Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 15:20:09 vasta tsitaadiga

Viitsite järsku teemasse jääda ning sisulisest asjast rääkida, selmet tuima destruktiivsust pritsida icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.11.2019 15:28:37 vasta tsitaadiga

Kui võrgu hind erineb 3-4X ja taksosõit tehakse päeval kus on kõige kallim hind, siis väga teemakohane.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 15:37:46 vasta tsitaadiga

Panen märgi maha. Järgmine auto saab hûbriid/pistikhûbriid ilmselt olema beer_yum.gif

/ Ma arvan, et PHEV sobib väga hästi siia teemasse.
///selge pilt, tänud parandamast.


viimati muutis Flab 26.11.2019 16:27:27, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.11.2019 15:38:35 vasta tsitaadiga

Ja elektriautoga on need seotud kuidas?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 15:55:11 vasta tsitaadiga

Magic, laadimishind ongi teemakohane, ent aktivistide materdamine ja muu mitte.
Kui taksosõit tehakse päeval, siis laadida võiks siiski öösel... st. vähemalt öösel KA laadida.

Flab, EV ei põleta fossiilvedelikku... see teema on siiski EV-de teema.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 20:42:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ka näitab elektriautode massiline ostmine ära kitsaskohad - infrastruktuur ja laadimisvõrgustiku arendus ei jõua järgi lihtsalt.
Mõelda vaid, mis Eestis toimuma hakkab, kus on kortermajade juures näpuotsatäis laadimiskohti, ja samal ajal ICE autode hindu tõstetakse, sundimaks ostma elektrivõrre.


Massi kasvades tulevad siin ilmselt appi elektriautod ise, vaja subsideerida nutilaadijaid mis toimiks umbes nii et kui oled aktiveerinud taimeri mis kell tahad et su akus oleks nii mitu% siis kõik see aeg mis sinna vahele jääb toimetab see omaette võrgust võttes ja tagasi andes nii et on olemas suur on demand energiapuhver. Pluss teenid kopika vahelt.

Praegused lollid laadijad pole eriti skaleeruv lahendus.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 20:50:10 vasta tsitaadiga

Aku tsüklite raiskamise maksad ise kinni?
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 21:19:46 vasta tsitaadiga

Kui powerwall teoorias ennast kinni maksab siis vbolla kehtib sama arvutus auto kohta ka. Ja auto puhul tuleb ainult tsüklite kulumine katta, soetusmaksumust ei ole.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 22:31:34 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:

[b]Flab
, EV ei põleta fossiilvedelikku... see teema on siiski EV-de teema.


Kui PHEV kasutada niimodi, et enamasti ei käivitu fosiilika põletamine, siis täitsa kohane ju? Samaväärt kohane, kui BMW i3 koos "range extenderiga".

Ei taha tüli kiskuda, pigem juhiks tähelepanu, et ei tasu tõrjuda teemast neid, kes on huvitatud EV suunal liikumisest. See, et PHEV ei ole veel puhas EV ei tähenda, et sellise ostja ei võta suunda EV poole, lihtsalt kas hirm või tarbimisvajadused ei võimalda veel täielikult EV peale kolida. Selliste tervitamine teemasse ja vajadusel/võimalusel harimine võib pigem kiirendada nende liikumist EV peale ning jätavad ehk isegi selle PHEV vahele.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 22:38:06 vasta tsitaadiga

Ma teen tööd elektri tõstukiga ja mulle öeldi et laadi nii tihti kui tahad. Et see ei riku akut. Ok tõstuk on 5a. liisingus, äkki 5a. pärast on kutu, samas väga ei usu.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.11.2019 22:42:09 vasta tsitaadiga

See aku on ju olematu kulu tegelikult, miks seda tihti välja tuuakse?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 22:46:57 vasta tsitaadiga

Tsükkel polegi iga laadimiskord vaid kokku 100% jagu laadimist, olgu ühe või kümne korraga. Vahet on nii palju et 100% juures on aku vananemine kiirem kui 50% juures.

Janis, sest selle aja peale kui aku vahetust vaja on uus aku kallim kui auto väärtus. Ehk siis võiduka lõpuni.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.11.2019 22:48:18 vasta tsitaadiga

Aga kas uus aku siis sel hetkel väärtusele positiivselt ei mõju? Saab ju ikka tükk maad jälle muretult sõita, aku koha pealt vähemalt.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 22:49:20 vasta tsitaadiga

Jah, 100%-dini ei ole vaja laadida, kui just väga vaja pole. Kui laed tihti aga mitte sajani siis aku kestab. Vahest võid sajani ka lasta, kui pikem teekond ees.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 22:55:54 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
See aku on ju olematu kulu tegelikult, miks seda tihti välja tuuakse?


