Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.11.2019 18:15:42 vasta tsitaadiga

mida üldse mingite mängude acheivement-id juurde annavad ?
Lihtsalt tore on plõksida nt. kuldse m30 drillinguga ja siis commenteid lugeda.

Fliegerfaust on väga katkine lugu ... tegelikult kogu anti air on suht pekkis. Enne võis üks lennuk kogu mapi ära väkata aga nüüd ei saa piloodid üldse võimalust.
Ühe AA-ga ei saa otse üle lendavat lennukit alla aga käest laskev FF omab laksust ära.

BF1-s oli balansis - hea piloot võis nikerdamise ja hea pikeerimisega AA trucki ära killida, aga niisama lennuk pidi ikka neist eemale hoidma.

Mulle on hakanud panzaga bomberite allatoomine meeldima.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli24
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2010




sõnum 01.11.2019 19:25:33 vasta tsitaadiga

Fliegerfaust ei ole op piloot ise on lahja lendab madalalt sirgjoones üle ja m1 garand ei ole op peab küll sihtima vastasel juhul medic niidab su maha oma call of duty liigutustega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 02.11.2019 01:58:39 vasta tsitaadiga

Täna õhtul oli juba päris äge. Koos oli 7-8 mängijat. Homme õhtul koguneme taas kella 21.00 paiku. Kel huvi tulge ka.
Teamspeak jätkuvalt: www.ebv.ee

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 04:11:46 vasta tsitaadiga

Krt, see hiire stutter ajab harja punaseks. Vahepeal tundub nagu kõik on timm ja siis mapi vahetus ja jälle tõkkab. Kõik netis leitavad fixid ära proovitud. Jumal tänatud, et oma raha pole pidanud veel selle mängu alla panema, vaid saanud trialitega senimaani hakkama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.11.2019 10:13:06 vasta tsitaadiga

Sandor, profiilis oleva masinaga mängid? Sellega ei peakski üks normaalne tänapäevane mäng jooksma beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 02.11.2019 12:08:03 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sandor, profiilis oleva masinaga mängid? Sellega ei peakski üks normaalne tänapäevane mäng jooksma beer_yum.gif


Nõustun eelkõnelejaga. Kui oma profiilimasinaga mängid, siis ime et üldse mängida saad. See ei vea korralikult Battlefield V, ega ka Battlefield 1-te, ega vist isegi Battlefield 4-ja.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 15:33:33 vasta tsitaadiga

Eiei, pole mitu aastat HV profiili masinat uuendanud. Rauas vaevalt asi, kuna samad hetkel kui hiir kakub, on 70+fps
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 02.11.2019 15:56:24 vasta tsitaadiga

Sandor, mul igatahes BF1'ga i5 3570K bottleneckis korralikult. Mitte iga map, aga Mount Grappa oli karm.
Nende uuendatud speccidega ütleks, et kerge võimalus ikkagi jääb ka jõudluse taha - eriti kui probleem eelkõige esineb suuremates mappides.
Muud asjad sul ilmselt juba üle kontrollitud, aga kindlasti vsync ja pre-rendered frames peaks OFF olema ja mingi third party antivirus/firewall võib ka jama tekitada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.11.2019 16:13:28 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sandor, mul igatahes BF1'ga i5 3570K bottleneckis korralikult. Mitte iga map, aga Mount Grappa oli karm.
Nende uuendatud speccidega ütleks, et kerge võimalus ikkagi jääb ka jõudluse taha - eriti kui probleem eelkõige esineb suuremates mappides.
Muud asjad sul ilmselt juba üle kontrollitud, aga kindlasti vsync ja pre-rendered frames peaks OFF olema ja mingi third party antivirus/firewall võib ka jama tekitada.


Mul tekitas Avast jama

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 17:08:12 vasta tsitaadiga

Mul ka avast.. Avasti puhul siis disablisid mingiks ajaks või full on uninstall?


