Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.09.2019 19:43:44 vasta tsitaadiga

mingid jutud käisid jah striimide ajal twitchis eusa_think.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 20:23:48 vasta tsitaadiga

Grossi tiimiga sõidab
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 20:28:17 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Martiniga
icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Natuke kehva et kataloonia järgmine aasta vahele jääb , tuleb siis türki minna.

Sama. Õnneks hea sügisel seal nädal pikutada.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 21:24:08 vasta tsitaadiga

Türki härrased, cmon icon_lol.gif
See on küll vist viimane koht kuhu minna isiegi siis kui see ainuke WRC maailmas oleks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 21:26:33 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Türki härrased, cmon icon_lol.gif
See on küll vist viimane koht kuhu minna isiegi siis kui see ainuke WRC maailmas oleks. icon_rolleyes.gif

Sardiiniasse kolmandat korda ei kisu. Portugals liiga palju inimesi, ei saa normaalselt katsetel käia. Soome ei maksa arvestada, sinna lähed anyway. Ülejäänud liiga ligasel ajal ja ei viitsi külmetama minna. Üritan iga aasta ühe ralli koos rannapuhkusega ühildada. Türgi sobib selleks ideaalselt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 22:18:28 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Türki härrased, cmon icon_lol.gif
See on küll vist viimane koht kuhu minna isiegi siis kui see ainuke WRC maailmas oleks. icon_rolleyes.gif

Miks? icon_eek.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 22:19:32 vasta tsitaadiga

Väntvõll tahab lihtsalt meist parem olla
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 23:04:32 vasta tsitaadiga

Ei, seal lihtsalt logistiline õnnetus õnnetuse otsa.
Katse vahed keerulised ja üleminekud pikad, samas rajale ligipääs äärmiselt limiteeritud.
Mis ma siin ikka, vaadake / lugege komme ja muid tarkusi internetist.

Aga noh Sold OUT, teab kõike, ta räägib ise, pole asja kus ta spets ei ole ja lolli ei oska õpetada beer_yum.gif
VB rinnapiimaga toitmine on keskmisest keerukam teema härra jaoks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 23:13:27 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Ei, seal lihtsalt logistiline õnnetus õnnetuse otsa.
Katse vahed keerulised ja üleminekud pikad, samas rajale ligipääs äärmiselt limiteeritud.
Mis ma siin ikka, vaadake / lugege komme ja muid tarkusi internetist.

Aga noh Sold OUT, teab kõike, ta räägib ise, pole asja kus ta spets ei ole ja lolli ei oska õpetada beer_yum.gif
VB rinnapiimaga toitmine on keskmisest keerukam teema härra jaoks.

Mis on sinujaoks pikad vahemaad katsete vahel? vaatan selle aasta spectator guide ja ei näe midagi väga erilsit. Igalt katsel vähemalt 2-5 vaatamiskohta. Suht tavaline.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 23:18:56 vasta tsitaadiga

Ei mul ei ole midagi, käige ära jagage kogemust thumbs_up.gif
Lihtsalt kalendrist võtaks ükskõik missuguse muu ralli kuhu laekuda, kui Soome va.
OK Safari tundub liiga ekstreem põhjamaa poisi jaoks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 19:55:27 vasta tsitaadiga

Tänaku Film nüüd ka netis vaadatav - 5.90 ja 48h

https://netikino.ee/index.php?page=movie&id=6

Ja Walseis tuleb ikka korralik vihmasadu reedel. Esimestel on küll lihtsam aga samas võib olla ka parajalt üllatusi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 20:56:13 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Tänaku Film nüüd ka netis vaadatav - 5.90 ja 48h

https://netikino.ee/index.php?page=movie&id=6

Ja Walseis tuleb ikka korralik vihmasadu reedel. Esimestel on küll lihtsam aga samas võib olla ka parajalt üllatusi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, et eestis mobiilimakset teha ei saa...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.10.2019 00:14:27 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
kimi kirjutas:
Tänaku Film nüüd ka netis vaadatav - 5.90 ja 48h

https://netikino.ee/index.php?page=movie&id=6

Ja Walseis tuleb ikka korralik vihmasadu reedel. Esimestel on küll lihtsam aga samas võib olla ka parajalt üllatusi.

