Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 13:45:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Sa ei kujuta ette palju kliendipoolset karjumist on selle türgi saasta pärast olnud..

mis seda iseloomustab? teatud brändinimed või hinnaklass?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 13:48:06 vasta tsitaadiga

Saadavus. Lähed suvalisse kohta ja saad seda türgi si.tta igalt poolt. Seinapesad ja valmisjuhtmed kõik. Kui tahad teha, võtad coaxijupi, teed keeratavatega otsad.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 13:55:49 vasta tsitaadiga

laurx, ise tehtu annab hea tulemuse ju ka ainult siis, kui on osatud teha.
Ise Sa ju natuke tagasi kirjutasid:
laurx kirjutas:
Ma olen näinud ära lõigatud varjestust ja ümber sisemise keritud varjestust. Mõlemad valed. Kui liiga pikalt üle otsa jätad, rikud jaguri ära. 2mm ca. Teleka signaal hakkab 266000mhz pealt.

Vaevalt taolised soperdused sellest Türgi kraamist paremad on.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 14:18:30 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Kui tahad teha, võtad coaxijupi, teed keeratavatega otsad.

no aga kui coax on ka türgi?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 14:20:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Saadavus. Lähed suvalisse kohta ja saad seda türgi si.tta igalt poolt. Seinapesad ja valmisjuhtmed kõik. Kui tahad teha, võtad coaxijupi, teed keeratavatega otsad.


Kusjuures esimese hooga üritas müüja mulle leida kaablit valmiskaablite hulgast - tundusid jube peenikesed tõesti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 14:41:59 vasta tsitaadiga

Ma olen ka läbi aegade siiagi õpetusi teinud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 19:02:16 vasta tsitaadiga

mul on hakanud ka hakkima.
Viskab protsendi nulli ja siis jälle 100 %
Krt, ega muud vist üle jää, kui otsi lahti kakkuma icon_neutral.gif
Kõige kauem on antennikinnitus olnud, vbla sealt mäda

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2019 21:00:05 vasta tsitaadiga

Sulle sai seal pikk must kaabel. Kas sa vahelt jätkasid
.puud peale kasvanud. Soinaste peale kotra aga siis peab 90kraadi keerama antenni. Sai vist valgjärvele.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 07:59:00 vasta tsitaadiga

uues majas kõik OK. Vanas on hakkimine icon_wink.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2019 09:19:42 vasta tsitaadiga

A.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2019 20:11:08 vasta tsitaadiga

Kas Elisa Elamus üle õhu -vs- Elisa klassik üle õhu (endine Starman Zuum) on pildikvaliteedis mingi vahe? Sattusin esivanemate juurde telekat vaatama (hetkel Elisa klassik üle õhu) ja see SD pilt võttis silmast pisara välja, jube halb kui oled ammu HD-ga ära harjunud... Nüüd mõtlen, et kas on mingi variant üle õhu HD peale upgradeda.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2019 21:42:49 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Kas Elisa Elamus üle õhu -vs- Elisa klassik üle õhu (endine Starman Zuum) on pildikvaliteedis mingi vahe? Sattusin esivanemate juurde telekat vaatama (hetkel Elisa klassik üle õhu) ja see SD pilt võttis silmast pisara välja, jube halb kui oled ammu HD-ga ära harjunud... Nüüd mõtlen, et kas on mingi variant üle õhu HD peale upgradeda.


Minu silmade jaoks oluline vahe. Mul emal kodus elamus üle õhu ja pilt on jube. Õnneks vanainimene ei saa aru. Tööl endine Zuum ja pilt kõvasti kenam.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2019 22:48:57 vasta tsitaadiga

Möh? Elisal on siis eraldi MUX üle õhu elamuse ja üle õhu klassiku jaoks? Pigem on asi siis vastiuvõtjas, 20a vana kineskooptelekas ei näitagi head pilti olgu sisend milline tahes.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.08.2019 23:13:56 vasta tsitaadiga

Klassik on pisut parema pildiga jah, see tuleb antenni vahendusel, aga elamus interneti kaudu. Või siis on teleka sisemine vastuvõtja parem kui Elisa digiboks.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 10:07:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Möh? Elisal on siis eraldi MUX üle õhu elamuse ja üle õhu klassiku jaoks? Pigem on asi siis vastiuvõtjas, 20a vana kineskooptelekas ei näitagi head pilti olgu sisend milline tahes.

