|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.08.2019 11:34:20
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
NATAS999, sellega nüüd ütlesid seda et HIFI = solkimine?
kogu taasesitav tehnika peab helikonservi esitama nagu see on. mitte nii et mingi osa paneb omaltpoolt midagi juurde. |
mitte solkimine, vaid erinev karakteristik. keskmised sagedused peavad stutsi omadel täpsed olema, see tuleb kõrgete ja madalate arvelt, ehk siis kuulamiseks nad kõige paremad tõesti ei ole. samas kui natuke harjuda nendega, siis pole ka suurt häda midagi. kõrged on üsna karmid neil, selle pärast neile lobotoomiat tehakse. oma hinna eest on neid klappe küll ja rohkem. olen kuulnud ka 1000€ hinaklassi kõrgkvaliteetseid klappe, no nende heli ei kannatand mitte mingit kriitikad. sellise odava hiina ineari sahisev/krigisev jura kõrgsagedustel.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.08.2019 12:21:02
|
|
|
|
kui teemat rohkem lugeda, siis seal seltskond vingupliiatseid, kes näpuga igas suunas vehkides kisavad "halb, paha, kehvasti." ei tundu selle kamba arvustus just kõige usaldusväärsem olema.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
25.08.2019 12:40:46
|
|
|
| neil on kodudes pedantliku täpsusega lihvitud HIFI tehnika. ju see muudab nende kuulmist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
25.08.2019 12:44:34
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| neil on kodudes pedantliku täpsusega lihvitud HIFI tehnika. ju see muudab nende kuulmist. |
stuudio salvestus kodu tehnikaga on paratamatult teise saundiga, kui päris live konsal ise kohal olla. erinev != halb.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
25.08.2019 16:09:21
|
|
|
| Evil kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| raha võib igasuguse prügi eest küsida, kuid korra neid õigeid häid klappe kuulnud oled, millel hind põhjendatud, siis on mõru maik meelel küll |
Ma ei saanud hetkel aru kas tegid odavaid klappe maha või mitte.
Tegelikult on nii, et igaühele oma. Kui palju keegi on nõus maksma ja millised nõuded kellelgi on.
Kuna ma olen vaene, siis ma ei osta kunagi 200+ maksvaid klappe.  |
eks sõltub kuulmismälust, kuid kui oled korra head heli kuulnud klappidest, siis võtab üksjagu aega enne, kui harjud oma risuga
õnneks vananedes niikuinii kuulmine kahjustub ja tuleks keskenduda ajas siiski kõnekvaliteedi säilitamisele
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
27.08.2019 12:18:22
|
|
|
Sellised klapid siis pidasid vähem kui aasta vastu:
https://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html
Jällegi üks klapp annab kohati kontakti, täpselt sama teema mis juhtmega klappidel
Mida nende asemele vaadata nii max u 50€ kandis? Xiaomi airdots pro tundub huvitav, aga aku võiks laadimisega ikka 4-5h ikka ära olla. Ma juba kardan, et klappidel ei tohiks sentimeetritki juhet küljes olla, sest kasutades õnnestub see ikka kuidagi mittekontaktiandvaks mudida.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.08.2019 11:30:44
|
|
|
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.09.2019 10:17:05
|
|
|
Vahepeal selline IEM kõva haipi kogunud nagu BLON BL-03. Kusjuures ka inimestelt keda helifoorumites usaldan. Sai endalegi ära tellitud.
Pidavat sarnane Kanas Pro-ga olema kuid "pehmem". Eks annan tagasisidet kui kätte saan. Kuna sain naisele ka DX50 (tasuta ) millel riistvara ja tarkvara ära tuunin, siis hakkas naisest kahju ZSN`i kriipivate kõrgete tõttu kui ta pikemalt kuulata tahab.
