Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 117, 118, 119  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2004 22:28:03 vasta tsitaadiga

btw... http://www.kylm.com/wolfenstein/index.php on jälle üleval thumbs_up.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 10.06.2004 12:33:22 vasta tsitaadiga

oli jahh videokaardi m2lust juttu
issuke kui mul arvuti enda rammi 64 oleks. irwirwirw. icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Muidugi on m6lemas arvutis rammi 256 hetkel (tp)
Mhz pole tapvalt tähtis... --------tegelt peaks ikke vist r22kima gigadest mitte megadest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 10.06.2004 19:27:57 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
btw... http://www.kylm.com/wolfenstein/index.php on jälle üleval thumbs_up.gif

veits tyhi asi nagu.. ei ole eriti teemasi ega kasutajaid regristreerunud icon_evil.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ts
HV kasutaja

liitunud: 15.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2004 19:40:19 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
hannes36 kirjutas:
btw... http://www.kylm.com/wolfenstein/index.php on jälle üleval thumbs_up.gif

veits tyhi asi nagu.. ei ole eriti teemasi ega kasutajaid regristreerunud icon_evil.gif


Vahepeal oli foorum püsti, nüüd vist uuendavad või midagi taolist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 10.06.2004 20:51:56 vasta tsitaadiga

leoni leiutis on surnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 15.06.2004 14:51:24 vasta tsitaadiga

tuli siis jlle uus uuendus 3.0.7 . thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahheron
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 15:34:13 vasta tsitaadiga

mõnda aega tagasi räägiti siin fps'ist... lihtsalt ääremärkusena tahaks küsida, et mis resol te need oma fps'id siia kirja panite icon_question.gif
või siis jäi mul midagi kahe silma vahele... fps kõigub ju olenevalt kasutatavast resost väga tugevalt
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 15.06.2004 16:13:33 vasta tsitaadiga

CLANLESS
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 15.06.2004 16:26:45 vasta tsitaadiga

Reso 800*600 icon_smile.gif Kõik muu full icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 15.06.2004 16:26:55 vasta tsitaadiga

soits mine räägi sellest, et sa oled clannless kuskil idle foorumis, siis võibolla kuhugi isegi saad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 22:24:57 vasta tsitaadiga

mul 1024*768 ja kõik muu null icon_biggrin.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v6hik
HV kasutaja
v6hik

liitunud: 03.01.2003




sõnum 15.06.2004 22:52:47 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
CLANLESS

sellise suhtumisega nagu ma sind mängimas olen näinud jääd ka CLANLESS icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 18.06.2004 01:05:17 vasta tsitaadiga

TechZone kirjutas:
tuli siis jlle uus uuendus 3.0.7 . thumbs_up.gif


see ei ole hetke uuendus, lihtsalt bugfix
uus ametlik etpro versioon peaks tulema 3.1.0
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.06.2004 02:22:54 vasta tsitaadiga

v6hik kirjutas:
lighT kirjutas:
CLANLESS

sellise suhtumisega nagu ma sind mängimas olen näinud jääd ka CLANLESS :D
Mul ei ole halb suhtumine, lihtsalt 600 mhz mõjub närvidele halvasti. Pub/cw 2 eri asja.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 08:40:10 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin ka wolf:ET pelama. Ma tean ainult 2te eesti serverit, sardiin.kalatehas.net ja wolf.zone.ee, kas keegi ütleks ülejäänud? Mitte kõiki, aga need kus ikke raffast ka natuke on.


Kas keegi wolf:ET portaali koos foorumiga ei viitsi teha?
(rääkige ainult need kes kampa tahavad tulla)
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2004 09:44:43 vasta tsitaadiga

portaale niigi palju icon_wink.gif

ma saan kõik Eeesti serverid All seeing eye'ga kätte icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 10:11:11 vasta tsitaadiga

Eestikeelseid ka?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 18.06.2004 10:43:44 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Eestikeelseid ka?


mis moodi sa kujutad ette eestikeelset serverit?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 10:56:33 vasta tsitaadiga

mmh...otseselt eesti keelde tõlgitud servusi nüt küll olla ei saa.... sai proovitud wolfi ära tõlkida. mingi vers sai valmis kaa, aga wolfi servud kontrollivad vist mängu koodi pikkust (v mis kontroll süsteem neil peal ongi icon_neutral.gif ), kuna tõlgitud fail sai suurem kui algne ning selle failiga ta ei connectinud ühtegi servusse enam icon_neutral.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2004 11:03:58 vasta tsitaadiga