Klassik ongi klassikaline DVB-T. On TV-saatjad ja MUX-id ja kanalid ja selline värk. Pritsitakse igas suunas laiali ja kel vastavad seadmed ja dekrüptimisvõimalus, saavad pilti vaadata.
See "Elamus" on täiesti (mobiilse)netipõhine, pm IPTV. Kui netti on, saad vaadata. Iga vaataja saab oma eraldi striimi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 11:36:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Möh? Elisal on siis eraldi MUX üle õhu elamuse ja üle õhu klassiku jaoks? Pigem on asi siis vastiuvõtjas, 20a vana kineskooptelekas ei näitagi head pilti olgu sisend milline tahes.


Täiesti erinevad asjad on ju elamus ja klassik(zoom). Üks tuleb üle mobiilse neti ja arvatavasti seepärast jubedalt kokku pressitud pildiga. Kanalite valik ka teine jne.
Ema, kes mul elamust naudib, vaatab seda 42 tollisest üsnagi uuest telekast. Elisa elamuse karp HDMI-i kaabliga 1080p resos selle järel. Kust see kineskoop äkki välja võeti? Kõik emad vaatavad kineskooptelekat või? Ja viimase otsa kineskooptelekate pilt antenniga oli minu mäletamist mööda parem, kui see praegune elisa elamus. See on lihtsalt üks hägu. Paned sama teleka sama elisa karbis oleva äpiga netflixi peale ja saad rabanduse, kui hea pilt võib olla.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2019 15:27:38 vasta tsitaadiga

Telekas ja telekas ning tüünerid seal sees on nagu siga ja kägu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.08.2019 11:13:49 vasta tsitaadiga

Vahi värki, Elisa kirjutas ja pakkus võimalust teenus optikale üle viia. Lisaks modemile pannakse ruuter juurde. Kitsaks läheb sõlmpunktis seadmetega nii.
"Kõigest" 3€ kuus rohkem modemi rent või 2€ kuus osamaksetega väljaost. Hästi hinnastatud icon_biggrin.gif Kohe 99€ maksta ei pakutud esialgu. Kuigi väga välja osta ei tahaks esimese hooga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:03:51 vasta tsitaadiga

Et uue kopsiku peab sarnaselt teliaga välja ostma. Lähen ja annan autos loksuva optikapätsi neile tagasi. Mulle ei sobi see lisakopsik ega selle kopsiku soetusloogika ning korteris asjade ringi tegemiseks olen laisk kah.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:20:27 vasta tsitaadiga

Modem, ruuter, digiboks?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 13:42:48 vasta tsitaadiga

Telias on "modem" ehk PON adapter tasuta teenusega kaasas, selgusetu ehk on jutt ikka ruuterist ja vajadusel digiboksist.
Muidu võib klient ise selle adapteri otsa panna ise mida soovib?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.08.2019 14:05:31 vasta tsitaadiga

Modem, ruuter ja digiboks jep.
Modem ja digiboks on praegu ka hinnas. Ruuter tuleks eraldi renti kui nüüd mõtlema hakata. Ei teagi, miks nad kirjutasid, et uus modem eraldi hinnaga.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2019 15:00:36 vasta tsitaadiga

optika ju.. mingi asi peab selle optika tegema rj45 ks. sinna otsa peab minema ruuter, sinna otsa peab minema digiboks. sama kõnts nagu teljal. isegi etv vaatamiseks peab seda kõntsa käiama. dvb-t/c on selles suhtes hea: kaabel teleka külge, kaart telekasse, nupust käima. isegi see kordusteevee on mõtte kaotanud: viimased kaks nädalat pole olnud ühtegi saadet, mida tahaks reaalselt korduses vaadata. isegi loodusdokke pole silma hakanud. terevisiooni, mida praegu ei ole ja AK d korduses ometi ei vaata ju.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 09:50:33 vasta tsitaadiga

laurx, suvehooajal ongi ainult kordused ja lahjem programm.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 11:56:01 vasta tsitaadiga

sisus pole küll teenusepakkuja süüdi aga teenused, mis on mõeldud selle sisu jaoks, kaotavad sisuta oma mõtte täielikult.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 12:41:19 vasta tsitaadiga

