Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.01.2019 14:40:42 vasta tsitaadiga

scam pole, aga arvan et see projekt on metsatalude jaoks saatanast. Nende kulu kindlalt 300+ ja pole reaalne, et see mudel seda korvaks.
Lisaks teemas ikka teatav enne valimisi maik.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 15:20:41 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
190318 kirjutas:

Selgelt on näha, et Sa väga tahad uskuda, et kõik läheb hästi. Siis paistavad tõesti suvalised katteta lubadused kui kindel mats.


Eks ta läheb vist kategooriasse parem varblane katusel kui üldse mitte midagi. IMHO on 150€ vastuvõetav risk juhul kui tegemist pole just ilmselge scam-ga


Just täpselt nii. Tuleb arvestada riskiga et läheb koolirahaks aga riske vs kasu hinnates minu jaoks vastuvõetav.

Muidu Tartust alla poole päris kena võrku ehitamas:
https://eestiandmeside.ee/sidevork/kaart/
ja nagu aru saan peagi hakatakse ehk ka Jõgeva (minu) poole liikuma.

E: kellel aga käsi väriseb siis saab teha avalduse loobumiseks ja raha tagastamiseks.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 29.01.2019 15:22:28 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
scam pole, aga arvan et see projekt on metsatalude jaoks saatanast. Nende kulu kindlalt 300+ ja pole reaalne, et see mudel seda korvaks.
Lisaks teemas ikka teatav enne valimisi maik.

1.Kuidas täpselt on see projekt metsatalude jaoks "saatanast"?
2.Kuidas saadi arv 300+? Miks mitte 500+? Või 10000+? Või 2000+? Paluks arvutusi mille järgi number välja käidi. Sobib ka metsatalu näide mille 301€ eest liidetud saaks.
3.Kuidas on see projekt seotud valimistega? Konkreetseid näiteid palun.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.01.2019 16:07:51 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Magic kirjutas:
scam pole, aga arvan et see projekt on metsatalude jaoks saatanast. Nende kulu kindlalt 300+ ja pole reaalne, et see mudel seda korvaks.
Lisaks teemas ikka teatav enne valimisi maik.

1.Kuidas täpselt on see projekt metsatalude jaoks "saatanast"?
2.Kuidas saadi arv 300+? Miks mitte 500+? Või 10000+? Või 2000+? Paluks arvutusi mille järgi number välja käidi. Sobib ka metsatalu näide mille 301€ eest liidetud saaks.
3.Kuidas on see projekt seotud valimistega? Konkreetseid näiteid palun.

Kui sa ise mõttest aru ei saanud, siis sisu on see, et esimene korjab parimad viljad st. alad kuhu elektrilevi jõuab hiljem ja hetke projekt seda ei teosta ei oma lootust ilmselt ka elektrileviga kuigi nende küsitav summa on suurem, sest lihtsalt liidetavate arvelt seda ei teosta.
300 on number, mis peaks näitama kliendi kulukust. Ok õigem oleks öelda, et ilmselt töid teostatakse selle piirini kus töö kallineb 2X keskmine tulemus.
Palo keeras teema pekki venitamisega, vähemalt 1 erakonna kaaslane üritab nüüd päästa. See küll suht väike huvirühm, aga ehk mõned valijad ikka.
//
Lühidalt.
No ei ole usku selesse projekti just laiapõhjaliselt. Pole varem ka eksinud selliste ürituste osas kus sulle tõesti antakse makseks vaevalt 2 nädalat.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 29.01.2019 16:25:05 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Kui sa ise mõttest aru ei saanud, siis sisu on see, et esimene korjab parimad viljad st. alad kuhu elektrilevi jõuab hiljem ja hetke projekt seda ei teosta ei oma lootust ilmselt ka elektrileviga kuigi nende küsitav summa on suurem, sest lihtsalt liidetavate arvelt seda ei teosta.
300 on number, mis peaks näitama kliendi kulukust. Ok õigem oleks öelda, et ilmselt töid teostatakse selle piirini kus töö kallineb 2X keskmine tulemus.
Palo keeras teema pekki venitamisega, vähemalt 1 erakonna kaaslane üritab nüüd päästa. See küll suht väike huvirühm, aga ehk mõned valijad ikka.
//
Lühidalt.
No ei ole usku selesse projekti just laiapõhjaliselt. Pole varem ka eksinud selliste ürituste osas kus sulle tõesti antakse makseks vaevalt 2 nädalat.
Kuidas täpselt on see projekt metsataludele kahjulikum kui elektrilevi oma? Kas juhul kui elektrilevi oleks varem pihta hakanud oleks nemad "saatanast"?
Kuskohast on pärit info et tehakse kuni 2x keskmine tulemuseni?
Paluks viiteid et sotsid internetkoju kampaaniat ära kasutavad.

