|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millise tootja tööriistu eelistad? |
| Makita |
|
60% |
[ 196 ] |
| DeWalt |
|
8% |
[ 28 ] |
| Milwaukee |
|
6% |
[ 22 ] |
| Metabo |
|
3% |
[ 10 ] |
| Black & Decker |
|
0% |
[ 1 ] |
| Hitachi |
|
0% |
[ 3 ] |
| Hyundai |
|
0% |
[ 0 ] |
| Bosch |
|
8% |
[ 28 ] |
| AEG |
|
1% |
[ 6 ] |
| Scheppach |
|
0% |
[ 0 ] |
| Hilti |
|
3% |
[ 10 ] |
| Ridgid |
|
0% |
[ 0 ] |
| Ryobi |
|
2% |
[ 8 ] |
| Handyman |
|
0% |
[ 3 ] |
| Rebir |
|
0% |
[ 0 ] |
| Yato |
|
0% |
[ 2 ] |
| Einhell |
|
0% |
[ 0 ] |
| Stanley |
|
0% |
[ 3 ] |
| Festool |
|
0% |
[ 2 ] |
| REMS |
|
0% |
[ 0 ] |
| Skil |
|
0% |
[ 1 ] |
| Stihl |
|
0% |
[ 0 ] |
| Black & Decker |
|
0% |
[ 0 ] |
|
| hääli kokku : 323 |
|
| autor |
|
Albert52
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.01.2020 20:35:12
|
|
|
Õigesti teed, sest makita kohvrid ongi kasutuskõlbmatud. Loe antud teemat, ma pole ainuke, kes nii arvab.
Pole aimu, kuidas sul bussis asjad sees on, aga mulle ei istu, kui kõik asjad ringi sõidavad. Mul on sahtlitega riiul tehtud (ülemised kohad DS150, keskmised DS300 ja alumised DS250/DS400), kuhu saab paigutada kokku 9 kohvrit + raadio, ehk siis 10 kohvri jagu ruumi. Peangi mingi hetk riiulit pikendama hakkama, et saaks 3 kohta juurde. Träni on lihtsalt niivõrd palju. Ja igale asjale on oma kindel koht. T-staki kohvreid ma ei kasuta, kuna need on liiga väiksed. Garaagis paras mingit manti neis hoida.
Ja kui tuled rääkima, et asjad on kuskil riiulil, siis lucky you, kui pead neid ükshaaval kaenlasse võtma või seguämbrisse toppima ja kuskile tassima.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.01.2020 20:36:27
|
|
|
seguämbrisse läheb 4-5 riista
kohvritega objektile kanda on ikka täielik BS
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 05:30:01
|
|
|
Aga miks mu poolt pakutud Stanley't ei lisanud? See on palju tõsiseltvõetavam riistatootja, kui Einhell. Viimase puhul võiks juba Nutool'id ja PowerPlus'id ka lisada... Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav.
K-rauta FXA-d ja Bauhofi Clint'i pole vast mõtet lisada, kuna nende puhul võib igal riistal (või isegi partiil) erinev tootja olla.
