Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 19:24:37 vasta tsitaadiga

Core unlock ja saad sealt alt kaks tuuma.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 19:39:06 vasta tsitaadiga

Eks näeb, kui miskit ei saa, siis vb katsetan.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.08.2019 03:23:22 vasta tsitaadiga

Uus prosetuhin tuleb peale, ehk kellelgi miskit üle, mida annaks lisada:
https://prosekogu.wordpress.com/ajutine-uuem-nimekiri/

Näiteks Intel 478, 775 ja AMD 754/AM2 suht lahjalt veel esindatud, arenemisruumi on.

Tänud
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 15:07:13 vasta tsitaadiga

esialgu pakkusin zorgile aga kapis on veel asju.
QL-60
ZM-82
ZM-80
ML-37
RM-70

sl2ad
G530
celeron 326
sl7s9
p6100
sl6wj
tl-56
slgtz
ada3400daa4by
sempron 140
ada4000iaa4dh

sl8jz

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.08.2019 21:34:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
esialgu pakkusin zorgile aga kapis on veel asju.
QL-60
ZM-82
ZM-80
ML-37
RM-70

sl2ad
G530
celeron 326
sl7s9
p6100
sl6wj
tl-56
slgtz
ada3400daa4by
sempron 140
ada4000iaa4dh

sl8jz


Sobib kõik mis puudu.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 21:40:26 vasta tsitaadiga

kui zorg vastab mis tal on või mis tal puudu siis saab vaadata, kes mida saab.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 24.08.2019 23:09:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui zorg vastab mis tal on või mis tal puudu siis saab vaadata, kes mida saab.


Sobib-sobib, ootame siis.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 26.08.2019 23:55:11 vasta tsitaadiga

Ma kirjutasin laurxile et mul puudu ML-37. Ideepoolest võib laux kõik mulle saata. Annan ülejäänud edasi. marxveix-ga on nagunii plaanis kokku saada ja miskit vahetuskaupa teha.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 07:41:25 vasta tsitaadiga

Okoo. Nädala jooksul tegelen.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 08:28:16 vasta tsitaadiga

Hei!

Kui kellelgi on mingi monitor seismas kusagil nurgas ja eelistab sellest tolmukogujast lahti saada,
siis võib julgelt mulle pakkuda. Monitor läheks kasutusse ühe projekti jaoks, mis uuel aastal tulemas ja valmimas on.

Otsin alates 17' kuni 24' vahemikus ühte monitori, millel on ka HDMI pistik.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 08:37:39 vasta tsitaadiga

Hdmi ga ei ole. Vanade dvi-hdmi üleminekutega saad dvi d ka kasutada. Sellise 19" saan tartus anda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 09:30:56 vasta tsitaadiga

laurx mulle sobib ka tavaline vga, aint et mul oleks seda tlns vaja.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 10:02:26 vasta tsitaadiga

j'rgmine nädalavahe tulen tallinna.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 11:40:48 vasta tsitaadiga

Plugy kirjutas:
Hei!

Kui kellelgi on mingi monitor seismas kusagil nurgas ja eelistab sellest tolmukogujast lahti saada,
siis võib julgelt mulle pakkuda. Monitor läheks kasutusse ühe projekti jaoks, mis uuel aastal tulemas ja valmimas on.

Otsin alates 17' kuni 24' vahemikus ühte monitori, millel on ka HDMI pistik.



laurx, esialgu vaatan, ehk leidub HDMI pistikuga kellelgi pakkuda, siis projektil üks peavalu vähem icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 11:46:22 vasta tsitaadiga

mul on kodus kaks monitori nende üleminekutega sabas ja peavalu pole nendega.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 13:49:57 vasta tsitaadiga

Oleks vaja pci express mini usb 3.0 plaati, kuhu saaks ühendada ka esipaneeli usb pesade ühenduse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FullHC
HV Guru

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2019 20:33:38 vasta tsitaadiga

Markus1998, mis sellel esipaneeli ühendusel on - kas usb 3.0 tavaline 20-pin pistik?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2019 19:48:56 vasta tsitaadiga

mõni lcd molu üle tlns? piisab 17 zoll ja vga
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 08:38:39 vasta tsitaadiga

Hei! Kas tohiks äkki teha selle SS teema kõrvale ka kollektsioneerimise teema? Muud pudi-padi soovid tulevad siin peale ja siis kollektsioneerijad kaovad kuhugi taha ära icon_smile.gif

Ja üks pudipadi küsimus ka - kas kellelgi oleks koolile annetada mõned mustad SATA DVD-seadmed? Soovitavalt Tartus.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 09:28:02 vasta tsitaadiga

pata või sata ? midagi võib leiduda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 09:43:09 vasta tsitaadiga

SATA-t vaja. PATA-sid võin ise pakkuda, kui kellelgi huvi icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2019 19:56:27 vasta tsitaadiga

