Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV "Helitehnika" müügi-ostufoorumi loomine rada7 sulgemise tõttu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MrReeds
HV vaatleja
MrReeds

liitunud: 02.08.2016




sõnum 23.08.2019 13:11:38 HV "Helitehnika" müügi-ostufoorumi loomine rada7 sulgemise tõttu vasta tsitaadiga

Järjekordne leht on teatanud oma tegevuse löpetamisest, nimelt Rada7.ee. Rada7 vägagi aktiivne osa on foorumis olev second hand. Kindlasti on seal veel teemasid mis teistele kasutajatele väga aktiivsed. Minupoolne pakkumine oleks vaadata kas sealne kasutajaskond on huvitatud ka HV foorumis kauplema, kui neil praegune ära kaob.
Peaaegu tsiteerides apple kategooria välja käinud kasutaja sönu:

Mina oleksin selle poolt kahe käega, kuna hetkel väga tülikas otsida erinevate müügifoorumite vahel helitehnikat.
Kallid foorumlased ja moderaatorid, mida arvate ideest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:38:57 vasta tsitaadiga

Igati poolt thumbs_up.gif
_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 14:20:03 vasta tsitaadiga

Jepjep thumbs_up.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.08.2019 22:35:03 vasta tsitaadiga

Kui on soov ja nõudlus, teeme ära thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 09:58:30 vasta tsitaadiga

See on koht, kus tasub ennetada mitte sulgemise hetkel hakata kibekiirelt tegutsema. Siis on juba hilja.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2019 10:07:54 vasta tsitaadiga

Kas ainult ostu-müügi foorum või ka vastav vestlusfoorum?
Multimeedia ja heli alafoorum iseenesest olemas
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=18

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 08:57:57 vasta tsitaadiga

Praegu otsisin, vaatasin, et kinni. Ostu-müügi on põhipunkt siin. Toetan thumbs_up.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tizko
HV veteran
tizko

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2019 22:30:24 vasta tsitaadiga

Toetan ideed. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 266 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 246
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 13:32:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et ennetamine on seks korraks ebaõnnestunud. Otsisin ka asendust rada7 second hand foorumile ja ei leidnud.
Ometigi võin vanduda, et mingi periood oli HV kategooria "Muusikariistad" küll olemas. Äkki siis kukkus planeedilt maha Varia ja muu tehnika ühendamise ajal?

Ja Fototehnikale on juba eraldi....

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja
perseas

liitunud: 01.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 23:25:16 vasta tsitaadiga

Kuhu siis see rada7 äritegevus kolinud on? Helitehnikat tahaks küll osta, siin ilmselt varia-s nii populaarsed poleks ja vast ei vaevutaks ka.
Noo, mikserpulti näiteks, profikategooria, mingi vana, old-but-gold, mõistliku hinnaga. Ostuteema teha? eBay? amazon? Stanford Music?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2020 00:28:21 vasta tsitaadiga

Amphor, kui see on endiselt teemaks, teeme ära. Sry, kiired ajad on olnud. Apple müügifoorumi tegemine võttis ka pea aasta icon_biggrin.gif
Aga siis tekib ka küsimus, kuidas eristada professionaalset helitehnikat suvalisest helitehnikast? Kõik helitehnika suunata ühte kategooriasse?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.01.2020 01:16:26 vasta tsitaadiga

Teha Pro- ja koduaudio teemad. Neid tooteid mis mõlemasse sobivad, nii palju ka pole et asi segaseks läheks. Ja kui internet otsa ei saa, siis võib ju ka olla pro- kallakuga vestlusnurk samuti. Consumeride oma on ju olemas juba.
Vaatasin ka elfasse, seal pro- tehnika osakaal ei ole justkui oluliselt suurenenud sügisest saadik, kuigi midagi ehk on ka lisandunud.

