|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.02.2019 10:02:22
Telia hakkab pakkuma VoWifi kõnesid |
|
|
PRESSITEADE - Telia toob juba lähiajal oma klientideni VoWiFi teenuse, mis võimaldab teha mobiilikõnesid WiFi võrgus. VoWifi võimaldab teha nutitelefoniga kõnesid traadita interneti ehk WiFi võrgus, laiendades niimoodi mobiilikõnede „leviala“ ning pakkudes võimalusel siseruumides ka paremat kõnekvaliteeti. Telia on omalt poolt VoWiFi võimekuse oma võrgus juba avanud ning nüüd jääb üle vaid oodata esimeste telefonitootjate tuge sellele.
Ainsa mobiilioperaatorina pakub Telia Eestis juba 2016. aastast VoLTE teenust ehk mobiilset kõnesidet 4G võrgus. VoWiFi on nimetatud teenuse oluliseks täienduseks.
„VoWiFi on oma tööpõhimõttelt 4G mobiilikõne pikendus - kui hoones pole näiteks mobiililevi VoLTE kõne tegemiseks piisavalt tugev, valib telefon helistamiseks saadaoleva WiFi võrgu. WiFi levialast väljudes liigub aga kõne sujuvalt üle 4G mobiilivõrku,“ selgitas Telia Eesti tehnoloogiadirektor Kalle Arula.
WiFi kõnede tegemiseks peab kasutajal olema VoWiFi toega nutitelefon, mis on varustatud telefonitootja kõige värskema tarkvaraga ning seadmes peab olema aktiveeritud Telia VoLTE ja VoWiFi kõneteenus.
Kalle Arula sõnul jõuab VoWiFi teenus Telia klientideni järk-järgult, vastavalt telefonitootjate tarkavarauuendustele. „Nii, nagu on meie klientideni sammhaaval jõudnud VoLTE, jõuab ka VoWiFi teenus. Teeme aktiivselt erinevate telefonitootjatega koostööd tarkvara testimisel, et VoWiFi toega telefonide valik kiirelt laieneks. VoWifi kasutamine sõltubki telefonitootja tarkvarauuendusest konkreetsele telefonimudelile.“
WiFi kõnede toe olemasolu telefoni tarkvaras saab kontrollida selle järgi, kas telefoni kõneseadete all on olemas WiFi-kõnede nupuke, mida annab sisse ja välja lülitada Üks esimesi telefone, mis Telia võrgus VoWiFi kõnesid toetama hakkab, on Huawei Mate 20 Pro.
Telia VoWiFi teenusega liitumine eraldi midagi ei maksa. Samuti ei erista Telia VoWiFi kõnesid teistest mobiilikõnedest – kõnede tasustamine toimub samal põhimõttel nagu „tavaliste“ mobiilikõnede puhul, vastavalt kliendi poolt valitud kõnepaketi tingimustele.
Telia poolt Eestis 2016. aastal avatud VoLTE kõneteenus tegi eelmisel aastal läbi mitmekordse kasvu ning selle kasutajate arv suurenes aastaga 35 000 pealt 180 000-ni. Täna moodustab VoLTE kõnede maht 32 protsenti kogu Telia Eesti mobiilikõnede kogumahust.
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2019 10:17:44
|
|
|
See peaks küll "keldris" kõnekvaliteeti kõvasti parandama...juhul kui wifi ja normaalne nett muidugi on.
Sisuliselt muutub kehvas levialas elava kliendi väliantenniga 4G ruuter kodus ka mobiilse kõnesidevõimendiks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
20.02.2019 10:21:15
|
|
|
| Et see toetus avatakse telefoni markide kaupa või? iPhonel on tugi sees alates 5C-st...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013

|
20.02.2019 11:04:17
|
|
|
Endal on see sees olnud kodus ning toimib väga hästi, tihti pidin teise ruumi minema, et kvaliteet parem oleks.
