Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2019 17:36:58 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Ma vaatasin et see suht keeruline ja otsustasin usb ssd peale jääda

See tundub palju keerulisem kui tegelikkuses.
Formatid ketta ära, copyd failid peale ja siis vahetad SSD ära just nagu vahetaks lauaarvutil või läpparil.
Edasi läheb mälupulk sisse ja lased Xboxile OS'i peale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 09:26:33 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/10/30/new-games-with-gold-for-november-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 16:07:25 vasta tsitaadiga

2jalga kirjutas:
Wusses kirjutas:
Ma vaatasin et see suht keeruline ja otsustasin usb ssd peale jääda

See tundub palju keerulisem kui tegelikkuses.
Formatid ketta ära, copyd failid peale ja siis vahetad SSD ära just nagu vahetaks lauaarvutil või läpparil.
Edasi läheb mälupulk sisse ja lased Xboxile OS'i peale.

Dunno, did not work for me. Pidin ikka puhta installi uuele kettale tegema. Kuid ei miskit ulemaara keerulist.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2019 17:37:32 vasta tsitaadiga

Ma ühekorra üritasin 240GB ketta OSi kettaks teha, see kahjuks mahu tõttu ei toiminud. Kasutan ise ka USBi kaudu, mingi aeg soodsalt 500gb SSD saan, siis vahetan sisemise ketta ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 00:51:20 vasta tsitaadiga

No a selle aja peale on juba Xbox Uno Uno väljas.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 12:24:17 vasta tsitaadiga

Aga vb valisin lihtsalt sita usb ketta xbox taha ?

https://www.1a.ee/p/transcend-esd250c-960gb-usb-3-1/5cm6

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 12:45:41 vasta tsitaadiga

Parameetrite järgi paistab hea. Endal SSD samuti USBga ühendatud, laadimisajad on vähenenud mõnel mängul arvestatavalt.
Katsetasin SSHD paigaldamist, sain E100 seeria veateateid üksteise otsa. Lõpuks selgus, et uus FireCuda 2TB ketas vigane. Ootan garantiist tagasi, loodan, et teine kord poolt päeva kulutama ei pea icon_smile.gif.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 00:29:23 vasta tsitaadiga

Kas või kuidas mängude giftimine toimib meil. Praegu on mõlemad konsoolid UK-sse seatud aga regiooni errori annab.
Ost sooritatakse samuti naeltes UK poest aga redeemida ei õnnestu.
Mida süsteem täpsemalt loeb? kas billingu infot või emaili regamise asukohta? igaljuhul mitte konsoolis valitud regioone.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 10:25:41 vasta tsitaadiga

Katsetasin ise sama tsenaariumiga, lõpuni ei õnnestunud. Klienditoega sai 3-4 korda suheldud, kuid tulutult. Siiani seisavad mõned võtmed meilis. Rohkem pole söendanud raha kulutada.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 11.11.2019 11:33:03 vasta tsitaadiga

Mõningad asjad seisavad ka IP geolocation piirangu taga.
Ise olen sellest üle saanud UK VPN'iga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 15:28:49 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Mõningad asjad seisavad ka IP geolocation piirangu taga.
Ise olen sellest üle saanud UK VPN'iga.

Ip piirang rakendub malujärgi asjadele millele saksamaal on eriversioon voi sootuks keelatud.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 16:46:32 vasta tsitaadiga

Support ütles, et toimib ainult nendes riikides mis on toetatud. IP järgi käib kogu asi.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 19:35:09 vasta tsitaadiga

kas browseri kaudu ei ole proovinud....?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 01:57:37 vasta tsitaadiga

sogar kirjutas:
kas browseri kaudu ei ole proovinud....?

