Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 552, 553, 554 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.12.2019 20:34:40 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.

Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2019 21:05:09 vasta tsitaadiga

FastPotty, oma vandenõuteooriate asemel paigalda omale parem Battle Hits mod - https://protanki.tv/mods/hangar_mod/boevye-rany-ot-tornado ja vaata pärast lahingut kuhu su lasud läksid või mismoodi sind ennast tabati.

Mängude ühepoolsus tuleneb puhtalt sellest, et suht suva rahvas satub kõrgetesse tieridesse.
Kui varem tuli tier 8..10 läbimiseks omajagu vaeva näha siis nüüdsel ajal on rohkem küsimus paaril õhtul mängimises. XP kogus mida igalt poolt topitakse on masendav...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.12.2019 21:09:19 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.

Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?


Ma ju just selgitasin - teed spotti kümnele tankile, saad 150 spot dämmi ja asi tehtud, sest meeskonnas on kümme trolli (või botti). Mitte kui midagi ei sõltu enam ühest mängijast. Ja mis sinu "lapsikusse juttu" puutub, siis ilmselt lähen ma oma e25 peal aina kehvemaks ja kehvemaks, kuna WR muudkui kukub. Kummaline on küll see, et keskmine dämm kogu aeg tõuseb, keskmine spot kogu aeg tõuseb, aga WR kukub. Ei klapi kuidagi sinu "lapsiku" jutuga. Üks mäng sai tehtud Pooli medal ja ikka mäng kaotatud.
WR kukub tegelikult ainult seetõttu, et ma ei maksa enam selle mängu eest. Mitte sentigi.
Kes ei usu, proovigu järgi - jätke aasta aega wotile kümnis maksmata ja näete kuidas WR hakkab kukkuma. Mis sest, et raha ei mõjuta ju kuidagi teie mänguoskust..Või mõjutab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.12.2019 21:13:56 vasta tsitaadiga

Olgem ausad- botid saaks vähemalt vaenlastele pihta. Need vennad kes lahingus on, ei ole kindlasti botid, sest nii halbu botte ei ole olemas icon_lol.gif
Vahest on küll tunne, et nende polskikurwade asemel võiks hoopis mul tiimis botid olla, suudaksid vähemalt vaenlasele pihta saada...

Vahest vaatad peale lahingut mõne venna tulemusi:
15 lasku
4 pihtas
2 läbistamist

kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2019 11:31:17 vasta tsitaadiga

Mis selle battle hits modi mõte on, mäng ju otsustab kuhu su lask läheb. Sa võid ju sihtida weakspoti aga kui mäng ütleb, et tegelt läheb sihiku keskelt vaskaule 10m siis nii ongi. Ja lasedki oma tankiga ka paberi lehelt bounci. Hästi võid seda asja kontrollida fv hesh laskudega. Vaata mitu korda sa saad seda ulme dmg ja mitu korda mitte. Kui mäng otsustab, et bad luck siis teed oma heshiga 300 dmg mitte 1500. Seda hit mode saad pigem siis kontrollida, et kui palju mäng sinu eest otsustas lasku sihikust kõrvale viia. Eile ühes lahingus läks nii hästi, et isegi venelaste 268 ei õnnestunud pihta saada, et isegi vene tanki eripära ei aidanud. Lihtsalt jutti läksid lasud liiga alla ja siis kui sihtisin meelega tiba kõrgemale siis läks sihikust ülespoole lask täiega. Kuhu kurat sa siis sihtima pead kui sihiku keksele niguinii ei lähe. Makarovil vähemasti oli kirjas, et kuhu suunda su lask kipub minema.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.12.2019 12:37:15 vasta tsitaadiga

See battle hit's mod tegelikult üks asjalikumaid selles mängus: https://youtu.be/fHbDGCgkyus?t=75
Põhim kui fastpotty'l oleks see peal olnud. Oleks suht kiirelt saanud vaadata mis toimus..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.12.2019 15:33:25 vasta tsitaadiga

Lugesin küll kuidas siin inimesed kannatavad ja verd köhivad praeguses metas, aga ei suutnud peale 2-nädalast pausi kiusatusele vastu panna ja logisin sisse. Esimene mäng STB-1ga.... icon_lol.gif