Eks näis kuidas CNT elemendid (carbon nanotube) heli teevad. Pidavat väidetavalt täpselt samad elemendid olema kui Tanchjim Oxygen, tõestust ei ole otseselt leidnud aga keegi kes on hiinakate tootmisega kursis väitis seda. Igatahes Harman Target`le ligidal tuuning pidavat olema, mis mulle sobib
https://www.aliexpress.com/item/33052121536.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3b254c4dc6yk3L
Kui kätte saan teen mõned võrdlevad FR mõõdistused ka oma süsteemi ja paremate IEM`idega.
https://www.head-fi.org/showcase/blon-bl-03.23894/reviews
https://medium.com/bedrock-reviews/blon-bl-03-review-5a0fc7908fee
Spoiler 
viimati muutis CoiL 15.09.2019 11:08:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
15.09.2019 10:51:22
|
|
|
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.
Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
15.09.2019 11:10:48
|
|
|
Mina sinu asemel võib-olla vaataks isegi neid erinevaid BT/APTX adaptereid mille saad lihtsalt tavaliste juhtmega klappide auku panna ja siis telefoni või juhtmevabat võimaldava DAPiga ühendada. Eelis on see, et sinu valik klappide suhtes muutub lõputuks
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kreisa
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2008
|
15.09.2019 13:02:51
|
|
|
Julgen soovitada AKG BT Y50BT klappe.
What Hi-Fi poolt kõrgelt hinnatud ja pikalt soovituste topis olnud: https://www.whathifi.com/akg/y50bt/review
Koostekvaliteet on nii ja naa. St tunduvad käes hoides kuidagi õrnakesed, veel ei ole ptüiptüiptüi midagi juhtunud, aga tahavad ilmselt veidi rohkem hella hoidmist kui mõned muud.
Eri lehtedelt tagasisidet lugedes jõuab ka järeldusele, et nii mõnelgi on nendega mõni mure olnud.
Endalgi on käsil teine paar. Esimene sai möödunud oktoobris Teliast 99€ eest. Nendel lakkas esmalt juhtmega üks pool mängimast, suva, kasutasin BT pealt edasi. Siis aga hakkas üks pool ka BT pealt veidi vaiksemalt mängima, siis viisin Teliasse "remonti". Tunnistati vigaseks, paraku olid neil need otsa saanud. Võtsin sealt raha tagasi, sest ei viitsinud hakata taas uurimustööd tegema ning olin (olen) nende klappidega sigarahul.
Ostsin Amazoni vahendusel mõned kuud tagasi uued, läks 109€.
Muus osas on kõik super, kahtlen, et selle raha eest paremat saada võiks.
Võrrelnud olen neid sõbra Audio-technika klappidega, (täpsemat mudelit ei tea, aga omaduste järgi on võimalik, et need samad ATH-M50) ja Sony WH-1000XM3-ga. Mõlemast on helipilt tunduvalt klaarim. Peamiselt kuulan rokilaadset muusikat, aga ka elektroonilist muusikat on nendega lust kuulata.
Ma ise arvan, et selle raha ja heli eest tasub risk (kooste)kvaliteedi osas ära, aga ilmselt pole halb mõte osta kuskilt, kus võid kindel olla, et garantii toimib.
Ahjaa, üks asi veel. Nimelt on nad ju nö kõrvapealsed. Alguses olin ise vääga skeptiline, aga harjumine võttis vast nädalakese kui sedagi. Enne kasutasin kõrvasiseseid või igivanu Phillipsi klappe mis käisid üle kõrva. Olen ka päev otsa nende klappidega olnud, praeguseks kõrvad täiesti harjunud. Kõrvapealsus aitab ka mürarikkamas keskkonnas veidi kaasa, kui see argument on.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
15.09.2019 14:36:48
|
|
|
Kuulge, soovitage sellist universaalset muusika kuulamise lahendust, mis töötaks nii trennis kui basseinis.
Mulle endale tundub, et boneconduction oleks hea valik, aga enamasti neil pole sisseehitatud mälu, aga telefoni/playerit kehale ei tahaks + basseinis pole see realistlik.
Boneconductioni eelis on see ka, et ei pea muretsema, et vesi tuleb kõrva/klapi vahele + joostes nt ei ole maailmast isoleeritud ja ikka kuuled ümbritsevaid hääli ka vajadusel...
