Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.12.2019 11:35:18 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Enda Galaxy spidomeeteri peal 380000 ja 19a. vana. Ja täiesti kasutatav kuigi uuema autoga võrrelda ei saa.


19a ise kasutanud ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 12:12:05 vasta tsitaadiga

kui see ongi 19 aastat ühes peres püsinud, on ta ilmselgelt paremas korras kui see, mis on rännanud riikide vahet. pereauto peab olema usaldusväärne ning vastavalt on teda ilmselt ka hooldatud kui nii julgelt peetakse. vana bensugäläksi mootori kolvid kuluvad ovaalseks, ma olen kuulnud. kuluvad, sest on lühikesed. kui ma ennast lõpuks kokku võtnud ja ketikomplekti järgmisele mootorile ära tellinud, saab teada, mis mu praeguse roika mootoris sees on..

kõrvalgarage müüb 500 ga diiselgäläksit, sealt 2000 ja peale. isegi talverattad tulevad kaasa aga autot suurt ei ole enam. sõidad kuni läheb või lammutus. mingite tükkide saadavus on ära ütlemata kehv neile.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 13:42:24 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Enda Galaxy spidomeeteri peal 380000 ja 19a. vana. Ja täiesti kasutatav kuigi uuema autoga võrrelda ei saa.


19a ise kasutanud ?
Ei, minu käes viimased 9a. ja olen sõitnud 195000 km. 1.9 diisel
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.12.2019 14:06:39 vasta tsitaadiga

https://www.automaailm.ee/et/Eshop/Product/349561/018999907m/akulaadija_c7_bosch_7a_1224v

sellisest aparaadist oskab keegi midagi arvata? on ka asjalik?


viimati muutis NATAS999 28.12.2019 14:20:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.12.2019 14:11:12 vasta tsitaadiga

Küsimus, kas keegi vanade, 15+ aastat kanti autodel kunagi pidurivedelikku ka on vahetada lasknud?
Räägitakse pidurivedeliku veeimavusest ja sellest tekkida võivatest probleemidest, kui iga kahe aasta tagant vedelikku ei vaheta.

Et on siis ka probleeme tajutud, kui vahetamata on vedelik?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 14:18:23 vasta tsitaadiga

Osta Ctek. 5 aastat garantiid.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 14:29:54 vasta tsitaadiga

Ctek thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 14:36:41 vasta tsitaadiga

jägaja, dot3 imas. muud lähevad mingi aja jooksul pruuniks ning rooste ja kõik mis sinna sisse tekib, hakkab lõpuks klimpe torustikus moodustama. päris lahedad vahetuskitid on olemas, millega lased nt tagavararatta rõhu abil vana niplist välja ja uue sisse ilma, et õhku vahele saaks. sõltuvalt autost, on vahetamise protsess erinev.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 28.12.2019 14:53:33 vasta tsitaadiga

laurx, peab kasutama vastavaid diagnostikaseadmeid http://tuotteet.etra.fi/ee/g23484846/bahco-bbr110-pidurivedeliku-testerniiskusemootja

esindustes, mis nad vahest reklaamivad see "talveks kontroll-ettevalmistus", siis aastaid tagasi oli seal lehel kirjas ka pidurivedeliku niiskusekontroll ja vastavalt saadud tulemusele kas korras või soovitus vedelik vahetada.

Huvitav, kas seda pidurivedeliku niiskustaset mõnda tavalise peenema testriga ei saaks mõõta, arvatavalt põhineb vedeliku elektritakistuse mõõtmisel - niiskunud pidurivedelik juhib paremini elektrit. Mõõdad prooviks uue vedeliku takistust ja seejärel vana..

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 15:00:03 vasta tsitaadiga

selle juraka asemel ma vahetaks lihtsalt siis ära kui mingid tootjate " kalkulaatorid" pakuvad.

võimalik näide.
Spoiler Spoiler Spoiler

videos näidatakse ka seda "testrit".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 17:24:56 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Küsimus, kas keegi vanade, 15+ aastat kanti autodel kunagi pidurivedelikku ka on vahetada lasknud?
Räägitakse pidurivedeliku veeimavusest ja sellest tekkida võivatest probleemidest, kui iga kahe aasta tagant vedelikku ei vaheta.

