|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
13.12.2019 18:46:55
|
|
|
Sai ka 11 kasti võetud, tulemus:
4100g, 600000cred, 8d prem, 430 ja e100 camod, panther
eelmine aasta oli parem roll
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.12.2019 11:53:53
|
|
|
Sealt ei tulnud mitte midagi. Kulla kogus oli enam-vähem, aga raha ja tank juust.
See jõulupuu toredam, saab naisi
//
Sain sõimata ka, isegi ei mäleta mis teema olla võis kuna mängu käigus ei jälgi.
//
Karistuseks anti 8 päeva premmi ka
ei osta enam kingitusi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
16.12.2019 01:36:21
|
|
|
Haaa. X tier, 9959 dämmi, 5 killi ja ikka kaotus. Ma saan aru küll, et tubli troll ütleks selle peale "võiksid siis paremini mängida, kui võita tahad".
Ja nagu ikka, on mängus 2-3 nullimängijat, kusjuures, 99% nendest nullimängijatest on konto "loonud" kas aastal 2012 või 2013. See on suht-koht reegel - alati vaatan "nullipoisid" üle ja üllatus oleks pigem see, kui konto ei oleks loodud nendel aastatel. Ilmselt just tol ajal enamik botte loodi ja nii need mõttetud botid, stiilis "sniper485" ja "killer869" seal figureerivadki, mängust mängu ja mõjutavad WR tasakaalu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
16.12.2019 08:19:05
|
|
|
kui sul 2-3 0 meest siis isegi hästi. Mul pidevalt 6-7 0 meest ja no midagi, naera lihtsalt.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
16.12.2019 11:30:50
|
|
|
panin kaks naist sinna kuuse alla kuidas nüüd tagasi saab võtta, et tangi meeskonna täis saaks?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.12.2019 11:35:29
|
|
|
marko255, mõttes? Naised on ikka endistviisi kasarmus ootel. Värvatute (Recruitments) vms jaotus see eesti keeles on, juures.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
16.12.2019 12:21:28
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| marko255, mõttes? Naised on ikka endistviisi kasarmus ootel. Värvatute (Recruitments) vms jaotus see eesti keeles on, juures. |
selles see asi ongi, et enam "uued meeskonnaliikmed" selle all pole ja sealt kuusealt ka kätte enam ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
16.12.2019 14:04:01
|
|
|
| 3V1L1005N0WM4N
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
16.12.2019 19:12:59
|
|
|
11 pakki:
9p premiumi
3500 kulda
SU 130PM
Brentage Panther
2 milli hõbedat
meh, oleks võinud proto tulla SU asemel, oleksin 11k kulda võtnud selle asemel
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
16.12.2019 21:12:03
|
|
|
25 kasti:
7500 kulda
1100000 krediiti
1 nais tankist
9P premmi
T6 Bretegne Panther
T3 Sexton I
T8 Object 703 version II
T110E4 unikaalne stiil
Obj. 140 unikaalne stiil
kõige sitem oli neljas 5 kasti avamine, sealt tuli ainult 1750g ja 700000 krediiti.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.12.2019 00:20:02
|
|
|
| marko255 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| marko255, mõttes? Naised on ikka endistviisi kasarmus ootel. Värvatute (Recruitments) vms jaotus see eesti keeles on, juures. |
selles see asi ongi, et enam "uued meeskonnaliikmed" selle all pole ja sealt kuusealt ka kätte enam ei saa. |
Möh?
Need kuuse all naised on lumeemandad. Üks "paigaldatud" lumeemand annab sulle võimaluse värvata kasarmust ühe samasuguse naise. Kokku 4 tükki.
EDIT:
Naer läbi pisarate...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
17.12.2019 07:02:49
|
|
|
Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Ninapidi koos. Lasevad üksteise pihta. Mis te arvate, kumb võitis. Kas 1% eluga või 100% eluga? See asi on lihtsalt nii halenaljakas ja ma tõesti ei saa aru, kuidas te ei näe seda...Kas rahakaotus pimestab? Usk lootusesse? Te olete ainult pixel mängus, ei enamat.