URL: link
Need on hetkel kõige lootustandvamad:
https://www.amazon.com/Tayogo-Conduction-Waterproof-Headset-Swimming/dp/B016CVHVQQ/ref=sr_1_6?keywords=Audio%2BBone%2B1.0%2Bheadphones&qid=1568545802&s=gateway&sr=8-6
...aga päris mitu 1 tärni ratingut on, kus inimesed kurdavad just heli kvaliteedi üle
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.09.2019 15:58:37
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.
Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit. |
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
22.09.2019 02:23:41
|
|
|
Kas keegi neid kõige uuemaid bose mürasummufavaid ka proovinud on?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
23.09.2019 16:43:10
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.
Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit. |
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks? |
Jäid tookord ostmata jah.
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
24.09.2019 08:01:13
|
|
|
ülepea juhtmevaba klappe sportimiseks/vabaajaks oskab keegi soovitada?
proovisin nööpe aga need kukkusid jõusaalis välja koguaega kui vähegi higistama hakkasid
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.09.2019 20:45:19
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| solistaja kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
Kuna mu ATH-M50 üks kõlar otsustas lõpuks töö lõpetada (vaatasin siit teemast, et 23.06.2009 said need ostetud ), siis vaja uusi klappe. Hind kuni 200€ ja ideaalis võiks ju juba juhtmevabad ka olla, aga siiski kaabelduse võimekusega, et saaks nt PS4 või Xboxi puldi külge ühendada. Noise canceling väga teemaks pole, kuna suured klapid koduses kasutuses ja väljas käin IEM-dega.
Mulle tundus esimene loogiline valik ATH-M50xBT osta (M50 siiani meeldinud), aga äkki mingit muud head soovitada Mul pole Chi-Fi klappide vastu ka miskit. |
ATH-WS99BT jäi kättesaamatuks? |
Jäid tookord ostmata jah. |
Kui kõikse esimeste BT klappide, mis olid 20-30€ in-ear Edifierid, sound ei meeldinud (ja ega hästi kõrvas kah mul ei istunud), siis hakkasin maad uurima. Õnneks valik nii lai pole kui juhtmetega klappidel, kuid siiski parajalt suur, et reha peale astuda.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8922713#8922713 seal postitatud linki sai kordi ja kordi uuritud ning sai Divine ära ostetud. Sound oli mega.
Nüüd siis kui külmkapp sai Divine'idest võitu, võtsin uuesti head-fi lahti ning lappasin soovitusi. Seekord otsustasin ATH-WS99BT ära proovida. No krt, ei ole üldse nii hea. Peaks EQ'ga kallale minema.. Nii vanale mudelile AT poolt äppi aga pole ..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mingat
HV vaatleja
liitunud: 27.03.2004
|
01.10.2019 09:57:15
|
|
|
| CoiL kirjutas: |
Vahepeal selline IEM kõva haipi kogunud nagu BLON BL-03.
Eks annan tagasisidet kui kätte saan. |
Kas oled saanud kätte ja kuidas tunduvad. Kuna pole plaanis iem peale väga investeerida siis vaagin CCA c10/12, Tin 2 ja nüüd need bl-03 ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
10.10.2019 12:15:29
|
|
|
Üsna standardküsimus, aga kuna pakutud linke-variante on siit ikka tööstuslikus koguses läbi jooksnud, siis küsiks uuesti, ärge pahaks pange. Aga oleks selliseid 20-40€ suurusjärgus IEMe vaja. Made in China sobib suurepäraselt, teema leidsin Xiaomi Pistonite kohta infot otsides. Helimaailma puristidele, kes sellise hinnakategooria peale tõrva pritsima hakkavad, võin kohe ära öelda, et mul on häid klappe kodus rohkem kui kahvleid köögisahtlis ja nende käitamiseks Fiio x3ii, aga oleks just selliseid vaja, et saab kalli pleieri koju jätta ja odavad klapid taskupõhja visata.
Seni ära proovitud:
Vsonic VSD1 - heli oli väga hea, aga ebamugavad, klapid ise lagunesid suht kiiresti. Liimisin kuni juhe maha suri.
