon_cool.gif



Õudne!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:47:22 vasta tsitaadiga

boschi akulööke on paari aasta jooksul mitu tükki ostetud. hetkel seisavad laetud akudega. poole aasta tagant panen akud laadima. tühjaks nad pole saanud aga natuke laevad ikka.
milwakee akukate akudele lasin uued sisud panna. need seisavad samamoodi täis.

festooli oled välja jätnud. mul üks vana komplekt on mille puurvasarat kasutan. kaks 5ah akut on, ühe puurin ennelõunal tühjaks, teise puurin pealelõuinal tühjaks. makita analoog on jõuetum ning oluliselt suurem.
üks ryobi on kah. see maksis komplektina peaaegu sama palju kui febis letis milwakee aku. peaks kah palju seadmeid olema aga saadavust pole kuskil näinud neile.
makita kõige levinum ja ilmselt ka odavaim. ma korra mõtlesin,et peaks oma boschile kõlari juurde osta. 165eurot oli umbes. makita sama asi ca 80.. ryobi oma oli odavaim aga saadavust polnud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 14:51:44 vasta tsitaadiga

Sellised need tööbussid paraku seest on, kuna tihti on vaja vedada midagi suuremat (kips, OSB jne) ja siis on need kenasti sisseehitatud riiulid jalus. riiulid võiks kinnitada pigem vaheseina külge või lae alla, nii et põrand jäöäks vähemalt poole meetri jagu kõikjalt vabaks, kui seal lahtist kola pole.

viimati muutis rex 05.01.2020 14:53:12, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 14:52:06 vasta tsitaadiga

laurx, lisasin
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:00:44 vasta tsitaadiga

need mustad segukastid on head. vaja ümber korraldada, tõstad ringi.

kasutuses on

bosch
festool
milwakee
ryobi

üks makita 12v mutrikeeraja on autos ja ootab aku vahetust.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:04:23 vasta tsitaadiga

Ega see küsitlus suurt midagi ei anna, kuna ideaaljuhul eelistaks igaüks tuntud tootja kalleimat seeriat, reaalses elus aga tuleb teinekord võtta vajalik riist pühapäeva õhtul Prismast või pole lihtsalt tippseeriat mõtet osta, kuna ei tee pidevalt tööd, millega selle tagasi teeniks. Lisaks kaubamärgieelistused erinevate asjade ostmisel - nagu eespool kirjutasin, siis mõõdulindi ma valin hea meelega teiste seast Stanley oma, aga see eelistus ei laiene tingimata kõigele muule. Ilusti riiulis reas sinised või kollased riistad on ka tihti pigem amatöörist eputise rida, proffidel on töökuudis täpselt sellisena, nagu Hiiu pildil väga erinevad asjad, mis on kriibitud, vihma ja tolmu saanud jne. Garantiisse pole mõtet kunagi minna, kuna välimuse järgi naerdaks juba ukselt välja (võibolla Hiltis tõesti mitte), et mitu korda sellest autoga üle sõidetud on?

Ma ei oska kuskile linnukest panna, kuna saan asjad tehtud nii Makita, Dewalti, Milwaukee, Boschi kui AEG-ga. Kiirelt mingil õhtul praktiliselt üheks korraks vaja läinud, kuid nüüd juba päris palju vatti saanud Nutool'i 19.99 maksnud kuumapuhurgi suudab veel vajadusel tööd teha.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 15:08:05 vasta tsitaadiga

rex, ma Stanley sinu korduval palvel lisasin, miks selle poolt ei hääletanud?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:15:56 vasta tsitaadiga

Irw. Stanley on lihtsalt üks vana tuntud tootja, kelle kraami müüvad kõik suuremad ehituspoed ja kellel on kraami tõesti seinast seinani seinatäite kaupa. Listis oli palju niššikamaid asju. Aga see ei tähenda, et ma seda eelistaks. Väga paljude "eelistuse" aluseks on kunagi lambist ostetud esimene akuriist ja hiljem on lihtsalt olnud mõistlik samade akudega töötavatega jätkata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:16:22 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Nagu seapesa

hetkel on buss korras icon_cool.gif icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:17:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Stanley on lihtsalt üks vana tuntud tootja

väga häid ja kvaliteetseid asju tegi.
Nüüdsed akutrellid on ainult sllise nimega. Ei usu, et neil STANLEYga midagi rohkemat pistmist on icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:31:50 vasta tsitaadiga

Kodukasutusse pole viga, ma saan üht 2x2Ah akudega Bauhofist 169.- "soodukaga" ostetud 18V harjavaba akulööktrelli vahel kasutada, kärab küll, suht keskklassi Makita tasemel (võtame sama suured akud võrdluseks, eksole). Omajagu alla 100 (akudeta) maksev akutiiger on ka täitsa ok ja mõnusalt kompaktne.