See stutter on täiesti suvaline. Parcel Stormi peal kõik tipptopp, Narviku peal sadama Grand operationis kõik tipptopp, mägedes alguses tipptopp, ja siis lambist hakkab suvalisel hetkel hiir kakkuma vahepeal. Operation underground kohe alguses tunnelites kakkus, korra joinisin hiljem ja oli kõige viimane segment seal tunnelites/õues ja siis kõik tipptopp. Teinekord joinisin siis kohe kakkus. iwo jima olen saanud mängida nii, et kõik korras ja nii, et kohe joinides hakkab hiir tõkkama. Täiesti suvaline anomaalia.

PS, küsin seda, kui origin kliendist in game overlay kinni keerata, kas siis loogiline oleks ,et overlay shortcut ei tee midagi? Hetkel on seis selline, et overlay on kliendist disabled pandud, kuid mängus sees shift+F1, vms see shortcut on, vajutades ikka tuleb nagu overlay?
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Kliendist võid disable panna, kuid mängu seadete alt jääb ikka default settting: enable origin overlay. EA..PLZ kopp.gif kopp.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.11.2019 17:12:39 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Mul ka avast.. Avasti puhul siis disablisid mingiks ajaks või full on uninstall?


See stutter on täiesti suvaline. Parcel Stormi peal kõik tipptopp, Narviku peal sadama Grand operationis kõik tipptopp, mägedes alguses tipptopp, ja siis lambist hakkab suvalisel hetkel hiir kakkuma vahepeal. Operation underground kohe alguses tunnelites kakkus, korra joinisin hiljem ja oli kõige viimane segment seal tunnelites/õues ja siis kõik tipptopp. Teinekord joinisin siis kohe kakkus. iwo jima olen saanud mängida nii, et kõik korras ja nii, et kohe joinides hakkab hiir tõkkama. Täiesti suvaline anomaalia.

PS, küsin seda, kui origin kliendist in game overlay kinni keerata, kas siis loogiline oleks ,et overlay shortcut ei tee midagi? Hetkel on seis selline, et overlay on kliendist disabled pandud, kuid mängus sees shift+F1, vms see shortcut on, vajutades ikka tuleb nagu overlay?
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: Kliendist võid disable panna, kuid mängu seadete alt jääb ikka default settting: enable origin overlay. EA..PLZ kopp.gif kopp.gif



Mina tegin avastile uninstall, windowsil ju oma tõrje olemas.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Drake
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.11.2019 17:32:35 vasta tsitaadiga

rauli24 kirjutas:
Fliegerfaust ei ole op piloot ise on lahja lendab madalalt sirgjoones üle ja m1 garand ei ole op peab küll sihtima vastasel juhul medic niidab su maha oma call of duty liigutustega


No FF paneb piloodile ikka palju kõrgemad nõuded kui siiani vaja oli ja 70/0 KD-d ikka nii lihtsalt ära ei farmi.
Ehk siis klassikaline carpet bombing enam väga ei lenda.
3se skoobiga garandiga aga kaks kerre ja üks pähe ehk mitte midagi sa ei niida maha oma cod liigutustega - ei jõua sa oma meedikuga ligigi mitte ja isegi zk383 ei lase nii kaugelt täppi. Sõltub muidugi kaardist ja mode-st.
Pacificu breakthrough's ja üldse lagedamatel kaartidel on garand suht lollikindel valik.

d.

_________________
On the other hand, I've turned rivers into blood... kings into cripples... cities into salt. So I don't think that I have to explain myself to you. -Gabriel-
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 18:18:33 vasta tsitaadiga

Ja tundub, et ongi mu hiire stutteremise probleem lahendatud. Disable origin overlay MÄNGU SEADETE ALL, lisaks siis origin clientist.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 02.11.2019 20:31:51 vasta tsitaadiga

Sandor kirjutas:
Ja tundub, et ongi mu hiire stutteremise probleem lahendatud. Disable origin overlay MÄNGU SEADETE ALL, lisaks siis origin clientist.


Lasid muidu tõrje ka maha?