Brainwavz Delta - heli pea sama hea kui VSD1, aga metall ei pidanud talvel õues käimisele vastu ja lagunesid ka tükkideks. Lisaks langes helikvaliteet esimese ja kolmanda paari vahel märkimisväärselt, lisaks oli neil hea heli siis, kui klapp näpuga kõrva suruda, aga nii kui vabaks lasta, kadus bass ära. Ükski otsik seda ei lahendanud. Samuti hakkas kummist juhe aastaga "higistama", muutus rõvedaks ja kleepuvaks ning kui uued klapid kõrvale panna, siis vanad ei olnud enam kirsipunased, vaid lõheroosad.
Senz Isolate - heli ok, aga juhtme küljest ära käivad klapid oli täiesti mõttetu featuur. Jooksin põõsasse puruks
Ainsad, mis ei sure, on Euronicsist ostetud kõige odavamad Sonyd https://www.euronics.ee/t/60502/audio-ja-mp3/korvaklapid-sony-ex15lp/mdrex15lpb-ae
Proovisin mingeid 30-euriseid Sonysid ka euronicsist, mis olid helipildilt halvemad kui eellingitud. Aga need kadusid ära kuskile
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
13.10.2019 22:39:57
|
|
|
Mis oleksid kõige mõistlikumad "parim raha eest" juhtmevabad nööpkõrvaklapid nutitelefonile muusika kuulamiseks?
Muidu kasutan "üle kõrva" kõrvaklappe arvuti taga, aga neid on lihtsalt ebamugav ja tülikas liikudes kasutada, lisaks on need ka juhtmega.
Võivad ka hiinakad olla (varasemalt olen kasutanud KZ toodangud, täpsemalt siis ZS5 ja ZS10, aga mõlemal tekkisid lõpuks kaabliga probleemid ehk üks pool lakkas töötamast)
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyhigh
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2013
|
31.10.2019 12:13:55
|
|
|
Kuidas kommenteerid? Oskad Tin T2(PRO) saundiga võrrelda? Või mõne KZ mudeliga?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
31.10.2019 17:29:59
|
|
|
| Kas hiina toodetest ka keegi midagi soovitada julgeb? Hetkel kasutusel Sony MDR-XB550, tahaks midagi paremat. Hinnaklass kuskilt ~50€
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
01.11.2019 03:15:28
|
|
|
| skyhigh kirjutas: |
Kuidas kommenteerid? Oskad Tin T2(PRO) saundiga võrrelda? Või mõne KZ mudeliga? |
VÄGA hea heliga KUI saad normaalselt sobivad otsikud ja sulgevuse. Endal väikesed kõrvad ja kõrvakanalid ning istuvad perfektselt kõrvas.
KPE vastu siiski ei saa - tunduvalt detailsemad ja selgema heliga. BL-03 tundub KPE elemendi kõrval tiba aeglasem.
Aga hetkel see vist parim bäng mis nii väikse raha eest võimalik saada. Soovitan neid lausa mitu rabada kui sagedusgraafik kõrvale sobib.
Muuseas, sain oma VE BIE ka kätte aga täielik mid-bass festival minu kõrvadele. Pidin lahti võtma ja ise paika tuunima. Tulemus tuli üsna sarnane HBB videotes olevate graafikutega (seega saan aru miks tema neid kiitis). VE`l tundub kvaliteediga probleeme olevat või on siis erinevad seeriad tootmisest ja selletõttu paljud ei kuule seda mida osad kiidavad.
Tegin graafiku ka: Edit - allpool uuem graafik.
viimati muutis CoiL 02.11.2019 15:11:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.11.2019 12:21:31
|
|
|
Viitsite pange suuremad pildid spoileritesse ja kui tsiteerite pikemaid poste, siis needki.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
01.11.2019 15:17:37
|
|
|
| ostsin siit teemast ka vist läbi käinud CCA C10-d. korralikult kõrva istuma ei saanudki.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.11.2019 21:13:55
|
|
|
Mul samad ja füüsiliselt ka ebamugavad kõrvas. Liiga suured kuulmetunneli jaoks. Helilt väga head. Saan hakkama, ent kui teaks sama audiokvaliteediga ja füüsiliselt sobivamaid, siis vahetaks kohe välja.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.11.2019 00:23:24
|
|
|
Ei midagi väga täpset ja "kodune kalibreering" aga võrdlusmomendi annab ikka:
Spoiler 
Kuramus, moditud VE BIE on väga hea heliga Kahju, et VE QC nii saamatu on ja erinevad "väljalasked". HBB`l on õigus BIE kohta (kui sattuda hea versiooni otsa).