Vahe on see, et kasutan seda Elisa kaudu (testimises)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
20.02.2019 11:55:03
|
|
|
Kas Telia võiks kommenteerida kas Vowifi toimib ka välismaal roamingus?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
20.02.2019 12:19:59
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Kas Telia võiks kommenteerida kas Vowifi toimib ka välismaal roamingus? |
| tsitaat: |
Praegu veel mitte.
-Telia |
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
20.02.2019 12:21:47
|
|
|
Imelik, mis vahe seal on, kus see wifi võrk asub? Teoreetiliselt võiks nagu toimida, aga alati on võimalik kunstlikke piiranguid tekitada.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BigBabba
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2003
|
20.02.2019 12:25:42
|
|
|
| Jah, näiteks lennuki wifis võiks ju toimida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
20.02.2019 12:59:50
|
|
|
Kas Telial on ka olemas mingi antud teenust kirjeldav leht?
Näiteks nagu on VoLTE kohta.
www.telia.ee/era/mobiil/muud-lisateenused/volte
Mugavam käia kord kuus kusagilt netist vaatamas, kas mu telefon on nimekirja lisatud, kui otsida, kas kusagile seadete sügavusse vastav menüüpunkt tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.02.2019 13:00:02
Re: Telia hakkab pakkuma VoWifi kõnesid |
|
|
| Early Access kirjutas: |
| Telia VoWiFi teenusega liitumine eraldi midagi ei maksa. Samuti ei erista Telia VoWiFi kõnesid teistest mobiilikõnedest – kõnede tasustamine toimub samal põhimõttel nagu „tavaliste“ mobiilikõnede puhul, vastavalt kliendi poolt valitud kõnepaketi tingimustele. |
Ma juba lootsin, et saab välismaal normaalselt helistama hakata .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluto
HV kasutaja
liitunud: 04.09.2002
|
20.02.2019 13:04:21
Re: Telia hakkab pakkuma VoWifi kõnesid |
|
|
| rmc kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Telia VoWiFi teenusega liitumine eraldi midagi ei maksa. Samuti ei erista Telia VoWiFi kõnesid teistest mobiilikõnedest – kõnede tasustamine toimub samal põhimõttel nagu „tavaliste“ mobiilikõnede puhul, vastavalt kliendi poolt valitud kõnepaketi tingimustele. |
Ma juba lootsin, et saab välismaal normaalselt helistama hakata . |
Kuni välismaa Euroopaga piirdub, siis on praegugi helistamine õnneks pm tasuta, aga kellele see roamingutasu siis läheb, kui ma läbi wifi helistan (ja kust ma seda helistades teada saan), selles ma aru ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2019 13:25:02
|
|
|
Huvitav pigem, kas Telia piirab mingi teatud listiga telefonidest IMEI järgi, kas "tohib kasutada või mitte". Põhimõttel kasvõi "testitud meie võrgus või ei ole testitud". Ega mul ei ole raske build.prop faili veidi redigeerida, et saada peale VoWiFi. VoLTE läks selle trikiga tööle, nüüd võiks ka VoWiFi't tööle saada.