Pro ja consumeri vahet peaksid suutma pakkujad ise teha, kui teemat loovad. Ma hästi e kujuta ette et mode peaks igat pakkumist eraldi käsitlema edasisuunamiseks. Kathtlemata leidub aga ka sellised kes postitavad ükskõik kuhu et aga asja müüdud saaks. Nendega tuleb tegeleda küll.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 10:14:17 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 17:54:40 vasta tsitaadiga

Esialgu piisab vast ühest küll. Kui pakkumisi paljuks läheb, saab edasi vaadata.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biomehanik
HV Guru
biomehanik

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 19:15:11 vasta tsitaadiga

Ka igati poolt helitehnika ostu/müügi ideega. Pigem võiks olla pro kraam müügiks. Varia ostu müügi all saab iga mees ka praegu oma resse ja kõrvaklappe müüa. Pooldaks üldse, et oleks nimetus sellel müügiteemal "Professionaalne heli- ja valgustehnika ost/müük". Saavad muusikud, dj.d, heli ja valgusmehed oma kraami parseldada.

Esialgu piisaks, kui saab teemat tehes määrata millega tegu : valgustehnika / helitehnika / pillid,muusikariistad vms.
Kommentaarid: 260 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 227
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 18.02.2020 19:58:26 vasta tsitaadiga

Milleks eraldi "prod" eraldada? Piisaks kui näiteks kuulutuse märksõnaks lisa sõna pro/kodu. Otsingut kasutada pole ju keeruline.
Kvaliteetse ja "ürgaegse stereo" kraami müügiga võib minna kaua. Varia teemas lähevad vist üsna kiiresti kinni.
Samas elfafoorumis liigub tõsisemat kraami - kui enamus leiab, et vaja eraldi PA alaroorumit, las siis olla.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2020 20:01:44 vasta tsitaadiga

Kes (modedest) oskab vahet teha?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 00:42:27 vasta tsitaadiga

Uus mode edutada, kui vanad ei mõika? icon_redface.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2020 00:45:19 vasta tsitaadiga

No väike mure on selles, et kui teha üks ärifoorum juurde, tekib ka ID-kaardiga autentinutele ka üks tasuta alafoorum juurde.
Hakatakse mõlemas tavalist helitehnikat seal müütama (selmet teha tasuline teema, ehk rahaline kahju meile) ja ürita siis teha vahet tavalisel ja profi helitehnikal ja mittesobivaid teemasid katkestama.
Võib-olla saab mõlema foorumi peale tasuta teemade arvu ühildada. Peab mõtlema.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 00:50:10 vasta tsitaadiga

See pro-vs-home segmenteerimine vast pigem ei ole mõttekas. Kui, siis juba kõik helikraam kokku - ega see maht siin pisikeses Eesti riigis nii suur ka ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2020 00:58:49 vasta tsitaadiga

Aix, vastav foorum ju ammu olemas

icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=70


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 01:00:02 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
See pro-vs-home segmenteerimine vast pigem ei ole mõttekas. Kui, siis juba kõik helikraam kokku - ega see maht siin pisikeses Eesti riigis nii suur ka ei ole icon_smile.gif


Ma arvan ka nii thumbs_up.gif Välja peaks jääma näiteks arvuti kõlarid ja helikaardid. Ülejäänud audio võiks küll koos olla. Praegu on audio asju sealt tolmuimejate ja autode vahelt suht tülikas leida.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2020 01:01:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Praegu on audio asju sealt tolmuimejate ja autode vahelt suht tülikas leida.

valid vastava filtri icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 01:14:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui, siis juba kõik helikraam kokku

Täpsusta, mis asi on helikraam.
Kassetid-vinüülid-cd'd või/ja nende mängijad ning võimendid neile; helikaardid iseseisvalt või a la nende usb dj kontrollerite sees (sest alati leidub vähemalt üks monkey.gif kes hakkab niikuinii plõksima ja oma õigust taga ajama teema sobivuse üle); muusikainstrumendid; kõlarid (pa, hifi, bt junn, pc); ..
tsitaat:

Pooldaks üldse, et oleks nimetus sellel müügiteemal "Professionaalne heli- ja valgustehnika ost/müük

Täielikult vastu. Pro valgustehnikaga seotud teemasid ei mäleta üldse et oleks olnud - ehk nõudlus null ja keegi ei hakka sul pro/home/consumer/misiganes tehnika reglementi kirjutama ja keegi ei viitsi seda ka järgida.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 09:15:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Praegu on audio asju sealt tolmuimejate ja autode vahelt suht tülikas leida.