Et on siis ka probleeme tajutud, kui vahetamata on vedelik?


Pole piisavalt julge olnud, et katsetada. Iga jahutusvedeliku vahetusega läheb pidurivedelik ka vahetusse (2a/60kkm umbes)
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 18:19:23 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ?
Eelmine auto oli maha müümise hetkel 17a vana
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 19:19:25 vasta tsitaadiga

Üle 5a küll ühe autoga ei jaksa sõita
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 19:22:29 vasta tsitaadiga

Elu aeg peldikutega sõitnud. Nüüd tahaks ikka iga 5a tagant uuema võtta. Elu liiga lühike et roostes junni koguaeg remontida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 20:07:57 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Elu aeg peldikutega sõitnud. Nüüd tahaks ikka iga 5a tagant uuema võtta. Elu liiga lühike et roostes junni koguaeg remontida.


ei oska midagi tegelt öelda ma oma vw touranil olen 5 aasta jooksul aint veermikus mingeid pukse remontinud ja need kuluvad ka uuel autol mootori remont tuli seepärast et sõitsin vahepeal teise autoga ja see seisis ja siis pool aastat garaazis siis sai maha võetud ja lastud kap remont ära teha nüüd on paar roostetäppi ka tekkinud mis tahavad kevadel tähelepanu. saksas taksoks olnud masin kusjuures ja kuskil midagi ei nagise ega kolise ma mingit kilomeetri hinda ei arvuta aga mingit ülemõistuse kallist remonti küll ei ole tulnud ette võtta 1,9 diisel ja dsg kast
arvestades soetushinda siis ma ostaks ühe veel kui see peaks otsa lõppema
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.12.2019 20:13:36 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Pole piisavalt julge olnud, et katsetada. Iga jahutusvedeliku vahetusega läheb pidurivedelik ka vahetusse (2a/60kkm umbes)


Ma kahtlustan, et mu autol on originaalvedelik icon_rolleyes.gif icon_redface.gif

Allrait kirjutas:
Markos kirjutas:
Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ?
Eelmine auto oli maha müümise hetkel 17a vana


thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Olen su rekordi ületanud icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 21:07:11 vasta tsitaadiga

Piduriõli vahetus maksab 30 euri. Pole ju kallis...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.12.2019 21:26:52 vasta tsitaadiga

ma ei tea, hooldustes pole sellest kunagi juttu tehtud ja nii ta läheb..
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 28.12.2019 21:48:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Küsimus, kas keegi vanade, 15+ aastat kanti autodel kunagi pidurivedelikku ka on vahetada lasknud?
Räägitakse pidurivedeliku veeimavusest ja sellest tekkida võivatest probleemidest, kui iga kahe aasta tagant vedelikku ei vaheta.

Et on siis ka probleeme tajutud, kui vahetamata on vedelik?


Iga paari aasta tagant vahetanud.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 21:58:06 vasta tsitaadiga

iga 2a tagant tuleks vahetada. märtsis lasen välja vahetada, saab varsti 2a täis.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 01:21:04 vasta tsitaadiga

Igasugu vedelal kujul olluseid tasuks autol lasta vahetada varem või hiljem. "hooldevaba" on müüt.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 12:19:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ma ei tea, hooldustes pole sellest kunagi juttu tehtud ja nii ta läheb..

Väheusutav... Mis esindus sellist hooldust teeb?
Või käid automaailmas õli vahetamas? See pole hooldus...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 12:21:02 vasta tsitaadiga

ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes pidurivedeliku on vahetanud. icon_rolleyes.gif
Sõidetakse igasugu roimadega, pidurdamise taha pole kellelgi asi jäänud icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 12:24:20 vasta tsitaadiga

Normaalses töökojas tehakse ketta-klotsiringiga ära.

