Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rainisvarv
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2019




sõnum 30.07.2019 17:04:30 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Eile proovisin puldiga igast asendist käike vahetada ja kuidagi ei tundu loomulik see... Ainuke "õige" tunne oli LB/RB nuppudega, aga siis peab pulti nagu pede käes hoidma. Eks lõppkokkuvõttes harjumise küsimus, aga EVALis esimene ralli vähemalt Poola, et seal nagunii ei pea alla 4'nda käigu suurt laskma peale starti icon_biggrin.gif . Testralli sai vihaselt matsu pandud, sest default sätted absull ei istu. Loodetavasti õige ralli pihta hakkab siis saab ikka tuuningut ka kasutada?


Saab ikka. Ma nt tegin test ralli järgi endale custom ralli ja katsetan seal igasugu seadeid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 31.07.2019 05:58:14 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
rainisvarv kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Muidu saab juba enamvähem hakkama aga kässar + käiguvahetus kurvis veits kehv... Aga kuidagi saab hakkama


Jep, need ongi need kohad kus puldiga kaotab
kui eraldi kangi käsipiduri jaoks ei ole, siis kaotab rooliga veelgi enam
Mul on kässar siduri pedaali all. Päris mugav on nii. Vahest on jube raske rooli pealt kässari nuppu üles leida kui rool pole otse.


Ma kasutan üldse G920 peal käigukangi 4nda käigu asendit. Ainuke miinus on see, et pean ise maha ka võtma kässari icon_lol.gif

enam ei pea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2019 10:01:33 vasta tsitaadiga

muffyN kirjutas:
tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
rainisvarv kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Muidu saab juba enamvähem hakkama aga kässar + käiguvahetus kurvis veits kehv... Aga kuidagi saab hakkama


Jep, need ongi need kohad kus puldiga kaotab
kui eraldi kangi käsipiduri jaoks ei ole, siis kaotab rooliga veelgi enam
Mul on kässar siduri pedaali all. Päris mugav on nii. Vahest on jube raske rooli pealt kässari nuppu üles leida kui rool pole otse.


Ma kasutan üldse G920 peal käigukangi 4nda käigu asendit. Ainuke miinus on see, et pean ise maha ka võtma kässari icon_lol.gif

enam ei pea thumbs_up.gif


Kusjuures olen kaalunud seda proovida. Peaks paar sõitu testima, kas see tõesti annab juurde või ei icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 06.08.2019 14:10:08 vasta tsitaadiga

Racenet clubs rallides ikka sama keiss, et peale esimest katset viskab default sätetele masina tagasi... ilmselt automaadiga niiväga ei oleks häirinudki, aga manualiga järsult palju lühemad käigud oli küll ebameeldiv...
Ühesõnaga EVALis Poola ootab sõitmist, kes pole veel sõitnud icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2019 20:24:43 vasta tsitaadiga

Mul läks EVAL aiataha. Setup muutus, auto käitus veits teisiti ja teisel katsel puuotsa pmst peaaegu sirgel. Egas midagi, lõin Alt+F4 ja sain edasi sõita aga mingi Ma ei tea 30 minutilise trahviga või palju sealt iganes sai. Mõned katsed panin puruks mootoriga max 120 km/h, siis sain trahve kuna parandasin autot üle aja. Powerstage käkkisin ka ära kuna ei suutnud normilt vahetada käike alla + kässerit samal ajal ja jäin mingi 6 sekundiks puutaha toppama. icon_rolleyes.gif Suutsin sõita teise spliti roheliseks, kuni pmst kolmanda lõpuni sekund kaotust esimesele ja siis apsakas rsk. Ja jäin powerstage punktidest ilma icon_neutral.gif
Eks j'ärgmine etapp vast paremini. Harjutab default setupiga tolleks, siis pole mingit valesti harjumist icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 06.08.2019 22:16:53 vasta tsitaadiga

Uh, mingi 3-4 kuud vist ei olnud nüüd rooli vahepeal kätte võtnud. Sai ka täna paar daily-r ära sõidetud icon_smile.gif Ootame VR-i..
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2019 22:27:13 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
muffyN kirjutas:
tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
rainisvarv kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Muidu saab juba enamvähem hakkama aga kässar + käiguvahetus kurvis veits kehv... Aga kuidagi saab hakkama


Jep, need ongi need kohad kus puldiga kaotab
kui eraldi kangi käsipiduri jaoks ei ole, siis kaotab rooliga veelgi enam
Mul on kässar siduri pedaali all. Päris mugav on nii. Vahest on jube raske rooli pealt kässari nuppu üles leida kui rool pole otse.