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
02.11.2019 01:41:54
|
|
|
Tellisin Alist Philips SHP9500 ära, eks näis, mis loomadega tegu. Tundus suht kahtlane Philipsit seal osta, aga HeadFi foorumi järgi pidid seal ka originaalid siiski olema. Eks näis. Igatahes naaber printis juba kinnitused Brainvawz HM5 patjade jaoks valmis ka, saab kohe modima hakata
_________________ Geek it til it MHz
viimati muutis Lotharius 20.04.2020 10:44:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
02.11.2019 01:58:27
|
|
|
Nojah.. Võta ath-ws99bt kah ära mida sa nii väga ihaldasid . Mul on tunne et need ja miskit veel lähevad varsti müüki.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
02.11.2019 23:05:29
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
Tellisin Alist Philips SHP9500 ära, eks näis, mis loomadega tegu. Tundus suht kahtlane Philipsit seal osta, aga HeadFi foorumi järgi pidid seal ka originaalid siiski olema. Eks näis. Igatahes naaber printis juba kinnitused Brainvawz HM5 patjade jaoks valmis ka, saab kohe modima hakata  |
SHP9500`t kutsuti kunagi muidu "vaese mehe Fidelio X1`ks", peaksid head klapid olema Muuseas AE`s isegi veel uued Fidelio X1`d saadaval ~180$ eest.
Ostaks ise ka aga mul tööle hetkel just pigem kinniseid vaja. Läks hammas verele AEON2`e peale aga krt rahakott hetkel ei luba (maja restaureerimine käsil).
Ei teagi mida tööle kinniseid odavamate killast proovida. Sobib ka modimise variant. Korra mõtlesin, et prooviks vb. Superlux HD-672 pool-avatuid ja modiks ära ka aga ei tea kui palju need heli lekivad.
Edit: Võtsin ikkagi Superlux HD-672 valged ära: https://www.thomann.de/intl/ee/superlux_hd_672_white.htm
Padjad tellisin need (hallid): link
Helisignatuur peaks Fidelio X1`ga üsna sarnane olema aga ilmselt natuke modimist ikkagi vaja.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.11.2019 00:32:01
|
|
|
| DALI iO-6, peaaegu perfect krt
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
09.11.2019 00:41:50
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
| DALI iO-6, peaaegu perfect krt |
ehk täpsustad v6i v6rdled? Mis heliformaati nendega kuulad? Miks peaaegu?
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.11.2019 01:15:23
|
|
|
Ma hetkel trimpan ja kuulan. Ei viitsi pikalt kirjutada
Minu jaoks, rõhutan: minu jaoks on endiselt soundi osas winner XTZ Headphone Divine. Aga see oli ka XTZ ainuke trump. iO-6 on heli poolest ligilähedane (minu ideaalile).
Justkui puhas. Pole üleliigset bassi vms külge pandud - kuuled lugu nii nagu see olema peaks. Minule, kes kuulab enamasti trummi ja bassi, kananahka nendes lugudes ihule ei tõmmanud, kus XTZ seda tegi; jazz'is aga seevastu küll.
Muidu lihtne. Connecti ja kuula. Ei mingit äppe ega sitta.
USB-c kiireks laadimiseks. Füüsilised nupud > touch control. Väga mugavad. Aga EU nõuetega on max volüümi mõne dB jagu maha keeratud. Häbilugu.
NC osa ei oska võrrelda, kuna need mul esimesed.
Source on Spotify premm. Muude formaatidega ei viitsi (praegu) jännata
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
10.11.2019 20:09:55
|
|
|
Tellisin endale "hiina cräppi", sai siis Tribit Xfree Tune-d tellitud. Juhtmevabad overearid Amazonist, osades kohtades kiidetakse taevani, eks näis mis reaalsus on kui kätte saab.
