Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 550, 551, 552 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 08.11.2019 18:20:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et neil oli algusest peale plaanis sulle 1M creda ja 3 premmipäeva anda icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 18:41:11 vasta tsitaadiga

krt mul konto üle 8a vana, pole midagi kinkinud wg
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 20:58:16 vasta tsitaadiga

Sama siin, betast saadik, aga mingit tasuta asja pole küll saanud. Krt, isegi töötan WG heaks, aga tutkit icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 22:24:46 vasta tsitaadiga

Kui siin T-50-2 ja muud väikest nodi jagati neile, kes beetast alates tanki lasknud on, siis sain ka. Tegelikult võiks WG natukese rohkem vaeva selles valdkonnas. Osad varsti pea 9 icon_exclaim.gif aastat seda mänginud on ja vähemal või suuremal määral ka rahaga lajatanud. Kuna peale suve järsult kadus huvi ja pelan ca kuni 3 mängu nädalas, siis WG üritab mind tagasi saada väga nonsense kupongidega, mida pmst iga nädal saan. (Sorry, aga ei huvita x5 xp võidu puhul 15x järjest ja seda saan siis kui kulutan prem shopis üle 30 euri)
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 23:03:55 vasta tsitaadiga

Ajhaa, T-50-2 sain muidugi, aga see just väga Progetto mõõtu välja ei anna icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2019 23:09:15 vasta tsitaadiga

Täna jagati ju kõigile -30% kupong veteranide päeva puhul.

Mis Progettosse puutub siis mul on sügav kahtlus, et kui mul seda poleks varemalt juba olnud, siis oleks mõni muu T8 "kingitud" mis mul garaazis on ja ikka oma kreda saanud. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.11.2019 23:13:28 vasta tsitaadiga

Mis kupong? Kus kupong? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2019 00:55:07 vasta tsitaadiga

Aaa sorry, see vist topiti ka selle 5a tähtpäeva puhul ainult mulle. Pikk lohisev kiri oli, jõua sa sealt kõike täpselt meelde jätta. icon_lol.gif
Selles suhtes norm kupong, et kehtib absoluutselt kõigele. Ainult et hetkel pole küll plaani pennigi kulutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 09.11.2019 10:40:26 vasta tsitaadiga

Ise sain hiljuti nelja aasta eest AMX 13 57 ja kuna mul see oli juba, siis 5K kulda kompenseeriti. icon_biggrin.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2019 12:51:33 vasta tsitaadiga

Huvitav mille järgi seda siis vaadatakse kes saab ja kes ei saa ning mida saab ja kui palju saab?
Ma ka pole kinke saanud eusa_think.gif Vist oleneb kui palju oled raha sisse pannud WG'sse. Noh ma ka pole ostnud ühtegi nö premium tanki 5 aasta jooksul.
erick kirjutas:
bugbrake, ära muretse, mul läheb 9s aasta ja pole ka midagi saanud, kuigi eurodes pakun ca 1000 EUR kandis puhtalt premmi eest makstud.

Murest on asi kaugel aga millegi järgi ju see valim tehakse. See et WG õnnitleb sind 5 aasta täitumise eest ei ole see kindel kriteerium.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 09.11.2019 16:09:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 09.11.2019 13:40:50 vasta tsitaadiga

bugbrake, ära muretse, mul läheb 9s aasta ja pole ka midagi saanud, kuigi eurodes pakun ca 1000 EUR kandis puhtalt premmi eest makstud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.11.2019 00:22:43 vasta tsitaadiga

Tõmban aga jälle sae käima ja .....ok, ropendama vast ei hakka aga....

Viimasel ajal on massiliselt tekkinud accrerollereid.
No muidu mul suht suva kuidas keegi oma väikest peenist tahab kompenseerida, aga ära viska sitta tiimi ventilaatorisse!!!!!
Istutakse kuskil tagajoonel oma kuradi op mediumiga ja lihtsalt snaibitakse midagi, selle asemel et anda tiimile tuge või olla abiks flangi hoidmisel!
Sellised piidrid ajavad tõesti sita nii keema, et reaalses elus annaks lihtsalt pasunasse!
Täna isegi üks eestlane sai sõimata! Istus oma top tieri Obj 430`ga eemal ja lihtsalt sügas kotte! Tra kas see statsi number on sulle nii fucking oluline, et pead tiimi keppima????
See mäng on oma xvm`iga nii persse keeratud stasi jahtijate poolt et igasugune tahtmine hakkab kaduma!
Kas tõesti on till nii tilluke, et vaja sedasi kompenseerida????
Mis on üldse selle mõte? Palun selgitage mulle ka!!!! Et sinine värv näeb ilusam välja? Või lillq? Tra siis värvi oma kuradi närune bemm või näkane A4 seda värvi ja naudi terviseks!!!!!
Trastand lasteaed ma ei tea....

