Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 21:47:47 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mis on hea motikas mida soovitate osta?


Otsusta ära, mis sõidustiil kõige rohkem meeldib ja siis vaatame edasi.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 22:00:18 vasta tsitaadiga

Tahaks nii sõita nagu muresid poleks.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 23:05:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tahaks nii sõita nagu muresid poleks.
Ja see tähendab, et kiiresti, aeglaselt, kaugele, mida täpsemalt?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 00:27:23 vasta tsitaadiga

Elektrijalgratturite näod paistavad alati naerul olevat. Pole kütusekulumuret, pole kiivrimuret, pole kiiruseületamisemuret.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 08:45:59 vasta tsitaadiga

Jah, võta kumminaine, see annab alati kätte, muret pole. Hea lühkailm.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 21:17:14 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tahaks nii sõita nagu muresid poleks.


Saab sõita küll, kuid üsna lühikest aega.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 21:21:37 vasta tsitaadiga

sõltub kui suur paak on või?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 22:41:20 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sõltub kui suur paak on või?


Sõltub, kui hea juht oled hoopis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.09.2019 19:18:22 vasta tsitaadiga



tsitaat:
Ernst Henne’s BMW R37 Supercharged 1929 -1935. Top speed 256 km/h.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 10:06:35 vasta tsitaadiga

Äge pehme bensupaak.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 11.09.2019 10:10:54 vasta tsitaadiga

Bensupumba asemel pidi kõhuga peale vajutama?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 10:13:45 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/xePknD5eQgU


Sellisega võiks lõgistada..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 10:23:16 vasta tsitaadiga

paak siiski raami vahel. see pehme asi on "sadul kõhule".
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 11:35:05 vasta tsitaadiga

Mr. Obvious icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 11:39:30 vasta tsitaadiga

see vastus oli Smatile, juhul kui ennast tõesti nüüd nii puudutatuna tundsid
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 13:34:04 vasta tsitaadiga

Jätkas ju temagi ilmselgelt naljaga (ei ole vaja nüüd visata sapist "kah mul nali!"). Aga ära võta isiklikult, teadsin ette, et keegi tuleb tõsimeeli selgitama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 13:37:42 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
(ei ole vaja nüüd visata sapist "kah mul nali!")


polnud plaaniski

teinekord kasuta jutumärke, siis ei pea hiljem ristseid pidama

vaata selle pilguga, et kui suur spetsialist nii "tõsimeeli" kirjutab, siis mõni vähemteadja saab valesti valgustatud
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 13:47:24 vasta tsitaadiga

Ok-ok, peace. icon_smile.gif Ega n00bid seda niikuinii mototehnika24-st otsima tõtta. Äge cafekas muidugi. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2019 13:57:20 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.09.2019 18:17:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 13:37:05 vasta tsitaadiga

Lähen vaatama sellist ratast ZZ - R 1400
https://www.auto24.ee/used/3222240

Oskab keegi soovitada mida peaks nagu eriti jälgima icon_question.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 13:39:46 vasta tsitaadiga

meil pole teed sellisele. 90ga lõgistamine on nagu ferraariga poes käia selle rattaga.

kui see reaalselt ongi sõitnud ainult 14 tuhat, pole nagu midagi jälgida veel. lekkeid ei tohiks olla, käima peab saama panna.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 14.12.2019 13:43:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 13:42:15 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
meil pole teed sellisele. 90ga lõgistamine on nagu ferraariga poes käia selle rattaga.


Käin suht palju viimasel ajal tripimas saksamaa pool.

Linna ja igapäevalselt kasutan zx9r, Võibolla ringrajal ka.


ZX9R ma veel ringrajale pole jõudnud aga zx6r käisin ja suht mõnus oli. Ringrada reaalselt 100m kaugusel ka thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 14.12.2019 13:45:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 13:44:35 vasta tsitaadiga

kasutajal ihv oli selle eelne või sama ratas. ma ei tea, kas sa tema käest saad midagi teada. ma ei tea, kas ta ostis uue või kasutatud ratta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2019 13:45:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kasutajal ihv oli selle eelne või sama ratas. ma ei tea, kas sa tema käest saad midagi teada. ma ei tea, kas ta ostis uue või kasutatud ratta.


