Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.
Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?
Mängude ühepoolsus tuleneb puhtalt sellest, et suht suva rahvas satub kõrgetesse tieridesse.
Kui varem tuli tier 8..10 läbimiseks omajagu vaeva näha siis nüüdsel ajal on rohkem küsimus paaril õhtul mängimises. XP kogus mida igalt poolt topitakse on masendav... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.
Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?
Ma ju just selgitasin - teed spotti kümnele tankile, saad 150 spot dämmi ja asi tehtud, sest meeskonnas on kümme trolli (või botti). Mitte kui midagi ei sõltu enam ühest mängijast. Ja mis sinu "lapsikusse juttu" puutub, siis ilmselt lähen ma oma e25 peal aina kehvemaks ja kehvemaks, kuna WR muudkui kukub. Kummaline on küll see, et keskmine dämm kogu aeg tõuseb, keskmine spot kogu aeg tõuseb, aga WR kukub. Ei klapi kuidagi sinu "lapsiku" jutuga. Üks mäng sai tehtud Pooli medal ja ikka mäng kaotatud.
WR kukub tegelikult ainult seetõttu, et ma ei maksa enam selle mängu eest. Mitte sentigi.
Kes ei usu, proovigu järgi - jätke aasta aega wotile kümnis maksmata ja näete kuidas WR hakkab kukkuma. Mis sest, et raha ei mõjuta ju kuidagi teie mänguoskust..Või mõjutab?
Olgem ausad- botid saaks vähemalt vaenlastele pihta. Need vennad kes lahingus on, ei ole kindlasti botid, sest nii halbu botte ei ole olemas
Vahest on küll tunne, et nende polskikurwade asemel võiks hoopis mul tiimis botid olla, suudaksid vähemalt vaenlasele pihta saada...
Vahest vaatad peale lahingut mõne venna tulemusi:
15 lasku
4 pihtas
2 läbistamist
Mis selle battle hits modi mõte on, mäng ju otsustab kuhu su lask läheb. Sa võid ju sihtida weakspoti aga kui mäng ütleb, et tegelt läheb sihiku keskelt vaskaule 10m siis nii ongi. Ja lasedki oma tankiga ka paberi lehelt bounci. Hästi võid seda asja kontrollida fv hesh laskudega. Vaata mitu korda sa saad seda ulme dmg ja mitu korda mitte. Kui mäng otsustab, et bad luck siis teed oma heshiga 300 dmg mitte 1500. Seda hit mode saad pigem siis kontrollida, et kui palju mäng sinu eest otsustas lasku sihikust kõrvale viia. Eile ühes lahingus läks nii hästi, et isegi venelaste 268 ei õnnestunud pihta saada, et isegi vene tanki eripära ei aidanud. Lihtsalt jutti läksid lasud liiga alla ja siis kui sihtisin meelega tiba kõrgemale siis läks sihikust ülespoole lask täiega. Kuhu kurat sa siis sihtima pead kui sihiku keksele niguinii ei lähe. Makarovil vähemasti oli kirjas, et kuhu suunda su lask kipub minema. _________________
See battle hit's mod tegelikult üks asjalikumaid selles mängus: https://youtu.be/fHbDGCgkyus?t=75
Põhim kui fastpotty'l oleks see peal olnud. Oleks suht kiirelt saanud vaadata mis toimus..
Lugesin küll kuidas siin inimesed kannatavad ja verd köhivad praeguses metas, aga ei suutnud peale 2-nädalast pausi kiusatusele vastu panna ja logisin sisse. Esimene mäng STB-1ga....
Ma ju just selgitasin - teed spotti kümnele tankile, saad 150 spot dämmi ja asi tehtud, sest meeskonnas on kümme trolli (või botti). Mitte kui midagi ei sõltu enam ühest mängijast. Ja mis sinu "lapsikusse juttu" puutub, siis ilmselt lähen ma oma e25 peal aina kehvemaks ja kehvemaks, kuna WR muudkui kukub. Kummaline on küll see, et keskmine dämm kogu aeg tõuseb, keskmine spot kogu aeg tõuseb, aga WR kukub. Ei klapi kuidagi sinu "lapsiku" jutuga. Üks mäng sai tehtud Pooli medal ja ikka mäng kaotatud.
