Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 11.06.2004 23:23:57 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
hiiu staadionil on hea kunstkattega väljak. 6eek pilet. kui õigel ajal minna, siis saab terve väljaku. tallinnas võiks midagi orgunnida küll. saab mujal ka jalkat mängida, ei ole vaja spets väljakut

thumbs_up.gif
mina oleks käpp!
see hiiu kooli stata või plats on ka ok muidu, kui meid vähe peaks olema, teatavasti see on suht väike ju!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 09:27:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

teatavasti see on suht väike ju


üks täismõõtmetes jalkaväljak on seal. äkki sa mõtled mingit muus staadionit? mina mõtlen seda, mis trummis

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 12.06.2004 17:47:42 vasta tsitaadiga

hiiu väljak on jama, just tulin sealt mängult, pesemisvõimalus puudub ! ! !
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 12.06.2004 17:51:18 vasta tsitaadiga

Oleks ka käpp heameelega, head muruväljakut on raske leida, kooli omad on enamuses päris koledas korras.
pesemisvõimalus on väga kahtlane asi, seda vast naljalt ei leia. Spordiväljaku rentimine teatud päevaks/tunniks, millega kaasneks mingi riietusruumi kasutamine aga maksab raha.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.06.2004 17:57:17 vasta tsitaadiga

Krt, heas kohas ikka elan icon_cry.gif
Tahaks ka ju teiega natuke palli taga ajada icon_razz1.gif . Kui just vanuse piirangut pole(vb olen liiga noor icon_razz1.gif ).
Btw. minu eriala on karistuslöögid ja nurgalöögid 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 12.06.2004 18:08:21 vasta tsitaadiga

ei vanus ega füüsis ei loe .....loeb hea tahe ja pealehakkamine......
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 12.06.2004 18:11:19 vasta tsitaadiga

wismaris on väljak nagu ta on nagu iga teine kunstmuru + seal pesemine ka
ps ootaks ikkagi põhivendi ka kus on renka ja tanel ja nevermind ja keevitaja jne
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.06.2004 18:12:59 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
ei vanus ega füüsis ei loe .....loeb hea tahe ja pealehakkamine......


No loeb ikka icon_wink.gif

Kui ma olen näiteks 6 aastane siis pole eriti himu 16 aastasele peale minna
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 12.06.2004 19:48:22 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
üks täismõõtmetes jalkaväljak on seal. äkki sa mõtled mingit muus staadionit? mina mõtlen seda, mis trummis

ma mõtlen hiiu põhikooli hoovis olevat kunstmuruga jalkaplatsi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 21:06:15 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
kotmarjak kirjutas:
üks täismõõtmetes jalkaväljak on seal. äkki sa mõtled mingit muus staadionit? mina mõtlen seda, mis trummis

ma mõtlen hiiu põhikooli hoovis olevat kunstmuruga jalkaplatsi


mina mõtlen trummi oma. kui rattaga tuled/lähed, siis ei ole pesemisvõimalusi vaja.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 12.06.2004 21:16:54 vasta tsitaadiga

kotmarjak, sa oled seal lähedal?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 12.06.2004 21:28:12 vasta tsitaadiga

insane clown posse kirjutas:
Krt, heas kohas ikka elan icon_cry.gif
Tahaks ka ju teiega natuke palli taga ajada icon_razz1.gif . Kui just vanuse piirangut pole(vb olen liiga noor icon_razz1.gif ).
Btw. minu eriala on karistuslöögid ja nurgalöögid 8)


Kuna tean nüüd su vanust siis ei ole liiga noor..
Kuni 20 aastased oleks minujaoks veel talutavad, üle selle on aga juba liig icon_neutral.gif

Kooliajal mängisime väga edukalt endast vanemate vastu. Pealmiselt ohverdasime ennast kaitses,ning siis tegime kiireid vasturünnakuid..
Kuna ise olen 7 kl ( S.T olin ) ning mängisime näiteks 8 klassi vastu võidukalt, ning 11 klassi vastu 1:2 ja 0:2 siis see tõestab ,et on võimalik mängida küll thumbs_up.gif
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 12.06.2004 21:29:15 vasta tsitaadiga

Ise peaks millalgi juuli kuu sees Tallinna potsama natukeseks. Et ehk siis midagi kokku leppida? icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 21:30:32 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
kotmarjak, sa oled seal lähedal?


