Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 313, 314, 315  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kuidas pooldaksid kanepi legaliseerimist Eestis?
Pooldaksin meditsiinilistel põhjustel kasutamist
17%
 17%  [ 53 ]
Pooldan täielikku legaliseerimist
36%
 36%  [ 107 ]
Ei poolda
33%
 33%  [ 99 ]
Olen erapooletu
12%
 12%  [ 36 ]
hääli kokku : 295

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.12.2019 18:56:17 vasta tsitaadiga

Kui arst on retseptiravimi konkreetselt määranud siis ei ole apteekrilt enam midagi küsida. Ta ei saa seda retsepti muuta.
Kui arst kirjutab toimeainepõhiselt siis leelotage mis tahes kokku.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2019 19:01:07 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kui arst on retseptiravimi konkreetselt määranud siis ei ole apteekrilt enam midagi küsida. Ta ei saa seda retsepti muuta.
Kui arst kirjutab toimeainepõhiselt siis leelotage mis tahes kokku.
Kui arst on konkreetse ravimi määranud, siis ei ole tõesti apteekrilt midagi küsida. Küll aga saab küsida arsti käest.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.12.2019 21:13:05 vasta tsitaadiga

Jah, küsige arsti käest. Kuidas te ometi aru ei saa kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 10:25:53 vasta tsitaadiga

Arstidele teevad ravimifirmad soojamaa tuusikuid välja, küll nad juba (endale)kasulikku ravimit soovitavad icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 10:54:58 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Arstidele teevad ravimifirmad soojamaa tuusikuid välja, küll nad juba (endale)kasulikku ravimit soovitavad icon_cool.gif

Hea äri.
https://www.err.ee/1014692/apteekrite-liit-tanane-apteegisusteem-raiskab-44-miljonit-eurot-aastas
tsitaat:
Praeguse, vabavoolulise ja superliberaalse apteegisüsteemi ülalpidamiseks on Eesti elanikud 25 aastaga raisanud suurusjärgus miljard eurot

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2019 18:15:22 vasta tsitaadiga

Täna hommikul spetsialist räägib ravimitest, originaalidest ja järeletehtutest.
Alates 00:42 ajajoonel (või siis hommikusel kellaajal 00:37 icon_smile.gif ) https://etv.err.ee/1010658/terevisioon

Kokkuvõtvalt, mingit vahet ei ole, kuna analoogravimi tootja peab täpselt sama kadalipu läbima ja toime on neil täpselt sama.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 19:24:56 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu sai Fastum geeli vahel kasutatud. Oli tõhus ja toimis. Üks hetk apteeker soovitas teist geeli, toimeaine oli sama. Ostsingi kõhklemata. Aga ei toiminud.
Mingi vahe ikka on. Pisiasjadege võid ju katsetada, aga oluliste asjadege siiski ei katseta.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 17.12.2019 21:13:36 vasta tsitaadiga

Mis fastum, hobusesalv, hea ja odav
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.12.2019 22:14:57 vasta tsitaadiga

Balsam spasatel
või
Vietnami salv
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 22:37:34 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Arstidele teevad ravimifirmad soojamaa tuusikuid välja, küll nad juba (endale)kasulikku ravimit soovitavad icon_cool.gif

Hea äri.
https://www.err.ee/1014692/apteekrite-liit-tanane-apteegisusteem-raiskab-44-miljonit-eurot-aastas
tsitaat:
Praeguse, vabavoolulise ja superliberaalse apteegisüsteemi ülalpidamiseks on Eesti elanikud 25 aastaga raisanud suurusjärgus miljard eurot

Kõige tulusam on relvaäri ja järgmine ongi ravimiäri. Ka seadmete äri on tulus. Ja suurima tulu annavad isikud, kes tegelikult väga haiged pole, aga arvavad, et nad vajavad kõiki uuringuid ja häid rohtusi. Näiteks päriliku kiilaspäisuse vasta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.12.2019 19:55:44 vasta tsitaadiga