No 1 euro 30-päevase sisu eest pole halb, aga nõustun, dvb-c mugavam.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 12:57:53 vasta tsitaadiga

ma käisin vanaiminestelt neid telija lollusi nii linnas kui maal kokku korjasmas: ühel hetkel on memmekesel pilt telekal läind ja kuratteab mitmes kõne sinna.. " õu, pilti ei ole/lauatelefon ei tööta".. ää, võtke optika seinast välja, siis tehke modemile restart, siis tehke digiboksile restart ja siis vaadake millise sisendi pealt teil telekassse parajasti tuleb.. aa, kaks pulti on kaa..


Spoiler Spoiler Spoiler


lisaks läheb nende õnnetute kopsikute toiteplokkidesse terve teleka toite jagu voolu..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 18:58:54 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma käisin vanaiminestelt neid telija lollusi nii linnas kui maal kokku korjasmas: ühel hetkel on memmekesel pilt telekal läind ja kuratteab mitmes kõne sinna.. " õu, pilti ei ole/lauatelefon ei tööta".. ää, võtke optika seinast välja, siis tehke modemile restart, siis tehke digiboksile restart ja siis vaadake millise sisendi pealt teil telekassse parajasti tuleb.. aa, kaks pulti on kaa..
Spoiler Spoiler Spoiler

lisaks läheb nende õnnetute kopsikute toiteplokkidesse terve teleka toite jagu voolu..


Kõlab nagu vanainimene ajas midagi paigast ära ja lihtsalt ei osanud olukorda taastada.
Küsimus, et mida sa siis kokku korjasid, panid ta antenni vaatama?

Seadmed on omajagu ja voolu võtavad ka aga kui on soov ja vajadus gigabitte saada, siis tühja see 50 senti vooluarve.

ehk et korjame üksteise võidu omaenda pandud kola kokku aga üldiselt siis kui klient üldse minema kolib või operaatorit vahetab, lõpuks ta kolast ei pääse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 19:21:16 vasta tsitaadiga

dvb-t / c.

teleka vaatamiseks võiks kogu seda huinjaad mitte vaja olla ikkagi. vahepeal oli peaaegu hea: telekad toetasid dvb-c / t d ja oskasid salvestust teha. boksid ja nendega seonduv kola ja juhtmehunnik kadus teleka tagant juba peaaegu ära. nüüd oleme samas kohas tagasi.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 20:13:37 vasta tsitaadiga

Elisa tahab sulle ju elamust müüa. Järelvaatamist, filmilaenutust jms. ei saa ju pakkuda kui kaabel otse teleka külge läheb. Järelvaatamine on tegelikult päris kasulik, ma ise ei vaata peaaegu midagi otse kuna siis ei saa reklaame edasi kerida
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 20:36:03 vasta tsitaadiga

teenusel endal pole nagu viga aga SISU EI OLE!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2019 20:41:43 vasta tsitaadiga

No sisuga on kehvasti jah. Isegi filmilaenutusest pole midagi väga head võtta ehk valik on ikka suht piiratud. Vahel ikka midagi muidugi leiab, kui tahaks õhtul mõnda filmi vaadata ja ei viitsi "torrentipoest" filmi ja subtiitreid otsida ja/või formaati teleka jaoks sobivaks konvertima hakata kui telekale formaat ei meeldi.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2019 13:32:17 vasta tsitaadiga

Sirvisin ka ükspäev elisa videolaenutust... Läks ikka plex käima. Pmst võib teleka teenuse lepingu taaskord peatada määramata ajaks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 13:41:24 vasta tsitaadiga

kuidas harjumaal (näiteks sauel või sakus) see "elamus" läbi õhu ka töötab? kannatab kriitkat või pigem unustada?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 14:50:37 vasta tsitaadiga