Selge. Tänud, uurin tema käest thumbs_up.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2019 15:08:51 vasta tsitaadiga

Eriti pead jälgima maanteel, et kiirus suurt üle 110 ei kasvaks. icon_smile.gif
Sõitsin üks suvi paar nädalat ZZRi ning ka GTR 1400ga. Kui nüüd tõsisemalt matkarattaks otsid, siis kaalu GTR1400 ka. ZZR on üsna ebamugava sõiduasendiga võrreldes GTRiga. Mootor on neil sama, lihtsalt GTRil on teravust vähem aga samas juba keskmistel pööretel liigub vägagi äkiliselt edasi. icon_smile.gif


Wusses kirjutas:
Lähen vaatama sellist ratast ZZ - R 1400
https://www.auto24.ee/used/3222240

Oskab keegi soovitada mida peaks nagu eriti jälgima icon_question.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2019 00:44:00 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Lähen vaatama sellist ratast ZZ - R 1400
https://www.auto24.ee/used/3222240

Oskab keegi soovitada mida peaks nagu eriti jälgima icon_question.gif

Ma pakuks, et sa pole selle ratta jaoks veel valmis. 2019.a alguses su postitus. Eriti kui see praegunegi ratas pidevalt olid mingid hädad sel ja väga sõita ei saanud+karpa probleemid võtavad võimsust ka nagunii vähemaks.

Wusses kirjutas:

Hey.

Paluks soovitusi mootorratas ostuks
kuni 3000eur


1. 174 pikk ja 100kg ringis
2. 4-5 a tagasi metsavahel kross (kx125,jawa 350,iz jupiter 3, orion 250, 125cm3 jne jne suuremate kuvatuuridega on 0 kogemus )
3. 27a vana
4. juhiloa kategooria ja staaz- 0, Järgmise kuu algul hakkan tegema
5. millistesse tingimustesse ratast otsid- 80% linnasõit
6. palju sul selleks raha eraldatud on - kuni 3000eur, Hooldus võiks jääda aastas 500eur ringis max
7. kui hakkad sõpradega koos sõitma, millised tsiklid neil on. Sõpradel on nt Honda honet 72kw , Bmw 1300cm2 Matka ratas, Ducati monster jne
8. mitmekesi ja kui pikalt kavatsed sama tsikli seljas sõita. Pikki otsi hetkel veel ei plaani , noh vb 100km otsad.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2019 10:45:06 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Wusses kirjutas:
Lähen vaatama sellist ratast ZZ - R 1400
https://www.auto24.ee/used/3222240

Oskab keegi soovitada mida peaks nagu eriti jälgima icon_question.gif

Ma pakuks, et sa pole selle ratta jaoks veel valmis. 2019.a alguses su postitus. Eriti kui see praegunegi ratas pidevalt olid mingid hädad sel ja väga sõita ei saanud+karpa probleemid võtavad võimsust ka nagunii vähemaks.

Wusses kirjutas:

Hey.

Paluks soovitusi mootorratas ostuks
kuni 3000eur


1. 174 pikk ja 100kg ringis
2. 4-5 a tagasi metsavahel kross (kx125,jawa 350,iz jupiter 3, orion 250, 125cm3 jne jne suuremate kuvatuuridega on 0 kogemus )
3. 27a vana
4. juhiloa kategooria ja staaz- 0, Järgmise kuu algul hakkan tegema
5. millistesse tingimustesse ratast otsid- 80% linnasõit
6. palju sul selleks raha eraldatud on - kuni 3000eur, Hooldus võiks jääda aastas 500eur ringis max
7. kui hakkad sõpradega koos sõitma, millised tsiklid neil on. Sõpradel on nt Honda honet 72kw , Bmw 1300cm2 Matka ratas, Ducati monster jne
8. mitmekesi ja kui pikalt kavatsed sama tsikli seljas sõita. Pikki otsi hetkel veel ei plaani , noh vb 100km otsad.


Seal on natuke väär infot ka, see teema oli pigem selleks et näha soovitusi endale ja naisele.

Eks ma lähen alles vaatama.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2019 13:55:11 vasta tsitaadiga

Nojah, aga see su valitud ratas on meie oludes suht pointless. Esimene reaalne koht, kust seda lahti saad hakata keerama, on Poolas. Sinna aga päris palju kilomeetreid. Matkarattal ~800km tekitab tagumikule sama tunde nagu sportrattal 200km.
yerba, pakutud GTR1400 on hulga asjalikum, kui tõesti plaan reisima hakata.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.01.2020 21:10:06 vasta tsitaadiga

Vennas käis jälle Piksepinil endurot filmimas:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.01.2020 21:19:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Vennas käis jälle Piksepinil endurot filmimas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Mõnus vaatamine. Edasta vennale tänusõnad minu poolt. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2020 23:09:48 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 23.01.2020 09:54:12 vasta tsitaadiga


Link


Kel nädalavahetuseks plaanid tegemata, siis laupäeval 25.01.2020 Piksepini neljandale etapile Võrumaal Hinsal!

