Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 23:32:25 vasta tsitaadiga

rahu poisid, rahu icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.11.2019 23:38:04 vasta tsitaadiga

särin icon_lol.gif
mul küll pohh...15a elektripliit on täiesti ok. Kui kokk ise on kehv ei tule kuskilt midagi head.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 23:55:27 vasta tsitaadiga

Gaasipliidil on miski teine mekk külges jah, aga eks ole natuke jama nendega, kui trass tuppa ei jookse.
Aga loomulikult saab normaalse toidu igasugu pliidiga valmis.
Ahjaa, ühtki panni pole suutnud kõveraks kõrvetada gaasiga, ega ole probleeme olnud tahmamisega.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 00:08:39 vasta tsitaadiga

Kui tööriista kasutada ei oska, ega siis tööriist sitt pole. Ikka mees.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 00:29:13 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kui tööriista kasutada ei oska, ega siis tööriist sitt pole. Ikka mees.


Ära muretse, ma küll loodan, et sa natukese aja pärast selle elektripliidiga ära harjud ja seda korralikult kasutama õpid ja professionaalse koka kombel süüa teed. icon_wink.gif

Osad pannid, ilmselt õhema põhjaga, ei kannatanud gaasi leeki ja läksid kaardu (keskmine osa allapoole, servad ülespoole). Samade pannidega elektripliidil ei mingit muret. Kunagine kogemus ühikast kus sai ikka korralikult kartuleid praadida jms gurmeesööki valmistada. Ega sellest gaasipliidi peal hästi aru ei saanudki kuna seal ju pann ei toeta toetu terve põhjaga, aru sai siis kui panni panid siledale pinnale.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2019 00:46:43 vasta tsitaadiga

Ma teen 99% ajast üldse lahtisel tulel icon_lol.gif
Köögis küll ei viitsi vaaritada... lähed välja teed lõkke üles, õige süsi...rest või malm pann...see on elu icon_razz.gif
//
Peaks homme elektrit vedama, nõudepesumasin oli vaja ringi tõsta ja uues kohas ära ühendada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rundll
HV kasutaja
rundll

liitunud: 27.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 08:28:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Ma teen 99% ajast üldse lahtisel tulel icon_lol.gif
Köögis küll ei viitsi vaaritada... lähed välja teed lõkke üles, õige süsi...rest või malm pann...see on elu icon_razz.gif
//
Peaks homme elektrit vedama, nõudepesumasin oli vaja ringi tõsta ja uues kohas ära ühendada.


Nõudekas tiksub kuskil lõkke kõrval? Või lõke toas icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 08:30:58 vasta tsitaadiga

Vennasel oli väliköögis nõudekas suvel.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2019 09:42:45 vasta tsitaadiga

Mõnel see väliköök nagu maja jah thumbs_up.gif
Jääd täispeaga soojuskiirguri alla magama icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 09:47:18 vasta tsitaadiga

katusealuses olid pesumasin, nõudepesumasin, kraanikauss ja elektripliit. oktoobris kui esimesed öökülmad olid, tõstis sisse.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2019 10:00:33 vasta tsitaadiga

Seda tuleb vaid kiita jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 12:18:38 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Osad pannid, ilmselt õhema põhjaga, ei kannatanud gaasi leeki ja läksid kaardu (keskmine osa allapoole, servad ülespoole). Samade pannidega elektripliidil ei mingit muret. Kunagine kogemus ühikast kus sai ikka korralikult kartuleid praadida jms gurmeesööki valmistada. Ega sellest gaasipliidi peal hästi aru ei saanudki kuna seal ju pann ei toeta toetu terve põhjaga, aru sai siis kui panni panid siledale pinnale.

Mul ühikaaegadest just kummis elektripliidirauad meeles. icon_smile.gif Pannid võtsid ka kenasti nende kuju. Keraamilised/induktsioonikad on kahtlemata vanamoelistest raudadest etemad, aga lahtisel leegil süüa tegemisel on oma võlu. Mis seal vaielda, kes tahab, see kakleb. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 12:41:50 vasta tsitaadiga

Paar minutit võidab pakitäie pelmeenide keetmitsel, muud võlu ei oska arvata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 13:08:16 vasta tsitaadiga

Just, mikrouunis saab ka asjad soojaks lasta.