ma ise mustamäel, aga 10min ratta sõitu ei tee paha. aga praegu on nii, et käsi on kipsis ja sõita tuleb bussiga.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 12.06.2004 21:31:38 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
/me on nõmmel, männiku poole natsa...kah mingi 10-15 mintsa rattaga!
et kui kips ää võetakse, siis teeb midagi, kindlalt!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 21:33:51 vasta tsitaadiga

kips võetakse täpselt lõpetamisepäeval ehk 21. kui mänguks läheb, siis ma saan kuni 10 matsi kaasa ogunnida.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 12.06.2004 22:44:45 vasta tsitaadiga

ärge siis mind ära unustage, kui pelamiseks läheb icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 23:51:42 vasta tsitaadiga

ei unusta(võib-olla) icon_wink.gif
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 00:01:31 vasta tsitaadiga

Oleks kah käpp aga elan rõvedas kohas icon_mad.gif
suvel peaks tallinnasse päris kauaks tulema siis võiks pelada küll
AMD VS INTEL icon_razz.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 13.06.2004 00:04:12 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Oleks kah käpp aga elan rõvedas kohas icon_mad.gif
suvel peaks tallinnasse päris kauaks tulema siis võiks pelada küll
AMD VS INTEL icon_razz.gif

Ma tulen ka juulis ja panen Inteli nime maksma icon_lol.gif thumbs_up.gif
Aga jah, kui juulis tulen, ehk siis viitsib keegi veel midagi orgunnida icon_wink.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
typical
HV kasutaja
typical

liitunud: 02.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 00:06:16 vasta tsitaadiga

kui tartu mehed miskit korraldama hakkavad, siis võib teada anda.

hea meelega mängiks kaitses aga võin endaga nii 3-4 ründajat/keskväljameest kah kaasa võtta. saaks ainult mängida icon_wink.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 13.06.2004 00:10:32 vasta tsitaadiga

minupärast võiks homme juba pelada!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.06.2004 00:51:54 vasta tsitaadiga

Aga kas mingid vanuselised piirid on ?
Ma "vanainimene" võin koolilapsed kogemata sandistada ju icon_redface.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 13.06.2004 01:33:04 vasta tsitaadiga

Elof kirjutas:
Aga kas mingid vanuselised piirid on ?
Ma "vanainimene" võin koolilapsed kogemata sandistada ju icon_redface.gif

vana on vanainimene?
ma tunnen ka ennast vanurina juba icon_confused.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 13.06.2004 01:47:04 vasta tsitaadiga

kõik toimub omal vastutusel jalgapllis ongi nii et verd ja tatti lendab icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 13.06.2004 01:58:45 vasta tsitaadiga

escucha kirjutas:
Elof kirjutas:
Aga kas mingid vanuselised piirid on ?
Ma "vanainimene" võin koolilapsed kogemata sandistada ju icon_redface.gif

vana on vanainimene?
ma tunnen ka ennast vanurina juba icon_confused.gif

Kuni 20 pidavat sobima ... kuigi küll tartlastele, ent ma 1a' üle ja ~90.000g
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 13.06.2004 02:02:35 vasta tsitaadiga

Elof, deem kilodes jään alla sulle icon_razz.gif
aastates ka 2 võrra!
aga pole hullu midagi, nii ongi põnevam!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2004 10:35:50 vasta tsitaadiga

Siil udus kirjutas:
kõik toimub omal vastutusel jalgapllis ongi nii et verd ja tatti lendab icon_lol.gif


ega sa ameerika jalgpalli mõtle?

ega see kaal ja vanus loegi, loevad oskus ja jooksuvõime.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 13.06.2004 11:34:46 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
Siil udus kirjutas:
kõik toimub omal vastutusel jalgapllis ongi nii et verd ja tatti lendab icon_lol.gif


ega sa ameerika jalgpalli mõtle?

ega see kaal ja vanus loegi, loevad oskus ja jooksuvõime.

Just thumbs_up.gif . Endast vanemate ja suuremate vastu on vägagi edukalt mängitud 8) . Kui oled suur, aga pallile pihta ei saa, ega siis pole väljakul erilist kasu ka sinust icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siil udus
HV veteran
Siil udus

liitunud: 22.07.2002




sõnum 14.06.2004 17:41:12 vasta tsitaadiga

tundub, et asi ei võta vedu HV põhiseltskond eelistab tugitoolisporti
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 14.06.2004 17:57:27 vasta tsitaadiga

Klege Tartu HV kasutajad! Võtke nüüd ennast kokku ja lähme toksime väikse mängu....
Tean isegi enam-vähem väljakuid kus tasuta saaks icon_smile.gif.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 14.06.2004 18:00:07 vasta tsitaadiga

boozy kirjutas:
Klege Tartu HV kasutajad! Võtke nüüd ennast kokku ja lähme toksime väikse mängu....
Tean isegi enam-vähem väljakuid kus tasuta saaks icon_smile.gif.