Link


http://wotreplays.eu/site/5119503#live_oaks-senpaierick-stb-1


viimati muutis erick 08.12.2019 14:45:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.12.2019 11:04:48 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ma ju just selgitasin - teed spotti kümnele tankile, saad 150 spot dämmi ja asi tehtud, sest meeskonnas on kümme trolli (või botti). Mitte kui midagi ei sõltu enam ühest mängijast. Ja mis sinu "lapsikusse juttu" puutub, siis ilmselt lähen ma oma e25 peal aina kehvemaks ja kehvemaks, kuna WR muudkui kukub. Kummaline on küll see, et keskmine dämm kogu aeg tõuseb, keskmine spot kogu aeg tõuseb, aga WR kukub. Ei klapi kuidagi sinu "lapsiku" jutuga. Üks mäng sai tehtud Pooli medal ja ikka mäng kaotatud.
WR kukub tegelikult ainult seetõttu, et ma ei maksa enam selle mängu eest. Mitte sentigi.
Kes ei usu, proovigu järgi - jätke aasta aega wotile kümnis maksmata ja näete kuidas WR hakkab kukkuma. Mis sest, et raha ei mõjuta ju kuidagi teie mänguoskust..Või mõjutab?


WG-l on veel eriti riukalik AI seal taga. Ma olen küll usinalt neile aastate jooksul raha sisse toonud, aga WR muudavad nad mul paremaks ainult skautide ja mediumitega, hevide ja TD-ga natuke vähem ning arty puhul miskipärast nad mu maksetest sootuks ei hooli ja seal suruvad seda vägisi alla 50%...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.12.2019 21:37:36 vasta tsitaadiga

Kuidagi selle STB-1ga heale lainele saanud.


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.12.2019 20:31:48 vasta tsitaadiga

1.7 väljas koos anonymiser'iga. Mõtlesin, et tsekin ka mis värk on sellega. Kuna see optional, siis loomulikult ainult vähesed mängijad leidnud selle üles.
Laadisin end alt kontoga sisse, et artyga väheke klikkida, mida siis xvm näitas:



ehk, et seda mida arata oli. XVM'i järgi üsna lihtne tuvastada millised mängijad kasutavad vastase teamist anonymiserit.
Pärast lahingut tsekkisin siis, et mis masti mängijatega oli tegu:



Nagu näha, siis nerva poisid olid endale lambanaha selga tõmmanud. XVM muidugi tuvastas üsna kiirelt ära, et tõnäeoliselt on tegemist tugeate mängijatega. Eriti kui arvestada üks neist oli platoonis 907 icon_biggrin.gif
Nii, et jah, niikaua kui seda kasutavad veel vähesed, siis kasu sellest XVM'i vastu üsna vähe...

QB kommentaarid ka sarnaned...

https://clips.twitch.tv/ComfortableSeductiveThymeTF2John
https://clips.twitch.tv/NaiveBusyFennelSquadGoals
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 10.12.2019 23:12:21 vasta tsitaadiga

MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019

Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 00:12:41 vasta tsitaadiga

Cannot redeem WG code due to technical issues. kopp.gif

sain 7p premmi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 11.12.2019 10:39:03 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019

Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...


Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 10:42:43 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019

Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...


Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.


Jep, sama, aint 1 toimis. Vb see seotud mänguaktiivsusega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 13:39:06 vasta tsitaadiga

Eile õhtul ~23 paiku toimisid veel kõik 3 kenasti. Üldiselt on enamusel sellistel asjadel mingi aja ja/või kasutuslimiiit peal, a'la kes-ees-see-mees.

Mis puudutab seda anonymizerit, siis mulle tundub et WG on läinud nende pseudonimede leidmisega suht kavalat teed - nii palju kui ma neid kontrollisin huvi pärast, siis kui paar erandit välja arvata, olid kõikide nimede taga ka reaalsed kontod.
Ehk minumeelest kasutatakse nimedena lihtsalt kasutajanimesid kes pole parasjagu mängu sisse loginud. Eeldatavasti välistatakse ka samas klannis ja sõbralistis olevad nimed et vältida juhuslikke kokkusattumisi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 14:46:47 vasta tsitaadiga

Mul toimisid hetkel kõik 3 koodi!

tänud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 14:50:37 vasta tsitaadiga

sixkiller kirjutas:
Mul toimisid hetkel kõik 3 koodi!

