Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:11:09 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
poodium ka bye-bye Ferrarile?

Sinna vist pääseb nutma

Hämi ka üllatunud, et mida helli , ferrud kadunud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:11:51 vasta tsitaadiga

Ennem oli Leclerc vaid Ham'i taga, aga nüüd peab Bottasest ka mööda saama, enne kui Ham'ini jõuab, Valtteri, it's James, we need you to hold back Leclerc, I'll pay back later.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.09.2019 15:13:20 vasta tsitaadiga

turvaauto võiks juba ära kaduda.

läheb huvitavaks, mida Lec suudab.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:20:39 vasta tsitaadiga

Tundub, et ei suuda midagi. 1 mersu vast võtab, 2 mitte
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 29.09.2019 15:20:55 vasta tsitaadiga

Ei juhtu siin rohkem midagi... Bottas hoiab Leclerc-i seljataga ja Ham saab vabas vees juhtida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 29.09.2019 15:21:27 vasta tsitaadiga

Leclerc üle sekundi maas juba, ilma DRSita ei tee enam midagi.. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2019 15:22:14 vasta tsitaadiga

võib kinni ära panna. Poodium teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:23:39 vasta tsitaadiga

Käis ka kohe see mõte peast läbi, et kas Vettel tõesti meelega parkis sellisesse kohta?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:26:27 vasta tsitaadiga

A-Circus. kirjutas:
Käis ka kohe see mõte peast läbi, et kas Vettel tõesti meelega parkis sellisesse kohta?

No ma üleval kirjutasin, ta oleks saanud paremale pöörata rajalt üldse ära icon_smile.gif

-Kaivo-, verstappen ootab ja vaatab seljataga veel icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:38:35 vasta tsitaadiga

Ei usu, et Leclerc Bottasest mööda saab enam...

Alboni poolt hea sõit olnud, arvestades sellega mitmendana alustas.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2019 15:43:48 vasta tsitaadiga

Albon on päris hea jah. Kindlasti hoiab oma sõitudega RB-s koha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:51:56 vasta tsitaadiga

Minuarust Leclerc tõestas selle sõiduga, et pole mõtet strateegiaid tema ümber teha.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 29.09.2019 15:55:24 vasta tsitaadiga

Leclercil olid ju mäletamist mööda mõned ringid vanad rehvid all ja kui poleks SC ajal boksi tulnud, oleks ta uuesti alustades Hämi taga olnud.. mitte Bottase taha kukkunud, kes ilmselgelt pidi teda kinni hoidma ja Häm saaks eest ära
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 15:56:38 vasta tsitaadiga

Pole mõtet esimestel ringidel nutta, et teeme kohtade vahetuse, eriti olukorras kus sa ei suuda tempotki hoida thumbs_down.gif
Kuulsus on varakult pähe löönud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.09.2019 15:57:48 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pole mõtet esimestel ringidel nutta, et teeme kohtade vahetuse, eriti olukorras kus sa ei suuda tempotki hoida thumbs_down.gif
Kuulsus on varakult pähe löönud

Kloun jah icon_lol.gif
See ei lõppe hästi ka pikemas plaanis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 29.09.2019 16:07:12 vasta tsitaadiga

Eks see vingumine võib natuke häiriv olla küll jah, kuid Leclerci eesmärk pole kindlasti olla ka ala selline Bottase taoline suss..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.09.2019 16:13:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Pole mõtet esimestel ringidel nutta, et teeme kohtade vahetuse, eriti olukorras kus sa ei suuda tempotki hoida thumbs_down.gif
Kuulsus on varakult pähe löönud

Kõigepealt tuleks kokkuleppeid austada. Vettelil oli aeg ja võimalus küllalt selleks, et Lec mööda lasta.
Vettel oli ju kiirem ,mis probleem oleks olnud lecist paar ringi hiljem mööduda ?
Ferraril võiks nii palju mune olla ,et lasta neil rajal oma madistamised ära pidada. Saab järgmiseks aastaks esisõitja teada icon_cool.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 16:17:17 vasta tsitaadiga

Ferrari poolt oli amatöörlik selline kokkulepe enne sõitu teha. Kokku oleks pidanud leppima vaid selles, et enne T2-te annab Leclerc tow võimalusel Vettelile, that's it.

