Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Palju aega võtaks sinu steam kontol olevate mängude läbimine?
1-10 tundi
4%
 4%  [ 21 ]
10-25 tundi
3%
 3%  [ 18 ]
25-100 tundi
9%
 9%  [ 43 ]
100-200 tundi
10%
 10%  [ 48 ]
200-500 tundi
8%
 8%  [ 39 ]
500-1000 tundi
12%
 12%  [ 55 ]
Rohkem kui 1000 tundi
50%
 50%  [ 228 ]
hääli kokku : 452

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 20:37:58 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Uus Library disain lõpuks tulekul. Open beta 17 septembril.
https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1608269907266250853

Nüüd siis saadaval
https://store.steampowered.com/libraryupdate

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 17.09.2019 21:32:37 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
KrisVr kirjutas:
Uus Library disain lõpuks tulekul. Open beta 17 septembril.
https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1608269907266250853

Nüüd siis saadaval
https://store.steampowered.com/libraryupdate
Seda ma kartsin... suured lärakad tühja ruumi ja kogu fan art pläust mis Steamis mängu kohta on, on nüüd ühel lehel... mängu avalehel! Mis haigus see on, et isegi PC jaoks peab asi välja nägema nagu mingi sõrmega surgitav mobiiliäpp ja miks on tekstide vahel nii palju tühja ruumi?

viimati muutis Vondur 17.09.2019 22:14:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2019 21:40:15 vasta tsitaadiga

Mingu uuendus tuli aga minul on seni kõik sama veel. Ei kasuta Beta versiooni.
Loodetavasti lastakse lõppversioonis valida kas kasutada uut või vana kujundust.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 17.09.2019 22:46:31 vasta tsitaadiga

Kui see Steami lybrary jääbki selliseks nagu hetkel betas, siis GOG Galaxy 2 saab paljudele päästerõngaks, mul on Galaxy closed beta ja tõesti, GOG hetkel võidab. Kõigi suuremate poodide mängud koos kaasakäiva mudruga saab ühe proge alla panna. Midugi peavad kõik originid, steamid jne installitud olema. Sellisesse Steami nagu hetkel see beta on, sinna küll minna ei taha. Kõik on mööda, alates metsiku ruumi raiskamisega, mingite "riiulitega" mida kokku tõmmata ei saa, lõpetades mängude piltidega mis on nüüd vertikaalsed ja kõigi vanemate mängude horisontaalsed pildid on pisikesed plidid suure vertikaalse kuubiku keskel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 22:50:10 vasta tsitaadiga

oeh, see beeta on tõesti õudus kuubis. palju whitespace ja veel enam social networking librarysse lükatud.
mõned asjad on küll mängude juures paremini nähtavad aga see ei kaalu negatiivset üles.
:/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2019 23:15:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loodetavasti lastakse lõppversioonis valida kas kasutada uut või vana kujundust

On neid valikuid kunagi pakutud? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 06:07:59 vasta tsitaadiga

Woah - mulle täiega meeldib.
Just hea ülevaade, mis sul olemas, mis uuendatud jms.

Palju parem disain, palju parem font, ei välditud on süsimusta, mis asendatud halliga - silmale meeldiv icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2019 09:42:28 vasta tsitaadiga

solistaja kirjutas:
tsitaat:

Loodetavasti lastakse lõppversioonis valida kas kasutada uut või vana kujundust

On neid valikuid kunagi pakutud? icon_biggrin.gif

Steami kohta ei tea aga Originil sai Windowsi compatibility režiimiga (Vista) sundida vana kujundust kasutama.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 09:55:19 vasta tsitaadiga

LKits, steam pole süsimusta kasutanud juba väga-väga pikalt ju?
suurem font ja rohkem whitespace tähendab, et mahub 25-30% vähem mänge nimekirjaga ekraanile, mis on ka saatanast.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 09:57:36 vasta tsitaadiga

Palju te seda mängunimekirja vahite, et see probleem on?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.09.2019 13:21:50 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Palju te seda mängunimekirja vahite, et see probleem on?
Tee mingi konkreetse mängu leht lahti ja näed mis läbu seal nüüd on... Fanart, igasugused tobedad "koduvideod" ja muu pahn mis enne oli eraldi on nüüd seal kus olid mängu puudutavad uudised.