tänud
Mul toimis hommikul 9 paiku vaid keskmine kood. Viimase kuu aja jooksul olen muidugi paarkümmend lahingut teinud vaid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 14:53:32 vasta tsitaadiga

Toimis ka vaid keskmine.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 16:56:44 vasta tsitaadiga

see ano värk on jah veider, mul oli vastas kaks sama nimega tegelast ja mõlemad sama tankiga. Peale lahingut vaatasin teenistust ja siis kaks erinevat mängijat ikka, sama klann aint.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.12.2019 18:48:33 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Toimis ka vaid keskmine.

keskmine jah
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 19:28:57 vasta tsitaadiga

S4NT4SG0TG0L9
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 19:33:05 vasta tsitaadiga

>> "Multicolor light "zebra" ambush" camouflage added
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 19:33:59 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
S4NT4SG0TG0L9


Just tahtsin sama panna.

tsitaat:
Kviitung
Kuupäev: 11.12.2019 18:33:15
„Mitmevärviline hele sebra varitsus“ maskeering lisatud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 21:25:05 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019

Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.
Jep, sama, aint 1 toimis. Vb see seotud mänguaktiivsusega?
Need koodid on seotud https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/tank-rewards-november-2019/ bug fixiga. Ehk tõesti, sõltub kes palju novembris mängis.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.12.2019 23:01:38 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga. Koodidega on nii:

For all of you who couldn't redeem your November rewards from tankrewards.eu, here's a list of codes as a compensation.
PLEASE NOTE that those codes only work for people who've collected enough tokens to be eligible for those rewards! You can only redeem ONE code from each tier.
Thanks @Capitana_Zelda for the list!

TIER I - Choose one
12x 200% crew (2h) reserve • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=AKLFNKS112019
8x 300% crew (2h) reserve • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=ABNAKLS112019
6x 200% crew (2h) + 3x 300% crew XP (2h) • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=LAFASPO112019

TIER II - Choose one
1x Med-Caliber Gun Rammer + 1x Enhanced Gun Laying Drive• https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=PANSFKA112019
1x Improved Ventilation Class 2 + 1x Enhanced Gun Laying Drive • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=JKBAJKB112019
1x Med-Caliber Gun Rammer + 1x Improved Ventilation Class 2 • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=MKNJBHW112019

TIER III - Choose one
35x Automatic Fire Extinguishers + 10 Universal Blueprints • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=VGJBSAK112019
35x Large Repair Kits + 10 Universal Blueprints • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=NVHSKAL112019
35x Large First Aid Kits + 10 Universal Blueprints • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=LAFASPO112019

TIER IV - Choose one
5x Garage Slots • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=PNLKNLA112019
3x Garage Slots + 3 days of Premium account • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=BKAYGEB112019
7x days of Premium account • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=MNABSJS112019

TIER V - Choose one
M4 Improved • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=MWABFAJ112019
Ram II • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=KLJBGIF112019
T14 • https://eu.wargaming.net/shop/redeem/?bonus_mode=KJABGIO112019
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2019 11:09:33 vasta tsitaadiga

Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.

Isiklikult arvan, et super idee.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 12:40:16 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.

Isiklikult arvan, et super idee.
Täitsa nõus.

Ise tahan, et teised minu statse ei näeks, aga teiste omi tahaks küll näha - sest siis on ju nii hea teha lahingu käigus taktikalisi otsuseid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 12.12.2019 14:01:00 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
erick kirjutas:
Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.

Isiklikult arvan, et super idee.
Täitsa nõus.

Ise tahan, et teised minu statse ei näeks, aga teiste omi tahaks küll näha - sest siis on ju nii hea teha lahingu käigus taktikalisi otsuseid.


Pigem meeldiks omale selline variant, et näeb enda tiimikaaslaste statse aga vastaste omasid mitte. Loogilisem ka - oma võitluskaaslasi ikka teatakse, vastased on üllatus. Oma tiimi statside järgi teab kui agressiivselt tasub üldse alguses näiteks spottida. Samuti kas pushiga tulevad kaasa või magavad õige hetke maha jne.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 14:49:01 vasta tsitaadiga

Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats" icon_lol.gif
Või "gg, lost" või ...

Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 15:18:06 vasta tsitaadiga

artyga mängides tuleb fokusseerida neid kes anonymizerit kasutavad, nagunii need uunikumid. xvm-ga pidavat saama näha kes anonymizerit kasutavad
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2019 15:52:43 vasta tsitaadiga

maty, saabki, sest neil pole XVMis statsi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 16:14:49 vasta tsitaadiga

Eile oli juba lahing kus 8/15-st kasutasid anonymizerit. Uunikumidest polnud seal haisugi, pigem a'la 8-10k lahingut, WR 43...45%, PR 3k+ tüübid.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 12.12.2019 16:20:33 vasta tsitaadiga

XVM võiks selle ka lahendada oma anonymizeriga, oleks kõik häppid ja pilt ka hea.
mingi random(XVM) ja valmis icon_rolleyes.gif

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 17:31:01 vasta tsitaadiga

1B3L13V31NKR4M7U5
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.12.2019 18:29:29 vasta tsitaadiga

Bunny, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 18:35:48 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
>> "Multicolor light "zebra" ambush" camouflage added

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.12.2019 20:10:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Bunny, thumbs_up.gif

toimis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 13.12.2019 03:58:27 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.

Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?


Lapsik jutt? Just tegin kuus mängu, 5 mängus olin TOP 1 ( liialdamata, XP arvestuses) ja kaotasin need kõik. Kuuenda mängu võitsin läbi hädaoru - 6 killi, top dämm, top XP ja viimased kolm tanki oli minu teha, mina olin viimane lootus. Nibin-nabin tuli võit. Kuus nullimängijat oli tiimis! Ehk teisisõnu - tegin kuus mängu TOP XP ja WR on 20%. Sest ma ei maksa. Proovige ilma maksmata mängida. Mitte nädal või kaks, vaid aasta. Mitte ühtegi senti. Siis räägite teist juttu.
Mul on lihtsalt valus kuulata seda lastejuttu, et "mängi siis paremini, kui tahad võita".
See ongi woti lõpp, et enam ei ole ühtegi "vaba" mängu. Mida rohkem mängijaid sellest aru saab, seda enam neid sealt lahkub ja seda kiiremini lõpp tuleb. Ma ei teagi, kas see on hea või halb icon_smile.gif Ilmselt hea, sest see aeg, mis sellele mängule kulub, on ebamõistlik elu raiskamine.
P.S. Kas te viimast "uuendust" nägite? See oli kolme kuu programmeerimise tulemus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 13.12.2019 09:56:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats" icon_lol.gif
Või "gg, lost" või ...
Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele...


Ma ei tea mis lahingutesse mina satun, aga ausalt öeldes näen ma sellist lahingu alguses mögisemist ikka ülimalt harva. Viimase paari kuu jooksul ei tule kordagi meelde.

Pigem on see anonüümsus ikka selleks, et ära hoida trofeejahti ja üliliigset tähelepanu liiga heade statsidega mängijatele mida siingi on kurdetud (eriti arty fookuse kontekstis).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 10:04:40 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats" icon_lol.gif
Või "gg, lost" või ...
Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele...


Ma ei tea mis lahingutesse mina satun, aga ausalt öeldes näen ma sellist lahingu alguses mögisemist ikka ülimalt harva. Viimase paari kuu jooksul ei tule kordagi meelde.

Pigem on see anonüümsus ikka selleks, et ära hoida trofeejahti ja üliliigset tähelepanu liiga heade statsidega mängijatele mida siingi on kurdetud (eriti arty fookuse kontekstis).


Ma mängin nädalas umbes 2-4 tundi woti kokku ja ma ei valeta ega liialda, kui selle aja jooksul näen ma seda teksti 3-6 korda. Eelmine nädal oli 3 lahingut järjest vingumine lahingu alguses. Kahes lahingus uputas vinguja ennast koheselt ära. Taaskord loomulikult kõik need lahingud, kus "gg lost" osutusid võiduks. Eks need stati p€ded olegi sellised vähe lihtsamad peast...
Eks minu enda stas ka halb (50%) et näen seda teksti tihedamalt, mis sest et woti jooksvas päeva statistikas on see 55-65% olenevalt ajast.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2019 11:55:57 vasta tsitaadiga

MeaDz kirjutas:
Kahes lahingus uputas vinguja ennast koheselt ära. Taaskord loomulikult kõik need lahingud, kus "gg lost" osutusid võiduks. Eks need stati p€ded olegi sellised vähe lihtsamad peast...


