Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 23.09.2019 21:53:14 vasta tsitaadiga

Miks või kuidas see apple pay parem on?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.09.2019 21:53:27 vasta tsitaadiga

Mis kuradi juttu te ajate. Kui võimalik, maksaksin nii vähe kui vähegi võimalik icon_smile.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 21:54:28 vasta tsitaadiga

Jah, lollid. Lihtne makseviis tekitab impulssoste
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 21:56:50 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Jah, lollid. Lihtne makseviis tekitab impulssoste

Eks tekitabki, aga eks siis igaüks peab oma impulsse kontrollima. Mugavusest ei tahaks ju ka loobuda. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 22:16:16 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuradima kurat.

SEB rakendusega makstes peab pangakaardil viipemakse aktiveeritud olema.

Lülitasin kaardil viipemakse välja ja rakendusega maksmine ebaõnnestub. No on ikka süsteem... See on üks peamisi põhjuseid, miks ma üldse telefoniga makset kasutaksin - turvalisem kontaktivaba/viipega!
Pangakaardi viibe ei sobi, sest seal ei ole parooli - telefonil on sõrmejäljega tuvastus!

Mul pole pangakaardil viipemakset ja saab telefoniga maksta icon_rolleyes.gif
Seal vist oli jah 150€ limiit kust edasi pangakaarti vaja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 22:25:39 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks või kuidas see apple pay parem on?
Ei pea mingite limiitidega jaurama, ei pea mingite avatud või suletud äppidega jaurama, ei pea mingeid koode sisestama jne. Võtad telefoni taskust, samal ajal power nuppu topeltklikkides. Vaatad korraks ekraani ja Face ID aktiveerib maksevõimekuse ning paned telefoni vastu terminali. Või siis käekellal topeltklikk ja vastu terminali.
Ei ole seda jura, et mingi arvu maksete tagant küsib koodi, ei pea vahepeal füüsilise kaardiga maksma jne.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 22:34:19 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
LKits kirjutas:
Kuradima kurat.

SEB rakendusega makstes peab pangakaardil viipemakse aktiveeritud olema.

Lülitasin kaardil viipemakse välja ja rakendusega maksmine ebaõnnestub. No on ikka süsteem... See on üks peamisi põhjuseid, miks ma üldse telefoniga makset kasutaksin - turvalisem kontaktivaba/viipega!
Pangakaardi viibe ei sobi, sest seal ei ole parooli - telefonil on sõrmejäljega tuvastus!

Mul pole pangakaardil viipemakset ja saab telefoniga maksta icon_rolleyes.gif
Seal vist oli jah 150€ limiit kust edasi pangakaarti vaja
No nii mulle siin foorumis ja ka SEB tugi ütles, aga keerasin kaardil viipemakse kinni ning paari päeva möödudes läks telefonis ka katki.
Aktiveerisin kaardil viipemakse ning telefonis hakkas ka tööle uuesti...

Kasutaksin seda just kahes aspektis:
1) Turvalisem;
2) Vahel harva ununeb rahakott kuhugi ning vaja maksta - siis vähemalt võimalus olemas;

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 22:42:03 vasta tsitaadiga

No äkki kuna mul kaardil pole seda, siis ei saa ka seda "deaktiveerida" icon_biggrin.gif

Oktoobris saan uue pildikaardi, sellel vist on viipemakse olema.....ma pole isegi uurinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 23:10:33 vasta tsitaadiga

jeesus188, SEB eelpoolviidatud lingil on ju kirjas, et "Mastercardi deebet- või krediitkaart. Kaardil ei pea olema viipemakse funktsiooni."
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 23:32:47 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Janis kirjutas:
Miks või kuidas see apple pay parem on?
Ei pea mingite limiitidega jaurama, ei pea mingite avatud või suletud äppidega jaurama, ei pea mingeid koode sisestama jne. Võtad telefoni taskust, samal ajal power nuppu topeltklikkides. Vaatad korraks ekraani ja Face ID aktiveerib maksevõimekuse ning paned telefoni vastu terminali. Või siis käekellal topeltklikk ja vastu terminali.
Ei ole seda jura, et mingi arvu maksete tagant küsib koodi, ei pea vahepeal füüsilise kaardiga maksma jne.


