Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2019 17:26:21 vasta tsitaadiga

pea 5 jah
Jääb loota, et aeglasemad segavad piisavalt ja rehv kulub.


viimati muutis Magic 04.08.2019 17:27:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:27:02 vasta tsitaadiga

RB peaks pigem mängima sellele, et ei võta Maxi sisse enam.. sest nüüd enam 5+s kindlasti Hämi vastu tagasi ei püüaks.. Praegu on edu selline, et ca 1s ringile kaotada kuni sõidu lõpuni ja vb kestaks ära Max

viimati muutis CTR 04.08.2019 17:27:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.08.2019 17:27:23 vasta tsitaadiga

maxi ei võetagi enam sisse
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:28:05 vasta tsitaadiga

Kui võetakse on sõit kaotatud kah
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2019 17:28:34 vasta tsitaadiga

Hamilton mängib puhtalt uuema rehvi ühe ringi kiiremale ajale.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:30:06 vasta tsitaadiga

Enne lõppu tuleb ka Vettel sisse ja uued softid alla, et kiiremat ringi püüda ehk.. kuigi tema seisus see 1p siia-sinna väga ei muuda midagi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:30:23 vasta tsitaadiga

Samas aeg enam nii ei vähene.....
Maxi boksi tulek kasvõi järgmisel ringil oleks kaotus olnud hämile.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:30:32 vasta tsitaadiga

Hämm ei saa enam grammigi lähemale.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:32:14 vasta tsitaadiga

No Häm mängis selle ühe võimaluse maha, kui lasi möödumisel kurvi pikaks..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:32:40 vasta tsitaadiga

MAX võtab ära, see MERC taktika oli lühiikese effektiga
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.08.2019 17:33:57 vasta tsitaadiga

ei olonud ju, hami oli rajal kinni
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:36:30 vasta tsitaadiga

Ega ham puhtalt mööda enam ei saa sõiduga.
Mnjah, söön oma sõnad ära icon_smile.gif


viimati muutis Spezz 04.08.2019 17:44:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:36:35 vasta tsitaadiga

Vettel 6s kaugusel Leclercist.. läheb lõpuks vist mööda ka
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:36:51 vasta tsitaadiga

Lõpus pannakse mm rehviga, pidamine mõlemil 0 icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:38:48 vasta tsitaadiga

3. koht minut maas liidrist puhta sõiduga icon_lol.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.08.2019 17:39:28 vasta tsitaadiga

rehv 0 maxil
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:40:03 vasta tsitaadiga

Ehk l2heb veel huvitavaks
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:40:35 vasta tsitaadiga

Saab publikule lehvitada nüüd rahulikult
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:41:54 vasta tsitaadiga

Max tee pulli! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2019 17:42:50 vasta tsitaadiga

2,6 sek kiirem icon_lol.gif
kui nüüd mööda ei saa siis ikka ime.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:43:18 vasta tsitaadiga

Kiitos näkemiin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:43:40 vasta tsitaadiga

Lebolt.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:43:51 vasta tsitaadiga

Adios
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 04.08.2019 17:44:33 vasta tsitaadiga

Hami oli kiirem kombo ja strateegiline eelis. Polnud midagi teha. Põnev võitlus oli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 17:45:48 vasta tsitaadiga

Pakun, et Giovinazzi küll jrgm aasta ei sõida.. Williamsiga ,,võistleb,,

Leclercile ka.. aitäh, et tööd tegid, 3. koht on väga hea icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 17:53:01 vasta tsitaadiga

Masendavalt suured vahed lõpuks.
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 18:00:27 vasta tsitaadiga

E: nothing
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.08.2019 18:02:27 vasta tsitaadiga

eri gängsta icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 04.08.2019 18:07:06 vasta tsitaadiga

Kurivaim...
Jälle see monkey võitis. monkey.gif
Juba mõtlesin, et hakkab see F1 taas huvitavaks muutuma, et Verstappen või Leclerc rohkem esile tõusnud viimane aeg.
Enam vähem sõit ja siis viimased 5 ringiga keerati asi vussi.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 18:13:25 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen ka, et oleks huvitavam kui koguaeg sama tüüp ei võidaks juba viimased 10 aastat või nii icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 04.08.2019 18:22:47 vasta tsitaadiga

Tuleb tunnistada, et tegu on ilmselt ajaloo parima F1 sõitjaga, aga selline üksluine pidev võitmine ei paku spordialale huvi, kui seal üllatusi nii harva tuleb.

See tiimide taktika on ka ikka selline käkerdis vahel, et teisiti tehes oleks olukord palju parem.
Selle hooaja võitja juba teada. icon_razz.gif
Peab hakkama uut hooaega ootama. Ehk juhtub midagi huvitavamat. icon_biggrin.gif

Isegi wrc sõidavad 20 km väiksemate vahedega, kui F1 poole ringiga.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 18:37:31 vasta tsitaadiga

Hooaja alguses sai loodetud natukene rohkem 2016 sarnast hooaega, kus Rosberg end käsile võttis, isegi 2015 Rosberg vähemalt pakkus konkurentsi... Bottas on nagu väga nadi...
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 18:41:28 vasta tsitaadiga

ei saaks küll öelda, et viimased sõidud just igavad on olnud, kui ainult punktitabelit vahtida siis võibolla tõesti. Mis mind tänase sõidu juures kõige rohkem kukalt kratsima pani, oli see, et Bottas vs Leclerc isegi mitte uurimist ei alustatud, keeras ju Leclerc Bottasele suht tuimalt peale.