Ja te ostate mingeid kaste? Mida te looate sealt leida? Armastust? Õnne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.12.2019 08:16:18
|
|
|
kas on üldse mõnda mängu mis pole ette kirjutatud. Igas mängus on ju mängu tootja midagi plaaninud. Läheb nagu läheb ja läheb nagu ise oskad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 09:44:09
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| marko255 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| marko255, mõttes? Naised on ikka endistviisi kasarmus ootel. Värvatute (Recruitments) vms jaotus see eesti keeles on, juures. |
selles see asi ongi, et enam "uued meeskonnaliikmed" selle all pole ja sealt kuusealt ka kätte enam ei saa. |
Möh?
Need kuuse all naised on lumeemandad. Üks "paigaldatud" lumeemand annab sulle võimaluse värvata kasarmust ühe samasuguse naise. Kokku 4 tükki.
EDIT:
Naer läbi pisarate...
Spoiler 
|
no ei ole kuskil (olemas olev on StuG 4 oma)
viimati muutis marko255 04.01.2020 16:17:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2019 10:00:03
|
|
|
| no siis vali sealt rewardsite alt, minu meelest sai ka sealt.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 10:04:51
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| no siis vali sealt rewardsite alt, minu meelest sai ka sealt. |
proovisin sealt ka ei saa
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2019 10:13:54
|
|
|
| no siis küsi mängutootjalt, et kuhu kadus.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 10:19:07
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| no siis küsi mängutootjalt, et kuhu kadus. |
ei oska ingliskeelt selle pärast siia pöördusingi abi saamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo77
HV Guru

liitunud: 20.11.2006
|
17.12.2019 11:07:04
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. ... |
Jumal tänatud, et iroonia toksiline pole.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 11:17:52
|
|
|
selle kaheksanda ja kümnenda taseme peal naised kliki kuidas tahad kuidagi ei saa neid kasutada sest nad on kuuse all.
viimati muutis marko255 04.01.2020 16:18:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
17.12.2019 11:24:44
|
|
|
4 ja 6 on sul kuhugi valitud ju.
muidu seda linnukest poleks.
Vaata kasarmu üle.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.12.2019 11:25:02
|
|
|
| Mul nad olemas nii kuuse all kui kasarmus.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 11:35:24
|
|
|
ma sain viis naist, kaks panin kuuse alla kinke avama siis proovisin võidetud makaroni tangile naiste meeskonda panna, kolm sai ilusti pandud ja probleeme ei olnud aga neid kahte mis kuuse all on ei saa kuidagi panna ja kuuse all neid kasarmusse ka kuidagi ei saa tagasi saata ja olen igatepidi kõik läbi klikkind ja kasarmu risti ja põiki üle vaadanud naisi pole kuskil.
viimati muutis marko255 17.12.2019 11:48:27, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
17.12.2019 11:45:04
|
|
|
Johhaidiii,
Kokku saad kuni level X :
4 naiskonnaliiget
ja
4 lumeemand
Kahed erinevad asjad ju. Lumeemandad jagavad ainult kinke; 1 kink päevas. Mitte midagi muud nad ei tee.
vaata oma makaroni tank üle.. kes sul seal siis on..?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
17.12.2019 11:48:45
|
|
|
leidsin vea üles kõik naised tuleb kuuse alla saata ja siis saab kasutada!
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
17.12.2019 12:07:57
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Ninapidi koos. Lasevad üksteise pihta. Mis te arvate, kumb võitis. Kas 1% eluga või 100% eluga? See asi on lihtsalt nii halenaljakas ja ma tõesti ei saa aru, kuidas te ei näe seda...Kas rahakaotus pimestab? Usk lootusesse? Te olete ainult pixel mängus, ei enamat.
Ja te ostate mingeid kaste? Mida te looate sealt leida? Armastust? Õnne? |
Kuidas ja miks sellist asja oleks tootjal mõtet arendada ning kuidas see tooks tagasi selle arendamiseks kulunud ressursse?