| Hiid kirjutas: |
kohvrid on esimene asi, mis ma minema viskan, kui uusi riistu ostan  |
Suuremate riistadega ehk jah, aga näiteks kui ma omale padrunite komplekti ostsin, praakisin üsna paljud pealtnäha muidu päris ok asjad (tööriistamarketi IKH professionalid näiteks) välja puhtalt seepärast, et polnud korralike hingedega kohvrit. Paljudel on hingede asemel painutatav plastliist, mis külmaga kasutades kiirelt ära murdub ja siis on sul kaks eraldi kaanepoolt ja käid ikka nagu kass poegadega. Kui plaanid nad niikuinii garaaži tööriistakäru sahtlitesse jätta, pole muidugi hullu, aga kui aegajalt autopagassi tahad visata, siis tahaks korralikku kohvrit. Ma pigem tahaks trellid-akud ka kohvrites hoida-kanda, aga kui igapäevaselt ehitusega tegeled, siis üsna arusaadav, et lihtsam on 20L ämber riistu ja akusid täis visata kui 5 kohvrit näppu võtta. Sel juhul pole riistade välimuse hoidmine ka eriline prioriteet, kuna neid kulub niikuinii nagu leiba ja elutee lõpeb pigem prügimäel kui müügikuulutusena. Ükskõik, kui kalli tootja tippseeriast nad on.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
05.01.2020 12:51:02
|
|
|
| Smati kirjutas: |
E: Espak müüb mingeid Einhelle, ka ei ole näitajad kõige hullemad. 150 euriga saab siukse:
- Harjavaba mootoriga
- Aku 18V, 2 x 2.0 Ah
- Pöörete arv 0-500 / 0-1800 p/min
- Löögisagedus 0-8000 / 0-28800l/min
- Maksimaalne vääne 60 Nm
Kas kellelgi nendega on kokkupuudet? |
| rex kirjutas: |
| Aga miks mu poolt pakutud Stanley't ei lisanud? See on palju tõsiseltvõetavam riistatootja, kui Einhell. Viimase puhul võiks juba Nutool'id ja PowerPlus'id ka lisada... Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav. |
Ma olen ikka julmalt ajast maha jäänud - arvasin, et kategooria "Suht same shit - saad täpselt nii palju, kui maksad, mitte sendi eestki rohkem! Samas kodukasutajale teinekord piisav." jääb ikka selgelt alla 100 euro, pigem isegi sinna 50 euro kanti. Aga aastal 2020 maksab selle kategooria toodang juba 150 eurot?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2020 14:02:19
|
|
|
prohvi tööbussist ka siis paar pilti. Kuidas asjad tegelikult käivad
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2020 14:24:02
|
|
|
| Nagu seapesa
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.01.2020 14:31:14
|
|
|
Sellised nad ongi, väga harva kui korras bussi näeb.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
05.01.2020 14:32:15
|
|
|
| Kõik sõidavad üksteise otsas mööda kuuti ringi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
05.01.2020 14:35:26
|
|
|
Aasta vana set
Spoiler 
Makita kärr pidas nädala vastu kui lülitiga hakkasid probleemid. Garantii tegi korda.
Akutrell sai nats liialt kuuma 68mm toosi puurimisel läbi prussi. Nüüd suurematel koormustel hakkab haisu välja ajama.
Ülejäänud asjad töötavad kenasti. Põhiliselt ostetud koduseks kasutuseks kuna sai hakata sauna ehitama ja kõik tööriistad vajalikud.
Akuperfo on üks krdi hea asi peab ütlema
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
05.01.2020 14:42:02
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
prohvi tööbussist ka siis paar pilti. Kuidas asjad tegelikult käivad
 |
Õudne!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.01.2020 14:47:22
|
|
|
boschi akulööke on paari aasta jooksul mitu tükki ostetud. hetkel seisavad laetud akudega. poole aasta tagant panen akud laadima. tühjaks nad pole saanud aga natuke laevad ikka.
milwakee akukate akudele lasin uued sisud panna. need seisavad samamoodi täis.
festooli oled välja jätnud. mul üks vana komplekt on mille puurvasarat kasutan. kaks 5ah akut on, ühe puurin ennelõunal tühjaks, teise puurin pealelõuinal tühjaks. makita analoog on jõuetum ning oluliselt suurem.
üks ryobi on kah. see maksis komplektina peaaegu sama palju kui febis letis milwakee aku. peaks kah palju seadmeid olema aga saadavust pole kuskil näinud neile.
makita kõige levinum ja ilmselt ka odavaim. ma korra mõtlesin,et peaks oma boschile kõlari juurde osta. 165eurot oli umbes. makita sama asi ca 80.. ryobi oma oli odavaim aga saadavust polnud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 14:51:44
|
|
|
Sellised need tööbussid paraku seest on, kuna tihti on vaja vedada midagi suuremat (kips, OSB jne) ja siis on need kenasti sisseehitatud riiulid jalus. riiulid võiks kinnitada pigem vaheseina külge või lae alla, nii et põrand jäöäks vähemalt poole meetri jagu kõikjalt vabaks, kui seal lahtist kola pole.
