Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 27.05.2004 12:24:36 Google Mail/GMail üldteema vasta tsitaadiga

Tere

Ega keegi ei ole saanud kutset liituma http://www.gmail.com -iga?
Neid pidi ikka liikuma, orkut.com pidi neid vahest jagama.
Kui kellelgi on, siis palun andke teada.

Tänud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 15:56:41 vasta tsitaadiga

see alles testimisel, kui nad selle korralikult tööle saavad siis saad ka ilma kutseta. Nad lihtsalt õrritavad MSN'i, kes tahab ka olla suurim otsingumootor ja kes omab meili teenust. Nüüd tahab Google MSN'ilt meilikliendid ka ülelüüa, pakkudes paremat teenust, suuremat postkastimahtu. Ja ma ei kahtle, et see neil ka õnnestub icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 15:58:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ega keegi ei ole saanud kutset liituma

see on üsna vähetõenäoline. gmaili kontosid müüakse väidetavalt isegi ebays, niivõrd vähe on neid praegu liikvel

edit: vaatasin järgi, ongi nii, et umbes kuni 150 dollarit tahetakse saada seal icon_confused.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 16:02:14 vasta tsitaadiga

wow, $150 mingi varsti tasuta oleva teenuse eest... a ju siis see giga ruumi ahvatleb.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 16:06:12 vasta tsitaadiga

täpsemalt siis müüakse kutseid liituma, mitte kontosid.

tsitaat:

a ju siis see giga ruumi ahvatleb.

selle juures ahvatleb vist pigem võimalus valida endale sobiv kasutajanimi, näiteks john@gmail.com vmt. hästi uhke, hilisemad johnid peavad litsuma igasugu numbreid sinna otsa john142@gmail.com
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 16:39:09 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte kasutada Spymac teenuseid:

1GB mail
350MB ruumi muudeks asjadeks

http://www.spymac.com/user.php?action=register

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 27.05.2004 17:43:29 vasta tsitaadiga

mnjah, aga googel pidi selle eest ,et ta sulle giga annab, sitaks sinu isikuandmeid ja eelistusi arvutimaalimas jne teada tahtma.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 27.05.2004 21:36:33 vasta tsitaadiga

Neid pidi ikka liikuma, ebays $80-$160
Aga jah tahaks head nime saada, enamus on juba läinud.

_________________
https://dn.ee
https://raha.ee
https://host.ee
https://aktiva.ee
https://investor.ee
https://dns.ee
https://kiirlaen.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati
HV kasutaja
mati

liitunud: 21.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2004 22:33:46 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga miks mitte kasutada Spymac teenuseid:

1GB mail
350MB ruumi muudeks asjadeks

http://www.spymac.com/user.php?action=register

mina olen spymaciga liitunud, ausaltöeldes on mul sellest e-mailist ükskõik, community pärast olen pigem seal. foorumid, galerii.
spymac on väga aeglane, uusi kasutajaid tuli selle e-maili peale nii palju kohale. kiiruse poolest võib-olla gmaili kasuks otsustada..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 09.06.2004 14:48:56 vasta tsitaadiga

Sain oma gmail konto kätte.
Kui nüüd ise neid invite teha saan, eks siis pakun.

_________________
https://dn.ee
https://raha.ee
https://host.ee
https://aktiva.ee
https://investor.ee
https://dns.ee
https://kiirlaen.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 09.06.2004 18:27:29 vasta tsitaadiga

nagu palju sa maksid siis asja eest? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laevus
HV kasutaja
laevus

liitunud: 29.10.2003




sõnum 09.06.2004 18:49:02 vasta tsitaadiga

stuff, kui ka võhivõõrastele pakud, siis võtaksin meeleldi sinult gmaili kutse icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
que
Kreisi kasutaja
que

liitunud: 27.06.2003




sõnum 09.06.2004 20:03:14 vasta tsitaadiga

siin on kõik omad icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 10.06.2004 09:10:59 vasta tsitaadiga

Raha ma selle eest ei maksnud.
Eks ma vaatan,kui nad jagavad mulle ka mõne invite

_________________
https://dn.ee
https://raha.ee
https://host.ee
https://aktiva.ee
https://investor.ee
https://dns.ee
https://kiirlaen.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UkuS
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.12.2001




sõnum 10.06.2004 17:42:48 vasta tsitaadiga

Oleks ka minul saada huvi kellegi poolt invaiditud. icon_wink.gif
Kui kellelgi midagi pakkuda, siis palun andke PS teel teada. Aitäh!