Terved magalarajoonid on juba pool sajandit gaasitorustikke täis, millal viimane õnnetus juhtus? Ballooni ei kasutaks kui maja all on kelder kuhu gaas vajuda saaks aga praegusel maja nime all katusega korterite ehitamise ajastul seda muret pole, pliidi kõrvale kappi ja korras, kui lekib siis haiseb mõnuga et ei jää märkamata ja ei kogune kuskile maja alla.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 13:38:08 vasta tsitaadiga

on gaasil omad võlud ja puupliidilgi.. kes ei oska hinnata, pole lihtsalt kogenud. mõnele meeldivad vürtsikamad asjad mida saab paremini just gaasiga wokitades.. mõnele meeldivad puupliidi ahjus, turbabriketi pealt hautades.. mikro pigem selline asjade sulatamiseks.. aga mõni peab toiduks ka neid plastmasstopsikuid, millesse tuleb lihtsalt kannus keedetud vett peale kallata.. mis teha. ehituse vahel, kui kogu elamine on välja visatud, kannatab raskel ajal neid asju ka võtta küll.

pärnus sai seinakappi peldiku jaoks seina karkass valmis ehitatud, nüüd peab kuskilt hakkama vahtima igasugu " minikööke", kust natuke vaadata, kuidas saaks säilitada puupliidi või kui lõpuks nii kaugele saab, et pliidil raud maha võtta ja selgub, et pliit ikkagi on malts seest, ja tuleks välja lõhkuda.. sinna ruumi peab saama ka duššikabiin.. läheb üsna huvitavaks.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 14:42:29 vasta tsitaadiga

Garderoob-peldik-köök-dušš kokku? icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.11.2019 14:45:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Garderoob-peldik-köök-dušš kokku? icon_smile.gif

Tõmbad vale ukse lahti...same shit icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.11.2019 15:33:43 vasta tsitaadiga

Mis te naerate, alles oli siinsamas vist foto kuidas köögikapi sisse oli pott ehitatud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 15:40:16 vasta tsitaadiga

Induktsioon pliidi peal lääb vesi sama kiirelt keema, kui veekeetjas. Mäletan, et kui vana pliidi peal vee keema panid, siis oli 10min aega umbes. Nüüd ca 2min.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 16:09:27 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Mobileman kirjutas:
Nah vaja seda põlemist omale tuppa kui elektriga saab hakkama. Gaasiboilerid samuti olemas, paneks selle ka elektriboileri asemele?
Johhaidii. Lammas. Enamus professionaalseid kokkasid eelistab ka gaasipliiti elektrile. Nii lihtsalt on, et gaasiga on palju parem süüa teha.
Ükski pann 5 aastaga mustaks ei läinud ega kõveraks ei tõmmanud.

Gaasiga parem teha jah, aga see ulme lihtsalt mis kleepsuva kihi gaasipliidi kasutamine köögis tekitab. Viskasin omal gaasipliidi välja ja ainus elektriga. Mõnus puhas.
Köögimööbli pidin ka kõik välja ära viskama. Lihtsalt ei saa seda kihti sealt inimlikult maha.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121


viimati muutis ranel 23.11.2019 16:11:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 16:11:34 vasta tsitaadiga

rex, teine võimalus on käia koridoris ja korteris mitte pesta rohkem kui käsi. enne ww2 tehtud ahikas. kokku nats üle 30m2.

ranel, kubu abiks igal juhul. tööle peab ka muidugi panema selle.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 23.11.2019 18:00:50 vasta tsitaadiga

Väikse pinna puhul tuleb snitti võtta neist auto- või haagissuvilatest, seal ka tehakse pooli asju väikses kapis.
_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 18:49:18 vasta tsitaadiga

Ma ju ütlesin ka kuskil, et peab väikseid vaatama hakkama, et mismoodi lahendatud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 19:36:11 vasta tsitaadiga

kubu mühinast üksi on vähe kasu, kui selle filtreid ei pese icon_exclaim.gif
_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 22:49:46 vasta tsitaadiga