WR kukub tegelikult ainult seetõttu, et ma ei maksa enam selle mängu eest. Mitte sentigi.
Kes ei usu, proovigu järgi - jätke aasta aega wotile kümnis maksmata ja näete kuidas WR hakkab kukkuma. Mis sest, et raha ei mõjuta ju kuidagi teie mänguoskust..Või mõjutab?
WG-l on veel eriti riukalik AI seal taga. Ma olen küll usinalt neile aastate jooksul raha sisse toonud, aga WR muudavad nad mul paremaks ainult skautide ja mediumitega, hevide ja TD-ga natuke vähem ning arty puhul miskipärast nad mu maksetest sootuks ei hooli ja seal suruvad seda vägisi alla 50%...
1.7 väljas koos anonymiser'iga. Mõtlesin, et tsekin ka mis värk on sellega. Kuna see optional, siis loomulikult ainult vähesed mängijad leidnud selle üles.
Laadisin end alt kontoga sisse, et artyga väheke klikkida, mida siis xvm näitas:
ehk, et seda mida arata oli. XVM'i järgi üsna lihtne tuvastada millised mängijad kasutavad vastase teamist anonymiserit.
Pärast lahingut tsekkisin siis, et mis masti mängijatega oli tegu:
Nagu näha, siis nerva poisid olid endale lambanaha selga tõmmanud. XVM muidugi tuvastas üsna kiirelt ära, et tõnäeoliselt on tegemist tugeate mängijatega. Eriti kui arvestada üks neist oli platoonis 907
Nii, et jah, niikaua kui seda kasutavad veel vähesed, siis kasu sellest XVM'i vastu üsna vähe...
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019
Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019
Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019
Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.
Jep, sama, aint 1 toimis. Vb see seotud mänguaktiivsusega?
Eile õhtul ~23 paiku toimisid veel kõik 3 kenasti. Üldiselt on enamusel sellistel asjadel mingi aja ja/või kasutuslimiiit peal, a'la kes-ees-see-mees.
Mis puudutab seda anonymizerit, siis mulle tundub et WG on läinud nende pseudonimede leidmisega suht kavalat teed - nii palju kui ma neid kontrollisin huvi pärast, siis kui paar erandit välja arvata, olid kõikide nimede taga ka reaalsed kontod.
Ehk minumeelest kasutatakse nimedena lihtsalt kasutajanimesid kes pole parasjagu mängu sisse loginud. Eeldatavasti välistatakse ka samas klannis ja sõbralistis olevad nimed et vältida juhuslikke kokkusattumisi. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
see ano värk on jah veider, mul oli vastas kaks sama nimega tegelast ja mõlemad sama tankiga. Peale lahingut vaatasin teenistust ja siis kaks erinevat mängijat ikka, sama klann aint. _________________
MNABSJS112019 - peaks andma 7p premmi
VGJBSAK112019
PANSFKA112019
Teiste kohta täpselt ei tea. Sain stabika+automaatlaadija varustuse, 35 automaatset tulekustutit ning universaalseid jooniseid peale sisestamist.
Kaua kestavad, ei tea...
Tänud, mul toimisid kõik kolm (7 päeva premmi, 35 automaatset tulekustutit, medium rammer ja enhanced gun laying drive). Samas sõbra kontol toimis vaid üks nendest.
Jep, sama, aint 1 toimis. Vb see seotud mänguaktiivsusega?
For all of you who couldn't redeem your November rewards from tankrewards.eu, here's a list of codes as a compensation.
PLEASE NOTE that those codes only work for people who've collected enough tokens to be eligible for those rewards! You can only redeem ONE code from each tier.
Thanks @Capitana_Zelda for the list!
Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.
Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.
