Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnad »  Soodushinnad Eesti moodi! Tarbijad avastasid, kuidas neid tegelikult lohku tõmmatakse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2020 18:13:33 Soodushinnad Eesti moodi! Tarbijad avastasid, kuidas neid tegelikult lohku tõmmatakse vasta tsitaadiga


Sotsiaalmeedias süüdistatakse tuntud ehituspoodi soodushindadega manipuleerimises. Nimelt panid tarbijad tähele, et pood tõstab sooduskampaania ajaks toote tavahinna lubatud soodustuse võrra kõrgemaks, seega reaalselt rahalist võitu tarbija justkui ei saagi.

Loe edasi: https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/soodushinnad-eesti-moodi-tarbijad-avastasid-kuidas-neid-tegelikult-lohku-tommatakse?id=88541947

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 02.01.2020 18:19:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 18:16:43 vasta tsitaadiga

404 - Lehekülge ei leitud
icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 18:18:01 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/soodushinnad-eesti-moodi-tarbijad-avastasid-kuidas-neid-tegelikult-lohku-tommatakse?id=88541947
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 18:18:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
404 - Lehekülge ei leitud
icon_mad.gif


https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/soodushinnad-eesti-moodi-tarbijad-avastasid-kuidas-neid-tegelikult-lohku-tommatakse?id=88541947

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 18:19:24 vasta tsitaadiga

Early Access, Sold OUT, thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 18:20:10 vasta tsitaadiga

Tegelikult üks clickbait artikkel
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2020 18:23:54 vasta tsitaadiga

Samas tõsi ta on, et sellist hindade tõstmist enne sooduskampaaniat harrastatakse.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 21:14:49 vasta tsitaadiga

K-rautaga on mitu aastat "tehnilised probleemid", see ei ole ju esimene artikel. Aeg-ajalt satub isegi sellised asja otsa, et netis üks hind, poes teine ja kassas kolmas, kolmas on ka kõige kallim. Kõige nõmedam on see, et kui sa seda hinda mainid, siis öeldakse, et sa ei pea seda ostma. Kassa hinda keegi muuta neil ei saa. Järgmine päev ei ole kusagil hindu ära parandatud. Võrreldes K-rautat teiste poodidega, siis mul teeninduse osas on jällegi positiivne kogemus jäänud.
Teine huumor on osades Rimides, päris tihti on kõlblik kuni üle läinud ja neid jääb päris tihti silma, alguses mainisin seda töötajatele, tänati ja lubati aegunud tooted ära koristada, aga paar päeva hiljem endiselt need aegunud tooted riiulis. Üldjuhul on kõlblik kuni üle tähtaja läinud soodustoodetel, tavahinnaga toodetel ei ole ma seda märkanud.

Eks siin peab ise tähelepanelik olema.

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 21:24:10 vasta tsitaadiga

madd0g kirjutas:
K-rautaga on mitu aastat "tehnilised probleemid", see ei ole ju esimene artikel. Aeg-ajalt satub isegi sellised asja otsa, et netis üks hind, poes teine ja kassas kolmas, kolmas on ka kõige kallim. Kõige nõmedam on see, et kui sa seda hinda mainid, siis öeldakse, et sa ei pea seda ostma.

Mul oli ka sarnane kogemus, e-poes üks hind, kohale minnes 15€ kallim. Küsides sain vastuseks, et e-pood on hoopis eraldi teema ja poes on teistsugused hinnad. Kui ei meeldi, telli e-poest (ja tule poodi järgi) icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 21:28:43 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
madd0g kirjutas:
K-rautaga on mitu aastat "tehnilised probleemid", see ei ole ju esimene artikel. Aeg-ajalt satub isegi sellised asja otsa, et netis üks hind, poes teine ja kassas kolmas, kolmas on ka kõige kallim. Kõige nõmedam on see, et kui sa seda hinda mainid, siis öeldakse, et sa ei pea seda ostma.