Ma kasutan üldse G920 peal käigukangi 4nda käigu asendit. Ainuke miinus on see, et pean ise maha ka võtma kässari icon_lol.gif

enam ei pea thumbs_up.gif


Kusjuures olen kaalunud seda proovida. Peaks paar sõitu testima, kas see tõesti annab juurde või ei icon_biggrin.gif
või siis hangid g25 kuskilt. tollel oli mehhaaniliselt lülitatav H või seq shifter.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2019 22:46:15 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
tteam kirjutas:
muffyN kirjutas:
tteam kirjutas:
Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
rainisvarv kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Muidu saab juba enamvähem hakkama aga kässar + käiguvahetus kurvis veits kehv... Aga kuidagi saab hakkama


Jep, need ongi need kohad kus puldiga kaotab
kui eraldi kangi käsipiduri jaoks ei ole, siis kaotab rooliga veelgi enam
Mul on kässar siduri pedaali all. Päris mugav on nii. Vahest on jube raske rooli pealt kässari nuppu üles leida kui rool pole otse.


Ma kasutan üldse G920 peal käigukangi 4nda käigu asendit. Ainuke miinus on see, et pean ise maha ka võtma kässari icon_lol.gif

enam ei pea thumbs_up.gif


Kusjuures olen kaalunud seda proovida. Peaks paar sõitu testima, kas see tõesti annab juurde või ei icon_biggrin.gif
või siis hangid g25 kuskilt. tollel oli mehhaaniliselt lülitatav H või seq shifter.
too vajab eraldi üleminekut, et teda eraldiseisvana tööle saada, uuemate roolidega teda niisama toimetama ei saa

mul vedeleb ja ootabki seda üleminekut vana g25 käikar icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2019 22:52:10 vasta tsitaadiga

libe, pidasin ikka tervet komplekti silmas. on uuemad millegi poolest etemad ka sellest g25'st?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.08.2019 22:54:28 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
libe, pidasin ikka tervet komplekti silmas. on uuemad millegi poolest etemad ka sellest g25'st?
mootorite vääne, kui huvi pakub, roolil rohkem nuppe ja lisaks pedaalide justeerimine
samas logil on samad lõtkud anyway

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2019 23:03:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
libe, pidasin ikka tervet komplekti silmas. on uuemad millegi poolest etemad ka sellest g25'st?
mootorite vääne, kui huvi pakub, roolil rohkem nuppe ja lisaks pedaalide justeerimine
samas logil on samad lõtkud anyway
endal g25 olemas, selle pärast küsin icon_biggrin.gif rohkem nuppe küll, iseasi palju konkreetselt rallys neid vaja läheb, F1's küll vast. rohkem väänet icon_lol.gif siis peab juba see kokpiti moodi asi olema ja poltidega kinni, või marmorist arvutilaud icon_lol.gif . pedaalide justeerimine? see on tõesti midagi uut.

oma mätta otsast ajan just. aga jah, ei saa aru, mis see H ja seq shift "lüliti" neil ette jäi. tundub päris hullu downgradena.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 06.08.2019 23:11:18 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:

oma mätta otsast ajan just. aga jah, ei saa aru, mis see H ja seq shift "lüliti" neil ette jäi. tundub päris hullu downgradena.

Nõus. See oli väga asjalik võimalus..

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.08.2019 23:41:23 vasta tsitaadiga

Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.08.2019 23:42:49 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
puldiga on palju mugavam. mingit võltsi ajad taga oma arvutirooliga.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2019 12:01:55 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
puldiga on palju mugavam. mingit võltsi ajad taga oma arvutirooliga.
Vasta küsimusele või ole vait kui midagi asjalikku öelda pole.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 07.08.2019 13:03:25 vasta tsitaadiga