Pole ju mingi kunst minulgi teha kontole reroll ja grindida mõni op tank, ja sellega tagaliinil snaipida!!! Ausalt, ei ole probleem! Ja saan ka siniseks! Aga mis kuradi pärast ma seda tegema peaksin?
Igal kuradi tanki tüübil on oma osa mängida selles mängus, kui ma läheks artyga spottima, oleks lahe????
Täna sai nähtud paaril korral EBR ja E5 ning isegi Type 4`ga snaipivaid siniseid vendi! Aaa...EBR oli isegi lilla rsk....
Ma ei tea....haige maailm ausalt!!!
Tänan tähelepanu eest!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2019 08:22:32 vasta tsitaadiga

mul eile kah joppas rankedis näha tegelast kes oma ebr105 istus taga koos artydega. Mängu ajal mõtlesin, et meil polegi lighte enam, et keegi ei spoti ja kui olime surma saanud siis see ebr hüppas artyde juurest põõsast välja ja pani punuma. Terve lahing pole teda näha ja siis lõpus suvatseb liigutada oma ebr, pole ime, et raske tiimil midagi teha kui selline istub taga. A noh mis teha kui nii siis nii ja lähed järgmisse lahingusse ja loodad parimat. Eile avastasin, et selles teise ringi rankedis olen seal 9 taseme juures ja seal saab artyga teistele närvidele käia hästi. Enamus aega on ainult avatud kaardid ja miski pärast olen oma t92 ka kaotuse puhul esimene või siis esimese 5 seas, et punkte ikkagi ei kaota.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 11.11.2019 11:50:54 vasta tsitaadiga

pyroman11, sa oled millestki valesti aru saanud. Kõrget statsi on võimatu saada pidevalt tagaliinil snaipides va üksikute just selleks otstarbeks loodud tankidega (Obj 430 kindlasti pole selline). Seal on mitu põhjust - oled dämmist kaugel, assist dämmi ei anta, tiimikaaslaste mürsud jõuavad enne sinu omi sihtmärgini ja söövad dämmi ja killid eest ära, winrate tuleb sitt sest impacti pole (võitmiseks tuleb kaardil võtta olulisi positsioone ja neid kaitsta või edendada).

Nüüd, miks peaks keegi taga snaipima normaalses mängus? Põhjuseid võib olla mitu - tiim on erakordselt nõrk (ilmselt ei suuda esiliini toetada vajalikul määral), flank on nõrk (st liiga vähe tanke) ja võib langeda, olukord on väga ohtlik. Üldiselt uunikumid ja superuunikumid oskavad seda suht hästi hinnata, kuidas jõudude vahekord on. Kui see on omade kahjuks, siis ongi taktikaliselt korrektne mitte yoloda esiliinile surema.

Raske öelda, mis sul seal toimus, aga tõenäoliselt sa lihtsalt ei mõistnud taktikalist olukorda nii hästi kui see teine vend.

EBRiga arta juures campimisele pole küll mingit vabandust va kui AFK pead olema. EBR töötabki kõige paremini eesliinil tiirutades.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.11.2019 21:37:43 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
pyroman11, sa oled millestki valesti aru saanud. Kõrget statsi on võimatu saada pidevalt tagaliinil snaipides va üksikute just selleks otstarbeks loodud tankidega (Obj 430 kindlasti pole selline). Seal on mitu põhjust - oled dämmist kaugel, assist dämmi ei anta, tiimikaaslaste mürsud jõuavad enne sinu omi sihtmärgini ja söövad dämmi ja killid eest ära, winrate tuleb sitt sest impacti pole (võitmiseks tuleb kaardil võtta olulisi positsioone ja neid kaitsta või edendada).

Nüüd, miks peaks keegi taga snaipima normaalses mängus? Põhjuseid võib olla mitu - tiim on erakordselt nõrk (ilmselt ei suuda esiliini toetada vajalikul määral), flank on nõrk (st liiga vähe tanke) ja võib langeda, olukord on väga ohtlik. Üldiselt uunikumid ja superuunikumid oskavad seda suht hästi hinnata, kuidas jõudude vahekord on. Kui see on omade kahjuks, siis ongi taktikaliselt korrektne mitte yoloda esiliinile surema.