LKits kirjutas:
Woah - mulle täiega meeldib.
Just hea ülevaade, mis sul olemas, mis uuendatud jms.

Palju parem disain, palju parem font, ei välditud on süsimusta, mis asendatud halliga - silmale meeldiv icon_smile.gif
Sa enne ei näinudki mis sul olemas oli? icon_biggrin.gif Disain nüüd küll parem pole... meeletult palju tühja pinda, kaks listivalikut on ära võetud, ja "home" on kaks riiulit mida kokku tõmmata ei saa... alles peale neid tulevad library lahmakad ikoonid ja neid ei saa väiksemaks tõmmata. Värvivalikutega olen nõus, need on silmale väga sobivad, aga Steam on sellse värvivalikuga juba mitu aastat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 13:30:59 vasta tsitaadiga

Loodetavasti beta lõppedes on lõppkasutajal rohkem võimalusi oma ära nägemise järgi sättida, mida ta seal näha tahab, mida mitte ning, mida kuvatakse by default. Senini oli mul default vaateks kõik installitud mängud pildikestega, aga nüüd ei saa seal oma soovi järgi midagi määrata. Sain küll dynamic collectioni teha installitud asjadest, aga vaikimisi vaateks seda määrata ei saa.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 15:08:11 vasta tsitaadiga

Ma vist kasutan Steami teistmoodi. Valin nimekirjast mängu ja mängin.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 15:18:13 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ma vist kasutan Steami teistmoodi. Valin nimekirjast mängu ja mängin.
suht sama. Vahest harva mõni uudis jääb silma aga need ka tihtipeale sellised, et uudises vaid pela nime mainitud, uudis ise räägib hoopis muust.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.09.2019 15:22:06 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ma vist kasutan Steami teistmoodi. Valin nimekirjast mängu ja mängin.
... ja selleks ongi vaja nimekirja mitte hõumvideotega täidetud "riiulit"... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 15:28:00 vasta tsitaadiga

Nimekiri on ju vasakul olemas nagu varem.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.09.2019 17:59:09 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Nimekiri on ju vasakul olemas nagu varem.
Kauaks? See on ainuke mis vanast disainist veel alles on ja mis kaob sealt üsna varsti, sest ei sobi kokku uue läbudisainiga. Minu jaoks sobis see list kus oli iga mängu kohta üks rida koos olulisemate andmetega. Enam seda nimekirja pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 18:00:07 vasta tsitaadiga

ei kao see sealt kusagile
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.09.2019 18:14:29 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Ma vist kasutan Steami teistmoodi. Valin nimekirjast mängu ja mängin.
Varasemalt sai lausa ikooni lasta selleks desktopile tekitada. Seda võimalust enam pole?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.09.2019 18:24:31 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
sakinaga kirjutas:
Ma vist kasutan Steami teistmoodi. Valin nimekirjast mängu ja mängin.
Varasemalt sai lausa ikooni lasta selleks desktopile tekitada. Seda võimalust enam pole?
See võimalus on alles ja veidi lihtsamalt kasutatav kui vanas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 19:41:05 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Nimekiri on ju vasakul olemas nagu varem.
+1

Ja lisaks on nüüd ilusasti disainitud riiul ka icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 20:36:58 vasta tsitaadiga

Rõve näeb välja see uus. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 18.09.2019 20:54:38 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Renka kirjutas:
Nimekiri on ju vasakul olemas nagu varem.
+1

Ja lisaks on nüüd ilusasti disainitud riiul ka icon_smile.gif
Ilusasti disainitud ja kinni keevitatud riiuleid on tegelikult kaks ja sa saad neid ilusaid riiuleid lisada üksteise otsa veel vähemalt 99 tükki... ja elada nagu IKEA väljastuspunktis. Kuidas sa sellise suure õnnega üldse toime tulema hakkad? icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 18.09.2019 23:16:26 vasta tsitaadiga

Nüüd on igasugused tasuta asjad ka librarysse ilmunud, mida kunagi mängitud, aga peale uninstalli on ära kadunud ja juba nimekirjas näidatakse, kas keegi miskit mängib. Uudised muidu on täitsa näha, kui mängu kohta on uudiseid. Aga tõsi on, et see trendikas moodsa aja disain oma suurte elementide ja jõhkra paddinguga, mis tähendab suurel hulgal tühja ruumi ja võimalikult vähe infot ekraanil, ei meeldi endale ka. Lõpuks harjub muidugi ära, aga see ei peaks asi olema.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 23:20:03 vasta tsitaadiga