viimati muutis rex 05.01.2020 14:53:12, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 15:04:23
|
|
|
Ega see küsitlus suurt midagi ei anna, kuna ideaaljuhul eelistaks igaüks tuntud tootja kalleimat seeriat, reaalses elus aga tuleb teinekord võtta vajalik riist pühapäeva õhtul Prismast või pole lihtsalt tippseeriat mõtet osta, kuna ei tee pidevalt tööd, millega selle tagasi teeniks. Lisaks kaubamärgieelistused erinevate asjade ostmisel - nagu eespool kirjutasin, siis mõõdulindi ma valin hea meelega teiste seast Stanley oma, aga see eelistus ei laiene tingimata kõigele muule. Ilusti riiulis reas sinised või kollased riistad on ka tihti pigem amatöörist eputise rida, proffidel on töökuudis täpselt sellisena, nagu Hiiu pildil väga erinevad asjad, mis on kriibitud, vihma ja tolmu saanud jne. Garantiisse pole mõtet kunagi minna, kuna välimuse järgi naerdaks juba ukselt välja (võibolla Hiltis tõesti mitte), et mitu korda sellest autoga üle sõidetud on?
Ma ei oska kuskile linnukest panna, kuna saan asjad tehtud nii Makita, Dewalti, Milwaukee, Boschi kui AEG-ga. Kiirelt mingil õhtul praktiliselt üheks korraks vaja läinud, kuid nüüd juba päris palju vatti saanud Nutool'i 19.99 maksnud kuumapuhurgi suudab veel vajadusel tööd teha.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 15:15:56
|
|
|
| Irw. Stanley on lihtsalt üks vana tuntud tootja, kelle kraami müüvad kõik suuremad ehituspoed ja kellel on kraami tõesti seinast seinani seinatäite kaupa. Listis oli palju niššikamaid asju. Aga see ei tähenda, et ma seda eelistaks. Väga paljude "eelistuse" aluseks on kunagi lambist ostetud esimene akuriist ja hiljem on lihtsalt olnud mõistlik samade akudega töötavatega jätkata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2020 15:16:22
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Nagu seapesa |
hetkel on buss korras
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
05.01.2020 15:17:50
|
|
|
| tsitaat: |
Stanley on lihtsalt üks vana tuntud tootja
|
väga häid ja kvaliteetseid asju tegi.
Nüüdsed akutrellid on ainult sllise nimega. Ei usu, et neil STANLEYga midagi rohkemat pistmist on
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 15:31:50
|
|
|
Kodukasutusse pole viga, ma saan üht 2x2Ah akudega Bauhofist 169.- "soodukaga" ostetud 18V harjavaba akulööktrelli vahel kasutada, kärab küll, suht keskklassi Makita tasemel (võtame sama suured akud võrdluseks, eksole). Omajagu alla 100 (akudeta) maksev akutiiger on ka täitsa ok ja mõnusalt kompaktne.
Aga jah, eks nad kasutavad ka palju alltootjaid.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
05.01.2020 16:55:15
|
|
|
Topin ühe ägeda yuutuuberi kes lahkab ja hindab tööriistade sisu, kvaliteeti ja kõike muud seonduvat.
Videosi ja teemasi tal päris palju, võib skrollides aega minna millal endale midagi huvitavat leida võite.
https://www.youtube.com/user/arduinoversusevil/videos
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
05.01.2020 17:26:11
|
|
|
Kodus 8 Makita riista + Boschi akukruvikas ja mingi juust tikksaag.
Tööl põhiliselt Hilti, mõni Makita ja REMSi pressid - lõikurid.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
05.01.2020 17:27:50
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.04.2024 00:55:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 18:33:22
|
|
|
Kui Stihl juba sisse tuli, ei saa ka Husqvarnat/Jonsered'i (ka tänapäeval juskui üks firma, aga siiski erinevad brändid), Partnerit, McCulloch'i (paistab ka Husqvarna all olevat), Oregoni jms suuresti sae- ja võsalõikajate tootjaid välja jätta. Võibolla oleks võinud kogu teemaga kitsamalt kas ainult aku- või siis vähemalt elektritööriistade juurde jääda? Ainult tootjad, kellelt saaks muuhulgas ka elektritrelli osta.