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
20.02.2019 14:09:16
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
| Huvitav pigem, kas Telia piirab mingi teatud listiga telefonidest IMEI järgi, kas "tohib kasutada või mitte". Põhimõttel kasvõi "testitud meie võrgus või ei ole testitud". Ega mul ei ole raske build.prop faili veidi redigeerida, et saada peale VoWiFi. VoLTE läks selle trikiga tööle, nüüd võiks ka VoWiFi't tööle saada. |
Kuidas see muidu täpsemalt käib? Prooviks äkki saab oma A2 lite peal volte tööle.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.02.2019 14:21:42
|
|
|
| tsitaat: |
| WiFi kõnede tegemiseks peab kasutajal olema VoWiFi toega nutitelefon, mis on varustatud telefonitootja kõige värskema tarkvaraga ning seadmes peab olema aktiveeritud Telia VoLTE ja VoWiFI kõneteenus. |
| tsitaat: |
| WiFi kõnede toe olemasolu telefoni tarkvaras saab kontrollida selle järgi, kas telefoni kõneseadete all on olemas WiFi-kõnede nupuke, mida annab sisse ja välja lülitada Üks esimesi telefone, mis Telia võrgus VoWiFi kõnesid toetama hakkab, on Huawei Mate 20 Pro. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2019 14:36:06
|
|
|
| looder123 kirjutas: |
| Archibald kirjutas: |
| Huvitav pigem, kas Telia piirab mingi teatud listiga telefonidest IMEI järgi, kas "tohib kasutada või mitte". Põhimõttel kasvõi "testitud meie võrgus või ei ole testitud". Ega mul ei ole raske build.prop faili veidi redigeerida, et saada peale VoWiFi. VoLTE läks selle trikiga tööle, nüüd võiks ka VoWiFi't tööle saada. |
Kuidas see muidu täpsemalt käib? Prooviks äkki saab oma A2 lite peal volte tööle. |
Kõige kergem Magisk moodulitega, aga igal juhul peavad olema root õigused telefonis, et sunniviisil töölepanna.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.02.2019 19:05:35
|
|
|
Samasugune surnud asi nagu volte?
Miks volte kohta sedasi - telia avas selle mingi 3-4 aastat tagasi ja mitme telefoniga seda endiselt vaid kasutada saab? Pmst peaks iga luts mida tänapäeval müüakse volte toetama ja Ma ei tea milleks piirangud? Nr2 on see, et toimib vaid võrgusiseselt... Jumet oleks kui toimiks võrkude vaheselt, aga üks kõne ühe kvaliteediga ja teine teisega on ikka paras bs ausaltöelda.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2019 20:35:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Samasugune surnud asi nagu volte?
Miks volte kohta sedasi - telia avas selle mingi 3-4 aastat tagasi ja mitme telefoniga seda endiselt vaid kasutada saab? Pmst peaks iga luts mida tänapäeval müüakse volte toetama ja Ma ei tea milleks piirangud? Nr2 on see, et toimib vaid võrgusiseselt... Jumet oleks kui toimiks võrkude vaheselt, aga üks kõne ühe kvaliteediga ja teine teisega on ikka paras bs ausaltöelda. |
Oled pisut ajaloos kinni?
Esimesel VoLTE päeval võis sellist arvamust avaldada, et vaid näputäis telefone mis seda võimaldasid.
Hetkeseisuga peaks ca 200 000 klienti Telias olema kes kasutavad igapäevaselt VoLTEt
Enamlevinud telefonid ka tagasiulatuvalt toetavad tarkvaras VoLTEt näit. iPhone SE, 6 ja + kuni tänasteni, Samsungi S7,8,9 ja täna välja tulev 10, muud Samsungi mudelid, Huaweid, Sonyd jms.
Kasutaja jaoks ilmselt polegi väga oluline teada ja märgata (kuigi märkab) mis kaudu see kõne käib, küll aga on VoLTE tuntavalt parandanud Telia võrgu kõne heli- ja levikvaliteeti ning VoWiFi peaks seda duubeldama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2019 20:47:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Samasugune surnud asi nagu volte?
Miks volte kohta sedasi - telia avas selle mingi 3-4 aastat tagasi ja mitme telefoniga seda endiselt vaid kasutada saab? Pmst peaks iga luts mida tänapäeval müüakse volte toetama ja Ma ei tea milleks piirangud? Nr2 on see, et toimib vaid võrgusiseselt... Jumet oleks kui toimiks võrkude vaheselt, aga üks kõne ühe kvaliteediga ja teine teisega on ikka paras bs ausaltöelda. |
Pigem leht, kus toodud välja mudelid on ära surnud
Igatahes lasi tellida ja aktiveerida minu Mi Max 3 peal. Kas kvaliteet paranes? Ei tea, ega kõne kvaliteedi peale ka ennem pole kurtnud
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.02.2019 20:55:17
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Archibald, kui enne oli volte, siis polegi vist suurt vahet? |
Veel pole vist ultra hd kõnet tehtud
3G lõpus tuli hd kõne, 4G VoLTE tegi seda paremaks ja sama peaks käima ka üle wifi.