Raske öelda, mis sul seal toimus, aga tõenäoliselt sa lihtsalt ei mõistnud taktikalist olukorda nii hästi kui see teine vend.

EBRiga arta juures campimisele pole küll mingit vabandust va kui AFK pead olema. EBR töötabki kõige paremini eesliinil tiirutades.


Usu, ma ei ole mitte pime ega päris loll. Jutt käib hetkel mängijatest, kellel mingi max 6K lahinguid tehtud ja just randomis (muid ma lihtsalt ei viitsi).
Päris tagaliinil nad ei istu, vaid tavaliselt seal, kus mõistlikud TD`d sitsivad. Ja usu, nad saavad ka reeglina dämmi tehtud. Seda on lahingu lõpus nähtud.
Ma poleks selle vastu, kui teeksid seda td`ga või mõne sellise ikaldusega nagu need rootsi mediumid või prantsuse heavyd. Nad ei saagi eesliinil olla. Või noh saavad, aga mitte kauaks.
Lahingu alguses nad ei üritagi kuskile mujale mõistlikumale positsioonile minna, vaid võtavad kohe oma tagumise positsiooni sisse.
Samuti ei saa mina neid kuidagi pidada uunikumiks vmv. Selleks et väärida seda nime, peab olema vastavalt statsidele ka korralik lahingu arv. 5K lahinguid ei ole seda mitte! Kohe selgitan miks!
Kui vaadata nende meeste mängitavaid tanke, siis seal on head premmikad või muidu op masinad. Ja nendega siis lastaksegi ringi.

Sa ütled, et taktikalist olukorda ei mõista....kulla mees, seda juhtub ju kuramuse iga päev! Ka siis kui tiimil läheb hästi, ka siis ei tule nad appi eesliinile, vaid sitsivad ohutus kauguses! Kuni viimastena ellu jäävad! Paraku võib siis juba hilja olla.

Ja kui kutsud kedagi appi, siis saad üldjuhul vastuseks klassikalise FU!! Nad ei roni oma pesast välja! Kärvaku või terve tiim! Peaasi, et nemad oma dämmi kätte saavad!
Kordan veelkord, asi ei ole korraliku mängupagasiga tegelastes, vaid just nendes väheste lahinguarvuga tegelastes. Kui nüüd võrrelda neid kahte uunikumi mängu kestel, siis normaalne uunikum on seal kus vaja reeglina, aga need sitapead sitsivad ikka ohutult taga.
Ma ei tea palju sa tavalist randomit mängid, kui vaata teinekord just neid mehi kellest rääkisin!

Täna raske tööpäev ja kui mu jutt jäi segaseks siis küsi üle.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 12.11.2019 17:54:49 vasta tsitaadiga

Võibolla siin see segadus tuleneb sellest, et ma ei mäleta et oleks kunagi uunikume näinud nii käitumas, aga aeg-ajalt mõni punane-oranž-kollane küll võtab oma top tier heavy'ga sisse positsiooni arta selja taga icon_biggrin.gif

Et meil mõisted oleksid selged, siis uunikum on WN8 2450+ WR 58%+ ja superuunikum WN8 2900+ WR 60%+ (kui palju platoonitud siis pane +2% juurde). Igal juhul ma ütlen, et selline käitumine nagu sa kirjeldad ei aita tuua häid tulemusi, isegi täpselt vastupidi. Dämmi võibolla saad lasu või kaks juurde keskmiselt, aga WR kukub kolinal.

Aga kui ütleme, et jääb mõni silma jälle, ära kõhkle replayd jagamast siia, proovime tõeni jõuda.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 12.11.2019 21:36:12 vasta tsitaadiga

Üldiselt, kui mõni lilla / sninine vend kuskil kaugelt snipib enda hea armoriga. Siis võib vaadata winrate konkreetse tank'iga. Kui see on ikka 60%+, siis ei saa tegelikult halba sõna öelda. Sisult ta enda kämpamisega tassib team'e korralikult..
Samas veidi kahtlane oleks küll mängida 430'ga top tierina ja snipida selle kõvara toruga...krt teab mis seal peas sel hetkel toimus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.11.2019 21:45:01 vasta tsitaadiga

@erick - tänud põhjaliku ülevaate eest tehnilise poole pealt. Eks lõpuks taandub kõik rahale ja ka overkillile - samas, see overkill on ju ainult hetkes.. Viie aasta pärast on tänane RTX 2080 vana plönn, mille eest saab järelturul ehk 50 eurot.. Aga ma ise vaatan ikka 2060 poole - tundub optimaalne olevat. 600+ fps annab wot mulle praegugi, vähemalt nii ma ekraani nurgas seda näen.