Need polnud "statsipeded" vaid vastupidi, tavalised mängijad kelle mängud lõppevad kaotusega isegi siis kui Win Chance on 51%+. See tekitab neis tunde, et neist ei sõltu midagi ja kui tiimi win chance on kehv siis nagu neil polekski üldse mõtet mängida.

Mitte ükski "statsipede" (st väga hea mängija) ei uputaks ennast iial meelega, sest nullimängud viivad statsi väga ropult alla. Pigem just võideldakse viimase veretilgani, et isegi väga halva tiimi puhul jõuda võimalikult lähedale oma sihtmärgiks võetud dämminumbritele.


FastPotty kirjutas:
Ehk teisisõnu - tegin kuus mängu TOP XP ja WR on 20%. Sest ma ei maksa. Proovige ilma maksmata mängida. Mitte nädal või kaks, vaid aasta. Mitte ühtegi senti. Siis räägite teist juttu.
Mul on lihtsalt valus kuulata seda lastejuttu, et "mängi siis paremini, kui tahad võita".


Tule nüüd maa peale tagasi, ega sa oma tiimis üksi pole. Sinu teooria järgi peaks kõik ülejäänud 14 mängijat sinu tiimis ka mittemidagimaksjad olema, ja vastastiimis siis kõik on prem kontode peal? Ülimalt ebatõenäoline. Muidugi see on nunnu, et sa ennast sinna liigitad, kui sul 10K mängu ühes oma tieri kõige OPmas premiumtankis, aga see selleks.

No kui sa nii kindel oled endas, äkki võtad kohe ühe 7-päevase premium konto aja ligi ja vaatame siis koos, mida su WR arvab selle peale...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 12:37:52 vasta tsitaadiga

Tegin hommikul huvi pärast ühe lahingu, tiimis oli koheselt 3x Obj 703 II (122) + E75 TS, vastas oli samuti üks Obj 703. Ehk tundub et rahvas on hoolega rahakotti jälle luftitanud. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 14:03:55 vasta tsitaadiga

Ostsin ka 11 kasti, e75 ts, t6 panther, t2 ratasega pill, 4200 kulda. Korra aastas võib icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 14:54:49 vasta tsitaadiga

Minu 2018 vs 2019 jõulubokside katsetused (mõlemad korrad 11 boxi).




2017 sain Scorpion G... muud ei mäleta..
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 16:25:00 vasta tsitaadiga

Väga hull ei olnudki selle 40€ eest. 9000 kulda, 20 päeva premmi ja 1,2 milli krediiti. E100 ja 13-105 camod AM39, sexton1 ja see mingi pantheri premmid.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2019 16:37:46 vasta tsitaadiga

Ma väga lugeda ei viitsinud igat kasti, aga laias laastus 75 kastist (99 EUR) kukkus kraami nii:

33 000 kulda (üksi väärt juba 108 EUR)
~80 päeva premmi
2,7M creda
Object 730 II
Bretagne Panther
Firefly VC
PZ III medikas
Sexton I
Somua low tier
Holiday 2020 Commander
Obj 140 special camo
Obj 430U special camo
AMX 105 special camo

Kogu kama väärtus ilmselt tublisti üle 200 EUR. Ütleks, et päris hea bang for buck.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2019 16:50:53 vasta tsitaadiga

ostsin 3 kasti, midagi peab ju mängimise eest maksma. Eks kodus näen, mis tuli. Tööl kõvaketas nii väike, et ei saa woti peale panna icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2019 16:53:31 vasta tsitaadiga

Ei ole paar aastat mängu puutunud. On mäng ikka sama mootori peal või on midagi suuremat toimunud graafika füüsika kohapealt?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.12.2019 16:55:21 vasta tsitaadiga

Terror, keri veits ülespoole, siis näed üsna värsket Youtube videot. Füüsikat ma küll sisse ei lülita reeglina, kuid kui sa pole ühtki mängu teinud alates Version 1.0-st, siis on sulle meeldiv üllatus varuks tõesti nii graafika kui füüsika koha pealt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.12.2019 16:57:54 vasta tsitaadiga

graafika on ikka päris hea thumbs_up.gif
4K näeb asjalik välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 552, 553, 554 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.