Eiei, ma mõtlesin ka eestikeelseid portaale ka on icon_biggrin.gificon_biggrin.gif oleksin pidanud paremini ennast väljendama.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2004 13:39:37 vasta tsitaadiga

ei sa ütlesin ilusti, aga teised said valesti aru icon_wink.gif

minu arust on neid Eesti keelseid foorumeid ka... kuna hetkel pole eriti kodus, siis ei jõua enam Wolfil silma peal hoida
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GOD
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2002




sõnum 18.06.2004 13:54:22 vasta tsitaadiga

www.idle.ee/foorum

paljud wolfarid seal
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.06.2004 14:24:40 vasta tsitaadiga

jahg see üsna hea foorum thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 18.06.2004 17:10:33 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Ma hakkasin ka wolf:ET pelama. Ma tean ainult 2te eesti serverit, sardiin.kalatehas.net ja wolf.zone.ee, kas keegi ütleks ülejäänud? Mitte kõiki, aga need kus ikke raffast ka natuke on.


Kas keegi wolf:ET portaali koos foorumiga ei viitsi teha?
(rääkige ainult need kes kampa tahavad tulla)


avasta enda jaoks irc, ja külasta kanaleid #uDU #et.ee ja #rtcw.ee (kui tahad, siis tiksu ka #wss.ee icon_wink.gif )
neis kanalites toimub põhiline aktsjomm.
eesti servud on veel et.ping.ee ja kana.klaabu.pri.ee ja kala.klaabu.pri.ee
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 18.06.2004 20:49:45 vasta tsitaadiga

palun jah, kutsuge nuube, see oleks kena.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2004 15:32:00 vasta tsitaadiga

wolf.zone.ee- pole enam olemas, on alles veel aga wolf.klaabu.pri.ee (kui connid wolf.zone.ee, siis saad wolf.klaabu.pri.ee''sse)
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauuul1
HV vaatleja
rauuul1

liitunud: 19.06.2004




sõnum 19.06.2004 19:43:09 vasta tsitaadiga

A kas oskaksite aidata sellise probleemiga, kui mängus valin serveri, laeb mängu ära
mängin 1 mints umbes ja siis alati viskab mängust välja tuleb ette selline kiri: Connection Lost, mõnikord:
Connection Interrupted ning: Server disconnect for unknown reason. Olen proovind juba nii palju
kordi, aga ei midagi. Kuid kõik teised mängud fungavad netis... icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 20.06.2004 21:26:16 vasta tsitaadiga

väljas on etpro 3.0.10, mis siis on vastavalt 3.0.7 bugfixide jaoks.
Bani foorumist:
The test bugfix release version 3.0.10 is now available.
The next full release version of etpro will be 3.1.0, following the new version numbering system
Please test it and post your feedback (good or bad) in this thread.
Most reported bugs from 3.0.7 fixed. shuffleteamsxp_norestart added on request. Other misc. changes.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pitsa
HV vaatleja
pitsa

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.06.2004 02:03:39 vasta tsitaadiga

Niiet nüüd ongi see hetk k2es. Viimane bugfix enne 3.1-te. GG!

Ning rauul, reinstalli proovi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 00:02:47 vasta tsitaadiga

Miks mul ping lambist 50lt 999ni viskab? Kümmekond minutit saan mängida normaalselt ja sis korraga viskab pingi lakke. Seda muidugi suuremates servudes, nt wolf.saarlane.ee ei ole sellist probleemi kunagi... muidugi ühendus on ei ole ka kiita 96 kbs
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 22.06.2004 00:26:43 vasta tsitaadiga

tõmbasin siis ka endale selle mängu ftp.estpak.ee-st cooli servust aga asi on mingi venekeeles või ma ei tea :S......kas seda kuidagi ingliskeelsex ei saa teha???
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 22.06.2004 00:37:35 vasta tsitaadiga

arvatavasti suutsid sa installi käigus valida venekeelse versiooni. tee reinstall ja pane languageks english
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 22.06.2004 00:55:21 vasta tsitaadiga

see oli nagu rar fail polndki installi....nüüd panin installika ka tõmbama:D
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 16:40:34 vasta tsitaadiga

irw edu sulle. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2004 16:56:00 vasta tsitaadiga