Sõltub mastist. Kui lõhki on müüdud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 21:03:29 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
kuidas harjumaal (näiteks sauel või sakus) see "elamus" läbi õhu ka töötab? kannatab kriitkat või pigem unustada?


kui sul mingigi kaabel on siis eelista seda, kui mitte siis 4G õhk peaks seal kõigil paks olema, sat ja antenn näitavad pilti muidugi sellises olukorras muretumalt aga võrku ilmselt on vaja ja seda pead katsetama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 28.08.2019 14:54:32 vasta tsitaadiga

elisa Huub uus teenus https://www.elisa.ee/et/uudised/elisa-toob-tanavu-elamusse-kaks-uhiuut-kodumaist-originaalsarja
Lisaks saab uue välimuse kogu Elisa Elamus (huvitav kas nüüd hullemaks või paremaks) icon_razz.gif

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 17:25:04 vasta tsitaadiga

6+6 tundi põnevat ja ainulaadset sisu icon_biggrin.gif juba hakkas põnev.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.08.2019 17:27:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
6+6 tundi põnevat ja ainulaadset sisu icon_biggrin.gif juba hakkas põnev.


Mis sul vastu panna on? icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 18:00:37 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrpo kirjutas:
6+6 tundi põnevat ja ainulaadset sisu icon_biggrin.gif juba hakkas põnev.


Mis sul vastu panna on? icon_rolleyes.gif


sellise elamuse ja hubi vastu ei saa keegi.
kliendi vaates on mida oodata kindlasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 20:07:50 vasta tsitaadiga

Öh.. "huub"? Dafuq..? See kaader suitsetab mingeid kummalisi seeni jätkuvalt.. kulla urundajad, see, et te olemasolevale asjale uusi ja värvilisi pakendeid ümber teete, et muuda paki sisu kuidagi..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 20:34:00 vasta tsitaadiga

On hetkel üks elamuse nö. letialune ehk vana pakett, mida enam ei pakuta. Kas selle saab kuidagi uuele aadressile kolida, kui uuel aadressil tehnilised võimalused samad on? Elisa lehelt nagu ei leidnud infot.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 20:38:49 vasta tsitaadiga

Võiks saada..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert4584
HV vaatleja

liitunud: 08.02.2009




sõnum 28.08.2019 20:58:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab midagi, kust -piiks- kohast võtab Elisa omale EPG? Ehk siis elektroonilise telekava...

See pole enam isegi mitte naljakas.

(sorri, kui sellest on siin kuskil juttu olnud)


viimati muutis Albert4584 28.08.2019 21:07:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 20:59:02 vasta tsitaadiga

Kas Elisa on oma seadmeid, levi jms parandanud/uuendanud peale starmani ostmist? Aastaid oli kodus üle õhu starman (TV + internet) töötas nagu kulda. Siis Elisa tuli ja kogu moos. Käisid mitmed mehed, eri firma logod tunkedel, katusepeal mõõtmas ja möllamas. Lõpuks öeldi, et jah. Levi ei ole ega ilmselt niipea tule. Sai siis Telia koduinterneti peale kolitud. Nüüd aga uus kolimine varsti ees. Eramaja ja tuleb jälle üle õhu midagi vaadata. 20/5 ühendus hetkel sobib (nati võiks olla ju kiirem 30/10) + kaks vaatajakohta. Ega vist valikuid väga ei ole. Noh need optilise kaabli mehed kaevavad ja möllavad ka juba aastaid nii 80-100m kaugusel majast aga usku veel sellesse ei ole icon_smile.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 21:17:37 vasta tsitaadiga

lammas, kui ma ei eksi, siis enne Starmani ostmist oli kasutusel TELE2 võrk.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 21:26:12 vasta tsitaadiga

Oli elisa, siis tuli tele2 ja siis elisa jälle..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 21:38:50 vasta tsitaadiga

Noh jah. Seda vist väideti ka. Aga uues elukohas selle teadmisest kasu ei ole. Aga eks tuleb vist katsetada. Uus elukoht 4km eemal kah vanast.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 22:03:18 vasta tsitaadiga

Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 07:07:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Võta ettemaksukas ningi zenn ja saad teada.


Tulebki nii teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 371, 372, 373 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.