@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms? Kui oled ühe tankiga mänginud 10K mänge, siis see kiiruse vahe on täitsa tunnetatav. Kiirusel 65 km/h jõuad nö platsi keskele ilma avastamata ja teed spottimisega puhta vuugi aga kiirusega 61 km/h (ka kiirendus on aeglasem) ei jõua kuidagi enam platsi keskele ilma, et sind enne välja ei spotitaks. Küsimus on kokkuvõttes kahes-kolmes sekundis, aga see on määrav. Mulle tähendab see kiiruse vahe pm võitu või kaotust. Lihtsalt nii välja timmitud on parimad spottimiskohad, vastase baas jääb wiewrange sisse.
Mingeid muudatusi tankiga ei tee, kõik on sama, aga tippkiirus kõigub ajas.
Kahur on ammu ära nerfitud. Nüüd võtavad kiiruse ka käest. Ainult supercamo ja hea wiewrange ongi veel jäänud. Aga see on siiski minu jaoks ainuke tank, mis mängimist väärt - kõik skillid ja perkid peal ning täiustatud vent ja šokolaad lisaks - camo toob alati muige suule, kui vastased sinust 60 meetri kaugusel meeleheitlikult ennast üritavad põõsa taha peita.
Uusi tanke ma enam ei osta ja grindida ei viitsi. Mugav olen.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 15.11.2019 02:31:24 vasta tsitaadiga



3:15
5:15
6:15
6:15
10:14 (cap)
7:15
3:15
4:15
8:15
12:15
10:15

Kisub juba huumoriks. Täna rohkem ei viitsi. icon_lol.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 15.11.2019 12:33:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms?


Ei ole kindlasti test. Selleks on test server, kuhu kõik saavad muudatusi proovima minna. E25 kui premium tanki statse üldse ei saa muuta halvemaks - WG peaks siis maksma kompensatsiooni. Seepärast on tal ka jätkuvalt üli OP camo laskmise ajal, mis teistel TD'del juba 3-4a tagasi ära nerfiti.

Minu pakkumine on, et mingi muu faktor mõjutab. Näiteks mängus on kolme pinnasetüüpi (soft, medium, hard) ja mida pehmem pinnas, seda suurem ground resistance ja madalam tippkiirus. Ehk maa võib küll olla tasane, aga tippkiirused on väga erinevad kivisillutisel ja kusagil põllul või jõe ääres.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2019 17:11:41 vasta tsitaadiga

miks premmtanki statse kehvemaks ei saa teha, võta või superpershing. Algusega võrreldes kui tuli nagu kaks erinevat tanki.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 15.11.2019 18:04:29 vasta tsitaadiga

arny, aga siis WG pakkus võimalust selle tanki tagasimüümiseks ka. Peale seda otsustati, et enam kunagi ühtki prem tanki halvemaks ei tehta.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.11.2019 01:59:08 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
@erick. Üks küsimus mängu kohta ka. E25 tippkiirus kõigub - mingi kolm-neli päeva on see rangelt 61 km/h (mitte mingi valemiga ei lähe sellest tasasel maal üle) ja siis jälle mõned päevad 65 km/h (mis peakski tema tippkiirus olema). Nii juba paar kuud. Kas see võib olla mingi nerfimise test vms?


Ei ole kindlasti test. Selleks on test server, kuhu kõik saavad muudatusi proovima minna. E25 kui premium tanki statse üldse ei saa muuta halvemaks - WG peaks siis maksma kompensatsiooni. Seepärast on tal ka jätkuvalt üli OP camo laskmise ajal, mis teistel TD'del juba 3-4a tagasi ära nerfiti.

Minu pakkumine on, et mingi muu faktor mõjutab. Näiteks mängus on kolme pinnasetüüpi (soft, medium, hard) ja mida pehmem pinnas, seda suurem ground resistance ja madalam tippkiirus. Ehk maa võib küll olla tasane, aga tippkiirused on väga erinevad kivisillutisel ja kusagil põllul või jõe ääres.