Ilmselt on märgatav erinevus keldrites, majades kus ehituslike eripärade tõttu 3G/4G sisse ei levi kuid kasutada on wifi.
Ma tean juba mitmeid kohti kus see kaotab vajaduse 3G repiiteri järele ja kohti kus tuleks selle tarbeks mõni wifi tugijaam juurde panna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2019 21:05:34
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Archibald, kui enne oli volte, siis polegi vist suurt vahet? |
Ei, ma vastasin VoLTE suhtes eelmisele härrale. Kõne nagu kõne ikka. Ju jah, VoWifi sama.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.02.2019 18:56:09
|
|
|
Telia võib ennast selle keksimisega põlema panna. Ausalt. Mul on olnud mitu VoLTE toega telefoni, on ka praegu üks, aga see mis ei tööta on VoLTE, kuna telefoni mudel pole Telia whitelistis.
VoIP kõnede võimalusi on teisigi, ei hakka selleks mingit "Telia sertifitseeritud" telefoni ostma, et nende whitelistile meelejärele olla.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.02.2019 19:25:16
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Telia võib ennast selle keksimisega põlema panna. Ausalt. Mul on olnud mitu VoLTE toega telefoni, on ka praegu üks, aga see mis ei tööta on VoLTE, kuna telefoni mudel pole Telia whitelistis.
VoIP kõnede võimalusi on teisigi, ei hakka selleks mingit "Telia sertifitseeritud" telefoni ostma, et nende whitelistile meelejärele olla. |
Pole kuulnud, et seal mingi whitelist oleks, valid telefoni välja mis EU mudel, Telia võrgus VoLTE toetatud ja lase käia, isegi Teliast ei pea ostma.
Küll aga peab iga telefoni tootja linnukesega vastava teenuse lubama.
Just otsisin enne, iPhonel VoWiFi tugi olemas aga meie regioonis meie tarkvaras pole kõneside all seda linnukest nähagi.
operaator peab eraldi minema ja küsima vastavat tuge oma võrgu jaoks.
Seega bensiini ja tikud võid omale jätta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.02.2019 19:29:30
|
|
|
| LG G6, täiesti EU mudel, aga Telia võrgus VoLTE ei tööta. Telefon VoLTE-t toetab, mis imeloom see Telia siis on, et nende jaoks veel mingi eraldi linnuke tuleb teha? 4G andmeside töötab Telia võrgus ehk tehnilisi takistusi ei tohiks olla sageduste vms. osas. GSM ega 3G aegadel küll mingit linnukese juttu polnud, kui telefon toetas vastavat tehnoloogiat, siis töötas.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
24.02.2019 19:49:00
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| LG G6, täiesti EU mudel, aga Telia võrgus VoLTE ei tööta. Telefon VoLTE-t toetab, mis imeloom see Telia siis on, et nende jaoks veel mingi eraldi linnuke tuleb teha? 4G andmeside töötab Telia võrgus ehk tehnilisi takistusi ei tohiks olla sageduste vms. osas. GSM ega 3G aegadel küll mingit linnukese juttu polnud, kui telefon toetas vastavat tehnoloogiat, siis töötas. |
Sama teiste telefonidega, kus VoLTE olemas, aga kuna Telia võrgus pole teste tehtud, siis teenusepakkuja keelab VoLTE kasutamise, eelnevalt pidi vähemalt 100 parameetrit olema seadistatud. Tehniline tugi vastas, et üks telefoni tootja hakkab kevadel tegema teste VoLTE võrgus ning sügiseks äkki saab käima selle tootja mudelitel (küsimus 2017a mudeli kohta). VoWifi-st pole mõtet unistadagi siis sellise ajaskaalaga.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
27.02.2019 19:51:18
|
|
|
Igati positiivne uuendus. Volte oli küll hea edasiminek minu jaoks. Ma lihtsalt ei saa aru, miks teised operaatorid seda pole kasutusele võtnud.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aerozolic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2009
|
07.08.2019 14:50:59
|
|
|
| On mingit infot millal VoWiFi iPhone peale jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
someguy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
27.08.2019 22:15:21
|
|
|
Mismoodi see VoWifi tehnoloogia toimib, et eri riikides erinevatel telefonidel töötab?