Nagu eespool mainitud, on minuga sama, et ma ei osale sellistes küsitlustes, kuna need ei anna reaalselt mingit õiget tulemust. Loovad ainult "statistika". Ma ei vasta ka igasugu turuuuringutele ega isegi rahvaloendusele (kuigi see on justkui sunduslikuks tehtud). Firmale ka mingi aeg statistikaamet saatis peaaegu et ähvarduskirju, et pean nende küsitlusi täitma, aga ei ole täitnud, kuna reaalselt on see raisatud aeg - "statistika" imetakse ikkagi jumala lambist välja ja toidan oma aja raiskamise tulemusena vaid suurt armeed perset laiaks istuvaid bürokraate. Ma suudan üsna mitmel teemal kaasa rääkida, aga ühe brändi jumaldamist ei pea lihtsalt arukaks.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
05.01.2020 18:47:28
|
|
|
Endal kõik põhimõtteliselt Dewalt XR asjad.Mõni relakas jms on veel bosch aga eks tuleb tulevikus välja vahetada.
Miks olen Dewaldi asjad ostnud?
Kuna makita ei paku selliseid lahendusi ja milwaukee on kallim.
Nt võib tuua nurgasae mis toimib 2 flexvolt 12ah aku pealt ja omab 305mm ketast.
Ühelgi teisel tootjal pole midagi väga vastu panna sellele.
Flexvolt akud ka väga head ja saab vabalt päeva ühe akuga hakkama nt tärriga kruve lastes.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.01.2020 19:20:25
|
|
|
Makita 18V peal (kärr, kruvikas, relakas, ketassaag, tolmuimeja) + kohvrid.
Millest puudust tunnen ja ei saa aru, miks Makita seda juba 18V teinud ei ole - akuga pump.
Neil on olemas 12V: https://www.youtube.com/watch?v=Dv_LUsugf2A
Mõelnud aku mootorsae soetamisele, aga las areneb veel. Praegu Stihl.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
05.01.2020 20:10:57
|
|
|
Kui tihti sa seda kasutaks, et sütkarist toituv variant ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.01.2020 20:23:38
|
|
|
kui Scheppach on sees, siis kuhu GRIGGIO jäi?
muidu ikka AEG, makita ja metabo seadmed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.01.2020 20:29:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
Kui tihti sa seda kasutaks, et sütkarist toituv variant ei sobi? |
4 jalgratast, 2 aiakäru, 2 palli jne. Praegu võtangi auto küljest, aga aja ja mugavuse poolest oleks 18V rusikas silmaauku. Loota võib
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2020 20:38:25
|
|
|
| miga kirjutas: |
| Makita ... + kohvrid. |
Makita kohvrid, need uuemad, mida transpordiks kokku saab liita, on jubedad ja neid ei soovitaks oma vaenlase vaenlaselegi. Jälle kokkuhoitud pooletoobine lahendus. Odavam toota. Võimatu kasutada.
Pole kasutanud, kuid piltidelt paistavad DeWalti kohvrid inimese jaoks tehtud olevat.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
05.01.2020 20:49:25
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| miga kirjutas: |
| Makita ... + kohvrid. |
Makita kohvrid, need uuemad, mida transpordiks kokku saab liita, on jubedad ja neid ei soovitaks oma vaenlase vaenlaselegi. Jälle kokkuhoitud pooletoobine lahendus. Odavam toota. Võimatu kasutada.
Pole kasutanud, kuid piltidelt paistavad DeWalti kohvrid inimese jaoks tehtud olevat. |
ei oska kurta. Siiani hakkama saanud...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
05.01.2020 20:53:14
|
|
|
Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud.
Muidugi Makita kohvrite kvaliteeti ilmestab see, et makita tooriist on tavaliselt lahtiselt riiulil/põrandal laiali/seguämbris.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Black66
HV Guru

liitunud: 17.11.2005
|
05.01.2020 21:00:16
|
|
|
| Mul läks ühel makita macpac kohvril kinnitusklambri kõrvalt kohver ise puruks. Liimisin mingi epoliimiga kokku, siiani on püsinud. Aga üldiselt peab tunnistama, et need kohvrid on küll täielik ikaldus.
|
|
| Kommentaarid: 419 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
05.01.2020 21:57:37
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
| Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud. |
Just, inimene kasutab neid ja saab aru, et see toode on kasutu.
miga ilmselgelt igapäevaelt nendega kokku ei puutu, hakkama jah, kuidagi saab.