Jutt on erinevatest päevadest - ühel päeval on pm igal pinnasel 65 km/h saavutatav, teisel päeval ei lähe isegi siledal asfaltteel üle 61 km/h. Lihtsalt ei lähe ja kõik, nagu sein on ees..
Ma ei ole nüüd nii rumal, et ei saaks aru soise pinnase ja põllu ning asfalttee vahest ja et see kiirust mõjutab, seda enam, et kaardid ju korduvad. Ma olen suht kindel, et mingi nerf sealt tuleb/on tulnud ja nad ei vaevu sellest ilmselt isegi mitte teatama. Varsti on spetsifikatsioonides, et tippkiirus ongi 61 km/h. Pole muidugi maailmalõpp, aga häiriv on. Nagu auto, millel turbo aeg-ajalt tagant kaob - sõita ju saab, aga minek pole enam see..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 16.11.2019 10:20:26 vasta tsitaadiga

See on nii kummaline keiss, et viska replaysid. Kui võimalik, siis samast kaardist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2019 11:22:17 vasta tsitaadiga

Mul oli kunagi üks klassivend, kes rääkis, et nägi, kuidas ühte suurt männipuud üritati korraga seitsme linttraktoriga maha tõmmata (trossid puu küljes ja värki),aga näed! ei õnnestunud.

Ta rääkis veel igasuguseid lugusid.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2019 08:59:12 vasta tsitaadiga

Eile õnnestus oma silmaga kogeda täis tier X lahingus 15:0 vastaste vägistamist. Olen sellised tulemusi varemgi näinud korduvalt, aga tier X-s on küll esimene kord. Ainuke kahju, et minu tankiks oli E50M, millega väga üle 3k ei jõudnudki sealt lühikeselt mängult võtta.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 17.11.2019 22:25:48 vasta tsitaadiga

See MM on pannud mind sügavalt mõtlema selle mängu lõpetamisest. Täiesti mõttetud on need 15-3 kaotused või võidud. Eriti frustreeriv on muidugi kui satud sellise jada otsa kus ainult kaotavas tiimis oledki.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 18.11.2019 14:58:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma keset Div 2-te, seal on küll väga rahulik. 279e totaalne haruldus, vastas olen vist 2x näinud ainult kogu selle aja vältel. Muidugi kui paned kohe koos proffidega punuma siis nalja pole. Tasubki oodata päev või kaks enne alustamist. Nüüd peaks juba täitsa chill olema.

279/Chief spammist imo ei piisa kui tahad saada kõrget Rankedi Effectiveness %. Võibolla, kui mängid kummagagi ainult ühe mängu päevas. Enamasti aga istutakse ikka tunniks-kaheks maha. 110% on võibolla riskantne, sellega oled seal suht kulla-hõbeda piiril. Ma ise sihin 130% kanti.


Kukkus suht feil välja seekord. Pereelu võttis õhtuid ära ja mõtlesin, et a mis seal pole see viimane otsa ära grindida see viimasel päeval. Tutkit. Lasin oma efektiivsuse sujuvalt 120% pealt hõbeliigasse icon_razz1.gif Lõpetamisest saadud kordajatega efektiivsuse tõstmiseks peab ikka aega andma endale... öösel kell 2 väga ei tõuse enam icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 18.11.2019 22:57:34 vasta tsitaadiga

Muud juttu ka.

See Rheinmetall Panzerwagen ehk top tier saksa light....arendamiseks vaja 298000 expi????
Kas ma näen valesti või ongi nii?????

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.11.2019 23:56:21 vasta tsitaadiga

Nii on. Deutsche qualität ikkagi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 00:04:31 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Nii on. Deutsche qualität ikkagi.


No jah...eks X5 eest tuleb ka rohkem pappi välja käia...

Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 00:10:23 vasta tsitaadiga

Aga miks sa seda saasta omale siis grindid? icon_rolleyes.gif
Ma millalgi arendasin ta välja kui ta "top of the tree" oli aga välja ostma küll ei hakanud... Tunduvalt paremaid skaute ju mängus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 01:18:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Aga miks sa seda saasta omale siis grindid? icon_rolleyes.gif
Ma millalgi arendasin ta välja kui ta "top of the tree" oli aga välja ostma küll ei hakanud... Tunduvalt paremaid skaute ju mängus.


Sest ma olen nimelt napakas! icon_biggrin.gif
Ma pole kindel et välja ostan, kuid lahti grindin kõik tankid mis tankipuus on. Välja arvatud kõik premmikad. Seda nimelt puht majanduslikel kaalutlustel.
Aga välja pole ma ostnud mitmeid tier 10`id.
Siit ka üks põhjus, miks mul statsid on sellised nagu on ja ma ei vaeva ennast nende numbritega. Palju põnevam on neid tankipiud lahti harutada icon_wink.gif
Eks ta mingis mõttes pool masohhistlik tegevus ole aga....nagu ütlesin, ma polegi normaalne icon_biggrin.gif
Saksa puus on veel üks tier 10 peale selle (Leopard 1) ja siis veel vist paar-kolm madalat tiiru, mis jookseb paraleelselt seal.
Samuti USA omad suht lõpusirgel. Sheridan pooleli hetkel. Ka üks tank mida ma ei kavatse välja osta.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 19.11.2019 08:29:04 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!