Nagu öeldi, siis Vettel oleks sellise stardiga igal juhul mööda saanud, seega koha tagasiandmine ebaloogiline.

Strateegiline feil Ferrari managementi poolt.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 29.09.2019 16:44:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Vettel oleks saanud paremale rajalt ära pöörata


Aed oli ees seal minu arust. Ta oleks pidanud just vasakule end parkima. Üldse ikka pea ei võta Vettelil või siis just võtab ja keeras käru.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 18:35:32 vasta tsitaadiga

weasel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Vettel oleks saanud paremale rajalt ära pöörata


Aed oli ees seal minu arust. Ta oleks pidanud just vasakule end parkima. Üldse ikka pea ei võta Vettelil või siis just võtab ja keeras käru.

Kordusest tundus nagu tasku oli paremal olemas kust trakatsid välja tulevad
https://sport.delfi.ee/news/auto/f1/villeneuve-siunas-ferrari-kummalisi-korraldusi-karma-karistas-neid?id=87585415

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 11:26:53 vasta tsitaadiga

Järjest tõenäolisem tundub, et ega Vettel kaua enam Ferraris passida ei viitsi. Täpselt sama olukord nagu Alonsol oli, pidevalt ollakse tiitlile väga lähedal, aga kogu aeg jääb midagi puudu. Küll on taktika kehv, küll laguneb auto ära, küll tuleb liigne poliitika mängu.
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 11:32:49 vasta tsitaadiga

krist2an, Mul tunne, et F1 ka enam väga pinget ei paku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 12:44:33 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/f1/helmut-marko-meil-olid-juri-vipsi-jaoks-suured-plaanid?id=87592369
tsitaat:

Kui tähtis see superlitsentsi saamine tema tuleviku jaoks oleks olnud?

See tähendab kõike.

Teil olid temaga suured plaanid?

Jah, muidugi.

Jääb ta Red Bulli noortetiimi?

Peame vaatama, mis võimalused on ja mis me teha saame.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 12:57:57 vasta tsitaadiga

Läbi lillede, siis sisuliselt mängis oma võimaluse maha?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 13:02:06 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Läbi lillede, siis sisuliselt mängis oma võimaluse maha?

Eks igal ühel oma lilled, aga nii ma välja lugesin kogu artiklist

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.09.2019 13:28:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
rocky-b kirjutas:
Läbi lillede, siis sisuliselt mängis oma võimaluse maha?

Eks igal ühel oma lilled, aga nii ma välja lugesin kogu artiklist

Pole seal mingeid lillesid:
tsitaat:
Sa pead jälgima autot enda ees, mitte liidreid, kes on neli-viis autot eespool.


Ehk sellega on nüüd kööga, rahaliselt ta oma raha eest seda teha ei suuda.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 13:47:02 vasta tsitaadiga

Nojah, võimalus anti, mängis maha ja nüüd tulemus käes.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 30.09.2019 17:46:14 vasta tsitaadiga

Samas ega neil pole seal kedagi nii väga asemele võtta ka. Ega järgmised neid vigu tegemata jäta.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 18:16:07 vasta tsitaadiga

Aga meie meedia maastikul juba pandi koht F1's kinni meie mehele.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 19:46:50 vasta tsitaadiga

Kusagil öeldi ka, et on tegijam mees kui Ott Tänak thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.10.2019 18:39:06 vasta tsitaadiga

KUi Venemaa etapp peterburgi tuuakse siis oleks väga mugav :
https://www.err.ee/963258/oktoobrist-saab-peterburi-elektroonilise-viisaga
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 19:17:38 vasta tsitaadiga

Ma pole uurinud aga Peterburis üldse mingi rada eksisteerib?