Mul oli ka sarnane kogemus, e-poes üks hind, kohale minnes 15€ kallim. Küsides sain vastuseks, et e-pood on hoopis eraldi teema ja poes on teistsugused hinnad. Kui ei meeldi, telli e-poest (ja tule poodi järgi) icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Veebis on ka selle kohta kirjutatud.
Eks siin tuleb mängu see, et veebis olev on kuskil laost tulev, millel ostuhind madalam.



On ka teist sorti soodustused - need, mis on alati toodetel peal. Tundub, et justkui saaks hea pakkumise, aga tegelt tavahind.
Nt. see on launchist saadik allahinatud. Arvutitark 5700XT
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 03.01.2020 07:47:14 vasta tsitaadiga

Seadusega on see keelatud, aga kahjuks kõik praktiseerivad seda- ülemaailma kahjuks...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 09:19:13 vasta tsitaadiga

K-Rauta puhul aitab, kui ühe toote normaalhind meelde jätta ja siis igakord kui ale on, vaadata, mis selle toote hind seekord on. Tavaliselt on hind sama kui meeldejäetud hind, olenemata allahindluse protsendist. Makita akud nt on selline toode, mis k-rautas on alati sinna 100€ kanti, misiganes ale protsent seal küljes ripub. Sama asja normaalhind oli ehituskaubas 40% odavam. Ja lisaks, k-rautal ei lähegi e-pood kauplusega kokku, hinnavahed on kolossaalsed, mingi boshi saetera maksis poes 20€, e-poes 40€ või on nii, et poes on olemas ja e-poes pole.

Hoopis vahvam hinnastus on Telial, liiduaegne teler 2k€ eest lattu ostetud ja müüvad seda siis sama hinnaga kui mujal, ale protsent võetakse hetkehinna ja turuletuleku hinna vahest.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 11:00:29 vasta tsitaadiga

Nagu laptopid.ee. Hind uuena mingi ulme aasta 2007 aasta oma.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 11:12:01 vasta tsitaadiga

Sellist nalja näeb eriti hästi siis, kui on must reede vms.
Humoorikas on vaadata neid "enne" hindu.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 12:04:27 vasta tsitaadiga

nii juhtub kui eeltööd ei tee. tulevad eelnevalt asjad päris tihti välja. lisaks aitavad igasugu "projektimüügid". bauhofil lausa letil tingimused.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2020 12:07:31 vasta tsitaadiga

Amazonile ja Aliexpressile on olemas vastavad tööriistad hinnamuudatuste jälgimiseks

icon_arrow.gif https://camelcamelcamel.com/camelizer
icon_arrow.gif https://www.pricearchive.org/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 12:42:45 vasta tsitaadiga

Kas nede tööriista akudega sellist nalja makita ja teiste akudega pole kui on kergelt aegunud müüakse 40% odavamalt. Kui 3 aastat seisnud laos siis sellise aku eluiga on lühem. Minul läbi käinud neid li-ion akusid enamuse mis kannis on 5 aasta vanused elemendid. Nendel tasakaalu liikurite akud ka mis kannis on 5 aastat vanad elemendid. Ma olen omale ise akusid teinud tööriista siis ostnud värsked elemendid ei ole hakanud seisnud akut poest ostma.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 12:51:44 vasta tsitaadiga

Sellist skeemi kasutavad ilmselt kõik poed, K-rauta paneb muidugi esirinnas (-51%):

https://www.makserv.ee/toode/bl1860b/
https://www.ehituskaup24.ee/ee/makita-aku-18v-6-0ah-bl1860b.html
https://www.k-rauta.ee/p/aku-makita-197422-4-bl1860b-18v-6-0ah/8tei?mtd=search&pos=regular&src=searchnode
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 13:07:30 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Sellist skeemi kasutavad ilmselt kõik poed, K-rauta paneb muidugi esirinnas (-51%):

https://www.makserv.ee/toode/bl1860b/
https://www.ehituskaup24.ee/ee/makita-aku-18v-6-0ah-bl1860b.html
https://www.k-rauta.ee/p/aku-makita-197422-4-bl1860b-18v-6-0ah/8tei?mtd=search&pos=regular&src=searchnode