Minu puhul siis WG sätib seda koefitsienti tankitüübi järgi - skautidega ei karista mind ja tagab mulle kõrge võiduprotsendi ja artyga paneb täiega näkku. Lisaks saab aru kui ma mängin jokkis peaga, siis sikutab korralikult mul WR alla. Ühe mängija panusest ju ei sõltu ehk see, et ma ise eriti adekvaatne pole ei tohiks sinu loogika järgi rolli mängida... Mulle tundub kogu see vandenõuteooria liiga keeruline reaalsuses rakendada ja samuti ei leia põhjust miks peaks selle peale kallist arendusressurssi kulutama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.12.2019 12:10:51
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Peab ikka täisidioot olema, et mitte aru saada, et iga mäng on fikseeritud. Viimane mäng - mõlemal meeskonnal üks tank järel, meie tank 100% elu, vastasel 1% elu. Saavad kokku. Mõlemad P43. Ninapidi koos. Lasevad üksteise pihta. Mis te arvate, kumb võitis. Kas 1% eluga või 100% eluga? See asi on lihtsalt nii halenaljakas ja ma tõesti ei saa aru, kuidas te ei näe seda...Kas rahakaotus pimestab? Usk lootusesse? Te olete ainult pixel mängus, ei enamat.
Ja te ostate mingeid kaste? Mida te looate sealt leida? Armastust? Õnne? |
Kas sa mõnikord kontrollid ka peale lahingut, et mis tasemel näiteks see 1% peal P43 mängija oli ja mis tasemel see 100% peal? Replay oleks ka hea, mitte ainult mõnus jutt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.12.2019 12:15:51
|
|
|
100% HP-ga mängija võis paanikasse sattuda, oskab äkki lasta ainult sniper-mode's jne. Igasuguseid imelikke tüüpe nähtud.
10+ põhjust võib leida miks lasud pihta/läbi ei lähe.
Ma ise olen ka nt. kehv LT-ga "keerutaja". Tundub justkui lihtne aga ilma harjutamata jään ikka teinekord hätta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
17.12.2019 17:24:27
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
Lisaks saab aru kui ma mängin jokkis peaga, siis sikutab korralikult mul WR alla. |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.12.2019 19:29:16
|
|
|
Camod saksa tankidele:
Zebra:
S4NT4SG0TG0L9
1B3L13V31NKR4M7U5
T4NKM4S3V3RYD4Y
White:
3V1L1005N0WM4N
S4NT4M4U5I54L0S34
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
17.12.2019 21:09:28
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
100% HP-ga mängija võis paanikasse sattuda, oskab äkki lasta ainult sniper-mode's jne. Igasuguseid imelikke tüüpe nähtud.
10+ põhjust võib leida miks lasud pihta/läbi ei lähe.
Ma ise olen ka nt. kehv LT-ga "keerutaja". Tundub justkui lihtne aga ilma harjutamata jään ikka teinekord hätta.  |
Nr. 1 pakun, et mängija polnud 1% peal. Muidu oleks võinud 100% vend, kui just full bot pole lihtsalt HE'ga lasta ja ära kustutada.
Sellistel puhkudel tihti nii, et see niiöelda 1% (tegelikult oli tõenäoliselt 100 hp vms) vend on tugev mängija, oskab hull downis mängida või tankivrakkida vahel sidescrapida jne. Vastaste punane 8k mänge wn8 346 lendas uljalt üle aasa letti (AP rauas). Et ära omada vastaste oneshot. Niilöelda 1% vend samas outspottis ja farmis 100% venna kuskilt hulldown postioonist rahulikult nii ära, et 100% vennal polnud võimalustki. Selliseid asju tuhandeid kordi nähtud, pole isegi naljakas, ega halenaljakas. Lihtsalt elu...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
18.12.2019 00:28:19
|
|
|
Siit saab erinevat kraami kui piisavalt mängitud: https://tankrewards.eu/
Lõpuks võimalus saada M56 Scorpion.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
18.12.2019 14:17:32
|
|
|
| T4NKM45GR1N91N6
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addres999
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2012
|
18.12.2019 23:50:12
|
|
|
Download → claim 8yearsofservice loot → unistall. Aitab küll selleks aastaks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
19.12.2019 01:58:51
|
|
|
Et uuel aastal uue hooga?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
20.12.2019 00:36:30
|
|
|
| 3V1L100I5TH3B055
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
20.12.2019 09:59:18
|
|
|
| tänks, jänks
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gollum
HV kasutaja

liitunud: 07.04.2003
|
20.12.2019 16:00:14
|
|
|
tänks jah
_________________ Maailm on kõik millega on tegu. |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
21.12.2019 17:35:43
|
|
|
4LL1W4NTI5G0L9
S4NT4M4U5T3LLM3
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.12.2019 21:57:57
|
|
|
WG tegi "aasta kokkuvõtte" laadse asja. Leiate selle oma e-maililt.