Spoiler Spoiler Spoiler


Huvitav, et eestis mobiilimakset teha ei saa...
need ei ole sarnased mobiilimaksed ilmselt, millega meie harjunud oleme
meil on mobiiliga maksmine täiesti võimaldatud ju
välismaistel võib see läbi kõneteenuse käia veel icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

lisaks hiljuti kadus meil eestis üldse mobiilimaksete jant, mida mobiiliarvele oli võimalik kanda

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 07:21:53 vasta tsitaadiga

Meil jah ei saa enam autopesulas ka seda klassikalist mobiilimakset teha. Ma ei tea kas kinopiletit saab veel mobiilimaksega. Lotopiletit viimati veel sai
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 07:29:35 vasta tsitaadiga

Kui pangaarvet pole, siis kuidas te seda mobiiliarvet maksate, millega te filmi soovite vaadata? icon_rolleyes.gif
Ühesõnaga pseudoprobleem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 07:46:08 vasta tsitaadiga

Mugav oli. Ei pidanud kuskile sisse logima ega jamama. Miski 38 senti vist teenustasu
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 08:24:47 vasta tsitaadiga

10:00 Shakedown
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 09:04:31 vasta tsitaadiga

WRC+ või Facebook näitavad ka ?
WRC+ hetkel küll mingit nooti pildi kohta ei leia. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 09:05:10 vasta tsitaadiga

WäntWõll, mõlemad näitavad. WRC+ miskipärast ei reklaami seda kunagi ette...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 10:09:26 vasta tsitaadiga

Wrc+ lehel juba coming soon üleval.... nii et näitab küll
tsitaat:

Neljapäev
Testikatse Gwydir 4,68 km 10.00
SS 1 Oulton Park 3,58 km 21.08

Reede
SS 2 Elsi 1 11,65 km 09.18
SS 3 Penmachno 1 16,19 km 09.46
SS 4 Dyfnant 1 19,36 km 11.56
SS 5 Aberhirnant 1 10,26 km 12.53
SS 6 Elsi 2 11,65 km 16.40
SS 7 Penmachno 2 16,19 km 17.08
SS 8 Slate Mountain 1,60 km 17.57
SS 9 Dyfnant 2 19,36 km 20.11
SS 10 Aberhirnant 2 10,26 km 21.08

Laupäev
SS 11 Dyfi 1 25,86 km 10.06
SS 12 Myherin 1 22,91 km 12.08
SS 13 Sweet Lamb Hafren 1 25,65 km 13.02
SS 14 Myherin 2 22,91 km 16.08
SS 15 Sweet Lamb Hafren 2 25,65 km 17.02
SS 16 Dyfi 2 25,86 km 18.19
SS 17 Colwyn Bay 2,40 km 21.13

Pühapäev
SS 18 Alwen 1 10,41 km 09.28
SS 19 Brenig 1 6,43 km 10.08
SS 20 Great Orme 4,74 km 11.26
SS 21 Alwen 2 10,41 km 13.10
SS 22 Brenig 2* 6,43 km 14.18


Intervjuu ajal kadus polt icon_evil.gif
E. tagasi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 03.10.2019 10:16:50 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 21:41:04 vasta tsitaadiga

Vahi kus on tehtud.
Vahime kõik tagumise otsa mehed ka ära enne wrc mehi... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 21:44:26 vasta tsitaadiga

ja eriti midagi nagunii ei näe kui täistuled ekraanis, jura ütleks.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 21:49:14 vasta tsitaadiga

Lisaks kallab , hommikuni

Mul läks meelest ära, hakkasin vaatama ja ei saanud aru, et mis imelikud tüübid sõidavad icon_lol.gif

Kuidas solberg juhib, eest nii palju parem startida?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.10.2019 21:52:52 vasta tsitaadiga

vana peer näitab, et purakat veel jätkub.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 22:12:05 vasta tsitaadiga

Latvala juba esimese katsega vihane.. icon_biggrin.gif
Tea mis homme saab.

