|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
27.11.2019 15:17:02
|
|
|
| Millal võiks olla lootust hakata kasutama kaua oodatud kasutajaprofiile? Suht kõrini on sellest soome aktsendiga kõnerobotist aga vanematele pereliikmetele on abiks.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2019 15:22:33
|
|
|
| aeropiloot kirjutas: |
| Millal võiks olla lootust hakata kasutama kaua oodatud kasutajaprofiile? Suht kõrini on sellest soome aktsendiga kõnerobotist aga vanematele pereliikmetele on abiks. |
Täna läks kõikidele uue teenuse kasutajatele. Vana teenuse kasutajad seda ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
27.11.2019 15:36:02
|
|
|
Sain kirja:
| tsitaat: |
Aitäh, et kasutate Telia teenuseid!
Teatame rõõmuga, et viisime Teid üle uuenenud Telia TV teenusele, mida tutvustasime kevadel saadetud teavituses.
Edaspidi on Teil võimalus vaadata TV-d peale teleri ka veebis ja nutiseadmes.
TV-teenuse kuutasu Teie jaoks ei muutunud. |
Iseteeninduses:
| tsitaat: |
| TV teenuse kuutasu ei läinud sinu jaoks kallimaks. Salvestamise või Lastenurga kasutamise jaoks peavad vastavad lisateenused olema eraldi tellitud. Lisateenuste olemasolu saate kontrollida iseteeninduses oma uute pakettide alt või TV-ekraanil. |
Vähemalt esialgu tundub, et kõik jääb samaks.
| Cloner kirjutas: |
...Üldiselt on kogu see Telia koduleht selline, mis on tehtud selleks, et info võimalikult ära peita, ainult tule liitu.... |
100% nõus sellega. Kunagi ennemuiste Elioni ajal oli iseteeninduses konkreetselt kirjas, mis sul on, ja, mis sul pole (seal samas said asju ka muuta). Nüüd kola mööda lehte edasi-tagasi. Ühte asja muuda siin, teist seal jne.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nipi1000
HV kasutaja
liitunud: 25.10.2010
|
27.11.2019 15:37:40
|
|
|
endal vanem saatis soomest pildi, et tahvlis minu.tv viskas 3 lehekülge mingit minutv lepingu tingimusi, eest seda ära ei saa, ainult üleval nurgas see 3 pulka optioni nupp, vajutab seda siis viskab pildi tumedaks ja midagi teha ei saa....on kellelgi infot mis juhtuda võis? jube keeruline vanemale inimesele nüüd seletada mis tegema peab.
ps. pole ise midagi kuskilt tellinud või lepingut muutnud
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
27.11.2019 15:38:11
|
|
|
Sekundeerin Renkale, ise olen täpselt sama portsu otsas - kasutan veel "vana" teenust ning jääb äärmiselt ebaselgeks, mis siis konkreetselt muutub.
Selles valguses ei julge küll ise mingile uuele paketile kolida. Kui ise viivad, eks siis vaatab asjad täpsemalt üle.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aeropiloot
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2005
|
27.11.2019 15:52:50
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| aeropiloot kirjutas: |
| Millal võiks olla lootust hakata kasutama kaua oodatud kasutajaprofiile? Suht kõrini on sellest soome aktsendiga kõnerobotist aga vanematele pereliikmetele on abiks. |
Täna läks kõikidele uue teenuse kasutajatele. Vana teenuse kasutajad seda ei saa. |
See on küll suurepärane uudis . Eks koju jõudes saab katsetada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
27.11.2019 16:15:21
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| aeropiloot kirjutas: |
| Millal võiks olla lootust hakata kasutama kaua oodatud kasutajaprofiile? Suht kõrini on sellest soome aktsendiga kõnerobotist aga vanematele pereliikmetele on abiks. |
Täna läks kõikidele uue teenuse kasutajatele. Vana teenuse kasutajad seda ei saa. |
Ja kus see näha peaks olema ja kuidas seda kasutada Mul on uus tv teenus, aga ma ei näe nagu, et täna midagi muutunud oleks
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2019 16:40:48
|
|
|
| Telex kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| aeropiloot kirjutas: |
| Millal võiks olla lootust hakata kasutama kaua oodatud kasutajaprofiile? Suht kõrini on sellest soome aktsendiga kõnerobotist aga vanematele pereliikmetele on abiks. |
Täna läks kõikidele uue teenuse kasutajatele. Vana teenuse kasutajad seda ei saa. |
Ja kus see näha peaks olema ja kuidas seda kasutada Mul on uus tv teenus, aga ma ei näe nagu, et täna midagi muutunud oleks  |
Peamenüü, seaded, kasutajad.