Apteegid, mis on siiki avatud.
https://tarbija24.postimees.ee/6853313/need-apteegid-on-tana-protesti-kiuste-avatud

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.12.2019 20:56:39 vasta tsitaadiga

Jup, Tapal oli lahti....imestasin
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.12.2019 17:56:14 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/administreerimisvea-tottu-katkes-ligi-kaheks-tunniks-digiretsepti-teenus?id=88530741

tsitaat:
Tamra märkis, et selliste intsidentide puhul võetakse kõiki inimesi kindlustatena ja keegi ravita ei jää. Digiretsepti häirete korral soovitab haigekassa pisut oodata, kuna üldjuhul on tõrked 15-30 minuti pikkused. "Pikema häire korral on võimalik pöörduda erakorralise meditsiini osakonda, kust saab ravimid alati kätte," sõnas Tamra ja lisas, et kolmanda variandina jääb veel ka paberretsept.

kust aga inimene õhtul veel paberretsepti peaks saama, sellele ei vastatud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 17:59:49 vasta tsitaadiga

Tahtsin täna end gripi vastu vaktsineerida, aga nakkuspolikliinik pandi juba kell 13 kinni. Uksel oli paber, et vaktsineerivad 15:30ni. 👎
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smirn
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2008




sõnum 03.01.2020 15:36:29 vasta tsitaadiga

Küsiks et on keegi KSAs Flow 2.0 protseduuril käinud ja viitsib kogemusi jagada? Loen erinevatest foorumist kommentaare ning osad mainivad et peale protseduuri (paar kuud hiljem) ei näe enam väga ligidale ega ka kaugele.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.01.2020 16:05:36 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/928918/ksa-silmakliinik-paases-juriidilise-trikiga-terviseameti-ettekirjutusest

Lihtsalt taustainfoks..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.01.2020 16:11:11 vasta tsitaadiga

ühesõnaga, keeravad su silmadega jama kokku, vahetavad juriidilise keha uue vastu ja polegi kellegagi protsessida.
Muidu aga käivad paljud Lätis silmakliinikus nägemist korrigeerimas. Hinnaerinevus pidavat üle kahe korra olema.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 16:13:13 vasta tsitaadiga

Kaks kolleegi (minust nooremad) käisid KSA-s protseduuril. Midagi paremaks ei läinud (õnneks ka mitte halvemaks) ja peavad endiselt prille kandma.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 16:15:49 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Muidu aga käivad paljud Lätis silmakliinikus nägemist korrigeerimas. Hinnaerinevus pidavat üle kahe korra olema.

https://drsolomatinisilmakeskus.ee/
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 03.01.2020 16:15:59 vasta tsitaadiga

Kaebuse aluseks oli blogist leitud artikkel, milles väideti, nagu soovitaks USA haiguste kontrolli ja tõrje keskus emadel vaktsiinide tõhusamaks toimimiseks rinnaga toitmine lõpetada. Kaheldava väärtusega sissekandeid oli aga veelgi.

Sama aasta detsembris saatis terviseamet KSA-le märgukirja ettepanekuga mitteteaduspõhised sissekanded blogist eemaldada ning kui seda juhtunud, algatas jaanuaris järelevalvemenetluse.

Probleemid sellega ei lõppenud. Aprillis sai terviseamet kaebuse oma lapsega silmakontrollis käinud emalt, sest keskuse meedikud jagasid talle vaktsineerimisvastaseid nõuandeid.

Eesti Arstide Liidu eetikakomitee liige Indrek Oro ütles toona ERR-ile, et arstieetika koodeksi järgi tuleb arstil oma tegevuses lähtuda teaduslikust meditsiinist ja mitte kasutada teaduslikult põhjendamata diagnoosimis- ja ravimeetodeid.

"Kuivõrd dr Ants Haavel ei ole Eesti Arstide Liidu liige, siis saame küll taunida tema sellist tegevust, kuid puuduvad distsiplinaarsed võimalused tema korrale kutsumiseks," nentis Oro.