//Ka mul ei ole suurt usku aga konkreetsed numbrid ja väited võiks saada konkreetse viite.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 29.01.2019 16:30:13 vasta tsitaadiga

Loteriipiletit ostmata on raske midagi võita.

Ma loodan, et kõik võidavad vähemalt uue pileti (saavad oma 150€ tagasi).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.01.2019 16:47:02 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Magic kirjutas:
Kui sa ise mõttest aru ei saanud, siis sisu on see, et esimene korjab parimad viljad st. alad kuhu elektrilevi jõuab hiljem ja hetke projekt seda ei teosta ei oma lootust ilmselt ka elektrileviga kuigi nende küsitav summa on suurem, sest lihtsalt liidetavate arvelt seda ei teosta.
300 on number, mis peaks näitama kliendi kulukust. Ok õigem oleks öelda, et ilmselt töid teostatakse selle piirini kus töö kallineb 2X keskmine tulemus.
Palo keeras teema pekki venitamisega, vähemalt 1 erakonna kaaslane üritab nüüd päästa. See küll suht väike huvirühm, aga ehk mõned valijad ikka.
//
Lühidalt.
No ei ole usku selesse projekti just laiapõhjaliselt. Pole varem ka eksinud selliste ürituste osas kus sulle tõesti antakse makseks vaevalt 2 nädalat.
Kuidas täpselt on see projekt metsataludele kahjulikum kui elektrilevi oma? Kas juhul kui elektrilevi oleks varem pihta hakanud oleks nemad "saatanast"?
Kuskohast on pärit info et tehakse kuni 2x keskmine tulemuseni?
Paluks viiteid et sotsid internetkoju kampaaniat ära kasutavad.

//Ka mul ei ole suurt usku aga konkreetsed numbrid ja väited võiks saada konkreetse viite.

Elektrilevi on saanud reaalse rahastuse antud rahastuse mudel on piisavalt segane ja küsitav. Elektrilevi puhul saad ka kulusid ajatada. Ei tekki "tühja" kaabli tasu, jne.
2X kulu on isiklik arvamus, sest tüüpiliselt võib võtta 100 0 ja kasumis kliendi kohta ühe oluliselt kahjumliku. Kus on nende 0 ja kas peale maksmist vallad saavad teha on muidugi küsimärk.
Isiklik arvamus, sest see püsiühendus tuleb valimistel teemaks vähemalt valla tasandil. Linnades ilmselt savi.
Sotsid on maal just noorte arvelt enda ridu täiendanud, nii et ka nende huvi et teemat plaanis hoida (positiivselt).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 17:15:37 vasta tsitaadiga

Et kuidas asi valimistega seotud? aga siin on ju pilt - http://g3.nh.ee/efe/670x442/8fAZYcg7awK8exUaN25vkt.jpg Ei saa nüüd öelda et antud seltskond päris käed rüpes on istunud, aga hetkel ei ole neilgi ühtegi praktilist asja ette näidata.
tahad kulutusi - saad. Kujuta nüüd ette, et sinu sure-sa trass möödub sinust küll 100m kauguselt, kuid väljavõte on 2km kaugusel. Elektrilevi postike on sinust 10m kaugusel, kuid lähim post väljavõttele on pool km.
nii, esmalt on sul vaja saada ühest kaevust teise, sest kahtlen, kas levi hakkab ehitama mööda tee-äärt uut liini, kuhu kaabel riputada , tunduvad mahukam töö.
puhumine 50 senti meeter, pluss kaabel. jämedalt euro - 2000 euri on juba see kaabel. heakene küll see oleks kogu küla või vähemalt ühe asustatud punkti peale - aga kes ütles et külas KÕIK seda netti tahavad ja 300 euri välja käivad. Ega sellega ju asi ei piirdu, nüüd on vaja saada see kaabel 500m kaugusele sealt sinule lähimast kaevikust. - selleks tuleb kas suur mullatöö - või postitamine. aga kui ilmnevad takistused? selle töö jaoks võid pmst julgelt teise 2k kirjutada. Nüüd hakkad sealt 500m kauguselt tulema oma kaabliga, noh kõikide töödega kokku, äkki 500 euri.
seega üks punkt kirjuta sinna kõigega kokku jämedalt 5000. - raha anti 20 milli. mina saan arvutuslikult et selliseid kohakesi saab rajada selle eest 4000, - see on siis väikene küla/asula/vms. no pane need 300 eurosed otsa saad veel milli juurde.

uusrikas võitis miljoni - küsiti , mis sa selle rahaga teed - noh maksan võlad jne. - aga ülejäänud - ülejäänud ootavad!