Pole see RU nii hull midagi, aga jah see Rhm on ilmselt kõige kehvem T10 light hetkel. Ma ostsin selle välja ja olen vast mõnikümmend lahingut teinud sellega. Üldse on T9 ja T10 wheelerite tõttu mõnede kaartide puhul muude skautide elu väga keeruliseks muutunud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 19.11.2019 16:30:08 vasta tsitaadiga

Rhm Panzerwagen ongi kõige kehvem light tank tier Xs. Pole väärt effortit, et grindida. Küll seda kunagi buffitakse, siis on mõtet käsile võtta.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 19:03:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Rhm Panzerwagen ongi kõige kehvem light tank tier Xs. Pole väärt effortit, et grindida. Küll seda kunagi buffitakse, siis on mõtet käsile võtta.


Mina olen ka see imelik kes selle tanki välja arendas. Aga see ei saagi ju kõige parim light olla - made in Germany icon_lol.gif View Range peaks suhtliselt hea olema aga mängus küll pole aru saada.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 19.11.2019 22:36:20 vasta tsitaadiga

Natuke põhjendades oma käitumise loogikat....

Sportlasi on erinevaid, kes soovib olla täpsem, kes kiirem, mõni aga tahab rohkem dämmi kokku ajada. Need ma liigitaks kõrgema win8 püüdlejateks.
Mina oma 47 eluaastaga olen pigem alpinist. Võtan rahulikult step by step ja ronin mööda tanktreed kõrgemale.
Ma pole enam sellises nooruses ja ega saagi paremaks kui tänapäeva noorem põlvkond, kes sündis hiir pihus ja klaver hambus icon_biggrin.gif Reaktsiooniaeg annab ka tunda icon_wink.gif
Nohh, kui teeks äkki ka accrerolli, võtaks mingi paar op premmikat ja lahingus oleks rohkem alalhoidlikum...no parema tulemuse ehk saakski. Milleks? Minusuguseid oleks jalaga segada!
Aga vot võtsin kunagi sellise mõtte pähe, et grindin kõik lahti, sõltumata kui hea või halb see masin on. Tõsi, mõne puu jaoks on vaja rohkem kannatust ja pikka närvi kui hetkel jagub. Näiteks Type4 on lahti, kuid otsustasin aja maha võtta mõneks ajaks, sest see hakkas liialt närvikavale. Siis tuli veel nerf ka ja ....küll ma ükskord selle liini a lõpuni vean!

Ja kui ükskord tõesti siiber saab ja kõik masinad lahti (eeldusel et see mäng veel toimib ja mingi playerbase ka olemas jätkuvalt), Siis äkki viskan müüki. Keegi ikka tahab!
Ja ei ole vaja nüüd hakata vanale mehele moraali lugema, et müük keelatud icon_biggrin.gif Kõike müüakse! Kui hind õige icon_wink.gif


Samas, ega ma kes teab mis päris tomat ka pole, näitaja ikka veel keskmiste hulgas icon_wink.gif
Mauno Lurbe kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Kurat aga seda grindida RU`ga on eesti keeles paras kepp!


Pole see RU nii hull midagi, aga jah see Rhm on ilmselt kõige kehvem T10 light hetkel. Ma ostsin selle välja ja olen vast mõnikümmend lahingut teinud sellega. Üldse on T9 ja T10 wheelerite tõttu mõnede kaartide puhul muude skautide elu väga keeruliseks muutunud.


No eks ole hullemaidki, kuid ma ei näe selles risus küll midagi erilist. Scoutimise jaoks liiga suur ja kõrge, dämmi teeb ka ainult 250 umbes....noh laadimisaega peast ei mäleta, aga ega seegi kes teamb mis erilist ole... mõttetu masin!
Ütleks midagi positiivset tema kohta aga ei oskagi.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2019 00:51:48 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
No eks ole hullemaidki, kuid ma ei näe selles risus küll midagi erilist. Scoutimise jaoks liiga suur ja kõrge, dämmi teeb ka ainult 250 umbes....noh laadimisaega peast ei mäleta, aga ega seegi kes teamb mis erilist ole... mõttetu masin!Ütleks midagi positiivset tema kohta aga ei oskagi.