Kui kasutad ühte boksi, ei tule vaikimisi valikuid. Kui 2+,tuleb käivitamisel kasutajate osa nähtavale, kus valikud saab paika panna.
Uudistage, andke tagasisidet.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
27.11.2019 16:43:13
|
|
|
| Mis mind huvitab HBO ja FOX NOW igasugu pakettides aga salvestuse eest pean ikka lisa maksma? Kas see vähe naljakas pole?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2019 16:58:42
|
|
|
| mocc kirjutas: |
| Mis mind huvitab HBO ja FOX NOW igasugu pakettides aga salvestuse eest pean ikka lisa maksma? Kas see vähe naljakas pole? |
Mille poolest see naljakas peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mocc
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2003
|
27.11.2019 17:01:48
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| mocc kirjutas: |
| Mis mind huvitab HBO ja FOX NOW igasugu pakettides aga salvestuse eest pean ikka lisa maksma? Kas see vähe naljakas pole? |
Mille poolest see naljakas peaks olema? |
No need asjad mida kasutab oluliselt väiksem osa rahvast ei maksa midagi ja see mida potensaalselt kasutab suurem osa ja on igati loogiline tänapäevane lahendus maksab 5euri kuus juurde.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
27.11.2019 17:14:50
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Peamenüü, seaded, kasutajad. |
Täpsemalt siis: Peamenüü -> Seaded -> Uuenenud Telia TV -> Kasutajad.
No tegin kahes boxis kasutajad ära, aga vaatajakohti on viis. Mis nendes ülejäänud boxides juhtub, kuhu kasutajat pole tehtud? Kas neis teistes boxides pandavad meelespead ja salvestused enam minu boxis (kus ainult mina olen peakasutajana) ei kajastu? Ei pääse hetkel teistele boxidele ligi, et katsetada.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.11.2019 17:30:30
|
|
|
| mocc kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| mocc kirjutas: |
| Mis mind huvitab HBO ja FOX NOW igasugu pakettides aga salvestuse eest pean ikka lisa maksma? Kas see vähe naljakas pole? |
Mille poolest see naljakas peaks olema? |
No need asjad mida kasutab oluliselt väiksem osa rahvast ei maksa midagi ja see mida potensaalselt kasutab suurem osa ja on igati loogiline tänapäevane lahendus maksab 5euri kuus juurde. |
Ma olen nüüd vahelduseks Telia poolt ning pakun, et siin võib põhjust küll olla, HBO-d ja FOX-i muudkui striimi, ühe kaabliga tuleb sisse ja teise kaabliga läheb kliendi juurde, aga saadete salvestamiseks on vaja reaalset serveriparki ja andmemahtu, mille püstihoidmine maksab reaalset raha.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.11.2019 18:16:22
|
|
|
Kõik küsivad mis muutus?
Ilmselt leht tehti selleks, et kasutajal tekib tahes tahtmata küsimus mis muutus.
Lingil ainuke vastus TeliaTV vanad teenused vs. Uue TeliaTV teenused.
minutv nimi muutus, hinnad ei muutunud ja kirjeldus mida saab uuenenud TVs pakettidena valida.
SEAL ei pea klient nägema asju mis on iseteeninduses, teenused mis arvelduses ja mis midagi maksab.
Nüüd siis uuenenud TeliaTV kasutajatest:
https://www.telia.ee/abi/guides/995
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
27.11.2019 19:34:23
|
|
|
| Kas ma selle kasutajaprofiiliga saan teha nii, et mõlemas boksis oleks kõik samamoodi. Samad salvestused; kustutades salvestuise, kustub see mõlemas boksis; panen ühes salvestuse kinni, saan teises boksis samast kohast edasi vaadata. Ühesõnaga nii, nagu oli varem.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007

|
27.11.2019 19:41:05
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Kõik küsivad mis muutus?
Ilmselt leht tehti selleks, et kasutajal tekib tahes tahtmata küsimus mis muutus.