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 29.01.2019 17:53:36 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
Nüüd hakkad sealt 500m kauguselt tulema oma kaabliga, noh kõikide töödega kokku, äkki 500 euri.


Kui ELA SA alustas, siis oli trassi ehitamise hind ca 100.000eek/km. Täna?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 19:52:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

https://eestiandmeside.ee/sidevork/kaart/

kas elektrilevil ka mingi kaart on?
Selle eest, mis ma ära maksin, ei näe kaardil küll lähema 20km kauuselgi mingit tegevust icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrk
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 01:06:58 Elektrilevilt uudis vasta tsitaadiga

Elektrilevi uudisnupp arengutest: https://www.elektrilevi.ee/et/uudised/avaleht/-/newsv2/2019/02/27/elektrilevi-andis-projekteerimisse-ule-500-kilomeetri-kiire-interneti-vorku
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 10:24:55 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
tsitaat:

https://eestiandmeside.ee/sidevork/kaart/

kas elektrilevil ka mingi kaart on?
Selle eest, mis ma ära maksin, ei näe kaardil küll lähema 20km kauuselgi mingit tegevust icon_lol.gif

Sa olid ju seal Ihaste ja Luunja vahel?
Üle jõe midagi tehakse ju.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 10:28:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Üle jõe midagi tehakse ju.

kus, mis? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 10:35:48 vasta tsitaadiga

Vaata Realiseerimisel oleva võrgu trasss, sinine.
Samas seal taust see, et vallavanem ise seal ühingus. Sa ju teises vallas icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 06.03.2019 10:41:01 vasta tsitaadiga

Noh, kui sellejärgi võtta 60 000km ja 500km, siis...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 12:34:33 vasta tsitaadiga

Magic, minu pool jõge ei toimu midagi ju icon_rolleyes.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.03.2019 12:47:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Magic, minu pool jõge ei toimu midagi ju icon_rolleyes.gif

No tasub uurida sealt firmast. raha nad ju küsisid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2019 13:25:13 vasta tsitaadiga

see kaart on viimati uuendatud 18.08.18 ju icon_rolleyes.gif
aga saatsin meili, näis, mis vastavad

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 20:59:17 vasta tsitaadiga

nädalaga meilile vastust ei saanud.
Tundub et kahtlane ettevõte ja raha raisus icon_mad.gif icon_lol.gif icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 21:53:13 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:56:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.03.2019 22:22:39 vasta tsitaadiga

Paned tolle kõrvalvalla vallavanema kaabliga ujuma siis...otsejoones vist pole sealt Haaslava kandist palju icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2019 22:56:31 vasta tsitaadiga

Ma sain 8ndal päeval vastuse. Küll mitte nendele küsimustele, mida küsisin, aga vastus siiski tuli...
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 13.03.2019 01:30:00 vasta tsitaadiga

Et siis nagu anekdoodis - teie küsige mida tahate, meie vastame mida tahame... icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 09:54:00 vasta tsitaadiga

Midagi sinna poole jah. Eks näis, mis sellest tuleb. Iseenesest paiknen kaardil olevast sinisest joonest 10 m eemal. Saab näha, kas toovad kaabli õuele.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2019 10:00:08 vasta tsitaadiga

Ahtif kirjutas:
Midagi sinna poole jah. Eks näis, mis sellest tuleb. Iseenesest paiknen kaardil olevast sinisest joonest 10 m eemal. Saab näha, kas toovad kaabli õuele.

10m teiselpool teed, suundpuurimine ju kallis. Tuleb see list, et miks ikka ei saa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 15:50:34 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:55:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 16:04:39 vasta tsitaadiga

see vist siia väga ei sobi aga ehk moded tõstavad õigesse kohta?

https://tehnika.postimees.ee/6544243/elasa-ja-konkurentsiameti-kisma-laheneb-onnelikule-lopule
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2019 16:29:16 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Käisin Tartu valla ettevõtjate ümarlaual. Valla esindaja arvates on see Internetkoju teema hea muljega. Plaan olevat parem kui Eesti Energia teema, sest Energia pappi ei pruugi lõuna Eestisse eriti jaguda.