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2019 22:14:33 vasta tsitaadiga

Fliegerfaust kõige ajuvabam relv, mis mängu lisatud. Rahulikult dogfightid vastasega ja keegi maapealt laseb 90dmg bursti.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandor
HV kasutaja
Sandor

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2019 05:04:22 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Sandor kirjutas:
Ja tundub, et ongi mu hiire stutteremise probleem lahendatud. Disable origin overlay MÄNGU SEADETE ALL, lisaks siis origin clientist.


Lasid muidu tõrje ka maha?

Ei, ainult disable in game overlay origini ja mängu seadete alt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 06.11.2019 19:00:35 vasta tsitaadiga

Kas DX12 annab mängus midagi juurde ka?
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2019 21:31:25 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Kas DX12 annab mängus midagi juurde ka?


mul võtab ainult fps´i maha, visuaalselt seal ringi siblides vahet küll ei tee icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.11.2019 16:55:10 vasta tsitaadiga

DX12 saab RT sisse lülitada RTX kaartidega. Muidu on katki ja paras stutterfest, nagu Division 2ski, samuti teeb laadimisajad pikaks...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 08.11.2019 07:51:53 vasta tsitaadiga

Kes tahab saab vaadata oma statistikat siit https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/flamingtechie/gamereports
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 11.11.2019 19:06:55 vasta tsitaadiga

Leidsin ühe huvitava video, mis räägib ajaloolistest asjadest Battlefield V-s. Tundub, et asi polegi nii hull ajaloolisuse seisukohalt. Päris palju reaalseid asju on ikkagi mängu pandud.
Kel huvi, leiab video siit: https://www.youtube.com/watch?v=VQCY-gClx5U

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 12.11.2019 21:50:28 vasta tsitaadiga

Tegelikult on seda mängu masendav mängida. Squad jookseb nagu lambakari, igaüks isesuunas. Keegi kedagi ei elusta, trambitakse üle nagu ma ei tea kellest. icon_evil.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2019 22:20:42 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
Tegelikult on seda mängu masendav mängida. Squad jookseb nagu lambakari, igaüks isesuunas. Keegi kedagi ei elusta, trambitakse üle nagu ma ei tea kellest. icon_evil.gif

See viga on mitmikmängudes - inimesed mängivad nii nagu süda lustib, mis võib tähendada suvaliselt ringi jooksmist. Proovi leida endale grupp, kellega mängida. Redditist või Discordist otsi näiteks või ehk isegi leiad siit hvst endale mängukaaslasi, kellega koordineeritult mängida.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.11.2019 22:42:13 vasta tsitaadiga

See probleem on sügavamal - algab mängumehaanikast.
Kui ikka on võimalik ulme kiirelt ringi liikuda, siis polegi väga vaja strateegiat, vaid saab "leeroy" kombel peale lennata.

Kui aga mäng piiraks näiteks pikali-püsti liikumise kiirust/aega, samuti kõrvale "strafe" piiratud (kas üldse pole võimalik või väga aeglane) jne, siis saab ikka normaalselt kiirelt surma ja pole mõtet rushida.

Aga nii kurb kui see ka pole, siis taolised mängud ei meeldi üldrahvale. CoD stiil on meeldivam.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 13.11.2019 00:19:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
PJT kirjutas:
Tegelikult on seda mängu masendav mängida. Squad jookseb nagu lambakari, igaüks isesuunas. Keegi kedagi ei elusta, trambitakse üle nagu ma ei tea kellest. icon_evil.gif

See viga on mitmikmängudes - inimesed mängivad nii nagu süda lustib, mis võib tähendada suvaliselt ringi jooksmist. Proovi leida endale grupp, kellega mängida. Redditist või Discordist otsi näiteks või ehk isegi leiad siit hvst endale mängukaaslasi, kellega koordineeritult mängida.


No nagu näha siis pole siin ju aktiivseid eriti. Ja nii palju kui mul neid originis on siis koik mängivad oma ette, kokku yheks pundiks kuidagi ei saa kahjuks

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.