Lingil ainuke vastus TeliaTV vanad teenused vs. Uue TeliaTV teenused.
minutv nimi muutus, hinnad ei muutunud ja kirjeldus mida saab uuenenud TVs pakettidena valida.
SEAL ei pea klient nägema asju mis on iseteeninduses, teenused mis arvelduses ja mis midagi maksab.
Nüüd siis uuenenud TeliaTV kasutajatest:
https://www.telia.ee/abi/guides/995 |
Milleks siis tekst "Logi sisse ja vaata, kuidas uueneb sinu TV-teenus"? Miks mitte üldine leht (2 tulpa vana vs uus), kus sama asi selgelt ülevaatlikult kirjas, ja, mida näeb ilma sisse logimata (nagunii mingit konkreetsele kliendile kuuluvat asjalikku infot praegusel variandil ei kuvata/kuvatud)?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.11.2019 19:46:13
|
|
|
alpha, loogika ütleb, et kasutad sama profiili mõlemas kohas....aga siin nutis loogika üldjuhul ei toimi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2019 19:56:00
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| mocc kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
| mocc kirjutas: |
| Mis mind huvitab HBO ja FOX NOW igasugu pakettides aga salvestuse eest pean ikka lisa maksma? Kas see vähe naljakas pole? |
Mille poolest see naljakas peaks olema? |
No need asjad mida kasutab oluliselt väiksem osa rahvast ei maksa midagi ja see mida potensaalselt kasutab suurem osa ja on igati loogiline tänapäevane lahendus maksab 5euri kuus juurde. |
Ma olen nüüd vahelduseks Telia poolt ning pakun, et siin võib põhjust küll olla, HBO-d ja FOX-i muudkui striimi, ühe kaabliga tuleb sisse ja teise kaabliga läheb kliendi juurde, aga saadete salvestamiseks on vaja reaalset serveriparki ja andmemahtu, mille püstihoidmine maksab reaalset raha. |
Kõik, mida vaadata saab (fox, hbo jne ja salvestused) asuvad Telia serverites. Ei midagi tule otse HBO ega fox torudest kliendi koduni.
Fox eest lisatasu ei küsitagi. HBO on HBO ja tasu selle eest küsitakse.
Salvestused vajavad aga meeletult käsi, infrat, koodi jne. See on lisateenus, mis ei tule kusagilt tasuta sisse. Kui kasutaja sellist lisavõimalust vajab, tuleb ja teenuse eest kliendil tasuda.
Tegelt seda laiemalt ei arutakski. Üllatav on näha, et on neid, kes arvavad, et kõik tuleb tasuta sisse ja kuludeta antakse kliendile ning siis Telia küsib teenuse eest tasu. Kui vaid oleks maailm nii maagiline, kus õhust ja armastusest ise teenused tekivad
Kasutajad... Jah, kui mitu boksi ja kõikides sama kasutaja aktiivne, on kõik eelistused ja vidinad kasutajal ühised. Kasutajate tulekul ei ole enam boks rohkemat kui seade ja see, mis eelistused ja vidinad valitud, liigub kaasa kasutaja profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
27.11.2019 20:32:15
|
|
|
Sai nüüd kõigis boxides kasutajad paika sätitud. Päris normaalne lahendus Võiks veel olla nii, et kui mingile boxile on pandud, et jäta üks konkreetne kasutaja meelde, siis seadetes saaks kasutajat vahetada ainult sisestades pin koodi
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.11.2019 21:00:07
|
|
|
| Telex kirjutas: |
Sai nüüd kõigis boxides kasutajad paika sätitud. Päris normaalne lahendus Võiks veel olla nii, et kui mingile boxile on pandud, et jäta üks konkreetne kasutaja meelde, siis seadetes saaks kasutajat vahetada ainult sisestades pin koodi  |
Võimalik, et täiendusi on tulemas. Vaja in juhtida näiteks profiili, mida laps näha tohib, mida mitte. Kui kasutajad seda rohkem nõudma hakkavad, tuleb ka lahendus ehk kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
27.11.2019 21:27:49
|
|
|
| armjan kirjutas: |
| Võimalik, et täiendusi on tulemas. Vaja in juhtida näiteks profiili, mida laps näha tohib, mida mitte. Kui kasutajad seda rohkem nõudma hakkavad, tuleb ka lahendus ehk kiiremini. |
Pärdikute peale ma just mõtlesin. Panin neile nüüd küll oma kasutajad paika, et ma ei peaks oma telekas nende multika meeldetuletusi või salvestusi nägema, aga need tõprad surfavad ju menüüs pidevalt ringi ja miski ei takista neil minu kasutajat valida ja edasi sigatseda. Siis otsi jälle taga, et kellele kolakat peab andma Oleks ju mõistlik, et kui sul on vaja ühes telekas mitme profiili alt aegajalt vaadata, siis sa ei pane kindlat kasutajat lukku ja saad alati valida kasutaja, aga kui on valitud üks kindel kasutaja, siis nii lihtsalt enam muuta ei saaks armjan, anna soov edasi
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
28.11.2019 02:18:08
|
|
|
Mõned küsimused:
1) Nagu oled aru saanud, siis Telia TV'd saab kasutada mistahes interneti ühendusega ning teenusepakkujaga?