Isiklikult arvan, et super idee.
Täitsa nõus.
Ise tahan, et teised minu statse ei näeks, aga teiste omi tahaks küll näha - sest siis on ju nii hea teha lahingu käigus taktikalisi otsuseid.
Kes siin võibolla plaanis kasutada seda Anonümisaatorit (Anonymizer), siis teile infoks, et seda kasutades XVM mod enam vastaste statse ka ei näita. Anonümisaatori puudumist kontrollitakse iga 12h tagant, niiet isegi kui välja lülitad, võib kuluda kuni 12h enne kui normaalne olukord taastub.
Isiklikult arvan, et super idee.
Täitsa nõus.
Ise tahan, et teised minu statse ei näeks, aga teiste omi tahaks küll näha - sest siis on ju nii hea teha lahingu käigus taktikalisi otsuseid.
Pigem meeldiks omale selline variant, et näeb enda tiimikaaslaste statse aga vastaste omasid mitte. Loogilisem ka - oma võitluskaaslasi ikka teatakse, vastased on üllatus. Oma tiimi statside järgi teab kui agressiivselt tasub üldse alguses näiteks spottida. Samuti kas pushiga tulevad kaasa või magavad õige hetke maha jne.
Eile oli juba lahing kus 8/15-st kasutasid anonymizerit. Uunikumidest polnud seal haisugi, pigem a'la 8-10k lahingut, WR 43...45%, PR 3k+ tüübid. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
XVM võiks selle ka lahendada oma anonymizeriga, oleks kõik häppid ja pilt ka hea.
mingi random(XVM) ja valmis _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
Vaevalt, et see playerbase nüüd nii ruttu ära kukub. Kuni raha tuleb peale rohkem kui arenduse peale kulub kestab see mäng ka edasi. See, et endast midagi ei sõltu on lapsik jutt. Loomulikult on lahinguid, kus tulemus on enam-vähem algusest peale selge. Samuti lahinguid, kus võit sõltub just mõnest heast mängijast - hea spot alguses ja selle hea ära kasutamine ning alguses kohe jõudude vahekorra kallutamine on ikka selgelt abiks.
Kas teistes regioonides on ka mitu serverit või on see vaid EU teema?
Lapsik jutt? Just tegin kuus mängu, 5 mängus olin TOP 1 ( liialdamata, XP arvestuses) ja kaotasin need kõik. Kuuenda mängu võitsin läbi hädaoru - 6 killi, top dämm, top XP ja viimased kolm tanki oli minu teha, mina olin viimane lootus. Nibin-nabin tuli võit. Kuus nullimängijat oli tiimis! Ehk teisisõnu - tegin kuus mängu TOP XP ja WR on 20%. Sest ma ei maksa. Proovige ilma maksmata mängida. Mitte nädal või kaks, vaid aasta. Mitte ühtegi senti. Siis räägite teist juttu.
Mul on lihtsalt valus kuulata seda lastejuttu, et "mängi siis paremini, kui tahad võita".
See ongi woti lõpp, et enam ei ole ühtegi "vaba" mängu. Mida rohkem mängijaid sellest aru saab, seda enam neid sealt lahkub ja seda kiiremini lõpp tuleb. Ma ei teagi, kas see on hea või halb Ilmselt hea, sest see aeg, mis sellele mängule kulub, on ebamõistlik elu raiskamine.
P.S. Kas te viimast "uuendust" nägite? See oli kolme kuu programmeerimise tulemus?
Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats"
Või "gg, lost" või ...
Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele...
Ma ei tea mis lahingutesse mina satun, aga ausalt öeldes näen ma sellist lahingu alguses mögisemist ikka ülimalt harva. Viimase paari kuu jooksul ei tule kordagi meelde.
Pigem on see anonüümsus ikka selleks, et ära hoida trofeejahti ja üliliigset tähelepanu liiga heade statsidega mängijatele mida siingi on kurdetud (eriti arty fookuse kontekstis).
