Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed HEAT märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011




sõnum 28.08.2019 17:34:41 vasta tsitaadiga

Tore, kuid siiski ma igatsen UG2 juhitavust ja mängu. Seal oli ka igast valgustusi ja juudi jõulupuid igale maitsele. Mu meelest need värvid ja asjad on nii üle pekstud. Map, üleüldine osa, videolõigud?.. Täpselt sellisele alaealisele kasutajaskonnale suunatud asi. Ma ei tea, ehk ma saan millestki aru ja mu maitse on lihtsalt vähe teine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 07.11.2019 20:26:20 vasta tsitaadiga

Selle mängu füüsika peletab kohe eemale icon_lol.gif
Origin Basic Accessiga on 10 tunnine trial kes tahab proovida
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 18.11.2019 17:27:17 vasta tsitaadiga

revotechnik kirjutas:
Selle mängu füüsika peletab kohe eemale icon_lol.gif
Origin Basic Accessiga on 10 tunnine trial kes tahab proovida


Ei tea millal ta täielikult üle basiukle läheb?
Kaua paybackiga aega läks ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 20.11.2019 12:57:54 vasta tsitaadiga

See 10h pole päris reaalne. Mina sain 5-6h mängida, kuni tulid muud piirangud peale. Level 10 vist oli max mis said teha ning siis osta, muidu enam autosid ja juppe ei saa. Muidu täitsa sõltuvust tekitav mäng, autod ilusad, tuunimisvariante palju. See mees kes drifti välja mõtles Heat-is, on küll Kalvi-Kallega liiga palju aega koos veetnud (kurvis pane neljanda/viienda käiguga 2x gaasi ja driftib.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 20.11.2019 16:23:46 vasta tsitaadiga

Minul oli see asi vastupidi tegin 5 sõitu ära ja lasin mängu maha, veel jubedamat mängu annab vist teha.... Eelmine osa oli ok aga mis asi see veel olema peaks jube!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 18:22:43 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Minul oli see asi vastupidi tegin 5 sõitu ära ja lasin mängu maha, veel jubedamat mängu annab vist teha.... Eelmine osa oli ok aga mis asi see veel olema peaks jube!

Nõustun 100% ja käitusin täpselt sama moodi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2019 23:48:27 vasta tsitaadiga

Mõtlen ostmisele, aga mis seal siis nii jubedat oli?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 01:36:34 vasta tsitaadiga

Sn4itek kirjutas:
Mõtlen ostmisele, aga mis seal siis nii jubedat oli?
Juhitavus on kohutav. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011




sõnum 21.11.2019 03:07:05 vasta tsitaadiga

Sn4itek, Maksa 15e originis ja saad kuuga oma isu täis
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.11.2019 11:47:24 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Sn4itek kirjutas:
Mõtlen ostmisele, aga mis seal siis nii jubedat oli?
Juhitavus on kohutav. icon_razz.gif


Väidevalt on just parem kui viimased 2 mängu, kus telliskiviga ringi sõitsid (grip autoga vähemalt).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 11:56:32 vasta tsitaadiga

Videote põhjal tundub just parem mäng olevat, kui kaks viimast - lausa selline, mida isegi mängiks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 13:26:04 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Videote põhjal tundub just parem mäng olevat, kui kaks viimast - lausa selline, mida isegi mängiks.
Video põhjal sa ei tunneta auto juhitavust.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 21.11.2019 14:19:05 vasta tsitaadiga

NFS seeriast pole mõtet endiselt realismi otsida. Asseto corsa on rooliga selle jaoks täiesti tore, proovige. Mulle see Heat täitsa meeldib vahelduseks. Mida kõrgemaks oma heati ajad, seda vihasemad on mendid ning seda rohkem on kaotada. Paar korda ikka väga vanduma ajanud kui kuskil posti ja politsei vahele olen kinni jäänud ning kogu eelnev töö (ööga kogutud rep) vastu taevast lendab. Autosid on palju, ehitamisvõimalusi palju. Graafika ka täitsa kena ning minu masinal jookseb kõik põhjas 60fps 1080p.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010




sõnum 21.11.2019 16:04:23 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
NFS seeriast pole mõtet endiselt realismi otsida. Asseto corsa on rooliga selle jaoks täiesti tore, proovige. Mulle see Heat täitsa meeldib vahelduseks. Mida kõrgemaks oma heati ajad, seda vihasemad on mendid ning seda rohkem on kaotada. Paar korda ikka väga vanduma ajanud kui kuskil posti ja politsei vahele olen kinni jäänud ning kogu eelnev töö (ööga kogutud rep) vastu taevast lendab. Autosid on palju, ehitamisvõimalusi palju. Graafika ka täitsa kena ning minu masinal jookseb kõik põhjas 60fps 1080p.