2) Kui suurt kiirust TV vajab/kasutab?
3) Missugused piirangud esinevad teenusele, kui kasutusel on mobiilne internet (võrreldes kaabliga)?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2019 08:37:34
|
|
|
| hendrik32 kirjutas: |
Mõned küsimused:
1) Nagu oled aru saanud, siis Telia TV'd saab kasutada mistahes interneti ühendusega ning teenusepakkujaga?
2) Kui suurt kiirust TV vajab/kasutab?
3) Missugused piirangud esinevad teenusele, kui kasutusel on mobiilne internet (võrreldes kaabliga)? |
Kõik vastused teemas läbi käinud.
1. Jah
2. Telia kaablis kuni 8Mbit/s ja suvalise interneti otsas kuni 5Mbit/s
3. Hetkel on mobiilses lahenduses ligi 100 enamvaadatavamat kanalit, kaablis rohkem. Pildikvaliteedi erinevus, kaablis fhd, mujal hdready.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.11.2019 11:16:40
|
|
|
Kas saan kuidagi visuaalselt aru, et uus viimane Telia TV on aktiveeritud või tuleb teade ekraanile või mismoodi ma aru saan, et on uuele üle viidud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
28.11.2019 11:17:46
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Kas saan kuidagi visuaalselt aru, et uus viimane Telia TV on aktiveeritud või tuleb teade ekraanile või mismoodi ma aru saan, et on uuele üle viidud?  |
Tuli teade, lisaks seadete all on kiri , et uus Telia TV.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
28.11.2019 11:27:33
|
|
|
| Teade tuleb siis ekraanile kui teated kinni keeratud pole, minul näiteks oli. Aga jah, seadete all (tarkvara versiooni numbri juures) on kirjas, et "uus". Muud visuaalset vahet eriti pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.11.2019 12:17:13
|
|
|
| A.S., tänud! Ma hetkel aegajalt kontrollin nii, et telefonis login uude Telia TV äppi ja sealt saan siis kirje, et ma pole veel uut teenust tellinud/saanud ja seetõttu ei saa ka sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
29.11.2019 09:06:08
|
|
|
Jõulukamin ja see päkapikumüts ikka tulemas?
Muidugi see kamin võiks vähe parem ja uhkem olla. Kvaliteedi mõistes ka juba.
Telekast nagunii midagi pole, siis kõlbab see taustaks ka.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
29.11.2019 13:01:28
|
|
|
| mingi jama tekkinud - panin ümmargusele Arrisele nüüd 4k teleka sappa ja aeg-ajalt sisselülitades teatab telekas, et täna näitame siis 720p pilti, boksi enda seaded on ilusasti 4k (muid variante polegi), sisse-välja lülitamine ei päästa, tuleb powercycle teha, siis läheb tagasi 4k peale. Vanema FullHD telekaga sellist trikki ei märganud. Mäletan, et siin oli kunagi juttu millestki sellisest, mis juhtus kui boks oli ressiiveri taga, aga praegu on otse ja originaalkaabliga teleka HDMI-s. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.11.2019 13:03:54
|
|
|
Mul ressi taga, no problemos. Pane teine hdmi kaabel, siin sellega ennem ka probleeme olnud kui õigesti mäletan
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
29.11.2019 13:19:29
|
|
|
seda kaablijuttu ja originaalkaabli nõuet isegi mäletan, aga praegu peaks olema sama kaabel mis arrise karbist tuli. Aga OK, eks katsetab, ilmselt on 1080p signaal vana kaabli kuidagi ära kulutanud On kellelgi mingit värskemat kaablisoovitust, millega asi 100% töötaks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
29.11.2019 13:21:07
|
|
|
Mul on mõned korrad olnud juhus, et boks ei saa vist peale ruuteri "segiminemist" ja neti kaotust aru, et on Telia kaabli taga, ja hakkab näitama 720p üle õhu MinuTV-d (DG400P VDSL katkeva ühendusega). Menüü oli erinev - puudusid telefon jmt. - ja kerimise järgi sain aru, kuna puudus ka 2-16x kerimine. Peale saba seinast võtmist tõmbas jälle õige tarkvara ja näitas korralikku pilti.