KurjaJuur kirjutas:
Uudised muidu on täitsa näha

Ega sa nende Eventitega segi ei aja ? Minu arust just uudised kadunud kuid eventit esile tõstetud

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2019 23:57:49 vasta tsitaadiga

- details/list/grid valik on libraryst kadunud. lisaks on kadunud ka small mode. tuleb see library, mis on, ja kõik.
- grid on küll akna parempoolse osa üle võtnud ja oma kategooriate/kollektsioonide järgi mänge otsides näidatakse neid sisuliselt gridina.
- sotsiaalmeediandus on esiplaanil. what's new on library üleval ääres ja võtab ruumi ära. ma ei ole seda sektsiooni ka poe lehel kunagi vaadanud.

otseste võrdlustena:
- vanas mahub 1440p peale 62 mängu 4 kategooria pealkirjaga (small modes isegi 67 sama 4 kategooriaga). uues 43 mängu koos 5 pealkirjaga (5, sest ka ühegi mänguta kategooriad on nüüd alati nähtaval). grid ei ole hea lahendus, sest see kaotab navigeeritavuse suhteliselt väikse mängude hulga juures.
- detail views on vanas mänguaeg, achievementid lühidalt, news ja lingid. uues on mänguaeg, achievementid mitmesse kohta jagatuna (lühidalt päises, eraldi leiamas web partis ja osana post-game summaryst), lisaks on sotsiaalmeedia ehk activity feed ja alla kerides automaagiliselt pikenev community kraam.

mis meeldib on filterdamine ja osa uuest detail viewst.
muu tundub üsna negatiivne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 19.09.2019 08:33:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 08:15:35 vasta tsitaadiga

Õnneks saab settingute menüüst mängu ikoone vms väiksemaks teha. Defauldina ilged lahmakad. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 19.09.2019 09:39:08 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
KurjaJuur kirjutas:
Uudised muidu on täitsa näha

Ega sa nende Eventitega segi ei aja ? Minu arust just uudised kadunud kuid eventit esile tõstetud


Activity vist oli selle nimi, aga nii palju kui vaatasin, siis enamus ajast olid seal uudised. Aga eks jah, kõigil ei pruugi sama kogemus olla ilmselt.

_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2019 12:39:18 vasta tsitaadiga

Beta pidi välja lülitama, crash crashi otsa ning pelad ka ei käivitu icon_sad.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 19.09.2019 14:45:00 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Õnneks saab settingute menüüst mängu ikoone vms väiksemaks teha. Defauldina ilged lahmakad. icon_razz.gif
See tuli jah viimase uuendusega. Nüüd on mul jäänud veel kolm põhilist asja mille üle vinguda, What's New ja Recent Games "riiuleid" ei saa eemaldada, mängu avalehte ei saa community läbust tühjaks teha ja "compact view" ja "text/button size" valikut pole, ehk siis endiselt on liiga palju tühja halli ruumi. Vanemate mängude ikoonid võiks kah vertikaalsed olla... Hetkel näevad nad välja nagu sadul sea seljas.

Edit:
Community läbu saab välja lülitada (Low bandwith mode), aga siis jääb selle asemele lihtsalt hall auk ja see on veel koledam. Mängu avalehe disain on juba algselt väga loll, kõik mis kasulikum on paremasse külge üksteise otsa topitud ja ülejäänud ala on community läbu, kuigi sealsamas on nupp mis viib community hub'i...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2019 07:30:18 vasta tsitaadiga

Valve must allow users to resell Steam games, French court rules
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 01:34:49 vasta tsitaadiga

uued ikoonid on piklikud ja koleda disainiga, nagu vaataks portrade modeis filmitud filmi landscapeis.. duh.
kuidas ei saa filtrite alt lihtsalt panna installed games. wtf.