Kusjuures inimesi tulnud minu juurde näed ostsin aku pole 3 aastatki vana juba kannis. 5 aastat ongi nendel life miks need 5 aastjooksul känni lähevad on see et ei ole saanud piisavalt ruttu kasutust elemendid hakkavad oksudeeruma kui kaua seisavad. Teine asi laetud talvel külmaga kolmas asi on võetud külm aku autost mis on õues seisnud korra vajutatud ja aamen. Nii saab siva li-ion akust lahti.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2020 13:37:10 vasta tsitaadiga

Samas K-Rautas on hetkel soodsaim hind
https://www.hinnavaatlus.ee/1402159/makita-197422-4-bl1860b-18v-60ah/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 13:46:55 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Samas K-Rautas on hetkel soodsaim hind
https://www.hinnavaatlus.ee/1402159/makita-197422-4-bl1860b-18v-60ah/


HV-ga liitunud ettevõtete hulgas jah.
Vaata teist linki, seal veel soodsam.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 13:49:28 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Tanel kirjutas:
Samas K-Rautas on hetkel soodsaim hind
https://www.hinnavaatlus.ee/1402159/makita-197422-4-bl1860b-18v-60ah/


HV-ga liitunud ettevõtete hulgas jah.
Vaata teist linki, seal veel soodsam.


tüng. näitab küll, et 98, tegelikult lingile minnes 104,31 thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

MT-Shop samamoodi 10 eur kallim. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2020 13:55:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT, millest sa räägid?
Mul küll K-Rauta hind püsis sama, 97,99 eur

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 13:59:28 vasta tsitaadiga

Teades enamvähem ostuhinda sellele, on esialgne juurdehindlus küll muljetavaldav... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2020 14:00:59 vasta tsitaadiga

Tuleb oma pood siis teha ja soodsamalt müüa icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 14:05:01 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Tuleb oma pood siis teha ja soodsamalt müüa icon_cool.gif


V siis oodata ära lõunanaabrite kaupluse avamine ning siis vaadata, mis korrektuure turg teeb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 14:12:36 vasta tsitaadiga

30% on firmale tavaline ale krautas. Tuttav poes, saab veel rohkem.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 14:22:51 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
30% on firmale tavaline ale krautas. Tuttav poes, saab veel rohkem.


teine samapalju oleks võimalik veel vabalt ikka minna ning ikka ca 20% katet teenida icon_razz1.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 15:09:27 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
30% on firmale tavaline ale krautas. Tuttav poes, saab veel rohkem.

Kas see 30% ale trikkitamine fimale on ka petmine lõpuks kui kalkulaatori võtad on 10% ei tasu unustada käibemaksu see tuleb sinna otsa. Sinu sääst kokku ainult 10% ja mis selle eest siis saab.
Number 30% nagu säästaks kuid arvuta. Arve peal võib ilutseda -30% kuid kui arvutada läbi arve on ainult 10% ale.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 03.01.2020 15:45:55, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 15:18:34 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sold OUT, millest sa räägid?
Mul küll K-Rauta hind püsis sama, 97,99 eur


Jah. K-rauta hind oli õige. aga teiste poodide omad olid uuendamata. Nüüd on õiged hinnad kõigil HV vs e-pood

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 15:58:35 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
30% on firmale tavaline ale krautas. Tuttav poes, saab veel rohkem.

Kas see 30% ale trikkitamine fimale on ka petmine lõpuks kui kalkulaatori võtad on 10% ei tasu unustada käibemaksu see tuleb sinna otsa. Sinu sääst kokku ainult 10% ja mis selle eest siis saab.
Number 30% nagu säästaks kuid arvuta. Arve peal võib ilutseda -30% kuid kui arvutada läbi arve on ainult 10% ale.