Automaailmas sai tehtud mingeid töid - kliimaradika ja torude vahetusega saadi hakkama, piduritega jäädi jänni ka korduvkülastusel.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 13:51:38 vasta tsitaadiga

Kuni klient kohtuga pole ähvardanud liigselt tehtud tööde eest. Koostööpartner räägib ikka lugusid selkest kuidas 6eurosed jupid eelarvesse ei mahu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 14:11:01 vasta tsitaadiga

Skoda kinkis "hobuseraua" jõulude puhul:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 14:31:00 vasta tsitaadiga

Tundub rohkem nagu Audil oleks üks rõngas ära kukkunud...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 15:35:33 vasta tsitaadiga

Mul igal teisel hooldusel pidurivedelik ära vahetatud. Oli sedasi nii vw kui ka skodaga.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.12.2019 15:43:02 vasta tsitaadiga

No iga (teisel) hooldusega pole vaja vahetada, see kuulub juba kateggooriasse, klindilt tulebki 7. nahka koorida
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 15:48:36 vasta tsitaadiga

Pidurivedeliku torud tuleks ka ära vahetada lasta, need võivad samuti rabedad olla.
Igaks juhuks võiks ka rattapoldid ära vahetada(kui saab) ja kindlasti tuleks lasta pidurikettad/klotsid searasvaga kokku määrida,
et neid soolaläga ja rooste eest kaitsta.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 15:55:46 vasta tsitaadiga

Näiteks Norras autoga ülevaatusele minnes kontrollivad nad VÄGA suure tähelepanuga pidurivoolikud/torud.


Just mõni aeg tagasi oli (jälle) see probleem. Auto sai servisesse viidud ja tehti korda. Seal servis saadab ise ülevaatusele kirja et tööd on tehtud ja ÜV hakkab automaatselt kehtima.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.12.2019 16:05:40 vasta tsitaadiga

Norras peab siis usaldus olema hooldusettevõtete kohta, et nn. kordusülevaatusele minema ei pea.
Meil siin, teadagi, raha eest saab paljutki.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 16:07:26 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma ei tea kedagi, kes teaks kedagi, kes pidurivedeliku on vahetanud. icon_rolleyes.gif
Sõidetakse igasugu roimadega, pidurdamise taha pole kellelgi asi jäänud icon_razz.gif

Sa ei peagi meelega pidurivedelikku vahetama. Piisab vaid sellest, et vaja jälle supportitele remondikomplekt sisse panna ja oledki tahes tahtmata osa pidurivedelikku juba ära vahetanud.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.12.2019 16:17:38 vasta tsitaadiga

ranel, see ei anna ju tulemust, kui kondenseerunud niiskus (väidetavalt) jääb ikka pidurisüsteemi. Mõjub torustikele ja piduriosadele (väidetavalt) korrodeeruvalt.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 16:40:37 vasta tsitaadiga

Mu Pesukoti pidurivedelik vahetatakse ka ära iga kahe aata tagant.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 17:03:16 vasta tsitaadiga

ykshuntka, amordivedru?
rundll, meil saad samamoodi korduva kui roostes torudega lähed. saad kuu aega korda tegemiseks. halvimal juhul vajutab ta sul stendil puruks selle toru. mõne masina suppordid on nii haiged, et sealt kõike õhku sisuliselt kätte ei saa.. jäävad pärast lödid.
mäksivana elektrolüüsib oma roigaste suppordid remondi ajal ja katab vastavate korrodeerumist aglustavate materjalidega.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 17:16:29 vasta tsitaadiga

Esivedru off jah. Ajastus 23.12 10punkti.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 17:24:29 vasta tsitaadiga

need vedrusd võiks IC s vms kohtades suuresti laokaup olla. isegi sul võrus võiks vajadusel vahetuse saada. iseenesest on see kõige alumine ring ning oma uusaastasõidud saad ära kolistada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 18:18:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
need vedrusd võiks IC s vms kohtades suuresti laokaup olla. isegi sul võrus võiks vajadusel vahetuse saada. iseenesest on see kõige alumine ring ning oma uusaastasõidud saad ära kolistada.