24kwh leafi aku on 8k + vahetus.

praegu saab leafi ka 40kwh akuga. Ei ütleks just, et olematu kulu kui tegema pead omast taskust
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 26.11.2019 22:57:10 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Janis kirjutas:
See aku on ju olematu kulu tegelikult, miks seda tihti välja tuuakse?


24kwh leafi aku on 8k + vahetus.

praegu saab leafi ka 40kwh akuga. Ei ütleks just, et olematu kulu kui tegema pead omast taskust

Aga palju ühe akuga sõita saab? Olen näinud müügis leafe, millel üle 300k kellal ja enamus aku eluiga väidetavalt alles....
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 23:00:57 vasta tsitaadiga

25% pealt laadima ja 95% pealt tagant - nii peaks kõik akud hea tervise juurde jääma.
Arusaamatu, et seadmetel laadimist piirata ei saa.. valides ise, millal laadima hakkab ning seejärel ka lõpetamishetke.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 23:01:11 vasta tsitaadiga

Umbes 70% on neil 300 000+km taksodel jääki.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 23:41:59 vasta tsitaadiga

Mnjamh, see Leaf-i 8k€ on ka kahtlase väärtusega. Mingi aeg tagasi kui küsisin ise sama infot, et aru saada kalliks läheks ühe läbi sõidetud takso korda tegemine siis öeldi, et neil laos üks aku mille saaksid 8k€eest müüa aga Nissanilt ostes pidavat hind olema 17708,81€ vms. Ajuvaba ühesõnaga.
Vaja järelturgu sellele aga Nissan on suht kinni keeranud niipalju kui saab. Õnneks Taanis või Hollandis vms on mingid tegelased, kes häkivad seda süsteemi ja on saanud teostatud akupakkide vahtuse Leafidel, isegi 40kWh aku pistnud esimese põlvkonna Leaf-i vist. Hind kahjuks ei tea.

Kui ka oleks 8k€, millega oleks jälle muretult võimalik umbes 300k km läbida, eeldades, et 70% pealt aku mahtuvus muutub tarbetult väikeseks (mis igas situatsioonis ei ole üldsegi tõsi), siis võrreldes fosiilika mootori taastamisega on see tõesti kallim. Samas kütuse kuluna võidab selle aku hinna esimese 100k km pealt tagasi juba ja sealt edasi jälle ainult sääst/võit. (Eelduseks võetud kütusekuluna keskmine 7l/100 ja elektri puhul 100km kohta 2€, umbkaudne arvutus, keegi võib alati täpsematega mind korrigeerida, kui väga puusse panen)
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 23:46:01 vasta tsitaadiga

Mina ostaks ka sellise LEAF-i millel akut 50%, aga müügihind peaks ka siis vastav olema.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 00:57:29 vasta tsitaadiga

https://www.foxnews.com/auto/ford-no-tesla-cybertruck-tug-of-war-rematch "Ford backs off Tesla Cybertruck tug-of-war rematch challenge, but Musk is doing it anyway"

icon_biggrin.gif

BTW. Leafide osas läheb uue Leafi aku vanale külge, osad poldid vaja ümber vaadata ja kõik.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 01:14:39 vasta tsitaadiga

Leafidel tarkvara ühilduvuse probleem niipalju kui aru olen saanud. Vanade leafide tarkvara vajab mingeid häkke, et need sööksid suuremaid akusid.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 02:11:04 vasta tsitaadiga

phpBB [media]



Also:
https://www.reuters.com/article/us-autos-lincoln-electric/lincoln-electric-suv-to-use-ford-backed-startups-skateboard-chassis-sources-idUSKBN1Y02E0 "A battery-powered Lincoln SUV, due in mid-2022, will be the first Ford Motor Co (F.N) vehicle built on a custom electrified chassis that resembles a skateboard, which was developed by Ford-backed startup Rivian, according to several people familiar with the program. "

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.11.2019 08:32:48 vasta tsitaadiga

etk kirjutas:
Mnjamh, see Leaf-i 8k€ on ka kahtlase väärtusega. Mingi aeg tagasi kui küsisin ise sama infot, et aru saada kalliks läheks ühe läbi sõidetud takso korda tegemine siis öeldi, et neil laos üks aku mille saaksid 8k€eest müüa aga Nissanilt ostes pidavat hind olema 17708,81€ vms. Ajuvaba ühesõnaga.
Vaja järelturgu sellele aga Nissan on suht kinni keeranud niipalju kui saab. Õnneks Taanis või Hollandis vms on mingid tegelased, kes häkivad seda süsteemi ja on saanud teostatud akupakkide vahtuse Leafidel, isegi 40kWh aku pistnud esimese põlvkonna Leaf-i vist. Hind kahjuks ei tea.