Positiivse poole pealt kui võrrelda teiste T9 lightidega - korralik DPM ja hea camo, üks kiiremaid (enne kunagist nerfi oli kõige kiirem tank mängus), gun handling ok, depression hea, view väga hea. Kui võrrelda teistega, siis muidugi EBR90 ja eriti t-54 ltwt on paremad. WZ-132A jälle kehvem. T-49 on nii ja naa eriti kui mängida suure kahuriga, siis on käsi kullas või p* mullas teema. Mõni mäng ruulib täiega ja siis järgmine ei saa mitte ühte lasku ka pihta isegi lähidistantsilt.

Ise paneks T9 skaudid ritta:
EBR90, t-54ltwt, AMX 13-90, T-49 või RU, WZ ja siis see uus inglise oma (mida ma küll ise pole mänginud, aga tundub suhteliselt kehva olevat). EBR sõltub muidugi üpriski kaardist.

RU miinuseks on muidugi paber armor, mingeid bounce sealt väga loota pole. Kui torn vaatab taha, siis gun depression puudub ehk kellegi eest ära sõita ja samal ajal tuld anda sisuliselt ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 20.11.2019 11:50:54 vasta tsitaadiga

Ma võibolla nii palju parandaks, et AMX 13 90 on mu arust üks kõige paremaid lighte hetkel üldse mängus. Mitte et ta oleks super hea scout (EBR 90 ja 105 ilmselt võtavad selle krooni), aga peale viimaseid muudatusi farmib kuidagi eriti hästi dämmi. 960 dam clipi kohta on reload päris kiire, lasud tulevad torust kiiremini välja kui varem, ja gun handling on võrreldes kunagisega nagu öö ja päev. Mürske on ka 4 võrra rohkem kaasas. Soovitaks tugevalt proovida neil, kes scoutidega dämmi ka oskavad teha.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 20.11.2019 12:55:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ma võibolla nii palju parandaks, et AMX 13 90 on mu arust üks kõige paremaid lighte hetkel üldse mängus. Mitte et ta oleks super hea scout (EBR 90 ja 105 ilmselt võtavad selle krooni), aga peale viimaseid muudatusi farmib kuidagi eriti hästi dämmi. 960 dam clipi kohta on reload päris kiire, lasud tulevad torust kiiremini välja kui varem, ja gun handling on võrreldes kunagisega nagu öö ja päev. Mürske on ka 4 võrra rohkem kaasas. Soovitaks tugevalt proovida neil, kes scoutidega dämmi ka oskavad teha.


Nõus, AMX farmib dämmi hästi kui oskad ennast hoida, eriti lahingu alguses. Samas kuna ma kipun liialt sageli üpris agresiivselt mängima siis panin 54 ettepoole. Sellega on lootus ka bouncida midagi, samuti hea madala profiiliga aktiivselt skautides.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 22:57:09 vasta tsitaadiga

Vahel kui rng naeratab. Klassikaline 5min mäng, baasist ei pidandki väga liikuma, alles lõpus. Grillega 6 killi.
http://wotreplays.eu/site/5098864#malinovka-ahvikeest-grille_15

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeaDz
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 10:34:46 vasta tsitaadiga

Lõpuks tuleb midagi mõistliku ka peale preemium tankide https://worldoftanks.eu/en/media/4/developer-diaries-anonymizer/

Loodetavasti täidab eesmärki ja pisutki väheneb vingumine ja toksilisus. Alles eile oli üks tarkpea kohe roundi alguses jälle kirjutamas, et "all tomatos...lost" ning uputas ennast jõkke. Samal ajal tegi meie meeskond ülimalt hea mängu ja vastane alistati ühe vähemusega, sest üks põmmpea ei suutnud oma erutust tagasi hoida. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 22.11.2019 12:04:16 vasta tsitaadiga

MeaDz, ega siis tomatid seda kasutama ei hakka icon_biggrin.gif Nuta või naera, aga tomatid on selline kontingent inimesi, kes näiteks ostavad WoTi tarbeks kalli mänguriläpaka ja siis mängivad Inteli integreeritud graafikakaardi pealt, sest neile ei tulnud pähe kontrollida, kas üübervõimas nvidia GPU on ikka järel asjal või mitte. Siis käivad ja kaebavad foorumites, kui halvasti mäng ikka jookseb. Või siis proovitakse seda mängu trackpadiga mängida. Võite küll mõelda, et kammooon, selliseid ju praktiliselt pole, aga tegelikkuses pakuks et vähemalt iga 10s tankist on just selline.

