Ma ei tea mis teemast jutt, aga näiteks selles teemas võivad ju firmade omanikud ise ka sõna võtta https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=1
Lisaks on see foorum ka olemas https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=82
Mina ausaltöeldes ei poolda, et ärifoorumitesse reklaamimaigulisi teemasid lubataks. See on täpselt nagu spämm 20 aastat tagasi. Siis tuli võibolla paar kirja kuus ja mõni pakkus võibolla isegi huvi, aga nüüd on lihtsalt häiriv rämps kuna seda on nii palju. Kardetavasti juhtuks ärifoorumitega samamoodi kui lubada sinna reklaami postitada.
napoleon, mitte äriteemade endi vahele vaid uus alamfoorum ärifoorumitesse - ja sinna vaid seepärast, et tegemist oleks eranditult maksuliste teemadega ja kui kampaania läbi, siis pole neid mõtet hoida, vaid tuleb kustutamisele saata ---- minu silmis vägagi ärifoorumi reeglistikke järgiv teemadegrupp, muidugi oma spetsiifikaga
Mis toimub....foorum jukerdab....
Esimene kord oli kui tuli invalid....tekst
Lasin masina ccleaneriga puhtaks logisin uuesti foorumisse sisse...võtan vm poliitika teema tuli "me tegeleme veaga".....
Loodan, et mingit ddos/blabla jama ei ole tehtud foorumile...
Ketas oli ootamatult täis saanud, pidi vähe puhastama, nüüd ok.
Kas teil pole isegi nii madala taseme monitooringut?
Ma pigem arvan, et neil pole palgal 24/7/365 reageerimisvalmis serveri adminni...
Ja ei peagi olema, ega HVF ei ole sul mingit Tier 0 teenus, 98% uptime on täiesti piisav... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Etz, ketta täituvust saab ülilihtsalt monitoorida, lisaks korralikult hallatud serveril ei täitu ketas "hetkega". Alerti threshold arvestada näiteks nädala või kahe peale, et oleks aega reageerida.
HVF on de facto piisavalt suur koht, et äkki selliseid tobedaid prohmakaid - mida ju ikka on korra kvartalis - võiks ju vältida.
Etz, ketta täituvust saab ülilihtsalt monitoorida, lisaks korralikult hallatud serveril ei täitu ketas "hetkega". Alerti threshold arvestada näiteks nädala või kahe peale, et oleks aega reageerida.
HVF on de facto piisavalt suur koht, et äkki selliseid tobedaid prohmakaid - mida ju ikka on korra kvartalis - võiks ju vältida.
On tekkinud uus viis, kuidas spämmi levitada, ilma et mode seda kohe märkaks. Tehakse foorumisse uus kasutaja, kes mõne aja pärast teeb postituse, kus tsiteerib vana paljude postitustega foorumiliikme sama teema vanemat postitust ning vastuseks on tänu või midagi sarnast. Seejuures on ta tsiteeritavas postituses reklaamiga hüperlinkinud mõne sõna või fraasi. Või jultunumal juhul tsitaati oma reklaami koos lingiga lisanud. Kuna tsiteeritud postitus on teemas mitu lehekülge eespool, ei viitsi tavaliselt keegi originaalpostitust otsima hakata ja jääb mulje, et lingi ongi lisanud foorumi vana olija. Kolmanda variandina tekitab ta reklaami oma postituse alla allkirjaga sarnase kujundusega.
Sellist spämmimist kasutati korduvalt umbes kuu tagasi Elfafoorumis ja nüüd arvatavasti ka Ehitusfoorumis.
Noh sellise tegevuse mõtteks on oma saidi SEO'd parandada. HV ja HVF Pagerank on küllalt kõrge ja siit mõnele lehele lingi saamine on üpris hea boost. Peaks rel="ugc" vist foorumi linkidele külge panema. Või siis julmalt rel="nofollow". _________________ There is no place like 127.0.0.1
Mitmetel kasutajatel fake/kehtetud e-mailid.
Muuseas, millalgi oli plaan puhastus teha ja kehtetute e-mailidega kontod deaktiveerida.
Endal oli vahepeal ka mitu kuud kehtetu e-mail kuna seda funktsionaalsust ise ei kasuta ning lootsin, et e-maili teenusepakkuja saab ikka teenuse käima. Seega pole võimatu, et kasutaja on aktiivne aga e-mailiks on midagi mittetöötavat (ning tal on sellest üsna pohlad).
See üks UPDATE lause võiks adminil juba iga-aastases cronis olla.
Suudad sa sellise CRONi kirjutada mis igal aastal õigel ajal kella keeraks?
Ma mingi eriline shell skripti guru pole, aga nii peaks saama, et cron skript käivitub märtsis ja oktoobris igal pühapäeval. Skripti sees liidad siis kuupäevale 7 päeva otsa ja kui saadud kuupäev on juba järgmises kuus, siis käivitada mingi tegevus. Süntaksi osas pole ma nüüd kindel kas päris õige, aga umbes nii võiks see olla:
currentmonth=$(date +%m)
newmonth=$(date -d "+7 day" +%m)
if $currentmonth ne $newmonth;then
...
fi
Kas on võimalik, et saadetud privaatsõnum haihtub? Saatsin omast arust sõnumi rekvisiitidega, kuid nüüd, kaks nädalat hiljem, sõnumit saadetud või lugemata sõnumite kaustas enam pole.
Tanel, kas need siis ei hakka haituma, kui lubatud sõnumite arv täis saab? Ma ausaltöeldes enam ei mäleta, kas siis ei saanud enam sõnumeid saata/vastu võtta või hakkasid vanemad sõnumid kustuma.
Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus foorumis töötab ainult kaks filtrit: tehingu tüüp - müük ja asukoht - Tallinn. Teistel juhtudel kuvatakse üks ja seesama teema. Pilt on IE-st, kus konto seaded ja lehitseja lisad mõju ei avalda.
E: Minut peale postitamist hakkas tööle.. _________________ möhhh..
Lisasin krediiti 30hv, ülekanne sai tehtud aga kaupmehe juurde tagasi tulles tuli veateade ja krediiti ei lisandunud.
Spoiler
Notice (8): Undefined index: VK_SERVICE [APP/models/order.php, line 284]
Notice (8): Undefined variable: invoice_nr [APP/controllers/orders_controller.php, line 156]
Warning (2): Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /var/www/pl/cake/libs/debugger.php:686) [CORE/cake/libs/controller/controller.php, line 742]
Saab keegi selle krediidi ikkagi ära lisada et saaksin äriteema teha?
Arvutitehnika ja tarkvara müük/vahetus foorumis töötab ainult kaks filtrit: tehingu tüüp - müük ja asukoht - Tallinn. Teistel juhtudel kuvatakse üks ja seesama teema. Pilt on IE-st, kus konto seaded ja lehitseja lisad mõju ei avalda.
E: Minut peale postitamist hakkas tööle..
filtreeritud teemad jäävad seal pildil esimesele leheküljele
Digizone reklaam ei suuna hetkel õigesti. Saadab HV avalehele. Eelmise kampaaniga suunas otse DZ veebi. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Gmail peab privaatsõnumite meiliteavitusi alati rämpspostiks, kuigi olen märkinud, et pole späm.
Kahtlustan, et selles osas peaks HV omalt poolt miskit muutma.
_________________ Kraam müügiks
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.