Tundub keeruline, peab nuppe vajutama ja kuhugi vaatama. Swedi äpp ikka lihtsam
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 08:39:51 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuradima kurat.

SEB rakendusega makstes peab pangakaardil viipemakse aktiveeritud olema.

Lülitasin kaardil viipemakse välja ja rakendusega maksmine ebaõnnestub. No on ikka süsteem... See on üks peamisi põhjuseid, miks ma üldse telefoniga makset kasutaksin - turvalisem kontaktivaba/viipega!
Pangakaardi viibe ei sobi, sest seal ei ole parooli - telefonil on sõrmejäljega tuvastus!


Swedi rakendus tahab ka sedasi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 09:17:12 vasta tsitaadiga

link
Kes Rehe ärandas?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 10:27:41 vasta tsitaadiga

See Rehe kadumine ei lõppe hästi icon_neutral.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 12:38:45 vasta tsitaadiga

Swedbanki jms äppe saab Circle K lojaalsuskontol ka kasutada. Saab kella või telefoniga allahindluse kui ka maksmise tehtud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 13:52:02 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/news/juhtimine/neste-eesti-haru-juht-sai-kuus-aastat-aluseta-palka?id=87521589

Vat teile e-arveid ja automaatseid makseid!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 13:57:48 vasta tsitaadiga

Veider lugu. Neste ja Kaju ilmselt ei läinud sõbralikult lahku. Muidu eeldaks, et inimene ikka ütleb midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.09.2019 14:00:08 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
https://arileht.delfi.ee/news/juhtimine/neste-eesti-haru-juht-sai-kuus-aastat-aluseta-palka?id=87521589

Vat teile e-arveid ja automaatseid makseid!

icon_lol.gif

Soomlased ei suuda isegi päevaga pakki üles leida, asi see raha ära kaotada.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:05:10 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
Veider lugu. Neste ja Kaju ilmselt ei läinud sõbralikult lahku. Muidu eeldaks, et inimene ikka ütleb midagi icon_rolleyes.gif

Huvitav, milline on summa, mille puhul võib eeldada, et enam mitte ükski inimene midagi ütlema ei kipuks...? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:07:00 vasta tsitaadiga

Kui keegi mulle mingit raha maksab siis kas ma olen kohustatud sellest teda teavitama? icon_eek.gif See on ju selle kandja otsus seda teha.

Eeldatavasti olid isegi maksud tasutud selle pealt.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.09.2019 14:09:19 vasta tsitaadiga

ilmselt lepingus mingi konkurendi juurde minemise keelu tasu, aga pani vana hooga edasi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:29:32 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kui keegi mulle mingit raha maksab siis kas ma olen kohustatud sellest teda teavitama? icon_eek.gif See on ju selle kandja otsus seda teha.

Eeldatavasti olid isegi maksud tasutud selle pealt.

kas kusagil ei olnud mitte selline teema, et kui sulle keegi kannab, siis sa võid sele tagastada, aga ei pea. Et kandja omad vitsad nö. peksavad.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2019 14:31:20 vasta tsitaadiga

nojah, nagu tarand seda pereväärtustega tegi
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:45:07 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela tsiviilhagi korras seda raha tagasi nõuda.
Nii nagu Neste seda hetkel teeb ja nagu ka Vooglaid teha võiks Tarandi suhtes. See et politsei ei näinud seal kuritegu ei tähenda et tsiviilasjas edu ei peaks Vooglaidu saatma.