Augustis kirjutas ERR, kuidas KSA-s silmi kontrollinud skisofreenik sai kliinikult kaasa soovituse psühhotroopsetest ravimitest loobuda, sest psüühikahaigust saavat ravida ka jooga ja mõtteviisi muutusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.01.2020 16:25:52 vasta tsitaadiga

Mingit artiklit lugesin, et see laserlõikus oli omal ajal kõva sõna, kuid on veelgi parem nägemise taastamise meetod välja töötatud ja erinevalt laserist, taandumist ei toimu.
Muidugi, selle turule tulemiseni läheb aega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2020 14:01:27 vasta tsitaadiga

Hommikul tundsin, et on kuidagi veider süüa- tarkusehambad hõõruks nagu valusalt vastu põskesid. Ja nüüd avastasin, et kõrvadest allpool on väljaspoolt katsudes mõlemalt poolt turses. Millega tegu olla võiks?

EDIT: ei tahagi mingit diagnoosi, lihtsalt, kas on mõtet arsti tülitama hakata või läheb ise üle. Ehk on kellelgi olnud?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2020 14:04:36 vasta tsitaadiga

Helista perearsti nõuandeliinile.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 14:07:21 vasta tsitaadiga

Ma konsulteeriks parem oma hambaarsti või stomatoloogiga. Tundub nagu igemepõletik vms.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 14:58:36 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Hommikul tundsin, et on kuidagi veider süüa- tarkusehambad hõõruks nagu valusalt vastu põskesid. Ja nüüd avastasin, et kõrvadest allpool on väljaspoolt katsudes mõlemalt poolt turses. Millega tegu olla võiks?

EDIT: ei tahagi mingit diagnoosi, lihtsalt, kas on mõtet arsti tülitama hakata või läheb ise üle. Ehk on kellelgi olnud?


Lümfisõlmed. Vähk ilmselt.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 15:28:15 vasta tsitaadiga

Või mumps
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2020 16:01:53 vasta tsitaadiga

Miks nii julmalt kohe? Äkki on mädapaised? Pigista!
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2020 16:07:15 vasta tsitaadiga

Senipakutud variantidest tundub mumps kõige ligilähedasem, sümptomid ka nagu sobivad, ainult, et ei mäleta kas lapsena sai põdetud või ei...

Eks tuleb homme arsti juurest läbi käia igaks juhuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 16:09:16 vasta tsitaadiga

Pigem otsi kirsturaha välja. Pikka pidu siin enam pole HV meditsiiniteadlaste konsiiliumi arvates.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2020 16:12:27 vasta tsitaadiga

Kirst juba ammu ootel igaks juhuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 16:22:01 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Senipakutud variantidest tundub mumps kõige ligilähedasem, sümptomid ka nagu sobivad, ainult, et ei mäleta kas lapsena sai põdetud või ei...

Eks tuleb homme arsti juurest läbi käia igaks juhuks.


Kui vähki ei ole, siis on lihtsalt kuskil lähedal väike põletik. Muid variante pole
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.01.2020 16:25:44 vasta tsitaadiga

meditsiiniline teema https://arileht.delfi.ee/news/investeeri/telefonipetise-ohvriks-langenud-raplamaalane-kaotas-pool-miljonit-eurot?id=88582123

ka meditsiinivaldkonnast üks kurb teema, kuidas patsient suri arstite misiganes, ükskõiksuse, hoolimatuse, ebakompetentsuse vmt, tõttu. Viga muidugi ei tunnistata.
Tasuline lugemine: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/kohuvalu-ja-iiveldus-loppes-surmaga-tallinna-tipphaigla-eiras-59-aastase-naise-halvenevat-tervist?id=88579243

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 07.01.2020 16:33:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 16:25:48 vasta tsitaadiga

See väike põletik on kerge tekkima, kui süüa vintskemat pikema kiuga liha, mis hamba vahele läheb. Ennetamiseks tasuks hambavahed sel juhul kohe peale söömist hambaniidiga puhtaks teha, aga aitab ka hiljem puhastamine kuigi siis on see juba mõnevõrra valus kui põletik on tekkinud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2020 17:05:32 vasta tsitaadiga

Hambaniidi asemel võid ka suruõhku kasutada nagu hambaarstid seda teevad. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 07.01.2020 17:07:43 vasta tsitaadiga

Hüppa kuskilt mündipesulast ja lase survepesuriga üle - tuleb odavam.