Kui ka oleks 8k€, millega oleks jälle muretult võimalik umbes 300k km läbida, eeldades, et 70% pealt aku mahtuvus muutub tarbetult väikeseks (mis igas situatsioonis ei ole üldsegi tõsi), siis võrreldes fosiilika mootori taastamisega on see tõesti kallim. Samas kütuse kuluna võidab selle aku hinna esimese 100k km pealt tagasi juba ja sealt edasi jälle ainult sääst/võit. (Eelduseks võetud kütusekuluna keskmine 7l/100 ja elektri puhul 100km kohta 2€, umbkaudne arvutus, keegi võib alati täpsematega mind korrigeerida, kui väga puusse panen)

See 8K ja uus 300K oleks muidugi asjalik.
Linnas võttes see 300K sõitnud leaf ja kui oleks vähemalt 90% kindel, et saad ka vähenenud akuga sõita +100K oleks ka ok.
Ehk lühike valem täna oleks ikka selline, et Leafi pead saama 4-6K-ga, saad sõita vähemalt 100K ja siis otsustad, et kas paned raha alla või müüd 2K-ga maha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tux
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 09:24:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-4764208/Child-miners-aged-four-living-hell-Earth.html

https://www.youtube.com/watch?v=ysQ3VWpuwI0
Alates 4:30

_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 12:12:06 vasta tsitaadiga

Tux kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-4764208/Child-miners-aged-four-living-hell-Earth.html

https://www.youtube.com/watch?v=ysQ3VWpuwI0
Alates 4:30

Ära tanelile fakte küll välja tooma hakka icon_lol.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 12:12:14 vasta tsitaadiga

fgth kirjutas:
Tux kirjutas:
Tanel kirjutas:
https://www.dailymail.co.uk/news/article-4764208/Child-miners-aged-four-living-hell-Earth.html

https://www.youtube.com/watch?v=ysQ3VWpuwI0
Alates 4:30

Ära Tanelile fakte küll välja tooma hakka icon_lol.gif

On see ikka fakt? Kommentaar sealt video alt:

tsitaat:
Jean Vincent
13 hours ago
Hi Robert, I love your rants, but you have it seriously wrong on cobalt desulfurization. So avoid using this as an argument that could turn back on us.

As a catalyst, that cobalt is used for a long time and therefore not single-use. Also, the byproducts are actually removed and not burned in any way in diesel cars. Finally, the volumes of that cobalt is important among cobalt catalyst uses but far lower than cobalt other uses including electric car batteries. For more information on Hydrodesulfurization, read the following article: https://en.wikipedia.org/wiki/Hydrodesulfurization

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2019 13:34:53 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/2018/6/21/17488626/elon-musk-cobalt-electric-vehicle-battery-science
"Elon Musk tweeted that batteries for the Tesla Model 3 use less than 3 percent of an expensive chemical called cobalt, and the next generation battery “will use none” of the material that some have called the “blood diamond of batteries.” How soon can that claim come true?"

& uus aku tuleb järgmine aasta: https://electrek.co/2019/09/07/tesla-battery-cell-last-1-million-miles-robot-taxis/

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 14:57:08 vasta tsitaadiga

https://auto.geenius.ee/rubriik/uudis/varskelt-elmo-laadimisvorgu-omanikuks-saanud-elektrilevi-peab-selle-maha-muuma-ja-trahvi-maksma/
icon_rolleyes.gif

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2019 15:29:03 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt maha müüvad vaheltkasuga, sestap ka ostsid selle taristu. Muidugi, müüa saab ka "omadele"
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 01.12.2019 13:01:17 vasta tsitaadiga

https://electrek.co/2019/11/30/tesla-model-s-1-million-km/
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 20:46:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 20:50:09 vasta tsitaadiga

Mingisugune event vist, kuivõrd paljudel samasugused kleepsud küljes?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 20:57:19 vasta tsitaadiga

Thanksgiving
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2019 21:12:59 vasta tsitaadiga

Kursis, jah, ent kleepsud vaevalt thanksgivingu omad olid :p
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2019 00:36:12 vasta tsitaadiga

Mõnd võibolla šokeerib, et järjekorras oli 15 autot ja 13 laadis. Aga enamus jätab arvestamata, et see viimane seal ei pea üldse meelt heitma, sest ta saab laadima umbes 30 minuti pärast.
_________________
Teen kodudes elektriasju korda. 40€/h. Anna murest märku.
Ooteajad hetkel suured (üle kuu)
Ka korteriühistud ja ettevõtted. Auditi ettevalmistused.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2019 00:45:30 vasta tsitaadiga

Konkreetse video kommentaaridest joonistub midagi muud välja.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2019 01:45:40 vasta tsitaadiga

Konkreetse video kommentaaridest võib lugeda erinevaid asju. Usu, mida tahad. Või kontrolli icon_wink.gif.