Isegi sisselülitatud mühisevast ja puhaste filtritega kubust on ka vähe kasu kui ruumi kusagilt värsket õhku juurde ei saa tulla- ei tule kusagilt õhku sisse juurde, ei puhu see seadeldis ka välja suurt midagi.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 23:34:39 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Isegi sisselülitatud mühisevast ja puhaste filtritega kubust on ka vähe kasu kui ruumi kusagilt värsket õhku juurde ei saa tulla- ei tule kusagilt õhku sisse juurde, ei puhu see seadeldis ka välja suurt midagi.. icon_wink.gif

Õhukindlaid maju vist pole olemas meil

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 23:47:08 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 15.04.2024 00:02:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 00:17:14 vasta tsitaadiga

Siiras sell.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 00:26:37 vasta tsitaadiga

Paraku tihti nii ongi. Olen näinud olukorda kus ühe korteri küttekoldes põles tuli ja teises korteris töötas väljatõmbeventilaator (köögikubu/vannituba) ning korstnad asusid kõrvuti ja töötava ventilaatoriga korterisse hakkas küttekolde kaudu (sel hetkel tuld seal ei olnud) suitsu sisse tungima. icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 00:33:40 vasta tsitaadiga

Pardon...legaalselt õhukindlaid...AHV' d ikka närivad tähti icon_lol.gif
Kui kodus vaakum teha ja elada..palju õnne surma puhul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 00:51:00 vasta tsitaadiga

Mobileman kirjutas:
Isegi sisselülitatud mühisevast ja puhaste filtritega kubust on ka vähe kasu kui ruumi kusagilt värsket õhku juurde ei saa tulla- ei tule kusagilt õhku sisse juurde, ei puhu see seadeldis ka välja suurt midagi.. icon_wink.gif

Seintes freshklapid täitsa olemas.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2019 11:44:21 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mobileman kirjutas:
Isegi sisselülitatud mühisevast ja puhaste filtritega kubust on ka vähe kasu kui ruumi kusagilt värsket õhku juurde ei saa tulla- ei tule kusagilt õhku sisse juurde, ei puhu see seadeldis ka välja suurt midagi.. icon_wink.gif

Õhukindlaid maju vist pole olemas meil


Piisavalt õhukindlaid on küllaga. Üks sugulane remontis oma majakest niikaua kuni ahjud enam ei tõmmanud.
Maja aluse keldri lae soojustas ära, sest laudade vahelt tuli külma. Keldrisse sisse tuleva õhutoru pani kinni, sest sealt tuli põranda alla külma. Vanad puitraamiga aknad vahetas plastikute vastu. Välisuksele pani tihendid jne.
Lõpuks avastas, et ahi ei tõmba enam nii hästi kui vanasti. Ehitas sooja müüri ringi. Ladus korstnale kõrgust juurde. Lõpuks vahetas kogu korstna välja uue mooduli vastu. Jne. Ahi ei tõmba ja hakkab mõni aeg peale põlema panemist sisse ajama.
Küsisin, et kust õhk sisse tuleb kütmise ajal- vastuseks tuli, et ega ma külmaga akent lahti ei saa hoida kogu küdemise aja icon_lol.gif
Vanal on doktorikraad, aga ahju kütmisega ei saa hakkama.

Sihukseid professoreid olen minagi piisavalt näinud.

Aga kubusid on ka selliseid, mis siseringlusega töötavad - püüavad rasva & lõhnad kinni (noh, mingil määral).
Ma alustan täna sellise paigaldamist.
https://www.hinnavaatlus.ee/729960/bosch-dfl064a51/
ja https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=dsz4545
Kui efekt piisav pole, viin toru õue kah (kunagi); igatahes saab parem kui praegu.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 19:05:04 vasta tsitaadiga

p2ep, Mul on see kubu. HV lingilt vaatasid aga vastu ulmelised hinnad icon_eek.gif
Me ostsime onoffist ja mingi 160 oli vist. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2019 19:46:42 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
p2ep, Mul on see kubu. HV lingilt vaatasid aga vastu ulmelised hinnad icon_eek.gif
Me ostsime onoffist ja mingi 160 oli vist. icon_rolleyes.gif