E: Ups ott tegi pisikse vea icon_biggrin.gif
Otil ka screen udune?
E: Ongit...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 03.10.2019 22:13:43 vasta tsitaadiga

Mis tal juhtus? Ise pani vea?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 22:14:57 vasta tsitaadiga

WTF Ott icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 22:15:55 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
Mis tal juhtus? Ise pani vea?

Pool päeva timmis tulesi ja tuled näitasid puude latvu.....eksis pidurduskohaga

Õnneks ise fun tujus vähemalt....homm läheb ralliks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2019 22:19:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
weasel kirjutas:
Mis tal juhtus? Ise pani vea?

Pool päeva timmis tulesi ja tuled näitasid puude latvu.....eksis pidurduskohaga

Õnneks ise fun tujus vähemalt....homm läheb ralliks thumbs_up.gif


ega nutmine ka ei aita icon_biggrin.gif homme paneb täiega edasi beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 09:05:56 vasta tsitaadiga

Uus päev, uued katsumused @ 12 minuti pärast

Läheb ralliks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 09:06:46 vasta tsitaadiga

Nii on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 09:16:20 vasta tsitaadiga

päris pime on, loodame et Ott sai tuled korda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 09:38:31 vasta tsitaadiga

Noh, lennuk kukkus alla, et pilti ei saa?

Tänak 2 sek kiirem kui Ogier

Latvala hilines starti icon_eek.gif
Lisaks käis kraavis ära

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2019 09:45:28 vasta tsitaadiga

Väga karm keskkond paugitamiseks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 09:49:17 vasta tsitaadiga

ülekanne hakib :/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2019 09:52:24 vasta tsitaadiga

krt siin vähem eksimusruumi ,kui monacos
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 10:30:58 vasta tsitaadiga

2.7 veel tagasi ogierilt. Ehk Tagasi ralli alguses.

Ei haki midagi, korraks mingi hakk oli

Evansil vasak tagumine vedrustus läks. Pani vist kusagile otsa, difuuser ka kadunud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ReinAa
HV kasutaja
ReinAa

liitunud: 21.08.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 10:45:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

Evansil vasak tagumine vedrustus läks. Pani vist kusagile otsa, difuuser ka kadunud


Loomulik kadu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2019 11:17:29 vasta tsitaadiga

ReinAa kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

Evansil vasak tagumine vedrustus läks. Pani vist kusagile otsa, difuuser ka kadunud


Loomulik kadu

https://twitter.com/RalioS4C/status/1180023462414491649
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 12:12:36 vasta tsitaadiga

-Kaivo-, päris head kaadrid thumbs_up.gif

Fordidel sitt päev, sunninen ka seisab... mingi pisiviga vist oli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 12:39:42 vasta tsitaadiga

Päris tihe rebimine ikka ja seda enam, et mis olud seal on icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 13:14:15 vasta tsitaadiga

Seda kiiret katset tuleb õhtul pimedas läbida icon_eek.gif

Sel stagel on tagant tulijal eelis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2019 13:15:51 vasta tsitaadiga

Siin tuleb hakata riske võtma ,kui tahad edu saavutada top3 seas
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 17:17:04 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Siin tuleb hakata riske võtma ,kui tahad edu saavutada top3 seas

No ei tea, hetkel riskimisega vara veel

Kõik tundub hommikut arvestades ok
Spoiler Spoiler Spoiler


Vajadusel saab hilinemisega starti kohti ümber mängida

E:

Ott kaotab suht palju splitis, aga mitte finishis

"normaalne" tee kohati icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Lappi hunnikus, metsas

E:

Homme tuleb vajutama hakata, täna stabiilselt kaotust tiksub juurde

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.10.2019 17:17:38 vasta tsitaadiga

Ogier tundub motiveeritud olema
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 17:31:02 vasta tsitaadiga

Laptvala ka väljas, auto külili

Ogier pingutab jah mehiselt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 17:31:11 vasta tsitaadiga

JM omas elemendis jah
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 17:38:08 vasta tsitaadiga

Latvala hästi pargitud. Algul vaatasin, et toyota, selge Meeke icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2019 17:38:42 vasta tsitaadiga

99km/h ja 4 käik.... üle kaela..... icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.