Toon näite viimasest alest.
Asi maksis 55€, sain 25€ga koos käibega.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Manivald
HV kasutaja
Manivald

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 16:19:27 vasta tsitaadiga

K-rauta juba mõnda aega leedukate oma. Nagu ka näiteks Maxima - mõlemad susserdavad hindadega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eints
Kreisi kasutaja
Eints

liitunud: 14.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 16:45:26 vasta tsitaadiga

Manivald kirjutas:
K-rauta juba mõnda aega leedukate oma. Nagu ka näiteks Maxima - mõlemad susserdavad hindadega.


Maximas pahatihti tooted küll tunduvalt odavamad, kui hinnasildil. Ehk tarbija kasuks... icon_razz.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 18:52:19 vasta tsitaadiga

rimis on ka vahepeal 3x odavam kui sildil, pole muud kui stock up icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2020 03:40:17 vasta tsitaadiga

Nipinurk!
K-Rauta on pmst sama mis 1A.ee
Kui K-Rauta veeb ütleb mõne kauba puhul, et sa ei saa ise kaubale järele tulla, siis leia sama asi 1a.ee poest ja saad Tammsaare K-Rautasse järele minna.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2020 17:58:12 vasta tsitaadiga

Kas see tähendab, et kui tahta K-rauta poes oma sooduskaarti rakendada, tasub käia kui neil on tavahinnaga päevad?
St hoiduda nende kampaaniapäevadest (mida on iga nädal mitu korda+nädalavahetus)?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 10:29:46 vasta tsitaadiga

1) rege rauta suvel, vankrit talvel, millal sa k-d rautad?
2) hindadega manipuleerimine - ilmselt neil on Advanced bit manipulation supported.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 11:02:54 vasta tsitaadiga

Kummaline, et aastal 2020 sellisest asjast veel kirjutatakse...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 11:21:41 vasta tsitaadiga

kes ei otsi, see ei leia.

vennasel oli eelmine kevad vaja benoplasti. maja taldmiku jaoks. bauof küsis 1600 midagi + toomine. tartu k-rautaga sama rea peal olev ehituspood tõi sama koguse 860 euro eest kohale kah. järgmine asi oli mingi septikupütiga, mida sama bauof müüs, mingid vandersellid siis mingil hetkel jagavad seal kassade taga selle sama asja glaierit, vend mõtles, et noh, mingi parem diil äkki.. võttis selle flaieri ja hakkas asja uurima, sama asi mis poes, on läbi nende 30% kallim.. vend kurnab nende projektimüüki. abiks asi. isegi isegi saja euro juures tasub minna.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar_x
HV kasutaja
Aivar_x

liitunud: 16.02.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2020 13:22:32 vasta tsitaadiga

Enamus ehituskettidest meil annavad parima hinna garantii.

Ise korra kokku puutunud. Päris vaevaline.
Hästi läheb, siis kliendihaldur teeb ale ära ja ei pea paberimajandusega tõmblema.

Ja samas, kui alet ei küsi, siis niisama seda ei anta ka.

_________________
Pakun soodsalt filamente! - prindisemu.ee
Soovid midagi 3D printida? Võta julgelt ühendust!
Apple Ipad A16 128GB + kaaned + 1st gen pencil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 12:19:58 vasta tsitaadiga

Kuna tegemist on ikkagi ititeemalise foorumiga, siis ka internetiprojektidega tõmmatakse kohalikul kott pähe - ja see õnnestub hästi, sest enamik ei saagi aru, kes mida mille eest ja kuipalju maksma peab.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2020 07:05:18 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/euroopa-liit-paneb-paika-tarbijate-lollitamine-liba-allahindlustega-muutub-karistatavaks?id=89157861
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnad »  Soodushinnad Eesti moodi! Tarbijad avastasid, kuidas neid tegelikult lohku tõmmatakse
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.