ühe võiks ju anda, aga ma olen tlns ja tartu pole asja. oleks enne teadnud oleks rohkem neid krabanud
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2019 16:36:00 vasta tsitaadiga

Keegi Tartust otsis siin mõni nädal tagasi vanu aknaid. Mul nüüd on aknaid üle, aga seda otsingusoovi enam ei leia.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2019 17:34:26 vasta tsitaadiga

mis mõõdus sul nad on ja kus asuvad?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2019 23:56:43 vasta tsitaadiga

Ja mis maksavad?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2019 07:09:22 vasta tsitaadiga

Pannud teemasse need mõõdud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2019 07:27:36 vasta tsitaadiga

Oot need on ikka koos raamiga plastaknad, või mis nad täpselt on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2019 20:19:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist vanamoodsat asja nagu Firewire kaarti PCIe pessa võiks leiduda?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2019 20:22:40 vasta tsitaadiga

PCI pessa võiks isegi leida..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2019 20:28:51 vasta tsitaadiga

PCI omad ma jagasin ka ise laiali, kuna polnud enam pista neid kuhugi icon_biggrin.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2019 06:48:44 vasta tsitaadiga

IBM T40 tahab augutäiteks akut ja laadijat või sobivat otsa.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.09.2019 01:49:16 vasta tsitaadiga

emaplaadi standoffe ja kruve puudu mõned tartus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2019 14:57:12 vasta tsitaadiga

Oleks vaja ühte Core 2 Quadi, imekombel enam ei loe masin minu Quadi(Q6600), kuigi koguaeg luges, aga E8400 loeb. Plaadiks on D82085 Intel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 15:41:41 vasta tsitaadiga

tavalist nuppudega lauatelefoni?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 15:44:34 vasta tsitaadiga

Pärast nädalavahetust saan ühe Siemensi annetada.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 15:47:38 vasta tsitaadiga

Mul vedeleb ka üks nuppudega, aga mitte päris "tavaline" vaid traadita lauatelefon. Pildi ette võtab, rohkem ei saa töökorda kontrollida kuna endal lauatelefoni kodus ei ole ega tule.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 17:17:39 vasta tsitaadiga

mul üks traadita on, selline ikaldus, et viska minema, mine korja üles ja viska uuesti, too siimns sobib küll
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2019 18:14:08 vasta tsitaadiga

Tule ja vali...
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2019 14:19:55 vasta tsitaadiga

üht töökorras lauatelefoni? oleks tarvis
mitte sellist:
Spoiler Spoiler Spoiler

vaid pigem sellist, millel helistaja numbrit/nime ka näeks:
Spoiler Spoiler Spoiler

kusagilt kaugemalt kellelgi pakkuda on, võin vabalt posti kinni maksta beer_yum.gif

e: olemas
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 01:27:27 vasta tsitaadiga

Ehk on kellelgi Tartu kandis üle mõnda 16V laadijat antiikse rüperaali ellu äratamiseks? Ots pole tähtis, otsa vast leian.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 07:41:25 vasta tsitaadiga

Toshiba on 16v.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 11:47:11 vasta tsitaadiga

Vana Thinkpadi ka. Tallinnas oleks anda.
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2019 14:03:47 vasta tsitaadiga

thinkpadi oma sobib toughbook ile.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.10.2019 21:54:36 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi üle värvilisi SATA-kaableid, mis pole punane ega oranž?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
matih22
HV veteran
matih22

liitunud: 01.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2019 11:04:53 vasta tsitaadiga

Tartus leiaks musta värvi mitu tk
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.10.2019 17:47:22 vasta tsitaadiga

matih22 kirjutas:
Tartus leiaks musta värvi mitu tk

Tänud pakkumast. Leidsin musta omal ka juba.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2019 00:19:32 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
Vana Thinkpadi ka. Tallinnas oleks anda.

Mul T40 tahab laadijat. 16v, kui ei eksi.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.10.2019 14:11:24 vasta tsitaadiga

Seisan hea selle eest, et siin ikka imelikke asju ka küsitaks icon_wink.gif Nüüd selline päerl:

"Kas kellelgi on üleliigseid audiokassettide karpe?" icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trisqn
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2018




sõnum 09.10.2019 21:41:27 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on või teab kedagi, kel on pentium 2 jahutusi üle ja soovib sümboolse summa eest nendest lahti saada? Võivad koos protsessoriga tulla ja ventikas ei pea töötama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2019 22:03:14 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Seisan hea selle eest, et siin ikka imelikke asju ka küsitaks icon_wink.gif Nüüd selline päerl:

"Kas kellelgi on üleliigseid audiokassettide karpe?" icon_biggrin.gif

Umbes nagu ma siin hüljatud jalgpalle otsisin aasta alguse poole.
Telekast/arvutist/telefonist jalgpalli vaadatakse ju, seega tehnikaga seotud, ilmselgelt icon_rolleyes.gif ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.