Mida ikka 50€ eest tahta väga.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
10.11.2019 21:49:00
|
|
|
| solistaja kirjutas: |
...
Justkui puhas. Pole üleliigset bassi vms külge pandud - kuuled lugu nii nagu see olema peaks. Minule, kes kuulab enamasti trummi ja bassi, kananahka nendes lugudes ihule ei tõmmanud, kus XTZ seda tegi; jazz'is aga seevastu küll.
...
|
Kuidas soundstage on?
näiteks
> https://open.spotify.com/album/7a78GiEowpaCa7ZJs44xUU
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
11.11.2019 09:33:12
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Keegi Xiaomi Airdots (mitte pro, vaid tavaline) on kokku puutunud?
Sünkroniseerimisprobleeme / hakkimisi pole?
Kuidas bassiga lood?
Üks YT hinnangu video:
Spoiler 
|
Mul on probleeme nendega, 5-10 minutit mängivad normaalselt, kvaliteet on väga super aga siis hakkab hakkima. Olen muidugi proovinud ainult ios-ga ühendada, võimalik, et androidi peal seda probleemi pole. Muidu mugavad ja pairinguga probleeme polnud. Youtube abil sai ilusti ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
11.11.2019 09:40:45
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Keegi Xiaomi Airdots (mitte pro, vaid tavaline) on kokku puutunud?
Sünkroniseerimisprobleeme / hakkimisi pole?
Kuidas bassiga lood?
Üks YT hinnangu video:
Spoiler 
|
Mul on probleeme nendega, 5-10 minutit mängivad normaalselt, kvaliteet on väga super aga siis hakkab hakkima. Olen muidugi proovinud ainult ios-ga ühendada, võimalik, et androidi peal seda probleemi pole. Muidu mugavad ja pairinguga probleeme polnud. Youtube abil sai ilusti ühendatud. |
No vot mul tsipa sama hirm. Kogemus kahtede "true wireless" klappidega ning mõni aeg mängib ilusasti ja siis hakkab hakkima. Tõenäoliselt klappide omavaheline ühendus pole piisavalt kvaliteetne ja/või mu puust pea takistab ühendust.
Eks uurin veel ning peab võtma vastu otsuse. Õnneks Eestis enamvähem sama hinnaga müügil, mis Hiinamaal.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002

|
11.11.2019 10:21:13
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Keegi Xiaomi Airdots (mitte pro, vaid tavaline) on kokku puutunud?
Sünkroniseerimisprobleeme / hakkimisi pole?
Kuidas bassiga lood?
|
Ise tellisin prooviks -
ios-i peal hakkimine puudus (vs B&O E8 mis ei luba telefoni paremasse taskusse panna, hakkab hakkima)
bass sõltub väga otsikutest. Mina õigeid ei leidnud. Kasutan sörkimisel kui sajab - lubatud törts veekindlust (E8 see puudub)
Seisavad hästi kõrvas ja kerged...
Kuna sain 16€ - siis selle raha eest küll (aga ei midagi erilist - kallimalt ei ostaks)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.11.2019 10:32:51
|
|
|
| degrass kirjutas: |
| solistaja kirjutas: |
...
Justkui puhas. Pole üleliigset bassi vms külge pandud - kuuled lugu nii nagu see olema peaks. Minule, kes kuulab enamasti trummi ja bassi, kananahka nendes lugudes ihule ei tõmmanud, kus XTZ seda tegi; jazz'is aga seevastu küll.
...
|
Kuidas soundstage on?
näiteks
> https://open.spotify.com/album/7a78GiEowpaCa7ZJs44xUU |
detailsem ja avaram kui ATH-WS99BT, küll aga nt "Mountains" puhul näitas AT madalamat otsa paremini - Solid Bass nimi õigustab end.
Tänane tähelepanek, et talvemütsiga Dalit, erinevalt AT-st, pole mõtet kuulata.
LKits, täna peaksin edifier tws-1 kätte saama..
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|