Uku
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stuff
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 12.06.2004 14:25:31 vasta tsitaadiga

Mul siis üks kutse olemas, kes tahab, vaadake siia:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1025540#1025540

_________________
https://dn.ee
https://raha.ee
https://host.ee
https://aktiva.ee
https://investor.ee
https://dns.ee
https://kiirlaen.ee
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2004 14:35:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga miks mitte kasutada Spymac teenuseid:

1GB mail
350MB ruumi muudeks asjadeks

kui registreerid tuli siuke küsimus
What do you plan on your 100MB of free space for?
icon_lol.gif niipalju siis 350mb.
tegelikkuses on asi vist mingi combined kasutus.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 15.06.2004 16:41:43 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Aga miks mitte kasutada Spymac teenuseid:

1GB mail
350MB ruumi muudeks asjadeks

http://www.spymac.com/user.php?action=register

Sellepärast, et see ikka kole kräpp.
Igapäev tuleb umbes 10 spam meili jne..
Mis kõik on spymac'i poolt.

_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2004 17:06:25 vasta tsitaadiga

mul pole küll ühtegi tulnud
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 23:00:59 vasta tsitaadiga

Lihtsalt: Gmaili ei saagi sellist kontot nagu näiteks john@gmail.com, min pikkus on 6 t2hem2rki icon_exclaim.gif
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 11.07.2004 23:04:33 vasta tsitaadiga

rmg kirjutas:
Lihtsalt: Gmaili ei saagi sellist kontot nagu näiteks john@gmail.com, min pikkus on 6 t2hem2rki icon_exclaim.gif

miks nii suur peab see miinimum olema... icon_rolleyes.gif
2 võiks olla nt icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 23:12:20 vasta tsitaadiga

2?

Ma tahaks endale sellist aadressi :

@gmail.com icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2004 23:49:57 vasta tsitaadiga

Vaata Ärifoorumisse. Neid äritakse seal kui palju.
Ise olen ära andnud 53 kutset icon_smile.gif Nendest kümmekond on aktiveerimata icon_confused.gif

Gmail on sellepärast hea, et Sa võid endale kasvõi sellise aadressi teha
minunimi.isanimi.emanimi.vanaemanimi.vanaisanini.jne.jne.jne@gmail.com
Samas oleks lahe: you.are.f@gmail.com

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 08:22:57 vasta tsitaadiga

rmg kirjutas:
Lihtsalt: Gmaili ei saagi sellist kontot nagu näiteks john@gmail.com, min pikkus on 6 t2hem2rki icon_exclaim.gif


saatsin eile sellele aadressile igaks juhuks kirja, kuna kiri mulle tagasi tulnud ei ole, siis ei jää muud midagi järeldada, kui et selline aadress on siiski olemas, rääkigu ametlikud reeglid pikkusest mida tahavad. eks gmaili tegijad on sellised magusad aadressid vist ikka endale siiski teinud, arvan ma
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 08:56:12 vasta tsitaadiga

dvd vader, v6ib-olla t6esti. V6i hakkavad neid lyhemaid aadresseid myyma, kuigi ei usuh2sti, sest tegu ikka tasuta teenusega
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrikalla
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2003




sõnum 12.07.2004 10:01:48 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
rmg kirjutas:
Lihtsalt: Gmaili ei saagi sellist kontot nagu näiteks john@gmail.com, min pikkus on 6 t2hem2rki icon_exclaim.gif

miks nii suur peab see miinimum olema... icon_rolleyes.gif
2 võiks olla nt icon_smile.gif


6 on sellepärast sest nad uurisid et mida lühem kasutajanimi seda rohkem spämmi sulle tuleb ja selle pärast pandigi min 6 tähte
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sa00
HV kasutaja


liitunud: 03.07.2002




sõnum 12.07.2004 10:09:49 vasta tsitaadiga

mille eest (alusel) ja kuidas neid kutseid üldse jagatakse?
_________________
to accomplish great things, we must dream as well as act
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2004 13:49:33 vasta tsitaadiga

Kui Sa oled mingi x aeg GMail kasutaja olnud siis avaneb Sulle igapäev võimalus oma kuuele sõbrale kutse saata.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 15:07:15 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kui Sa oled mingi x aeg GMail kasutaja olnud siis avaneb Sulle igapäev võimalus oma kuuele sõbrale kutse saata.


aga mille järgi valitakse isikud, kellele saadetakse kutse?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 15:32:13 vasta tsitaadiga

Alguses saadeti kõigile kes registreerisid ja kasutasid Gmail.
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmg
Kreisi kasutaja
rmg

liitunud: 27.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 16:54:12 vasta tsitaadiga