Ja seda sorti inimesed kohe kindlasti ei oska mingeid obskuurseid sätteid sisse lülitada mängumenüüst. Kes oskavad, on head mängijad. Ja seda kindlasti kasutatakse nende poolt palju. Ehk siis ilmselt edaspidi on kõik tiimid tomatitest ja anonüümsetest mängijatest koosnevad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 13:01:06 vasta tsitaadiga

Vot ei tea jah, kas eile oli see Common Test kohe katki vms aga lülitasin omale seadetest selle "anonymizer"-i sisse ja peale lahingut näitas, et justkui ma oleks ainus olnud, kellel see sees oli. Ja nii mitmes lahingus järjest.
Võibolla arvati tõesti, et see on kohe vaikimisi kõigil sisse lülitatud...

Proovisin ka nüüd täna 2 korda, ikka näitas peale lahingut et olin ainuke kel nimi oli muudetud. Samas nimi oli täitsa kena ühes lahingus - Sparebox icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 21:36:11 vasta tsitaadiga

Käisin klikkisin
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.11.2019 22:34:34 vasta tsitaadiga

Lahingujärgsetes tulemustes näedki kõikide nimesid. Anonüümsus on vaid lahingu ajal.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 22.11.2019 23:22:10 vasta tsitaadiga

Peaks ütlema, et isegi kahju, et nad selle anonymizer'i optionaliks jätsid. Võiks nii olla, et kõigil see sees ja välja võtta ei saa. Aga noh algus seegi. Miks see probleem on. Kui keegi varjata tahab enda identiteeti ja seda teead piisavalt vähesed. Siis joonistub üsna selgelt välja nende mängijate motivatsioon kes seda kasutada tahaks. Ning selleks saaks olema pigem need mängijad keda arty rohkem fokuseerib või yolotakse. Olles lahingus, kus sa sisult ainuke anonüümne mängija näiteks, ei annaks palju ruumi fantaasiale, et sul on midagi varjata icon_smile.gif . Nii, et see võib tähendada veel suuremat fookust...aga noh, eks elu näitab mis reaalsus on icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 00:51:49 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, lahingujärgsetes tulemustes on ju näha kellel see lahingus sees oli ja mis oli ta nimi lahingus sees olles. Vastav märge on kasutajanime juures.

Igatahes tundub see veidi katki olema, sest ma tegin screen-shoti nimedest lahingu alguses ja pärast lahingutulemuste juures. Nimed on seal samad.
Samas mõne juures on märge olemas, et tal nimi oli muudetud ja selle muudetud nimena on kirjas tegelikult tema tegelik kasutajanimi (kontrollisin wot-life.com abil).
Minu enda kohta näitab ta samas vastupidi infot - õige nimi on lahingu tulemustes ja märke juures on "valenimi".

Aga noh, tegemist on ju testversiooniga.

thomak28, hetkel küll senini mulle pandud "anonymizeeritud" nimede järgi ei oleks suutnud otsustada et see pole "päris".
Ega see ju kuidagi mängus välja paista. "Sparebox", "mainez", "vixz_9011", "kfut_93" on mul nt. viimati nimedeks olnud. Saa sa nüüd nendest aru mis on päris, mis mitte... icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 09:35:04 vasta tsitaadiga

tegelikult veider asi see ju. Kas saa tõesti lahingu ajal kui mingi asi vasta tuleb hakkad vaatama mis ta nimi on või wr mida suur osa miski pärast hindab jne. Mina küll ei vahi, tegutsen selle järgi mis vasta tuleb mitte selle järgi kes. Selle jaburuse on põhjustanud see sama wn8 ja wr jne jälgijad kes nüüd ise halavad. Minul neid veidruseid ei näita ja ei saa aru milles häda. WG ise lasi neid asju lahingu ajal näidata ja siis nüüd teeb miskit veidrust. Selle asemel keelaku ära need wr ja wn8 ning asi korras. Siis kõik võrdsed selles osas ja see kui keegi lahingul kedagi nime järgi taga ajab siis palju õnne. Vaatasin seda wg videot kah mis siingi oli ja see seal kah seletas, et näe lasime mode mängu sisse ja nüüd kasutame isegi mitmeid mis on kasulikud. Kas need wn8 ja wr asjad kah kasulikud, kõik juba ammu teavad, et need kaks asja on need mida paljud vahivad ja siis see rikub mängu.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 10:05:42 vasta tsitaadiga

Randomis võiks ainult näha millised tankid on ja peale lahnigu lõppu on siis kõikide nimed näha. Nii lihtne see ongi. Milleks sellised lihtsad asjad keesuliselt teha.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 550, 551, 552 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.