DFM064W51 ONOFF-is 199
DFL LED valgustus, DFM halogeen; W ja A on vist värvivahe
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 19:55:02 vasta tsitaadiga

p2ep, Ai tead, tuli meelde. Siis kui ostsin, siis oli selline kampaania, et kui ostad kolm integreeritavat toodet, siis saad 30% allahindlust.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 20:42:48 vasta tsitaadiga

Seda mis mul on, saab ka ringlusega. Suured söefiltrid käivad külge, võtab terve kapitäie ruumi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 22:49:18 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
rex, teine võimalus on käia koridoris ja korteris mitte pesta rohkem kui käsi. enne ww2 tehtud ahikas. kokku nats üle 30m2.

ranel, kubu abiks igal juhul. tööle peab ka muidugi panema selle.

Kunagi ammu kooli ajal sai lisa tehtud ühes erikoristustööde ettevõttes ööseti. Ei hakka nimesid nimetama, aga see gaasirasva kätte saamine vent torudest oli ikka jube piin. Ei taha omal küll sellist ollust vent torudesse koguda.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 23:01:06 vasta tsitaadiga

no ma lasin ka omal selle pliidi jaoks mõeldud gaasitoru kinni plommida ja tõstsin gaasipliidi ära.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 23:28:22 vasta tsitaadiga

Restode venttorudes on ikka muud ollust kõvasti rohkem kui "gaasirasva". Loomulikult tuleb filtreid, torusid ja kubu ennast seestpoolt regulaarselt puhastada, aga pole seal hullu midagi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 19:17:55 vasta tsitaadiga

Elektripliidiga pole selliseid muresid. icon_cool.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 19:20:12 vasta tsitaadiga

Elektripliidi kohal olevat kubu ei pea mitte kunagi puhastama?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 19:23:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Elektripliidi kohal olevat kubu ei pea mitte kunagi puhastama?
Mul on elektripliidi keskel ja tõmbab alla. Pesu on 3 jupi välja tõstmine ning nõudepesumasinasse panemine.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.11.2019 20:42:14 vasta tsitaadiga

raxz, sul on ka mingi vaikne, kuid töhus mudel?
Mu oma ainult lõugab, nage enamus selliseid? Krt., ostaks parema, kui teaks, milline on vaikne ja tõhusa imemisega.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 21:14:30 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
raxz, sul on ka mingi vaikne, kuid töhus mudel?
Mu oma ainult lõugab, nage enamus selliseid? Krt., ostaks parema, kui teaks, milline on vaikne ja tõhusa imemisega.
Ikka üpris vaikne on oma jõudluse kohta.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 21:22:18 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
rex kirjutas:
Elektripliidi kohal olevat kubu ei pea mitte kunagi puhastama?
Mul on elektripliidi keskel ja tõmbab alla. Pesu on 3 jupi välja tõstmine ning nõudepesumasinasse panemine.


Mis neljas jupp on ja kas see püsib ise puhas?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2019 21:25:37 vasta tsitaadiga

Rohkem juppe niisama tõstes ära ei tule. Vaja juba tööriistu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 00:11:42 vasta tsitaadiga

Kolm rasvafiltrit? See mingi keskmisest suurem mudel? Väikesed on ühega, tavaline keskmine kahega, sul on siis kolmega?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 00:16:46 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kolm rasvafiltrit? See mingi keskmisest suurem mudel? Väikesed on ühega, tavaline keskmine kahega, sul on siis kolmega?
1 on filter, siis on kogumisalus kui midagi läbi filtri voolab ja kolmas jupp kate, mis sõidab peale ja maha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 00:38:20 vasta tsitaadiga

Siis on küll peenike värk, mitte mingi Bauhofist ostetetud poolakas.
Mis firma toode? Kust ostsid?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2019 00:53:04 vasta tsitaadiga

No tal on altimev ilmselt. 5x kallim kui enamiku köögimööbel koos tehnikaga kokku. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 162, 163, 164 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.