Peale ruuterivahetust kõige uuema vastu pole seda jama enam olnud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.11.2019 14:26:34
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| mingi jama tekkinud - panin ümmargusele Arrisele nüüd 4k teleka sappa ja aeg-ajalt sisselülitades teatab telekas, et täna näitame siis 720p pilti, boksi enda seaded on ilusasti 4k (muid variante polegi), sisse-välja lülitamine ei päästa, tuleb powercycle teha, siis läheb tagasi 4k peale. Vanema FullHD telekaga sellist trikki ei märganud. Mäletan, et siin oli kunagi juttu millestki sellisest, mis juhtus kui boks oli ressiiveri taga, aga praegu on otse ja originaalkaabliga teleka HDMI-s. Ideid? |
https://www.yeint.ee/monitori-kaablid/hdmi-3/hdmi-kaabel-20m-ethernet-4k-2160p60hz-3d-premium-high-speed
Jah, see , 4k teler eeldab paremat ühendust, kui by default kaablist, mida Arris 5305-ga kaasa antakse.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2019 16:21:33
|
|
|
pppd, kui digiboksis ka reso muuta ei lase siis peaks need teleri "deep color" sätted üle vaatama, mõnel hea disabled, mõnel enabled. Telia soovitus disabled kuna boks seda ei edasta.
hdmi kaablite vigasus originaalide hulgas on pigem 0,1%
küll aga olen näinud probleeme kõige soodsama klassi 4k telerite puhul. siis esineb uue boksiga sähvivat lumepilti ja mingit värvi pilti vms. Mõnel juhul ei jäägi muud üle kui eelmine arris digiboks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
29.11.2019 16:52:54
|
|
|
| UHD deep color on maas ja pildiga iseenesest mingit probleemi ei ole, ei 720p ega 2160p režiimis. Ainuke kala ongi see, et mõnikord otsustab boks sisselülitamisel 720p signaali välja ajama hakata, boksi enda seadetest ei paista aga seda variantigi. Telekas ise muidu Samsungi JU6400 või KU6400, peast täpselt ei mäleta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2019 17:59:32
|
|
|
Antud kaablilt ma kül 1.4 välja ei lugenud, kuna Arris selle oma 4K boksiga kaasa annab, peaks see ju sobima, mul on 2160p50 ees ju.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.11.2019 18:11:17
|
|
|
https://turbofuture.com/computers/do-i-need-hdmi-cable-4k-hdmi-20-guide
| tsitaat: |
HDMI cable 1.0 – 1.2 – no 4K Ultra HD support
HDMI cable 1.3: Probably no 4K support depending on the cable
HDMI cable 1.4: 4K support very likely, but not guaranteed
HDMI High Speed Cable: 4K Ultra HD support guaranteed |
Keegi kel 4K UHD Blu ray mängija kodus võiks seda Telia poolt kaasapandud kaablit tolle seadmega testida, et toimib või mitte. Saaks kahtlused hajutatud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.11.2019 18:24:04
|
|
|
| tsitaat: |
HDMI cable 1.4: 4K support very likely, but not guaranteed
|
Sp ka osadel funkab ja osadel mitte
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2019 19:21:12
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kui Motorola 1003 töötab nende uute S5 jms pultidega ja seal on Sisuleidja peal, siis on sellel uus tarkvara peal, eksju-onju?