Küsimus ka tuleviku huviliste tiheduses teatud maaala peale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 17:50:20 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:55:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edz
HV Guru

liitunud: 19.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 22:45:02 vasta tsitaadiga

On mingit infot ka, kes Rae vallas sellega tegeleb?
_________________
M: Uued karbis Lenovo ThinkPad Pro dokid koos 90W laadijaga
O: Pakuvad huvi häbiväärse hinnaga Nintendo Switch mängud icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 08:13:51 vasta tsitaadiga

Nüüd siis saadavad juba tigupostiga kirju, et "maksa noh - 150 euri ainult ju"..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 11:14:17 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:26:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2019 12:06:28 vasta tsitaadiga

Ütlesin seda kohe neile, et see ämber icon_lol.gif
Poliitiku taustaga tegelased seal juhatuses said ka ilmselt mujalt tagasisidet.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 14:09:21 vasta tsitaadiga

eile sõber just üllatus kirjutas mulle ... et tal siis postkastis kiri et liituda valgus kaabliga 150 euri Eesti andmeside võrgu AS saatjaks.
nali aga selles ,et seal piirkonnas absoluutselt igas majas juba telia valgus mingi 5 aastat olnud???
reaalselt hakkavad lisaks teist kaablit vedama? ja siis mingi vähem kui 1 KM kus ka ise elan pole haisugi valgus kaalbist ja ei ole ka sellist pakkumist täiesti jabur õnneks ise saan 60/12 vasel
edit uurisin ka sõbralt kes elab minust 400m eemal ka tema pole sellist pakkumist ja endiselt telia vask 12/1 lagi... elame ikka täiesti linnas sees:D


kas mulle tundub või see asi on enam kui kahtlane??? kui reaalne see on ja kas keegi üldse on saanud selle 150 eest valguse endale?
ja mis hooldustasu? võtan telialt neti ja maksan lisaks veel kaabli hoolduse eest?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.04.2019 14:45:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

kas mulle tundub või see asi on enam kui kahtlane??? kui reaalne see on ja kas keegi üldse on saanud selle 150 eest valguse endale?
ja mis hooldustasu? võtan telialt neti ja maksan lisaks veel kaabli hoolduse eest?

No kas kahtlane, aga skeem pole päris ilus. Osad saavad, aga pigem vähesed. Teised saavad kunagi raha tagasi.
Samas vabandavad nad ennast ka välja - huvi ja maksmise huvi ei käinud kokku...

Hooldus ei kehti kui kasutad teenust, kui ei kasuta maksid muidu hooldust st. suvilasse oleks mõttetu olnud vedada.
Ehk ilmselgelt muudatus tagasiside pealt.

Isiklikult arvan, et Tartu ümbruses võib täitsa asja saada, aga pigem mitte seal kus vaja juba pikemat lõiku kaablit vedada.


viimati muutis Magic 06.04.2019 14:48:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 14:47:42 vasta tsitaadiga

ilmselgelt saavad osad kui nad veavad seda piirkond kus on juba valgus olemas...
mis selle mõte üldse on? asi ei tundu õige ja täielik resurside raiskamine.igatahes ennem olin 100% kindel et võtan selle pakkumise kui tekib võimalus siis nüüd kindlasti mitte.
tahaks nendelt vastus mis point on vedada kaablit piirkonda kus see ammu juba olemas ?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2019 14:51:33 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:25:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2019 20:21:20 vasta tsitaadiga

Nõo vallas minu piirkonnas hetkel tegeletakse maaomanikega kaabli ja kaevude asukohtade kooskõlastamisega. Plaani järgi peab see tehtud saama septembriks. Öeldi, et kokku 60km, aga ma ei saanud aru kas siin piirkonnas või kõik kokku.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lutsukala
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2011




sõnum 13.05.2019 21:11:14 vasta tsitaadiga

ikoju lubab rohkem maakaablit kui elevi?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 13:06:14 vasta tsitaadiga

Tegin ka liitumise 153€ eest ära (Tartu linn). Eks näha ole mis sellest siis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 13:38:21 vasta tsitaadiga

parkenTOSH kirjutas:
Tegin ka liitumise 153€ eest ära (Tartu linn). Eks näha ole mis sellest siis saab.