Vaadates meeskondliku punktitabelit, siis kui Gasly teeks igal etapil oma ära, ehk oleks vähemalt top6, oleks RB ja Ferrari vahe minimaalne. Nii et RB'l mõtlemisainet, oleks Gasly asemel keegi, kes suudaks vahest ka Ferrarisid edestada, võidaks hetkel 2. positsioonil olla.


viimati muutis mcmudakäkk 04.08.2019 18:47:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 18:46:56 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
ei saaks küll öelda, et viimased sõidud just igavad on olnud, kui ainult punktitabelit vahtida siis võibolla tõesti. Mis mind tänase sõidu juures kõige rohkem kukalt kratsima pani, oli see, et Bottas vs Leclerc isegi mitte uurimist ei alustatud, keeras ju Leclerc Bottasele suht tuimalt peale.


Oli uurimine, aga ,,No further investigation''
Hea ka, sest kui selline asi ka saaks karistatud, siis F1 võiks küll puhkusele minna..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2019 18:55:54 vasta tsitaadiga

CTR kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
ei saaks küll öelda, et viimased sõidud just igavad on olnud, kui ainult punktitabelit vahtida siis võibolla tõesti. Mis mind tänase sõidu juures kõige rohkem kukalt kratsima pani, oli see, et Bottas vs Leclerc isegi mitte uurimist ei alustatud, keeras ju Leclerc Bottasele suht tuimalt peale.


Oli uurimine, aga ,,No further investigation''
Hea ka, sest kui selline asi ka saaks karistatud, siis F1 võiks küll puhkusele minna..


tsitaat:
Stewards have noted no investigation is necessary over the contact between Leclerc and Bottas on the opening lap.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 04.08.2019 19:19:57 vasta tsitaadiga

mcmudakäkk kirjutas:
CTR kirjutas:
mcmudakäkk kirjutas:
ei saaks küll öelda, et viimased sõidud just igavad on olnud, kui ainult punktitabelit vahtida siis võibolla tõesti. Mis mind tänase sõidu juures kõige rohkem kukalt kratsima pani, oli see, et Bottas vs Leclerc isegi mitte uurimist ei alustatud, keeras ju Leclerc Bottasele suht tuimalt peale.


Oli uurimine, aga ,,No further investigation''
Hea ka, sest kui selline asi ka saaks karistatud, siis F1 võiks küll puhkusele minna..


tsitaat:
Stewards have noted no investigation is necessary over the contact between Leclerc and Bottas on the opening lap.

Okei, vaatasin uuesti selle osa ülekandest üle ja tõesti, RACE CONTROL teadaanne oli selle kohta, et ,,no investigation necessary,,. Aga ilmselgelt vaadati see olukord üle ja ei hakatud edasi tegelema.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 14:15:45 vasta tsitaadiga

Ootamatu, samas vist päris ootamatu ka polnud: link
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2019 14:25:30 vasta tsitaadiga

Üllatav...oleks eeldanud, et venku võtavad. Lihtsalt kogemust rohkem ja Ferrari pole nagunii konkurentsis, et peaks põdema kui Vetteli välja rammib.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 14:32:31 vasta tsitaadiga

https://www.gpfans.com/en/articles/43370/say-goodbye-to-free-f1-carey-promises-more-tv-paywalls
See värk pole jätkusuutlik , tahad raha anda, aga nad ei taha seda isegi vastu võtta thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 12.08.2019 17:53:57 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Üllatav...oleks eeldanud, et venku võtavad. Lihtsalt kogemust rohkem ja Ferrari pole nagunii konkurentsis, et peaks põdema kui Vetteli välja rammib.

Siin pole midagi üllatavat. Kvjat on Red Bulli põhimeeskonnast läbi käinud, tema kohta on kõik teada. Albon on nö uus ja huvitav. Loogiline et pannakse tema, et vaadata kuidas ta hakkama saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2019 18:28:07 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
Magic kirjutas:
Üllatav...oleks eeldanud, et venku võtavad. Lihtsalt kogemust rohkem ja Ferrari pole nagunii konkurentsis, et peaks põdema kui Vetteli välja rammib.

Siin pole midagi üllatavat. Kvjat on Red Bulli põhimeeskonnast läbi käinud, tema kohta on kõik teada. Albon on nö uus ja huvitav. Loogiline et pannakse tema, et vaadata kuidas ta hakkama saab.

Seda muidugi, aga kui hakkama ei saa siis kes tuleb 2020.
Kyvat jääb nüüd igatahes võimalustest välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 18:36:04 vasta tsitaadiga

https://www.racefans.net/2019/08/12/why-red-bull-gave-gaslys-seat-to-albon-instead-of-kvyat/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2019 18:58:23 vasta tsitaadiga

Gasly siis toro rosso?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2019 21:19:03 vasta tsitaadiga

jah
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2019 21:33:23 vasta tsitaadiga

No siis pehme maandumine.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2019 15:25:48 vasta tsitaadiga

Üllatus, Bottas sõidab 2020 Merc ridades. icon_lol.gif
Ocon siis vahetab Rellul mõistagi välja Hülki.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 30.08.2019 20:08:01 vasta tsitaadiga

Mingi joogine Red Bulli mütsiga ,,fänn, sai kuidagi boksi alale ja hakkas Kimiga midagi õiendama ja tõuklema vm.. M. Salo oli lähedal ja lõpetati asi ära..
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 12:19:51 vasta tsitaadiga

Vips lasi blokki ja 4 koht kadus thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2019 13:37:42 vasta tsitaadiga

aga topelt möödasõit oli magus icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.08.2019 13:38:57 vasta tsitaadiga

hami ei saa autoga hakkama ,sõitis seina icon_redface.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Formula 1, 2, 3 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.