Fanateci analog kässariga on päris "päris" tunne icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.08.2019 18:28:06 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
kui lapatseid käiguivahetamiseks kasutada, siis lapatseid ei saa kasutada ja siduri kasutamine käsipiduriks mulle ei sobinud, loogika ei suutnud mind seda sisse harjutada
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2019 19:57:19 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
kui lapatseid käiguivahetamiseks kasutada, siis lapatseid ei saa kasutada ja siduri kasutamine käsipiduriks mulle ei sobinud, loogika ei suutnud mind seda sisse harjutada
Ma panin natsa segast. Mõtlesin nii, et milleks kasutada eraldi käigukangi kui saab lapatsitega mugavalt vahetada. Käigukangi kässarina kasutada - sellest saan veel aru aga manuaalselt käike vahetada siduriga seda ma ei mõista. Jube häiriv kui mängu suund on nagunii selline rapsimine. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.08.2019 20:19:02 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
libe kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Ma küsiks, et milleks üldse eraldi kässarit kasutada? Lapatsitega ju palju mugavam. Või ajate taga seda võlts "päris" tunnet? icon_razz.gif
kui lapatseid käiguivahetamiseks kasutada, siis lapatseid ei saa kasutada ja siduri kasutamine käsipiduriks mulle ei sobinud, loogika ei suutnud mind seda sisse harjutada
Ma panin natsa segast. Mõtlesin nii, et milleks kasutada eraldi käigukangi kui saab lapatsitega mugavalt vahetada. Käigukangi kässarina kasutada - sellest saan veel aru aga manuaalselt käike vahetada siduriga seda ma ei mõista. Jube häiriv kui mängu suund on nagunii selline rapsimine. icon_razz.gif
siduriga saad vajadusel pöörded üles tõsta ja kässarit kasutamata külglibisemise tekitada, mis on efektiivsem
eks mootoriga pidurdamise asemel saab ka sujuvamalt kurvidesse sõita

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisvarv
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2019




sõnum 08.08.2019 00:30:39 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi juhuslikult MOMO Racing Wheeli kodus niisama ei seisa ja tahaks adapteri maha müüa? Tahaks katsetada originaaliga, tundub et vufliga ei tööta :/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2019 16:21:37 vasta tsitaadiga

VR on kohal!!! icon_smile.gif

https://twitter.com/dirtgame/status/1159413696147443713

PS! Ma ei tea milles asi aga minul on jube stutter sees VR-is. Sama jama on siiani Assetto Corsa Competizionega mida ma ei saa VR-is pelada. Maybe jääb pc kah lahjaks. Proovisin ultra low settingutega kah ja seal sama jama. Samas DR1, PCARS 1-2, AC, rFactor2 ja RaceRoom VR on perfektne.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.08.2019 17:11:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
VR on kohal!!! icon_smile.gif

https://twitter.com/dirtgame/status/1159413696147443713

PS! Ma ei tea milles asi aga minul on jube stutter sees VR-is. Sama jama on siiani Assetto Corsa Competizionega mida ma ei saa VR-is pelada. Maybe jääb pc kah lahjaks. Proovisin ultra low settingutega kah ja seal sama jama. Samas DR1, PCARS 1-2, AC, rFactor2 ja RaceRoom VR on perfektne.
prose võib lahjaks jääda. DR1 oli i5-3570 peal probleeme. sama GPU'ga i5-9600KF töötab max graafikaga no problem. vaatan ehk võtan DR2 ka ligi ikka mingi aeg.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2019 17:18:14 vasta tsitaadiga

See stutter pole selline mis oleks tingitud nagu halvast FPS-ist vms. Just siis kipub virvendama kui pead liigutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2019 20:17:46 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
VR on kohal!!! icon_smile.gif

https://twitter.com/dirtgame/status/1159413696147443713

PS! Ma ei tea milles asi aga minul on jube stutter sees VR-is. Sama jama on siiani Assetto Corsa Competizionega mida ma ei saa VR-is pelada. Maybe jääb pc kah lahjaks. Proovisin ultra low settingutega kah ja seal sama jama. Samas DR1, PCARS 1-2, AC, rFactor2 ja RaceRoom VR on perfektne.
prose võib lahjaks jääda. DR1 oli i5-3570 peal probleeme. sama GPU'ga i5-9600KF töötab max graafikaga no problem. vaatan ehk võtan DR2 ka ligi ikka mingi aeg.
DR1's oli mul reso 2600 midagi pandud ja mängisin põhjagraafikaga ning prose 2600k ja mälu 8GB
no problem

samas seda dirt 2 ma tavamolliga ka väga hästi jooksma pole saanud, prose on tugev pudelikael

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006




sõnum 08.08.2019 20:29:39 vasta tsitaadiga

Pimax 5K+ kasutusel ja sai päris hästi jooksma. Ütleks, et paremini optimeeritud kui dirt rally. Ehk siis VR on neil päris hästi õnnestunud.
Kahjuks on ffb endiselt eelmisel osal parem.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.