Proovisin ka läbi xbox.comi vastu võtta aga sama jama ikka. Ainult nendes riikides saab Giftida:
https://www.xbox.com/en-us/live/countries?source=lp
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 12:31:10 vasta tsitaadiga

virx, dunno, ma ostsin uk storest gifti sõbrale, toimis nagu ilusti. :S
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2019 13:48:54 vasta tsitaadiga

Kommenteerin oma ketta vahetuse saagat. Meenutuseks Xbox One X 1TB kettaga, plaanis oli vahetada 2TB SSHD vastu. Esmane vahetus läks päris pikalt, kohmakalt ja ebaõnnestus kuna ketas oli uuena sattunud vigane. Kahjuks eelnevalt kettale diagnostikat ei teinud. Garantiist ketta tagasi saade kordasin sama protsessi, ehk antud skripti abil https://gbatemp.net/download/xbox-one-windows-and-linux-internal-hard-drive-partitioning-script.34239/ olemas olev 1TB vahetada 2TB SSHD vastu.
Partatsioonide tegemine, kopeerimine ja GUID parameetrite sättimine paistis õnnestuvat. Xboxi käivitades kahjuks sain veateate E102. Proovisin konsooli reseti teha ilma mänge kustutamata, kuid tulutult. Järgevalt katsetasin offline update abil konsooli käima saada. Viimasega läks õnneks. Õnneks ei läinud mängudega(mida oli ca 400GB jagu), neist ükski ei hakanud tööle. Sama probleem esines äppidega. Boot animatsioon on samuti kadunud. Pika jutu kokkuvõte oleks, võimalusel kasutage skripti uue ketta loomiseks ja laadige OS offline uuendajaga peale. Mängud võimalusel USB kettale. Ruumi rohkem ja igapäevaselt mängitav mäng laeb muhedalt kiiresti icon_smile.gif !

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2019 21:11:13 vasta tsitaadiga

Ise sain kingitud mängu (borderlands 3) läbi mobiili aktiveeritud. Panin ennast tunnelbear'iga (esimene tasuta VPN äpp mis leidsin) UKsse ja aktiveerisin seal läbi emailile saadetud gift lingi mängu. Edasi oli xboxist ainult allalaadimise vaev.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 19:12:26 vasta tsitaadiga

ma sisestasin amazon.com-ist ostetud ghost reconi netis ära...lihtsalt amazonist oli ilge jama seda kättesaada(ainult US-i müüdi)
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 23:03:25 vasta tsitaadiga

Ma olen samuti osasid koode läbi xbox.com lunastanud kasutades mõnda VPN ühendust, siiani on alati toiminud. Kui kood juba lunastatud siis xboxis lihtsalt vaja asi tõmbama panna.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 23:09:30 vasta tsitaadiga

Tom-D, giftija IP võib eestis olla aga vastuvõtja uk-s? ehk siis teen selle tunnelbeari, login sisse ja aktsepteerin? või mõlemad uk-s?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2019 20:11:56 vasta tsitaadiga

Call of Duty: Modern Warfare 2019 ei saa paar päeva single playeris mängu käima: "Disc read error [9.6]: stpetersburg_interrogation_intro_script_tr.ff"
Xbox One värskeim FW peal. Mängu versioon on 1.0.8.8 ja uuendust ei paku.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 20:38:13 vasta tsitaadiga

@Alari A. tundun et sa pole ainus....X1 peale vist muud soovitust ma ei leia kui mahalasta ja uuesti peale....Sick...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2019 21:20:42 vasta tsitaadiga

sogar, salvestatud mäng jääb alles ? 80.8GB COD MW, 11.1GB Campain Pack 1, 15.6GB Campain Pack 2, 5.9GB Multiplayer Pack, 12.5GB Special Ops Pack.
Goldi ei ole. Game Pass olemas.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 18:59:21 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma redditist lugesin, et vist puhtaks (save game arvatavasti ikka jääb)... icon_neutral.gif
Ainus meeletult "jama" on see et meeletult peab tirima...
Gold ja Pass vist ei loe...see ainult online mängimiseks vajalik...kui seda ei ole siis saa ka multyplayerit...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2019 20:08:33 vasta tsitaadiga