Tegin ka eraldi kanali oma endurovideotele. Kui tsiklid ja mudas müttamine meeldib, siis vajutage julgelt subscribe icon_cool.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.02.2020 21:29:09 vasta tsitaadiga

Vennas üritab vaikselt endurovideote kanalit youtubes käima tõmmata, käis nädalavahetusel Eesti poistega kaasas SuperEnduro MMi Ungari etapil. Et ka edaspidi selliseid videoid tasuta teha, oleks youtube kanalil vaja vähemalt 500 subscriberit, seega kui kellelgi huvi on, siis pange ka õlg alla ja tellige.


Link
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2020 22:15:31 vasta tsitaadiga

tallinna ja tartu mess olla jälle samal nädalavahetusel.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.02.2020 17:07:29 vasta tsitaadiga


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 17:09:20 vasta tsitaadiga

ma kunagi tahtsin omale cobra komplekti osta. enam ei taha. kunagi meeldis mitmekesi ka sõita, enam ei viitsi. seljakott tehku, mida tegema peab ja olgu vait sõiduajal. küll ta pärast ähkida saab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 17:20:43 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis ka sõitmisel see, et ma ei pea mitte millegi muu peale reageerima. Lihtsalt sõidad ja mõlgutad oma mõtteid. Telefon oli küll ees lenksul näha aga sitt lugu kui keegi helistas. Kui vaja tegin pausi ajal kõne tagasi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 17:24:15 vasta tsitaadiga

nõme oli kui soojal ajal taskus helises siis kui foori all seista tuli. mingil hetkel hakkasin telefoni paagikotti toppima. seal vähemalt polnud vibra tunda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 18:25:11 vasta tsitaadiga

Veel parem on ebayst ~30 eur peakomplekt. Muss mängib, moblast juhiseid kuuled ja saad kõnesid vastu võtta icon_smile.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 18:30:01 vasta tsitaadiga

ei taha. mulle ei sobinud kõrvaklappidega sõita rohkem kui sõpruse pst. otsast akadeemiasse. rohkem pole klappe pähe pannud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 18:32:05 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
Veel parem on ebayst ~30 eur peakomplekt. Muss mängib, moblast juhiseid kuuled ja saad kõnesid vastu võtta icon_smile.gif


Eesmärk on mitte neid asju endale kõrva pinisema panna

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 19:54:41 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ei taha. mulle ei sobinud kõrvaklappidega sõita rohkem kui sõpruse pst. otsast akadeemiasse. rohkem pole klappe pähe pannud.

Neil pole nn kõrva topitavaid. Paned pähe nagu tavalise kiivri. Ühe korra paned kiivri külge ära ja kõik.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 20:06:52 vasta tsitaadiga

ma tean. ikka ei taha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 20:21:50 vasta tsitaadiga

Sul naine ei luba niikuinii enam sõita.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 20:26:09 vasta tsitaadiga

ta pigem sõidaks mota kui autoga. kuna tittesid pole kuskile jätta, tuleb seda harva ette kui tema ka sõita saab. mu naine saab autos varem või hiljem südapaha. sikliga seda ei juhtunud. enne tittesid me sõitsime üksjagu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2020 23:10:02 vasta tsitaadiga

Vennas käis laupäeval Piksepini EV102 sõidul filmimas. Täpselt nagu Eesti elu, läbi pasa võidu poole!


Link
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 08:29:26 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tallinna ja tartu mess olla jälle samal nädalavahetusel.


Lasteaed. Ilmselgelt lähen Tallinnasse.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 08:31:08 vasta tsitaadiga

Senikaua, kuni pole mõnel pikemal matkal käinud, ei oska ka kvaliteetset sidekomplekti tahta. Pühapäevasõidul polegi vahet.
_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 10:37:39 vasta tsitaadiga

Ilmselt. Kudagi peavad gepsust juhised kõrva saama.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 134, 135, 136 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.