Minu hetked siis:
1 korra põlesin maha
6 korda kukkusin alla kuskilt
661 vaenlase meeskonnaliiget vigastatud
1716 vaenlast avastatud
43 vaenlast ammorackitud
1876 vaenlast hävitatud
1619 lahingut tehtud
3222 puud maha sõidetud
24 korda rammimisega hävitatud (ei saagi aru kas mind või mina vaenlasi)
20 907 mürsku tulistatud
67% täpsus
Ise edasi arvutades sain, et vaenlast tabasin 14 000 mürsuga ning ühe vaenlase hävitamiseks kulus keskmiselt 7,5 mürsku
Ühes lahingus tulistasin keskmiselt 13 mürsku, millest tabasin siis 9.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
22.12.2019 01:09:42
|
|
|
See vahva asi jah!
10 põlemist
13 üritasin lennata
1709 vaenlasel liikmeid sandistatud
4826 spotitud
18 korda läksin ujuma (arvatavasti kui artyga viimane ja laadida ei jõua enam)
3788 hävitatud
4760 lahingut
10979 puud maha võetud
64 rammitud (ei saa aru jah kumb)
32610 lasku
64% täpsust
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
22.12.2019 11:21:43
|
|
|
27 x põletatud
15 x lendasin
1984 x lõin vastaste mehi uimaseks
4246 x vastast avastatud
138 x ammoracki
11 x uppusin
5276 x tanki hävitatud
4129 x lahingut
9497 x puud võtsin maha
46 x rammimist
45038 x mürsku lastud (korralik ilutulestik tuleks)
71% sain pihta kellelegi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
22.12.2019 14:02:55
|
|
|
| Kuidas neid suurema leveli dekoratsioone saab? Mul on pühademeeleolu level 5 ja tahaks suuremaks saada, aga maksimum level , mida craftida saab on 6.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
22.12.2019 14:44:04
|
|
|
Ega muud kui premium shopist taarat viia!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
22.12.2019 14:53:14
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
| Kuidas neid suurema leveli dekoratsioone saab? Mul on pühademeeleolu level 5 ja tahaks suuremaks saada, aga maksimum level , mida craftida saab on 6. |
eeldan, et ehteid on oma jagu purustatud. seal kus sobivaid ehteid saad teha, on üleval paremas ääres üks selline punane? lüliti moodi asjandus ja selle kõrval on 4 lambikest. kui sellel lülitil vajutada, saad hakata kildude eest suuri ehteid tegema.
Õnneks seal loterii osa puudub, vähemalt see aasta. Kuid viimane ehe tahab saada 5k kildu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
22.12.2019 15:10:04
|
|
|
| samas tasemete jaoks pole neid suuri ehteid vaja, vaja kõik ehted lvl5 saada.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
22.12.2019 15:50:12
|
|
|
| 3V1L1005G0TC04L
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
22.12.2019 19:09:17
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
| Kuidas neid suurema leveli dekoratsioone saab? Mul on pühademeeleolu level 5 ja tahaks suuremaks saada, aga maksimum level , mida craftida saab on 6. |
Panedki neid V leveli ehteid paika ja ka meeleolu tase tõuseb. Mida rohkem neid on seda kõrgemaks saad. Kuni X välja.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.12.2019 21:18:35
|
|
|
| Level 6 sa nüüd küll kuidagimoodi kraftida ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|