O.J.Simpson mõisteti ka nt. kriminaalasjas mõrvas õigeks aga samas tsiviilasjas mõisteti ta "ebaõiglases surmas" süüdi ja $33.5M kahjutasu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2019 14:46:19 vasta tsitaadiga

No ameerika õigussüsteem on väga erinev siinsest õigussüsteemist, et seda näitena tuua doh.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:48:37 vasta tsitaadiga

jägaja, täiesti õige näide. See et politsei kuritegu Tarandi käitumises ei näinud ei tähenda et Vooglaid seda raha tsiviilhagi korras tagasi nõuda ei võiks. kopp.gif
Parem on muidugi vinguda kuidas politsei neid kiusab...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 24.09.2019 14:49:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 24.09.2019 14:48:43 vasta tsitaadiga

Kui see raha talle mitte millegi alusel ei kuulu ja ette nähtud pole, siis peab tagasi andma ikka...
Meil Eestis ka juhtumeid olnud, kus mingi panga vea tõttu kellegi kontole korraks mingi üüratu summa sattunud on... Saaks ka sae käima tõmmata, et miks pank mu kontolt raha varastas...ise kandis ju sinna
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.09.2019 14:53:38 vasta tsitaadiga

bladerunner, jah, eestis võib ka tsiviilhagi esitada. Aga tuua võrdluseks ameerika kohtusüsteemis toimunu ei tähenda, et meil asjad samamoodi käivad.

Neid eksikombel raha ülekandmisi ikka on ka siinmail. reeglina, kui pank seda ise teeb siis võtab ta selle kohe ka tagasi. Sotsamet, Coop jmt. kel sarnane apsakas, nemad palusid tagasi kanda.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:57:16 vasta tsitaadiga

Kannaks 400k tagasi, ülejäänud jääks õpperahaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:58:56 vasta tsitaadiga

Janis, täpselt. Neste ju hetkel nõuabki seda raha tsiviilhagi korras tagasi. Täiesti õige käitumine.

Iseasi muidugi, kuidas nii vanu tehinguid korrektselt tagasi pöörata - riik sul vaevalt tasutud tulu- ja muid makse tagastada soovib. Mine jälle kohtusse.
Lisaks tuleks teha tuludeklatatsioonide parandused, võibolla langeb ka TM% (Soomes on astmeline tulemaks) jne. Paras sasipundar ühesõnaga. Juristidel jälle mõnuga tööd. icon_lol.gif

jägaja, mis tähendab "meil samamoodi"? Meil võid samamoodi nagu USA-s alati tsiviilkohtusse minna. See kas oled seal edukas ei sõltu kuidagi eelnevast kriminaalasjast.
Meilgi olnud juhtumeid, kus inimene mõistetakse nt. omastamises süüdi, samas kahju väljanõudmine jäetakse tsiviilasjas menetlemiseks. Ja seal ühtäkki selgub, et ei mõistetagi kriminaalilt suurt midagi välja.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 15:18:30 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Iseasi muidugi, kuidas nii vanu tehinguid korrektselt tagasi pöörata - riik sul vaevalt tasutud tulu- ja muid makse tagastada soovib. Mine jälle kohtusse.
Lisaks tuleks teha tuludeklatatsioonide parandused, võibolla langeb ka TM% (Soomes on astmeline tulemaks) jne. Paras sasipundar ühesõnaga. Juristidel jälle mõnuga tööd. icon_lol.gif

Kusjuures mulle tuli sellest artiklist uudisena, et Neste Soome riigile kuulub või riigil selles vähemalt enamusosalus on. Kuna tööandja oli Soomes, palk laekus Soome kontole (just selle järgi pakun, et tööandjaks ei olnud Neste Eesti filiaal), siis ilmselt läksid töötamise maksud ka sama hästi kui riigi ühest taskust teise. Mille üle aga veel vaielda saab, on Soome pension, mille staaž ehk ka justkui 6a niisama jooksis? Huvitav, kas seda arvestatakse töölepingu kehtivuse või laekunud maksete järgi?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 15:25:15 vasta tsitaadiga

rex, kuhu maksud läksid.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 15:29:04 vasta tsitaadiga

ot:
Kas Soomes on pension staaži järgi? Meil on vist puhtalt makstud sots maksu järgi pluss muidugi II ja III sammas
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 15:33:02 vasta tsitaadiga