Ja millal Telia mingi päris nimekirja kõikidest toetatud telefonidest avaldab?
Samsung A6 puudub Telia nimekirjast, aga VoLTE ja VoWifi töötavad ilusti.
Aga näiteks Teliast ostetud Nokia 8 puhul mitte. Telia kaart sees ja ei ole ei VoLTE-t ega VoWifi-t.
Soome Telias on see nimekirjas täiesti olemas
https://www.telia.fi/asiakastuki/liittymat/puhelimen-kaytto/4G-puhe-ja-Wifi-puhelut
Selles soomlaste nimekirjas on olemas ka iphone-id.
Kas on üldse lootust, et mõni vanem mudel lubatakse neid luksuseid tarbima, või keskendutakse uutele mudelitele?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archibald
HV veteran

liitunud: 09.01.2002
|
25.10.2019 17:34:19
|
|
|
Kes Telias ja Xiaomi telefoniga (MIUI 10 tarkvara), saate sunniviisil aktiveerida VoLTE ja VoWiFi:
VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#*
Lihtsalt toksite need koodid numbrivalimise aknas ja VoLTE ning VoWiFi valikud tulevad ilusasti SIM kaardi seadistustes.
_________________ http://www.linktr.ee/archik_off |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2020 13:27:01
|
|
|
| Laupäeval tuli siis iOS carrier update millega lisandusid VoWifi kõned.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
12.02.2020 14:07:22
|
|
|
| Archibald kirjutas: |
Kes Telias ja Xiaomi telefoniga (MIUI 10 tarkvara), saate sunniviisil aktiveerida VoLTE ja VoWiFi:
VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#*
Lihtsalt toksite need koodid numbrivalimise aknas ja VoLTE ning VoWiFi valikud tulevad ilusasti SIM kaardi seadistustes. |
Menüü optsioonid saab lubada jah, selles pole väga midagi uut. Aga kas ka reaalselt kõne toimib 4g või wifi võrgus?
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.02.2020 14:09:36
|
|
|
| indrpo, mingitele kindlatele mudelitele? SE igatahes ei paku sellist võimalust..
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.02.2020 15:22:22
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| indrpo, mingitele kindlatele mudelitele? SE igatahes ei paku sellist võimalust.. |
SE ja 6+ alates.
ava settings general ja seal peab pakkuma kohe uuendust.
peale seda mobile data all juba näha.
toimib wifis ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
12.02.2020 15:30:22
|
|
|
Aga google pixel telefonid? Naabrite juures on toetatud aga meil mitte. Korralik telefon aga aktiveerida VoLTE ja VoWiFi ei saa. Hiina omasid saab
Kus see loogika on?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
12.02.2020 15:49:34
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| warwas kirjutas: |
| indrpo, mingitele kindlatele mudelitele? SE igatahes ei paku sellist võimalust.. |
SE ja 6+ alates.
ava settings general ja seal peab pakkuma kohe uuendust.
peale seda mobile data all juba näha.
toimib wifis ilusti. |
Hmm, huvitav... tegelikult vaatasin-kontrollisin juba enne eelmist postitust:
* iOS on 13.3.1 ja väidetavalt up-to-date.
* Voice & Data pakub maksimaalselt "4G, VoLTE On"
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
13.03.2020 10:33:08
|
|
|
| Huawei P30Lite näitab VoWiFi-t
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|