Ei tea jah, ma hetkel Gmaili kasutaja, kuid pole saand yhtki kutset. icon_sad.gif
_________________
|V|355 VV17|-| 7}{3 |3357, [)13 (_1|<3 7]-[3 R357
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.07.2004 18:58:20 vasta tsitaadiga

rmg kirjutas:
Ei tea jah, ma hetkel Gmaili kasutaja, kuid pole saand yhtki kutset. icon_sad.gif

sama siin,
tük kaega juba kasutanud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2004 21:14:58 vasta tsitaadiga

Ra* kirjutas:
rmg kirjutas:
Ei tea jah, ma hetkel Gmaili kasutaja, kuid pole saand yhtki kutset. icon_sad.gif

sama siin,
tük kaega juba kasutanud icon_neutral.gif
ju see sõltub meilide hulgast, mis läbivad sinu kontot.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kazaman
HV vaatleja

liitunud: 24.09.2003




sõnum 14.07.2004 12:42:41 vasta tsitaadiga

http://www.gmail-is-too-creepy.com/
_________________
Red Apple Server [1] -
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 14.07.2004 12:47:43 vasta tsitaadiga

mõista mõista kust nad need miljonid gigabaidid välja võluvad kui avalikuks tehakse :\
nojaa, muidugi poleks enamus kasutajatel paarkümmend megagi täis, aga kui oleks, kas siis
tekiks sama efekt nagu radiolinjal? icon_razz.gif nt et lükatakse 100mb peale
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 14.07.2004 12:59:58 vasta tsitaadiga

Ma kahtlen väga selles et nii juhtub, google ikkagi palju suurem firma väikse radiolinja kõrval. Neil kõik läbimõeldud ikka(ma arvan vähemalt icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2004 16:29:39 vasta tsitaadiga

Eriti arvestades, et nad varsti NASDAQ'is noteeritud, see juba seab mängureeglid paika.
http://news.com.com/Google+registers+to+list+on+Nasdaq/2100-1023_3-5266094.html
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2004 16:12:57 vasta tsitaadiga

Leidsin sellise kasuliku progejupi Gmail'i kasutajatele
http://www.phazeddl.com/dl.php?id=43455 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 25.08.2004 23:06:30 vasta tsitaadiga

See on ka tore progejupp. Firefoxi ja Mozilla kasutajatele siis.
http://www.nexgenmedia.net/extensions/

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 26.08.2004 19:06:50 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel kutseid on???? kui jah siis võiksite yhe mehe õnnelikuks teha a22t@hot.ee icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2004 19:16:19 vasta tsitaadiga

a22t kirjutas:
Kellelgi veel kutseid on???? kui jah siis võiksite yhe mehe õnnelikuks teha a22t@hot.ee icon_razz.gif


Kutsete jaoks on ju eraldi teema -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=105186
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 26.08.2004 23:52:59 vasta tsitaadiga

Amdfan kirjutas:
a22t kirjutas:
Kellelgi veel kutseid on???? kui jah siis võiksite yhe mehe õnnelikuks teha a22t@hot.ee icon_razz.gif


Kutsete jaoks on ju eraldi teema -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=105186

Originaalis mitte!

Teema pealkiri ikakgi et ÄRA ANDA mitte ,et SOOVIN SAADA icon_smile.gif

seal väga meeletu offtopic kui tähenärija olla
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2004 08:27:45 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, miks nad nüüd registreerimise peale asja ei vii? Jagavad meeletult kutseid ainult.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 01.09.2004 16:51:37 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Ma ei saa aru, miks nad nüüd registreerimise peale asja ei vii? Jagavad meeletult kutseid ainult.

Keelatud vili on magusam icon_smile.gif

Nuh ta poel küll keelatud ,aga raskemini kätte saadav- ikkagi erilisem icon_razz.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.09.2004 21:00:53 vasta tsitaadiga

gmail on parim! thumbs_up.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
a22t
HV veteran
a22t

liitunud: 20.03.2004




sõnum 03.09.2004 21:04:59 vasta tsitaadiga

on küll jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2004 21:34:10 vasta tsitaadiga

Kutseid pole küll kellelegi ära anda... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mammu
HV vaatleja
mammu

liitunud: 24.08.2004




sõnum 03.09.2004 21:41:13 vasta tsitaadiga

siis lihtsalt hoia icon_rolleyes.gif
_________________

all you need is mammu! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 04.09.2004 16:03:18 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kutseid pole küll kellelegi ära anda... icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=105186

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2004 19:20:01 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
Rajareits kirjutas:
Kutseid pole küll kellelegi ära anda... icon_rolleyes.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=105186


Seal mul neid poste juba nagu jõge.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.