Aga tõesti, sõrgkangiga ainult..
Mul kodus on mõned asjad neis uutes kohvrites, need mis on, iga kord, kui kasutada vaja mõnda tööriista, ajab vanduma, need vaesed näpud . Ja siis on mõned vanemad tüüpi kohvrid, need on okeid
Tööalaselt on aga asjad ilma kohvriteta (kohvrid lihtsalt nurgas) kasutusel, sest muud varianti lihtsalt pole.
Keegi hiljuti remonditeemas võrdles ka Makita akutrelle, meil kolm eri mudelit tööl ja ainult vanim neist on normaalselt kasutatav. Sõltub, mida sellega tegema peab. Viimane, aasta tagasi ostetud, on eriti sita momendisiduriga ja pööratav ketas nii tilluke, et kahe näpuga on võimalik kinni võtta ja astmete valik väga vaevaliselt keeratav, suurt sõrmede jõudu vajav.
Isegi esimene moment on liiga võimas kruvide keeramiseks sellel uuel harjavaba drellil.
Vaatan homme, mis mudelite numbrid olid.
Muidu aga, kui mõned imelikud tööriistamudelid je need õnnetud kohvrid välja arvata, olen kõvasti üle kümne aasta Makita tööriistadega tööd teinud ja ei kvaliteedi ja kasutatavuse poolest ei kurda eriti.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
05.01.2020 22:42:11
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| piraat262 kirjutas: |
| Kui sõrgkang või nuga kogu aeg taskus on, siis tõesti Makita kohvri pole viga. Stanley/DeWaldil kohvrite disainerid on vähemalt kasutajasõbralikkuse peale ka mõelnud. |
Just, inimene kasutab neid ja saab aru, et see toode on kasutu.
miga ilmselgelt igapäevaelt nendega kokku ei puutu, hakkama jah, kuidagi saab.
Aga tõesti, sõrgkangiga ainult.. |
Kui klõpats ülemises asendis hoida kus teist kasti kinni peaks hoidma siis saab talutavalt lahti. Alumine asend vist küünte murdmiseks disainitud.
Mul oli mõte et händimännist autopump ja 18V külge, ei tea kas põleb maha?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.01.2020 00:11:40
|
|
|
| tsitaat: |
Kui klõpats ülemises asendis hoida kus teist kasti kinni peaks hoidma siis saab talutavalt lahti. Alumine asend vist küünte murdmiseks disainitud.
|
pikkade tibiküüntega oled või?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
06.01.2020 00:44:51
|
|
|
Makita kasti avada proovind oled või?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
06.01.2020 01:07:13
|
|
|
Tahaks äiale normaalse laserloodi kinkida. Otseselt mingi töömees ta pole, aga kodus nokitseb päris palju.
Soovitage miskit, mis bank-accounti päris ribadeks ei laseks - 100-150eur oleks vast talutav
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
06.01.2020 01:21:47
|
|
|
| Flab kirjutas: |
Tahaks äiale normaalse laserloodi kinkida. Otseselt mingi töömees ta pole, aga kodus nokitseb päris palju.
Soovitage miskit, mis bank-accounti päris ribadeks ei laseks - 100-150eur oleks vast talutav  |
https://www.bauhof.ee/et/laserlood-rist-kapro-872-prolaser-plus-rohelise-kiirega-634115
Hetkel selline, punase laseriga aastake kaasas tiksunud. Talub põrutust ja vägagi täpne. Äge lisa on sellel ka sundjoont näidata
Hea saak!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.01.2020 01:59:31
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Makita kasti avada proovind oled või? |
oman ühte ja pole veel küüsi murda tulnud. ilmselt ma pole lödinäpp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
06.01.2020 02:13:43
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 15.04.2024 00:55:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|