Aga jah, eks nad kasutavad ka palju alltootjaid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 15:45:28 vasta tsitaadiga

https://www.protoolreviews.com/news/power-tool-manufacturers-who-owns-them/43632/

hea ülevaade

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 16:55:15 vasta tsitaadiga

Topin ühe ägeda yuutuuberi kes lahkab ja hindab tööriistade sisu, kvaliteeti ja kõike muud seonduvat.
Videosi ja teemasi tal päris palju, võib skrollides aega minna millal endale midagi huvitavat leida võite.

https://www.youtube.com/user/arduinoversusevil/videos
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 05.01.2020 17:26:11 vasta tsitaadiga

Kodus 8 Makita riista + Boschi akukruvikas ja mingi juust tikksaag.
Tööl põhiliselt Hilti, mõni Makita ja REMSi pressid - lõikurid.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 17:27:50 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 00:55:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 17:35:18 vasta tsitaadiga

Lisasin mõned variandid juurde.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 18:33:22 vasta tsitaadiga

Kui Stihl juba sisse tuli, ei saa ka Husqvarnat/Jonsered'i (ka tänapäeval juskui üks firma, aga siiski erinevad brändid), Partnerit, McCulloch'i (paistab ka Husqvarna all olevat), Oregoni jms suuresti sae- ja võsalõikajate tootjaid välja jätta. Võibolla oleks võinud kogu teemaga kitsamalt kas ainult aku- või siis vähemalt elektritööriistade juurde jääda? Ainult tootjad, kellelt saaks muuhulgas ka elektritrelli osta.

Nagu eespool mainitud, on minuga sama, et ma ei osale sellistes küsitlustes, kuna need ei anna reaalselt mingit õiget tulemust. Loovad ainult "statistika". Ma ei vasta ka igasugu turuuuringutele ega isegi rahvaloendusele (kuigi see on justkui sunduslikuks tehtud). Firmale ka mingi aeg statistikaamet saatis peaaegu et ähvarduskirju, et pean nende küsitlusi täitma, aga ei ole täitnud, kuna reaalselt on see raisatud aeg - "statistika" imetakse ikkagi jumala lambist välja ja toidan oma aja raiskamise tulemusena vaid suurt armeed perset laiaks istuvaid bürokraate. Ma suudan üsna mitmel teemal kaasa rääkida, aga ühe brändi jumaldamist ei pea lihtsalt arukaks.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 18:34:13 vasta tsitaadiga

Natuke ikka annab.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 18:47:28 vasta tsitaadiga

Endal kõik põhimõtteliselt Dewalt XR asjad.Mõni relakas jms on veel bosch aga eks tuleb tulevikus välja vahetada.
Miks olen Dewaldi asjad ostnud?
Kuna makita ei paku selliseid lahendusi ja milwaukee on kallim.
Nt võib tuua nurgasae mis toimib 2 flexvolt 12ah aku pealt ja omab 305mm ketast.
Ühelgi teisel tootjal pole midagi väga vastu panna sellele.
Flexvolt akud ka väga head ja saab vabalt päeva ühe akuga hakkama nt tärriga kruve lastes.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 19:20:25 vasta tsitaadiga

Makita 18V peal (kärr, kruvikas, relakas, ketassaag, tolmuimeja) + kohvrid.
Millest puudust tunnen ja ei saa aru, miks Makita seda juba 18V teinud ei ole - akuga pump.
Neil on olemas 12V: https://www.youtube.com/watch?v=Dv_LUsugf2A

Mõelnud aku mootorsae soetamisele, aga las areneb veel. Praegu Stihl.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 19:23:37 vasta tsitaadiga

Makita LXT BL 18V kärr ja drell thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:10:57 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Millest puudust tunnen ja ei saa aru, miks Makita seda juba 18V teinud ei ole - akuga pump.
Neil on olemas 12V: https://www.youtube.com/watch?v=Dv_LUsugf2A

Kui tihti sa seda kasutaks, et sütkarist toituv variant ei sobi?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:22:25 vasta tsitaadiga

mõnel juhul pole seda 12v niisama võtta kuskilt.. mõnel juhul ei ulata selle pumbaga..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.01.2020 20:23:38 vasta tsitaadiga

kui Scheppach on sees, siis kuhu GRIGGIO jäi?

muidu ikka AEG, makita ja metabo seadmed.
tagasi üles
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:29:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
miga kirjutas:
Millest puudust tunnen ja ei saa aru, miks Makita seda juba 18V teinud ei ole - akuga pump.
Neil on olemas 12V: https://www.youtube.com/watch?v=Dv_LUsugf2A

Kui tihti sa seda kasutaks, et sütkarist toituv variant ei sobi?


4 jalgratast, 2 aiakäru, 2 palli jne. Praegu võtangi auto küljest, aga aja ja mugavuse poolest oleks 18V rusikas silmaauku. Loota võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2020 20:38:25 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Makita ... + kohvrid.


Makita kohvrid, need uuemad, mida transpordiks kokku saab liita, on jubedad ja neid ei soovitaks oma vaenlase vaenlaselegi. Jälle kokkuhoitud pooletoobine lahendus. Odavam toota. Võimatu kasutada. thumbs_down.gif
Pole kasutanud, kuid piltidelt paistavad DeWalti kohvrid inimese jaoks tehtud olevat.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:49:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
miga kirjutas:
Makita ... + kohvrid.