Mhm, ja tead kohe keda omadest lahingu alguses tervitada "You f****ng n00b, look at your stats"
Või "gg, lost" või ...
Kui sellist sõimamist poleks, poleks vajadust ka anonymizeri järele...
Ma ei tea mis lahingutesse mina satun, aga ausalt öeldes näen ma sellist lahingu alguses mögisemist ikka ülimalt harva. Viimase paari kuu jooksul ei tule kordagi meelde.
Pigem on see anonüümsus ikka selleks, et ära hoida trofeejahti ja üliliigset tähelepanu liiga heade statsidega mängijatele mida siingi on kurdetud (eriti arty fookuse kontekstis).
Ma mängin nädalas umbes 2-4 tundi woti kokku ja ma ei valeta ega liialda, kui selle aja jooksul näen ma seda teksti 3-6 korda. Eelmine nädal oli 3 lahingut järjest vingumine lahingu alguses. Kahes lahingus uputas vinguja ennast koheselt ära. Taaskord loomulikult kõik need lahingud, kus "gg lost" osutusid võiduks. Eks need stati p€ded olegi sellised vähe lihtsamad peast...
Eks minu enda stas ka halb (50%) et näen seda teksti tihedamalt, mis sest et woti jooksvas päeva statistikas on see 55-65% olenevalt ajast.
Kahes lahingus uputas vinguja ennast koheselt ära. Taaskord loomulikult kõik need lahingud, kus "gg lost" osutusid võiduks. Eks need stati p€ded olegi sellised vähe lihtsamad peast...
Need polnud "statsipeded" vaid vastupidi, tavalised mängijad kelle mängud lõppevad kaotusega isegi siis kui Win Chance on 51%+. See tekitab neis tunde, et neist ei sõltu midagi ja kui tiimi win chance on kehv siis nagu neil polekski üldse mõtet mängida.
Mitte ükski "statsipede" (st väga hea mängija) ei uputaks ennast iial meelega, sest nullimängud viivad statsi väga ropult alla. Pigem just võideldakse viimase veretilgani, et isegi väga halva tiimi puhul jõuda võimalikult lähedale oma sihtmärgiks võetud dämminumbritele.
FastPotty kirjutas:
Ehk teisisõnu - tegin kuus mängu TOP XP ja WR on 20%. Sest ma ei maksa. Proovige ilma maksmata mängida. Mitte nädal või kaks, vaid aasta. Mitte ühtegi senti. Siis räägite teist juttu.
Mul on lihtsalt valus kuulata seda lastejuttu, et "mängi siis paremini, kui tahad võita".
Tule nüüd maa peale tagasi, ega sa oma tiimis üksi pole. Sinu teooria järgi peaks kõik ülejäänud 14 mängijat sinu tiimis ka mittemidagimaksjad olema, ja vastastiimis siis kõik on prem kontode peal? Ülimalt ebatõenäoline. Muidugi see on nunnu, et sa ennast sinna liigitad, kui sul 10K mängu ühes oma tieri kõige OPmas premiumtankis, aga see selleks.
No kui sa nii kindel oled endas, äkki võtad kohe ühe 7-päevase premium konto aja ligi ja vaatame siis koos, mida su WR arvab selle peale...
Tegin hommikul huvi pärast ühe lahingu, tiimis oli koheselt 3x Obj 703 II (122) + E75 TS, vastas oli samuti üks Obj 703. Ehk tundub et rahvas on hoolega rahakotti jälle luftitanud. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Väga hull ei olnudki selle 40€ eest. 9000 kulda, 20 päeva premmi ja 1,2 milli krediiti. E100 ja 13-105 camod AM39, sexton1 ja see mingi pantheri premmid. _________________
Terror, keri veits ülespoole, siis näed üsna värsket Youtube videot. Füüsikat ma küll sisse ei lülita reeglina, kuid kui sa pole ühtki mängu teinud alates Version 1.0-st, siis on sulle meeldiv üllatus varuks tõesti nii graafika kui füüsika koha pealt.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.