'
Ma ei ela kahjuks Tartus, aga kui saan teada, et toimub normaalne mäng, kus on normaalne rahvas siis muretsen transpordi ja ilmun kohale..
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 14.06.2004 18:03:24 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif, Mina saaks endaga koos mingi 2-3 venda kaasa kutsuda....
Äkki leidub veel mõni kes tahaks mängida... ???
Teeme paar korda ja trenni ja kutsume Tallinna HV-lased välja icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format
Piiratud kasutaja
Format

liitunud: 01.01.2004




sõnum 14.06.2004 18:04:29 vasta tsitaadiga

boozy ütle oma vanus kah. Huvipärast.

Kui miski mäng toimub tahaks paar päeva varem teada saada, sest siis oskan asju planeerida.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 11 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 14.06.2004 18:07:08 vasta tsitaadiga

kle ma juba vanake 23 aastat juba chillitud icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 14.06.2004 18:10:02 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif siis tõesti palju näinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 14.06.2004 18:11:39 vasta tsitaadiga

see hea ideeee....
pärast tallinna poiste vabandusi kuulda mix kaelasaid icon_wink.gif


viimati muutis P2takac 14.06.2004 18:13:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 14.06.2004 18:13:00 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2004 19:26:02 vasta tsitaadiga

mul on karvane tunne et sellest ei tule mitte piixu välja... icon_neutral.gif
aga noh loodame et suvel ikka midagi tehtakse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2004 21:09:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Äkki leidub veel mõni kes tahaks mängida... ???

ise oleks kah vast tulija...kui mäng tartus ja sobival ajal... icon_smile.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 14.06.2004 21:12:54 vasta tsitaadiga

see oleks ja võibolla ...nii ei sa midagi teha...vaja on kindlaid mehi icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2004 23:53:55 vasta tsitaadiga

P2takac kirjutas:
see oleks ja võibolla ...nii ei sa midagi teha...vaja on kindlaid mehi icon_eek.gif

kindel mees, kui toimub peale 29. juunit...vahepeal veel exam ja reis mööda Euroopat icon_wink.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 15.06.2004 09:37:31 vasta tsitaadiga

noh väga hea.... juba hakkab looma.....
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 15.06.2004 10:00:12 vasta tsitaadiga

no kus ta pääseb...vms? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
boozy
Kreisi kasutaja
boozy

liitunud: 19.08.2003




sõnum 15.06.2004 13:24:34 vasta tsitaadiga

Tartus teeme selle jalka mängu raudselt ära....
Iga tartu mees ootatud....
nii et ootame veel nats ....
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 15.06.2004 14:01:47 vasta tsitaadiga

yeah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nn3_
HV kasutaja
nn3_

liitunud: 13.09.2003




sõnum 15.06.2004 16:06:42 vasta tsitaadiga

Cool.hot.ee rahvas juba tegeleb jalgpalliga (eraldi tasuksid märkimist Quakerid vs Counter-Strikerid mängud), asukohaks näit TTÜ staadion Tallinnas.

Kas, mis, kus, kuidas ja kellele toimumise infot saab uurida kõige paremini tõenäoliselt irc.quakenet.org #jalka kanalist.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 12:25:02 vasta tsitaadiga

niih eile sai enda kodukohas tehtud väike jalka mäng.
6-6 + mõned beer_yum.gif
sai kübaratrikk kah tehtud ja paarkorda lõin lihtsalt kohast mõõda kah icon_redface.gif
aga muidu oli tore õhtupoolik

mäng oli staadionil ja kestis 90min... 8)
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Format111
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.06.2004 20:02:50 vasta tsitaadiga

90 mindine mäng on väga tuus asi

11- 11-le ?

Ok, tartlased mul suva olge kasvõi 150kilosed ( Ise olen 60 ) teeme mingi mängu ära.

Mulle sobiks näiteks kolmapäev peale 1-hte. Tuleksin bussiga tartu. 8-st 1-ni olen tööl..

Muidu keegi mikit pinda ka pakuks ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2004 20:11:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

11- 11-le ?

eih
vaata mu eelmist posti
kuus kuus ehk 6-6 icon_wink.gif
kuus ühel pool ja kuus teisel pool (nüüd peaks kõik aru saama) icon_smile.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  Jalgpall mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.