Sattus üks boks kätte ja enne müüki panekut veenduks, et sellel mingit vana jura peal pole, millega midagi teha ei saa. |
peaks ok olema kuigi 10 aastat vana seade on juba arhailine.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.11.2019 19:33:23
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Couldn't care less. Neid läheb ikka vaja. |
1. seni kuni romulasse läheb
2. arrise järelturg on täiesti olemas ja mõistliku hinnaga, rf pult ja menüü kiirus kaalub ikka üle.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
30.11.2019 00:07:32
|
|
|
Mina pole siiani profiilide valikut või tegemist näinud, kuigi eile oli 45 minutiline elektrikatkestus, mis ületas UPS-i võimeid. Läksin kõige lihtsama valiku teed, et vaadatud ja lõpetatud salvestuse väljalülitamiseks võetakse taimeriga digiboksil vool ära ja siis selle tagasiandmisel tuleb ette viimati vaadatud kanal.
Olen äärmiselt rõõmus, et eelmise aasta detsembris ei olnud see lammas, kes võtab digiboksi ja ruuteri kasutuslepinguga. Isegi seda 5 eurost S5 pulti ei võtnud, mis raiskab neid pisikesi patareisid. Elioni aegne S2 pult on hea ja AAA akud kestavad ka hästi.
Mina olen leidnud vana ja uue vahel ainult 1 erinevuse: nüüd küsitakse 3 eurot lisaks alates 3. vaatajakohast. Varem seda ei olnud. Kuid veelgi varem Aminode ajal vist isegi maksin lisatasu 2. vaatajakoha eest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
30.11.2019 18:29:04
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Antud kaablilt ma kül 1.4 välja ei lugenud, kuna Arris selle oma 4K boksiga kaasa annab, peaks see ju sobima, mul on 2160p50 ees ju. |
Lõpuks ütles keegi selle välja. Mitmel säbrustanud ja las ma arvan - just uuemate teleritega. Ei suudeta kokku leppida hdcp2 standardis. Box ja teler on korras, aga kaablisse "ei mahu" info ära.
Teliat ei süüdistaks, juhindub seadme tootja lubatust. Mis kiri jookseb mööda kaablit? High speed on 1.4, premium high speed on 2.0
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
01.12.2019 12:26:25
|
|
|
| tofay kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
Antud kaablilt ma kül 1.4 välja ei lugenud, kuna Arris selle oma 4K boksiga kaasa annab, peaks see ju sobima, mul on 2160p50 ees ju. |
Lõpuks ütles keegi selle välja. Mitmel säbrustanud ja las ma arvan - just uuemate teleritega. Ei suudeta kokku leppida hdcp2 standardis. Box ja teler on korras, aga kaablisse "ei mahu" info ära.
Teliat ei süüdistaks, juhindub seadme tootja lubatust. Mis kiri jookseb mööda kaablit? High speed on 1.4, premium high speed on 2.0 |
Arrise kaablil pole numbrit, on lihtsalt High speed. Mul on Vu+ 4k satiboksil välimuselt täpselt samasugune ja samade kirjadega kaabel, mis Arrise taga korralikku pilti ei edasta. Sain erinevusest aru, kui ükskord kõik juhtmed tagant ära võtsin ja pärast valesti tagasi panin.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
01.12.2019 16:01:08
|
|
|
| Teadmiseks hädaldajatele .Mul oli kaks digiboxsi. Üks arris eelmise põlvkonna oma ja teine kõige uuem. Täna vahetasin eelmise põvkonna digiboxsi välja uuema vastu .Tööle läks kohe ei mingeid tõrkeid.Pildi kvaliteed hulga parem kui vana boxsiga.Selle mis täna võtsin panin kuskil 14-15 aastat vana Teleka taha.Soovitan kõigil kel võimalik võtta rendile uus box. Se paar eurot ei löö vast kedagi maha.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2019 16:35:07
|
|
|
| agox57 kirjutas: |
| Täna vahetasin eelmise põvkonna digiboxsi välja uuema vastu. Pildi kvaliteed hulga parem kui vana boxsiga. Selle mis täna võtsin panin kuskil 14-15 aastat vana Teleka taha. |
See on küll väga kahtlase väärtusega väide.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agox57
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2010
|
01.12.2019 17:04:31
|
|
|
| Ei ole teleka ostsin samal aastal kui tuli see teenus esimene box oli amigo ,teine salvestatav box. Nime ei màleta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|