valid vastava filtri icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

Filtriga kahjuks on ebamugavam, meeldib see või mitte.
Eraldi alafoorum võiks aidata ka uutel huvilistel siia teed leida.
Ja egas pea juuksekarva ka lõhki ajama - praegugi võib leida nii arvutitehnika müügist, variast kui ka nt mobiiltehnika müügist kõrvaklappe icon_biggrin.gif
Kui on ikka aru saada, et on tegu võimendiga, kõlariga või mikrofoniga - ei tohiks ju küsimust olla? icon_smile.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 11:40:55 vasta tsitaadiga

olen Aixiga nõus, see filtri asi on nagu ta on (isiklikult pole kunagi seda kasutanud, pole ka selle peale tulnud ausalt öeldes)

Mitte "helikraami" ei ole vaja kokku panna, vaid helitehnika. Üsna lihtsalt on koostatav see list, mis tavapäraselt helitehnika alla käib:
kõlarid, mikrid
võimendid
heliprotsessorid
mingisuguse helikandja/meedia pealt maha mängijad ja igasugused DACid
helipuldid, dj puldid, samplerid
peo ja kontserttehnika
helitehnika kaabeldus
auto spetsiifiline helitehnika ehk kõlarid, makid, autovõimud

"kodu" ja "pro" tehnikat eristama hakata oleks suht pointless sest nagunii seda helitehnikat nii palju müügis ei ole icon_biggrin.gif

kui hakata kogu helikraamiga möllama, võib minna asi kahtlaseks, kõrvaklappe ja mingeid kaasaskantavaid mp3 pleiereid mina näiteks helitehnika alla ei tõstaks, samuti mitte iga suvalist plastmassist arvutikõlarite hunnikut või arvuti helikaarte. need kõik on siiski üsna selgelt eristatavad asjad. kogu kõrvaklapindus ja kaasaskantav heli jäägu siiski sinna, kus see praegu on ning arvutiheli jäägu arvutitehnika alla

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 13:17:31 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
kui hakata kogu helikraamiga möllama, võib minna asi kahtlaseks, kõrvaklappe ja mingeid kaasaskantavaid mp3 pleiereid mina näiteks helitehnika alla ei tõstaks, samuti mitte iga suvalist plastmassist arvutikõlarite hunnikut või arvuti helikaarte. need kõik on siiski üsna selgelt eristatavad asjad. kogu kõrvaklapindus ja kaasaskantav heli jäägu siiski sinna, kus see praegu on ning arvutiheli jäägu arvutitehnika alla

See vb on lihtsalt korralduslik küsimus pigem.
Ega see "kõrvaklapindus ja kaasaskantav heli" seal Varia all ka nüüd omas kodus ole - võib selle kah visata sinna üldisesse audiotehnikasse.
Arvutikõlarid ja nt mingid geiming-kõrvaklapid - teine asi. Aga ei ole ka otseselt kumbki nagu vale.
Aga nagu ülalpool ka toonitatud - on suhteliselt vähetõenäoline, et see maht üldse nii suureks läheb, et sellest probleem võiks tekkida.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.02.2020 13:47:54 vasta tsitaadiga

Korralduslik + rahaline (saamatajäänud tulu + kulu arendusele) küsimus.
Sellest hakkaksid suht kindlasti vaidlused tekkima, miks kellegi teema on katkestatud.
Modele lisatööd ma ei tahaks kindlasti anda.
Ehk siis kas saadaolev kasu (milline üldse saab kasu olema?) kaalub üles raha- ja ajakulu.
Kas kasvab tänu uuele foorumile massiliselt uute kasutajate hulk?
Pigem mitte. Seega pigem jääb praegune Varia ost/müük edasi kõige sellise kraami müümiseks.

EDIT: täiendasin alafoorumi pealkirja ja kirjeldust, nüüd peaks selgem olema



icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php?c=3

EDIT: võib saata PS, kui on midagi olulist lisada.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV "Helitehnika" müügi-ostufoorumi loomine rada7 sulgemise tõttu
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.