Täna tuli 1.10 uuendus ja töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 18:36:39 vasta tsitaadiga

@Alari siis on hästi kui nad midagi vähemalt patchiga korda teevad....lugesin redditist, et aitab ka teatud failide kustutamine, siis tõmbab mäng uued(repair) aga konsooli peal selline asi ei toimi....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 21:26:54 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/11/27/new-games-with-gold-december-2019/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 11:43:57 vasta tsitaadiga

Sai Xbox One X garantiisse viidud kuna ei edastanud enam HDMI signaali.
21.10.2019 10:12 viisin Klicki
25.10.2019 12:27 Teenindus: Elko

Siiamaani tiksub seal, kaua teistel garantii aega on võtnud?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 11:49:56 vasta tsitaadiga

3 nädalat läks paar aastat tagasi originaal Xbox Oneiga. Tuli vastus, et ei remondita, sain Euronicsist ostusumma eest uue valida.
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 11:59:30 vasta tsitaadiga

Klickis võib garantii kuni 1 kuu aega võtta.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jannu
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 11:24:20 vasta tsitaadiga

Võtsin klienditoega ühendust ning selgub, et saan ka ostusumma eest uue valida.

Kellelgi on veel Xbox One X WRC 7 split screeniga probleeme olnud? Single player töötab ilusti, aga split screenis teatud rallid ei tööta. Too garantiiline Xbox viskas pärast Rootsi ralli loading screen'i lihtsalt mängust välja. Olen proovinud erinevaid resolutsioone, proovinud nii sisseehitatud ketta pealt kui välise SSD pealt.
Häirib, mõtlen isegi PS 4 Pro kasuks.

EDIT. Kas kellelgi on WRC 7 ja saaks proovida, kas split screen töötab nt Rootsi rallis?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 12:22:29 vasta tsitaadiga

https://news.xbox.com/en-us/2019/12/12/microsoft-unveils-xbox-series-x/

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 18:16:31 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib....
Tahaks mõõte teada...sobiks lahedasti tv kõrvale seisma...
Huvitav....jään ootama millega vastab see imelik konsool millel on puldil "cross" mitte x
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.12.2019 12:38:17 vasta tsitaadiga

Jahutus paistab mõistlik, ei pressita küljelt või alt välja, vaid lastakse füüsika seaduste järgi soojal õhul üles tõusta. Kerge 140cm+ ventikas abiks ja tulemus võiks vaikne olla.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2019 13:31:13 vasta tsitaadiga

Vael, kui nüüd teistpidi vaadata, siis füüsika seaduste järgi ladestub tolm sinna võre vahele...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2019 13:13:34 vasta tsitaadiga

keegi sellist https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/Kodu-ja-ilutooted-Mangud-konsoolid/Juhtmevaba-Xbox-One-puldi-adapter-Windows-10le-Microsoft-203278 asja ka kuskil müügil on näinud?
Ei tahaks nagu tervet komplekti osta kui pult juba olemas

E:ai kurja, uued puldid juba toetavad bluetooth ühendamist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 21:59:52 vasta tsitaadiga

Endal andis ka One X HDMI port saba eelmine neljapäev. Gamestop garantii ka läbi, kaalun kas saata MSile või lasta kohalikel parandada.