Aga point endiselt... adopting phase tech, pühad + tundub, et ka mingisugune üritus. Ja päev varem oli seal pühade puhul +10 kohta Tesla Megapacki näol traileri peal.

Kokkuvõttes hea näha, et liigub autosid.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 19:39:38 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 21:11:48 vasta tsitaadiga

Taikaan on see mis ta on. Möödapääsmatu progress ülemises otsas.

Harva kui mulle midagi uut tuleb pähklisse, aga siit sai umbkaudseid numbreid juurde icon_razz1.gif

Link
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 21:34:59 vasta tsitaadiga

Porsche osas ei saa aru, kas laadimispesa avamiseks peab reaalselt andurit hõõruma või hõõrus ta seda, sest see ei toimi viibates korralikult?
Juhtarvutiga ei saa traditsioonilised firmad jätkuvalt hakkama icon_biggrin.gif.
Seejuures ütleb ta Model 3 Performance-i videos, et teised autofirmad on Teslaga samale tasemele jõudnud või osad suisa ette jõudnud https://www.youtube.com/watch?v=YvsnIL0AIAk&t=24m. Samas vaadates tema videoid see kuskil välja ei tule ning konkreetseid näiteid ka ei too. Kui keegi oskab tuua näiteid autodest, kus "infotainment" süsteem sama sujuv on nagu Teslas, siis andke teada.

Navi "Range" feature on äge.
Kahju, et kvaliteedi osas Teslaga ei kõrvutanud konkreetselt.

EDIT: vaatasin DougScore-i ka neil ja Styling 5 vs 9, fun factor 6 vs 8 , cool factor 5 vs 8... kogu score 67 vs 72... sisuliselt "igava välimuse" ja "tavalisuse" tuleb 9 punkti vahet icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 21:51:28 vasta tsitaadiga

Kusjuures see on suht naljakas tõesti. Nagu... päriselt. Võtke mind Porsche GUI järelvalve osakonda tööle. Nagu, kui raske see olla saab.
Ma ütlen "Ei, ei sobi" ja poisid teevad ümber. Kuniks mulle meeldib. Ja ongi korras icon_lol.gif
Ja ma küsin kõigest 3500€ palka ja kõik on rahul. Kui ma tulemust ei anna, võib mulle palka mitte maksta.
Aga sellist asja, et volüümi reguleerimiseks tuleb toksida, sellist asja ei oleks ma läbi lasknud icon_lol.gif icon_lol.gif
Ja läägi üle 50ms ka kindlasti mitte yawn.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 21:56:18 vasta tsitaadiga

Just see läägi osa on igalpool täiesti ajuvaba. Aastaid ja ikka ei suudeta sujuvat UI-d teha. Kiiksud kiiksudeks, ent riistvara ei maksa nii palju, et läägima peaks.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2019 22:27:09 vasta tsitaadiga

Riistvaras polegi ilmselt küsimus, pigem ei suudeta koodi optimeerida.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 22:44:05 vasta tsitaadiga

Jah, ent kui mahukas see autos oleva OS õieti on? icon_biggrin.gif

Point ongi, et põhjuseid läägiks justkui ei ole.. arusaamatu, miks nad kõik saamatud on. Traditsioonilised tegijad, siis.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etk
HV kasutaja
etk

liitunud: 10.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 23:10:47 vasta tsitaadiga

Edit: nevermind...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 23:11:22 vasta tsitaadiga

Kus sul see lääg on? Volvo, vw, bmw, audi, mb jne kõik väga head. Oled kasutanud, et tead läägist rääkida? Muidugi mingi 20k€ eest ei pruugigi saada nii head meedia süsteemi. Kuigi jaapanlased need väga ei taju sujuvat ilusa pildiga süsteeme teha.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 23:14:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Kus sul see lääg on?

vaata seda Taycani videot

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arnis
HV veteran
arnis

liitunud: 18.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 23:31:34 vasta tsitaadiga

phpBB [media]


Sai kunagi Eesti esimest uue põlvkonna Leafi proovida.
Tegin klassikalist "push any key" testi.
No ja ega tänaseks päevaks paremaks läinud pole icon_lol.gif
Esimest video poolt ei soovita vaadata, lihtsalt ei kannata ära kaardi laadimist icon_redface.gif

Reitingud tulid kõik Leafi foorumist beer_yum.gif

Jaguaril täpselt sama jama. Nii halb et otseses mõttes lükkab nii mõnegi noorema ostja otsa ringi.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2019 23:48:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:


Kus sul see lääg on?

vaata seda Taycani videot


See jah. Aga enamus firmadel ikka väga ok. Imelik, et Taycanil nii kehv siis.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Elektri- ja vesinikautode (ja muude alternatiivide) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 43, 44, 45 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.