No võtame kasvõi selle, et Soome riigilt pensioni saamiseks tuli varem vist 5, nüüd vähemalt 10a seal töötada? Võimalik ka, et seal oli piir, millest pensioni suurus sõltus. Nii et lisa 6a staaži võis otsustada kas üldse saamise või suuruse.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 11:13:25 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd hakkab vandenõuteooriaid tulema: https://www.err.ee/984137/leiti-aivar-rehe-surnukeha
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 11:16:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
See Rehe kadumine ei lõppe hästi icon_neutral.gif

Läks nii nagu kartsin icon_neutral.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2019 11:21:25 vasta tsitaadiga

Kõige nõrgema närviga pankur siis... Võib siis öelda, et vaikimine ei olnud hea.
Nagu kõige halvem otsus...jabur thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 11:36:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ERR-ile teadaolevalt leiti Rehe surnukeha tema koduaiast

Sealt tavaliselt alustatakse otsinguga ju icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2019 11:37:57 vasta tsitaadiga

ja meil on vandenõu icon_mad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 11:38:43 vasta tsitaadiga

Keegi käis öösel pahandust peitmas koduaeda
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 12:00:08 vasta tsitaadiga

See lugu haiseb ikka täiega.. mitu päeva otsitakse ja lõpuks leitakse koduaiast. Väga loogiline
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 25.09.2019 12:12:05 vasta tsitaadiga

Nüüd on juba lisatud ju, et tuli ilmselt öösel tagasi koju.

Pange fooliumist mütsid riiulisse tagasi icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 12:14:52 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Nüüd on juba lisatud ju, et tuli ilmselt öösel tagasi koju.

icon_lol.gif
Läks suitsiidi mõttega ära, oli paar päeva kadunud, läks uuesti koju nii et keegi ei näinud ja tegi enesetapu..
Pole väga fooliumit vaja antud juhul icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 12:40:05 vasta tsitaadiga

Inimene ei tapa ennast ju lambist ära. Mis probleemid tal siis olid, mis enesetapuni viisid?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 13:34:32 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Inimene ei tapa ennast ju lambist ära. Mis probleemid tal siis olid, mis enesetapuni viisid?


napoleon, sa uudiseid üldse ei loe või?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2019 14:00:42 vasta tsitaadiga

Töönarkomaanil võeti ju töö tegemise võimalus. Kõik kohustused ja muu...
Selles suhtes jooma hakkamine oleks veel leebe...
Samas üldiselt ikka haigelt jabur...Nagu mingi Jaapan juba thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 14:15:06 vasta tsitaadiga

Jaapanis on see ennekõike auasi mitte mingi nurgatagune tegevus.

Aga jah, eks see tulevikuperspektiivi puudus võiski põhiline stressi allikas ja edasise elu mõtte ära kaotaja olla. icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 25.09.2019 14:23:22 vasta tsitaadiga

200 000 000 000 €.- rahapesu summa
10 162 000 000 €.- Eesti eelarve 2018
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.09.2019 14:29:49 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
200 000 000 000 €.- rahapesu summa
10 162 000 000 €.- Eesti eelarve 2018

Kuskilt oli vaja teenida. Ega muidu olekski probleem väike, aga see polnud rigist põgenev aus raha. Ja sellega tehti palju halba ja need summad on ikka liikvel nn. puhtaks pestud "aus" äri nagu meil toonased vastutajad väitsid.

Ega see taanlaste meelsus oli ka väga sarnane itaalaste omale, näiteks hetke müügikeelud... venkudel on EL firmad, kes ostavad kauba ja ikka kohale viivad icon_lol.gif
Jah kallim, aga mittesõjalise nodi kontroll ikka nõrk. Ehk palju kisa, aga tegelikult vähe villa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 15:34:31 vasta tsitaadiga

No siin satub mõni paanikasse kui kaubanduskeskuses LHV müügimeest näeb. Paljud lähevad vähema tõttu vabasurma
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.09.2019 08:23:37 vasta tsitaadiga

Maxim Puente kirjutas:
No siin satub mõni paanikasse kui kaubanduskeskuses LHV müügimeest näeb. Paljud lähevad vähema tõttu vabasurma

Õnneks neid väga enam näha pole kuna nende tootlus nii kehv icon_lol.gif
Pea läbivalt kõige kehvemad...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 156, 157, 158 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.