See bluetooth ühendamine eeldab siiski Wireless Adapterit, originaalpuldid vähemalt. Isegi uus Elite Series 2.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 22:15:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See bluetooth ühendamine eeldab siiski Wireless Adapterit, originaalpuldid vähemalt. Isegi uus Elite Series

Ei. Läpaka sisseehitatud bt leidis seadme üles, ühendas ja tuld.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 22:49:42 vasta tsitaadiga



Uus Xbox Elite Wireless Controller Series 2 on BT toega, vana ei ole.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2019 23:20:42 vasta tsitaadiga

Panin ise segast. icon_biggrin.gif Vaatasin et oma mobo toetab Bluetoothi aga see wifi variandil, endal tavaline. Läpakaga ühendab ära ilusti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 01:36:50 vasta tsitaadiga

Proovisin giftida tunnelbeariga, üks mäng läheb läbi, teine ei lähe. Mõlemad on giftitud sama kasutaja poolt ja UK poest...error on natuke erinev kui ilma bearita aga pm contact kes selle sulle saatis.

Ideed?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2019 10:22:25 vasta tsitaadiga

https://majornelson.com/2019/12/19/xbox-live-games-with-gold-for-january-2020/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 10:25:34 vasta tsitaadiga

Kui selle puldi ja bt ühenduse juurde tagasi tulla siis mulle jääb hetkel mulje, et seda puldi läbi bt, w7 peal pole küll võimalik juhtmevabaks saada. Ühendab ära ja värki aga tuli jääbki vilkuma. Kaabel järgi siis töötab.
Samas W10l oli pärast bt ühendamist asi kohe kasutusvalmis. Keegi oskab midagi kaasa rääkida?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 10:45:39 vasta tsitaadiga

10ga on mingid xboxi rämpsvarad kohe kaasas, äkki sellepärast.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 11:06:28 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
10ga on mingid xboxi rämpsvarad kohe kaasas, äkki sellepärast.


Kindlasti aga kas mingit "rämpsu" oleks võimalik ka w7 lasta et see tööle hakkaks eusa_think.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 13:06:26 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
The_Boss kirjutas:
10ga on mingid xboxi rämpsvarad kohe kaasas, äkki sellepärast.


Kindlasti aga kas mingit "rämpsu" oleks võimalik ka w7 lasta et see tööle hakkaks eusa_think.gif


Jah, lihtne. Tee windowsi uuendus 10 peale icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lonestarr
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 28.12.2019 19:30:03 [XboxOne] Xbox One lülitab välja vasta tsitaadiga

Tere. Probleemiks siis 2016 aasta Xbox One. Nimelt lülitab box end välja peale 5 min mängimist. Või noh toitekas (tellis) lülitab välja. Kui tellis resettida ja kohe uuesti mängida siis 2-3min ja sama jama. Igakord lülitab toiteka välja. Kui sai teha update ja lihtsalt idle, töötas tund aega probleemita niikaua kui mäng tööle panna. Ülekuumenemis viga ei anna ja kuum reaalselt pole, vaevu soe, kui sedagi. Igakspetteks vahetanud termopasta ja puhastanud. Tellise ja boxi vendid töötavad. Tellises pundud kondekaid ei paistnud. Ise kahtlustan tellist aga kuida veenduda ja kust saaks uue originaal toiteka? Siit sealt otsinud aga pole nagu müügis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kasutaja36
HV vaatleja
Kasutaja36

liitunud: 10.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:01:24 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1146538/microspareparts-mobile-power-supply-xbox-one-including/ HV ise pakub. Vällamaal müüakse ka odavamaid aga odavamad kipuvad vist õhtale kiiremini minema. Originaalina vist ametlikult enam ei müüda, saab vist ainult läbi suppordi kas remonti saates või siis asendust ostes vist. Asjaajamist rohkem kui järelturu omaga. Proovimiseks saaks enda omagi laenata, kui One X remondis poleks ja vana ei asendaks hetkel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 20:13:05 vasta tsitaadiga

lonestarr, küsimise peale peaks Euronicsist või Arvutitargast saama originaali tellida icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lonestarr
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2014




sõnum 09.01.2020 18:52:47 vasta tsitaadiga

Uus tellitud peaks varsti kätte saama. Eks näis kas aitab.
Edit. Uus originaal toitekas käes ja toimib nii nagu peab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Xbox ONE arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.