Rahval ka naljakas vaadata.
Naer ju terviseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2020 17:21:58 vasta tsitaadiga

Halvemal juhul lased survega omal sahtli täitsa tühjaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2020 16:07:02 vasta tsitaadiga

Ma nägin lugeda, ehk pole maksuline. https://arileht.delfi.ee/news/uudised/suur-lugu-toiduainetoostused-ei-taha-et-sa-seda-loeks-kuidas-sajanditagune-katse-on-inimesi-taielikult-ara-lollitanud?id=88680449
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 17:14:43 vasta tsitaadiga

On küll tasuline thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 17:42:38 vasta tsitaadiga

Jääd elu lõpuni paksuks nüüd
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.01.2020 17:56:50 vasta tsitaadiga

Hommikul sain veel tasuta lõpuni lugeda. Ju paksud jäid hiljaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 20:47:35 vasta tsitaadiga

Paksud on aeglased ja aeglased jäävad ilma
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2020 21:09:07 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
On küll tasuline thumbs_down.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10341258#10341258

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 19.01.2020 21:24:19 vasta tsitaadiga

Originaal oli economisti artikkel, death of a calorie. E. https://www.1843magazine.com/features/death-of-the-calorie
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 21:57:06 vasta tsitaadiga

Taoliste artiklite taga on enamasti inimesed, kes ei suuda kaalust alla võtta, ei tunnista enda vigu ning otsivad välist süüdlast. Kalor on üsna kaudne ning ebatäpne mõõde, ent kes reaalselt kaloreid jälgib ja normaalset dieeti peab, kaotab ka kaalust.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.01.2020 22:33:52 vasta tsitaadiga

sakinaga, mis sa jamad selle kaloriga.See on ikka suht täpselt kirjeldatud suurus. doh.gif

See,mis aga üldse reaalne pole, on asjaolu, kuidas toiduainete tootjad reaalselt tagavad numbrite vastavuse toiduainete pakendil. Vaat seal on küll minu arvates täielik umbluu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2020 22:45:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
sakinaga, mis sa jamad selle kaloriga.See on ikka suht täpselt kirjeldatud suurus. (doh)

See,mis aga üldse reaalne pole, on asjaolu, kuidas toiduainete tootjad reaalselt tagavad numbrite vastavuse toiduainete pakendil. Vaat seal on küll minu arvates täielik umbluu.
Seda ma kirjutasingi. Tegemist on kaudse ning ebatäpse mõõtmega, toidu puhul.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 12:32:53 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Hommikul tundsin, et on kuidagi veider süüa- tarkusehambad hõõruks nagu valusalt vastu põskesid. Ja nüüd avastasin, et kõrvadest allpool on väljaspoolt katsudes mõlemalt poolt turses. Millega tegu olla võiks?

EDIT: ei tahagi mingit diagnoosi, lihtsalt, kas on mõtet arsti tülitama hakata või läheb ise üle. Ehk on kellelgi olnud?


Kindlasti mine, võib olla ka parodontoosi algus. Endal oli samuti.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2020 14:00:22 vasta tsitaadiga

Märt., äkki siiki paradontiit algas sul icon_wink.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 19:58:40 vasta tsitaadiga

jägaja, õigus. Aegu tagasi räägiti -oos'ist.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.01.2020 23:05:20 vasta tsitaadiga

noh, rahvasuus võidi rääkida jah. ja kõik said aru kah. icon_biggrin.gif nüüd aetakse tähte lõhki icon_lol.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Meditsiinivaatlus (vaimne ja füüsiline tervis) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 313, 314, 315  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.