Pakun välja 2 varianti, ühel juhul saad ükskord raha tagasi, teisel juhul jääd sellest ilma.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parkenTOSH
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 16:43:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Pakun välja 2 varianti, ühel juhul saad ükskord raha tagasi, teisel juhul jääd sellest ilma.


Kui sul on õigus siis pole hullu aga kui ma peaks ikkagi mingi aeg saama fiibri siis ma naeran su pessimismi üle.

Ma oleks isegi vase peal ühendusega rahul aga hetkel on mu ainuke valik 4G ja pmts on Telia ainuke (minu jaoks ja minu piirkonnas) piisava stabiilsuga (muidugi pole paar aastat Tele2'te proovinud.. mine sa tea.. äkki on paremaks läinud icon_biggrin.gif ). pakkuja aga 20Mbit/s on 2019 aastal ikka väga väike kiirus (naine paneb Netflixi käima ja ma pean online mängude jaoks oma telefoni netti jagama panema.. muidu on ping ja kiirus ulme).

Muidugi stabiilne 20Mbit/s on kõvasti parem nett kui ebastabiilne kiire nett (talking to you Elisa) või üldse no-internet.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 16:45:15 vasta tsitaadiga

parkenTOSH kirjutas:
indrpo kirjutas:
Pakun välja 2 varianti, ühel juhul saad ükskord raha tagasi, teisel juhul jääd sellest ilma.


Kui sul on õigus siis pole hullu aga kui ma peaks ikkagi mingi aeg saama fiibri siis ma naeran su pessimismi üle.

Ma oleks isegi vase peal ühendusega rahul aga hetkel on mu ainuke valik 4G ja pmts on Telia ainuke (minu jaoks ja minu piirkonnas) piisava stabiilsuga (muidugi pole paar aastat Tele2'te proovinud.. mine sa tea.. äkki on paremaks läinud icon_biggrin.gif ). pakkuja aga 20Mbit/s on 2019 aastal ikka väga väike kiirus (naine paneb Netflixi käima ja ma pean online mängude jaoks oma telefoni netti jagama panema.. muidu on ping ja kiirus ulme).

Muidugi stabiilne 20Mbit/s on kõvasti parem nett kui ebastabiilne kiire nett (talking to you Elisa) või üldse no-internet.

Olgem ausad ega see telefoni jagatud nett on kah paras porr online mängude jaoks.Või siis pead saasta pingiga üli andekas olema. 😆
Endal täpselt sama teema ja no on paremaid ja halvemaid päevi aga Telia nett imeb stabiilselt. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2019 17:55:10 vasta tsitaadiga

parkenTOSH kirjutas:

Muidugi stabiilne 20Mbit/s on kõvasti parem nett kui ebastabiilne kiire nett (talking to you Elisa) või üldse no-internet.


viimati muutis jaakjaak22 27.08.2019 10:00:08, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 23:06:52 vasta tsitaadiga

Mis sellest teemast saanud on?

4G kiirused vähemalt Telial lähevad Tartus järjest kehvemaks. Viimasel ajal kipub pidevalt alla 8mbit/s olema.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 09:18:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka just kirjutada, et kas kellelegi on mingit infot tulnud? Mu maja lähedal iseenesest kaablit veavad, kuid kirjadele ja telefonile ei vastata.. Koduleht väidab, et augustis pidi infot saama.. mõned päevad jäänud.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 10:54:56 vasta tsitaadiga

... Tartus käib jah, üsna kibe kaabli vedamine igal pool, kuid see ilmselt ei ole seotud antud projektiga, pigem Telia alltöövõtja, seega neilt võid uurida ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 11:00:54 vasta tsitaadiga

tartu oma on elia oma riisiko, ülejäänud ei saa internetti kas väga pika aja jooksul, või mitte kunagi.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.08.2019 12:30:53 vasta tsitaadiga

Tartus veavad fiibri ise jah. Pakuks et võimalusel kõik tiheasustus, kus neil on võimalik kiiresti seda teha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2019 15:15:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... Tartus käib jah, üsna kibe kaabli vedamine igal pool, kuid see ilmselt ei ole seotud antud projektiga, pigem Telia alltöövõtja, seega neilt võid uurida ...

Tartus Telia enda algatus. Saan samamoodi fiibri läbi Telia.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  INTERNETKOJU mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.