Hmm, mis kamm on kas on udu4fun maas või minul mingi jama icon_question.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 22.06.2004 18:56:44 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm, mis kamm on kas on udu4fun maas või minul mingi jama :?:
maas
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 23.06.2004 00:23:25 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Hmm, mis kamm on kas on udu4fun maas või minul mingi jama icon_question.gif


klge selle asemel, et siin selliseid küsimusi esitada, olge parem #uDU channelis ja toksige sisse !et, see annab teile listi eesti servereid ja nende kohta käiva info.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2004 01:39:17 vasta tsitaadiga

heh i dont use IRC & ei tea ka neid "käske" värke särke icon_confused.gif ma lihtsalt pelan.. 8)
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 23.06.2004 02:38:11 vasta tsitaadiga

Pigem kasutage ASE e. the All Seeing Eye.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2004 09:20:40 vasta tsitaadiga

link :: ASE

Volthezz kirjutas:
Pigem kasutage ASE e. the All Seeing Eye.

... täpselt ! Õppige ükskord ometi seda imelihtsat programmi kasutama, hetkel leian sellega lambist 17 kohalikku servut ...

PILT

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volthezz
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2004




sõnum 23.06.2004 13:15:41 vasta tsitaadiga

Tglt soovitan panna linnukene kasti: Modifiers -> password -> no password. Siis kuvab ainult serverid kus ei ole parooli vaja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 28.06.2004 02:27:15 vasta tsitaadiga

nüüd lasi bani siis miskipärast ka 3.0.11 välja. parandusi eriti ei olla, lihtsalt uusi puuke juures icon_neutral.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaifikaru
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2004




sõnum 28.06.2004 18:44:22 vasta tsitaadiga

minu uus xp rekord- 29312 xp-d
(üks unetu öö mööda saadetud) icon_lol.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 29.06.2004 00:15:14 vasta tsitaadiga

kaifikaru kirjutas:
minu uus xp rekord- 29312 xp-d
(üks unetu öö mööda saadetud) :lol: :o
ouyeah! show the pic! Sellinne XP on võimatu, eriti, kui mingi nuub:7
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WiZaRd..
HV vaatleja

liitunud: 29.02.2004




sõnum 29.06.2004 00:45:51 vasta tsitaadiga

Nu valetajaid n00be võib igal pool leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2004 10:40:50 vasta tsitaadiga

äkki ta arvutas kogu XP kokku... samas kui ma viimati wolfi pelasin, siis nõme on vaadata kuidas suhtelised noobid lahmivad mortaliga, pole eriti raske seda nippi kätte saada, et just terve spawn jookseb selle alla icon_sad.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raibert
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2002




sõnum 29.06.2004 11:04:23 vasta tsitaadiga

Need pole mitte ainult noobid, kes mortariga lasevad, sest relv on äärmiselt tõhus vaenlase arvu piiramiseks 8)
Samas, enamus "vanakesi" laseksid vist kõik relvad peale noa ära keelata, kui see ainult neil võimalik oleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 29.06.2004 15:00:08 vasta tsitaadiga

see >29000 XP on ju täiesti arusaadav, sest leidub ka servereid, kus puudub XP reset.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.06.2004 15:04:31 vasta tsitaadiga

Raibert kirjutas:
Need pole mitte ainult noobid, kes mortariga lasevad, sest relv on äärmiselt tõhus vaenlase arvu piiramiseks 8)
Samas, enamus "vanakesi" laseksid vist kõik relvad peale noa ära keelata, kui see ainult neil võimalik oleks icon_wink.gif

tõhus relv jah thumbs_up.gif aga äärmiselt häiriv, et keegi mängib matemaatikale, mitte otsesele skillile... suva kui seda mujale tehakse, aga et otse spawni siis on küll nõme icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2004 15:54:09 vasta tsitaadiga

martiweb, mängisin kunagi ühes rootsi serveris millel oli mingi custom mappe 20 + tavalised 6 mappi, ja neid m2ngiti kokku umbes 100 korda, ilma et xp läheks nulli. väga kõva oli.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Enemy Territory mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 117, 118, 119  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.