Makita kohvrid, need uuemad, mida transpordiks kokku saab liita, on jubedad ja neid ei soovitaks oma vaenlase vaenlaselegi. Jälle kokkuhoitud pooletoobine lahendus. Odavam toota. Võimatu kasutada. thumbs_down.gif
Pole kasutanud, kuid piltidelt paistavad DeWalti kohvrid inimese jaoks tehtud olevat.


ei oska kurta. Siiani hakkama saanud...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:53:14 vasta tsitaadiga

Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud.

Muidugi Makita kohvrite kvaliteeti ilmestab see, et makita tooriist on tavaliselt lahtiselt riiulil/põrandal laiali/seguämbris.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 21:00:16 vasta tsitaadiga

Mul läks ühel makita macpac kohvril kinnitusklambri kõrvalt kohver ise puruks. Liimisin mingi epoliimiga kokku, siiani on püsinud. Aga üldiselt peab tunnistama, et need kohvrid on küll täielik ikaldus.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.01.2020 21:57:37 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud.

Just, inimene kasutab neid ja saab aru, et see toode on kasutu.
miga ilmselgelt igapäevaelt nendega kokku ei puutu, hakkama jah, kuidagi saab.

Aga tõesti, sõrgkangiga ainult..

Mul kodus on mõned asjad neis uutes kohvrites, need mis on, iga kord, kui kasutada vaja mõnda tööriista, ajab vanduma, need vaesed näpud icon_evil.gif . Ja siis on mõned vanemad tüüpi kohvrid, need on okeid thumbs_up.gif
Tööalaselt on aga asjad ilma kohvriteta (kohvrid lihtsalt nurgas) kasutusel, sest muud varianti lihtsalt pole.

Keegi hiljuti remonditeemas võrdles ka Makita akutrelle, meil kolm eri mudelit tööl ja ainult vanim neist on normaalselt kasutatav. Sõltub, mida sellega tegema peab. Viimane, aasta tagasi ostetud, on eriti sita momendisiduriga ja pööratav ketas nii tilluke, et kahe näpuga on võimalik kinni võtta ja astmete valik väga vaevaliselt keeratav, suurt sõrmede jõudu vajav.
Isegi esimene moment on liiga võimas kruvide keeramiseks sellel uuel harjavaba drellil.
Vaatan homme, mis mudelite numbrid olid.

Muidu aga, kui mõned imelikud tööriistamudelid je need õnnetud kohvrid välja arvata, olen kõvasti üle kümne aasta Makita tööriistadega tööd teinud ja ei kvaliteedi ja kasutatavuse poolest ei kurda eriti. thumbs_up.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 22:42:11 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud.

Just, inimene kasutab neid ja saab aru, et see toode on kasutu.
miga ilmselgelt igapäevaelt nendega kokku ei puutu, hakkama jah, kuidagi saab.

Aga tõesti, sõrgkangiga ainult..


Kui klõpats ülemises asendis hoida kus teist kasti kinni peaks hoidma siis saab talutavalt lahti. Alumine asend vist küünte murdmiseks disainitud.

tsitaat:
Millest puudust tunnen ja ei saa aru, miks Makita seda juba 18V teinud ei ole - akuga pump.
Neil on olemas 12V: https://www.youtube.com/watch?v=Dv_LUsugf2A

Mul oli mõte et händimännist autopump ja 18V külge, ei tea kas põleb maha?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.01.2020 00:11:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui klõpats ülemises asendis hoida kus teist kasti kinni peaks hoidma siis saab talutavalt lahti. Alumine asend vist küünte murdmiseks disainitud.


pikkade tibiküüntega oled või?
tagasi üles
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 00:44:51 vasta tsitaadiga

Makita kasti avada proovind oled või?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 01:07:13 vasta tsitaadiga

Tahaks äiale normaalse laserloodi kinkida. Otseselt mingi töömees ta pole, aga kodus nokitseb päris palju.
Soovitage miskit, mis bank-accounti päris ribadeks ei laseks - 100-150eur oleks vast talutav icon_smile.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 01:21:47 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Tahaks äiale normaalse laserloodi kinkida. Otseselt mingi töömees ta pole, aga kodus nokitseb päris palju.
Soovitage miskit, mis bank-accounti päris ribadeks ei laseks - 100-150eur oleks vast talutav icon_smile.gif



https://www.bauhof.ee/et/laserlood-rist-kapro-872-prolaser-plus-rohelise-kiirega-634115

Hetkel selline, punase laseriga aastake kaasas tiksunud. Talub põrutust ja vägagi täpne. Äge lisa on sellel ka sundjoont näidata
Hea saak!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.01.2020 01:59:31 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Makita kasti avada proovind oled või?


oman ühte ja pole veel küüsi murda tulnud. ilmselt ma pole lödinäpp.
tagasi üles
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 02:13:43 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 00:55:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Tööriistade vaatlus (küsitlus: Millise tootja tööriistu eelistad? - kõik saavad hääletada) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.