Mina veel ei ole leidnud posti mida seal maha sõita ei saaks, seal vist polegi mitte midagi millest läbi pole võimalik sõita icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 16:09:44 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
NFS seeriast pole mõtet endiselt realismi otsida. Asseto corsa on rooliga selle jaoks täiesti tore, proovige. Mulle see Heat täitsa meeldib vahelduseks. Mida kõrgemaks oma heati ajad, seda vihasemad on mendid ning seda rohkem on kaotada. Paar korda ikka väga vanduma ajanud kui kuskil posti ja politsei vahele olen kinni jäänud ning kogu eelnev töö (ööga kogutud rep) vastu taevast lendab. Autosid on palju, ehitamisvõimalusi palju. Graafika ka täitsa kena ning minu masinal jookseb kõik põhjas 60fps 1080p.
Mängisin puldiga ja ikka oli sitt. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 21.11.2019 18:55:33 vasta tsitaadiga

Ma ei hakka battlefield 5 stiilis Kaivot tegema, kui on sitt siis ju on sitt icon_biggrin.gif Viimane nfs mida proovisin jääb sinna 10a tagusesse aega. Selle heati võtsime nädalavahetuse õlle kõrvale käiku, pult käis käest kätte ning enamustel oli fun.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 21.11.2019 19:05:29 vasta tsitaadiga

nfs pole ammu enam simu(simuarcade) vaid ongi puhas puldi arcade. Ise ostsin 15 eurise premierei ja mangisin sopradega mangu koos labi. Tegin isegi koik collectid, hypped, driftid, soidud 100%. Olemas on ka oma crew Estonia Ricers kes soovib saab lvl 50 Ferrari FXX ka endale. Kahjuks pole enam seal mangus midagi teha kuna PVP'd pole mis oleks suht kova kuid mang ise on vaga kova . tunde sain mingi 40 kokku thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2n
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.11.2019 19:20:33 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
nfs pole ammu enam simu(simuarcade) vaid ongi puhas puldi arcade. Ise ostsin 15 eurise premierei ja mangisin sopradega mangu koos labi. Tegin isegi koik collectid, hypped, driftid, soidud 100%. Olemas on ka oma crew Estonia Ricers kes soovib saab lvl 50 Ferrari FXX ka endale. Kahjuks pole enam seal mangus midagi teha kuna PVP'd pole mis oleks suht kova kuid mang ise on vaga kova . tunde sain mingi 40 kokku thumbs_up.gif

Eks see näitab sinu kohta niimõndagi. icon_razz.gif
NFS pole kunagi simu olnudki. Shift 1-2 olid erilised ebaõnnestumised oma "simu" katsetega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2019 19:56:07 vasta tsitaadiga

OT: Need for Speed: Porsche Unleashed oli minu arust kõige lähemal simu-le aga siis oli aeg ka teine....
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.05.2020 15:36:24 vasta tsitaadiga

15h praegu mängitud, ostsin soodukaga 35 EUR Deluxe variandi. Viimane NFS mida mängisin oli Hot Pursuit aastast 2010, ja see driftimehhaanika oli seal parim osa - hea näha, et see HEATi üle toodi. Mängin puldiga ja juhitavus on suht ideaalne. Atmosfäär on mõnus, kuigi hetkel veits grindy see lugu, aga noh olen ka palju aega kulutanud lihtsalt papi sõitmisele. Kokkuvõttes juba praegu ennast see ost ära tasunud, aga arvan, et vabalt läheb 30h veel sisse.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.06.2020 23:18:42 vasta tsitaadiga

https://www.polygon.com/2020/6/8/21283914/need-for-speed-heat-cross-play-criterion-games

tsitaat:
Update Notes

Cross-play

Added Cross-play functionality across all platforms.

Once you’ve installed the June update, you will be prompted with the option to activate cross-play, which you can later find in the privacy settings in the game menu. Opting in will allow you to race players across PC, Xbox One and PlayStation 4 on the same server.

You can search for friends in the Find Players menu. Head over to the Party Menu and check the new EA Friends tab to see who’s online across all platforms. In order to create a party and invite them to your game, they naturally need to opt-in for cross-play as well.

In the game, you will see icons next to players' names, indicating which platform they’re playing on, and you can use the proximity voice chat to talk to them.

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.12.2021 16:39:27 vasta tsitaadiga

NFS HEAT '19 Originis 14€ Delux ver eest.
Proovisin Ea Play all, mõtlesin et soodukat nagunii ei tule. Kuna eaplay otsas lasin maha, 2p hiljem oli 85% ale, ei maksa ikka nii pedant alati olla:p

Mäng just selline mõnus NFS13 järg kus hea muusika ja graafika. Kõigest muust kopp ees siis hea tsillida.
Valisin esimese auto kohe drift, aga läks nagu hiljem driftima kui NFS13 näiteks mustang tagasi saab kätte ka lihtsamalt. Samas ei saa sõõrikuid ka teha, selleks peab vist täitsa drifti lõppu graafikul tuunima?

Et siis hetkel -85% Originis jah.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 24.12.2021 10:35:39 vasta tsitaadiga

Hea diil on tõesti. thumbs_up.gif Olen ise ka mitu korda läbi teinud seda. Muusika on mängus küll täielik pa*k. icon_lol.gif Story ja characterid on ka nõrgad aga miskipärast on see ikkagi huvitavam ku need nürid Forza pelad. icon_rolleyes.gif
Alguse Nissan on hea allrounder, driftimiseks peab kasutama speedcross vedrustust, drag-i rehve ja drifti differentsiaali. Parim driftiauto on RX7 muidugi. Kõige kiirem grip auto on loomulikult Porsche RSR. icon_smile.gif
Kommentaarid: 231 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 193
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.12.2021 12:17:13 vasta tsitaadiga

Hea driftipilli tegemiseks pead ise vaeva nägema Heatis. Mina näiteks tegin Mustangi ja RX-7'ga olenevalt rajast. Kõvasti oli seadetega katsetamist, et enda jaoks paika saada.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bastard
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2004




sõnum 24.12.2021 18:56:24 vasta tsitaadiga

Kõige nürim osa automängude juures on see drifti teema.
Tavaliselt seal jääbki asi pooleli kui mängu läbimiseks driftida vaja icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need for Speed HEAT mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.