_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 03:26:58 vasta tsitaadiga

Lugedes teemat valmistun suureks õuduseks... tundub, et on parandatud asju, mis ei olnud katki icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:19:14 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
kuidas ei saa filtrite alt lihtsalt panna installed games. wtf.
saab. aga käibki filtrite alt, mitte enam otse library valikust.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 10:30:05 vasta tsitaadiga

Mul tuli ka uuendus ära aga midagi hullu nagu pole. icon_smile.gif Kõik on suht sama.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.09.2019 14:36:10 vasta tsitaadiga

Oracle kirjutas:
Mul tuli ka uuendus ära aga midagi hullu nagu pole. icon_smile.gif Kõik on suht sama.
Uus library on ainult betas, tavauuenduses on veel vana.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.09.2019 13:45:51 vasta tsitaadiga

mul ei ole mingit uuendust tulnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 14:19:40 vasta tsitaadiga

pea ülepäeviti steami sisse logides viskab uuenduse kastikese ette icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 15:33:22 vasta tsitaadiga

salatoimik, beta klienti uuendatakse jah pidevalt. Stable õnneks sellist uuenduseporri ei saa.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 15:35:12 vasta tsitaadiga

ma räägin stablest. betat pole näppinud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.09.2019 15:41:36 vasta tsitaadiga

ok vahet pole,mul tavaline versioon, originaal siis ? icon_biggrin.gif ei ole mingi beta minu teada küll mitte. eks ta ükskord ikka tuleb . mingi client update oli täna aga muud ei midagi...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2019 18:24:15 vasta tsitaadiga

Seadetest saad omale beta ligipääsu lubada, kui ise ei viitsi natukenegi nuppe vajutada, siis pole mõtet teadmatusega ka siin keksida
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 13:29:29 vasta tsitaadiga

Tunded on suhteline mõõde. Faktid on siin kuupäeviti kirjas:
https://store.steampowered.com/news/?feed=steam_client
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 13:50:11 vasta tsitaadiga

https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1599264607941629464
kes pole proovinud, siis steam link (nüüdseks ilusasti äpi kujul olemas) on päris äge. tegelikult ka.
ainukese agana, tasub mänge enne kodus proovida, et ei ole uac prompte (eelkõige siis mängu esimene käivitus), mis kaugelt ligi saamise katki teevad. või mõned mängud väga imeliku layoudi või popuppidega, mis probleeme tekitavad.

millegipärast on streaming teise steami klienti (näiteks läpakas) erinev steam lingist. tahtsin proovida kodust läpakasse striimida aga ei saa ühendust. samal ajal sama ühenduse otsas telefonis steam link äpis töötab nagu nalja.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2019 15:53:58 vasta tsitaadiga

ma ka testisin telefonisse streamimist ja telia optilise ühenduse otsast elisa 4g-sse töötas kõik väga sujuvalt!
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 23:26:12 vasta tsitaadiga

paistab et kogu steam maas... varsti kuuleme kui palju kasutajasi jalutama läks ?!
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 00:10:32 vasta tsitaadiga

siia tulles sain alles sellest teada. Just lõpetasin pelamise, ei tundnud maasolekut icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2019 00:38:06 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://steamcommunity.com/games/593110/announcements/detail/1599264607941629464
kes pole proovinud, siis steam link (nüüdseks ilusasti äpi kujul olemas) on päris äge. tegelikult ka.
ainukese agana, tasub mänge enne kodus proovida, et ei ole uac prompte (eelkõige siis mängu esimene käivitus), mis kaugelt ligi saamise katki teevad. või mõned mängud väga imeliku layoudi või popuppidega, mis probleeme tekitavad.

millegipärast on streaming teise steami klienti (näiteks läpakas) erinev steam lingist. tahtsin proovida kodust läpakasse striimida aga ei saa ühendust. samal ajal sama ühenduse otsas telefonis steam link äpis töötab nagu nalja.


Vana uudis juba, endal üle poole aasta juba AndroidTV peal ja proovitud, täitsa töötab.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 10:49:51 vasta tsitaadiga

Pmst hamachi/parsec lahendus thumbs_up.gif

https://www.dsogaming.com/news/steams-new-remote-play-together-feature-will-allow-all-local-multiplayer-games-to-work-over-the-internet/

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2019 12:01:20 vasta tsitaadiga

Oli juba aeg ka. Good stuff.
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 149, 150, 151 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.