Ülemine ring ja koju sai ära longata. Kui ise ei oleks pauku kuulnud, siis ei saaks midagi aru.
Rooli välja keerates käib väike tõks.
Sellel alt lai vedru ja puruneb ülevalt ehk kitsamast kohast ning vedru lendab vastu keret.
Automaailmas vedru kohal ei olnud, teised vidinad koos amortidega sain kohe kätte(250€ kõik kokku).
Asendusauto sõbra käest. Siin remondi järjekorrad üle 2 nädala. Võib olla teen ise, aga eriti ei viitsi käsi määrida.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.12.2019 20:13:25 vasta tsitaadiga

Endal läks vedru katki reisi ajal, mõtlesime, et mis pauk see nüüd oli. käisime ümber auto ja sügasime kukalt. Lõpuks jätkasime sõitmist. Kevadel suverehve vahetades sain alles näha, et esivedru katki läinud.
Mitte midagi ei saanud aru, ehk oli lääpas ratas netike, et rehvi sisekülge natuke kulutas.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 20:17:01 vasta tsitaadiga

Üks debiilik kisendas siin kohalikus fb grupis, et temal bõmveel on öösel vedru ära varastatud, et süüdlased on video peal olemas, andku ennast ise näole, siis ta politseisse ei lähe.

Pärast tuli välja, et vedru oli pooleks läinud lihtsalt ja autol üks nurk lääpas maja ees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 20:19:06 vasta tsitaadiga

ykshuntka, tartus. wolfer. peetrionu on vilgas selliste asjadga.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 21:01:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Üks debiilik kisendas siin kohalikus fb grupis, et temal bõmveel on öösel vedru ära varastatud, et süüdlased on video peal olemas, andku ennast ise näole, siis ta politseisse ei lähe.

Pärast tuli välja, et vedru oli pooleks läinud lihtsalt ja autol üks nurk lääpas maja ees thumbs_up.gif

Loogika ikka. Pätid keerasid ratta maha, eemaldasid vedru ja keerasid (tõenäoliselt) valuveljega ratta tagasi? Mingi kullast vedru ja Ocean's 11 stiilis vargus? icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 21:05:29 vasta tsitaadiga

Betamax, arutasime sama asja, et mis krdi vedru see peab olema, et suvalise vana kolmese alt öösel ainult see ära varastada ja ülejäänud asjad tagasi panna icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 21:06:46 vasta tsitaadiga

niiiiiiii eeeeeriline bemmiroim ju. punase vedruga.. kellelgi on täpselt samasugune puudu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 21:07:25 vasta tsitaadiga

Nagunii pandi katkine vedru terve asemele
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 21:27:15 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
jägaja kirjutas:
ma ei tea, hooldustes pole sellest kunagi juttu tehtud ja nii ta läheb..

Väheusutav... Mis esindus sellist hooldust teeb?
Või käid automaailmas õli vahetamas? See pole hooldus...


Mazdaga sõitjatel on küll suht suur tõenäosus, et hoolduses niplid märjaks tehtud ja arvele juurde kirjutatud
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 29.12.2019 22:02:52 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Küsimus, kas keegi vanade, 15+ aastat kanti autodel kunagi pidurivedelikku ka on vahetada lasknud?
Räägitakse pidurivedeliku veeimavusest ja sellest tekkida võivatest probleemidest, kui iga kahe aasta tagant vedelikku ei vaheta.

Et on siis ka probleeme tajutud, kui vahetamata on vedelik?

Probleemid hakkavad tavaliselt siis pihta kui pidurid kinni jäävad. icon_biggrin.gif

_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.12.2019 22:28:11 vasta tsitaadiga

Aaa, mul saab 18 aastat autol täis ja ühe korra on üks tagumine suport vahetatud, vist kaks aastat tagasi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 22:40:56 vasta tsitaadiga

Lakkisin autol tuled ära.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.