F1 etapi korraldamine pole niisama lihtne, et paneme aga telgid püsti, lindid raja äärde ja sõidame. Rada peab vastama F1 standarditele. Juhul kui nullist ehitatakse, siis läheb miinimum kaks aastat disainimiseks, ehitamiseks ja valideerimiseks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.10.2019 19:19:09 vasta tsitaadiga

No ei tea. Vene etapi ajal jutud liikusid igatahes, et viivad sinna. eks neil mingid eelplaanid jne tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.10.2019 20:19:07 vasta tsitaadiga

Idee võib päris teostatav olla, sest Soome pole ju huvitatud. Piiter on ja jääb oluliseks kohaks, nii et ideel on jumet.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 21:42:01 vasta tsitaadiga

https://www.racefans.net/2019/09/26/russian-grand-prix-expected-to-leave-sochi-after-2020/

tsitaat:
A new circuit under construction outside St Petersburg, Russia’s second-largest circuit, is considered a likely new home for the race.


Spoiler Spoiler Spoiler


2016 juba telliti Tilkelt rada.

http://www.globalconstructionreview.com/news/russia-considers-formula-1-cir7uit-s7t-petersb7urg/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 22:07:50 vasta tsitaadiga

tommike kirjutas:
https://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=28634&gid=154
jääb peterburist põhja poole ...
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 22:30:24 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
KUi Venemaa etapp peterburgi tuuakse siis oleks väga mugav :
https://www.err.ee/963258/oktoobrist-saab-peterburi-elektroonilise-viisaga


https://tarbija24.postimees.ee/6790210/narva-ivangorodi-piir-parsib-tasuta-e-viisade-moju
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.10.2019 22:49:35 vasta tsitaadiga

too mingi paul richard vol 2 icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 04.10.2019 23:13:27 vasta tsitaadiga

Kuradi Hermann Tilke jälle... Eriti copy paste rajad.
http://www.globalconstructionreview.com/news/russia-considers-formula-1-cir7uit-s7t-petersb7urg/


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:21:37 vasta tsitaadiga

tõotab tulla põnev sõit kui üldse toimub...
https://m.sport.delfi.ee/vormel1/article.php?id=87692497
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.10.2019 09:25:20 vasta tsitaadiga

Alonso suutis ka Hiluxi ära lõhkuda icon_lol.gif
Tal ikka ei vea nende japsidega...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 09:30:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Viimaste ennustuste kohaselt peaks Suzuka taifuuni kõige rohkem tunda saama laupäeval. Põhisõidu toimumine siiski ohus olla ei tohiks. 2004. aastal lükati samal põhjusel laupäevane kvalifikatsioon edasi pühapäeva hommiku peale.

Vast tehakse sama......aga vihmas sõitu polegi ammu olnud thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 11:34:54 vasta tsitaadiga

jeesus188, epic Saksa juba unustatud ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 12:20:08 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
jeesus188, epic Saksa juba unustatud ?

Järelikult icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 11:07:29 vasta tsitaadiga

Laupäevane kvalifikatsioon jääb vist ära? icon_biggrin.gif

30 cm vihma pole lihtne asi.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.10.2019 11:26:50 vasta tsitaadiga

meri sajab alla?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 11:34:14 vasta tsitaadiga

Loodetavasti siis antakse kiirelt ka teada. Karta on, et kui asjad ei toimu plaanipäraselt, siis otsepildis küll telekast asju ei näe.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 12:06:57 vasta tsitaadiga

Arvatavasti seda sõitu ma live ei vaata...eks pärast hommikul ärgates vaatan.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 13:11:07 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
meri sajab alla?


Jaapanile läheneb korralik Taifuun

https://majandus24.postimees.ee/6798133/jaapanit-tabav-supertaifuun-ahvardab-tuua-tohutu-majandusliku-kahju
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 13:19:07 vasta tsitaadiga

https://earth.nullschool.net/#current/wind/surface/level/orthographic=142.34,28.68,1596/loc=135.660,31.013
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.