Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 08:56:34 vasta tsitaadiga

imelikul kombel omal seal kah vana kaardi andmed ja uut kaarti ei salvesta ta sinna mul nii et jah võib ka nii rahul olla.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:48:18 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
imelikul kombel omal seal kah vana kaardi andmed ja uut kaarti ei salvesta ta sinna mul nii et jah võib ka nii rahul olla.


Mobiilirakenduse kaudu kustutasin vana kaardi, sealt sai ka uus lisatud. Mingit isetegevust pole eal täheldanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:52:24 vasta tsitaadiga

Läks jälle 40 euri, blokkisin kaardi ära. Lähen panka, vaatan mis seal räägitakse
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 11:05:54 vasta tsitaadiga

Keegi on sul koodid varastanud. Müüjad ju seda raha ei saa kui sa ei kinnita paki kätte saamist, seniks istub raha aliexpressi käes
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:18:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa midagi kinnitadagi ju kui minu konto alt midagi tellitud pole.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 11:21:59 vasta tsitaadiga

Siis on lihtsalt andmed jalutama läinud ja keegi shoppab sinu kaardiga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 12:02:31 vasta tsitaadiga

Saada parem Ali klienditeenindusse kiri, et kes seda kaarti kasutanud on. Väga nende huvides mainet hoida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 25.07.2019 13:05:57 vasta tsitaadiga

Sattusin ka lõpus scammeri otsa, mida soovitate teha. Pakki pole veel kätte saanud. Kas mitte võtta pakki vastu? Saadavad ju paki tagasi
https://s.click.aliexpress.com/e/bjqdqeLA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 13:14:24 vasta tsitaadiga

Võta vastu ja tee dispute. Kui kätte ei saa, tee ikka dispute.
Õppetund sulle, enne tellimist loe kirjeldus läbi ("M4 Smart Band"???), vaata tagasiside üle jne. 3000+ orderit, 1.2/5 feedback icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 13:38:11 vasta tsitaadiga

Ei ole ju skämmer, ostjad lihtsalt lambad....ei midagi isiklikku.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 15:20:47 vasta tsitaadiga

Kas pole mitte nii, et esialgu olid pildid originaalid ning kui korralik hunnik tellimusi tehtud siis asendavad pildid ära ja panevad asjad teele.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 25.07.2019 16:01:49 vasta tsitaadiga

Just nii oligi. Pildid tootenimi ja kõik oli korras. Läbi Facebooki veel leidsin lingi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 16:16:29 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Sattusin ka lõpus scammeri otsa, mida soovitate teha. Pakki pole veel kätte saanud. Kas mitte võtta pakki vastu? Saadavad ju paki tagasi
https://s.click.aliexpress.com/e/bjqdqeLA

Ainus soovitus, et sellistega reitingutega müüatest minna suure kaarega mööda


Ainult reiting ütleb juba, et tegu pole midagi heaga + kommentaarid seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 16:24:20 vasta tsitaadiga

iceVice, kas oli Ali, kes tegi automaatselt selle müügiartikli "screenshoti" peale ostu vormistamist. Vaata kas leiad kuskilt orderi alt.

tsitaat:
Mida aga kõik ei tea, on see, et Aliexpressis on tegelikult võimalik vaadata kuvatõmmiseid müüja fotodest ka sel ajahetkel, mil sa toote ostsid. Selleks mine My Orders alla ning vali sealt oma tellimus, misjärel peaksid leidma nupu Transaction Screenshot. Kui oled tootega petta saanud, saad selle kuvatõmmise saata Aliexpressile, mis omakorda tõestab, et müüja on sind petnud, mitte vastupidi.


https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/eestlaste-seas-tuntud-aliexpressis-levib-nahaalne-petuskeem-mille-labinarimine-on-ullatavalt-lihtne/
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 25.07.2019 16:42:12 vasta tsitaadiga

Igast ostust jääb jälg orderite alla. Selle alusel saab raha tagasi nõuda. Seade jääb muidugi endale ja iseenesest ei pruugi seade ka halb olla. Lihtsalt pole see, mis ostetud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:04:32 vasta tsitaadiga

Kui toode pole see mis pildil või kirjelduses, saab no question asked raha tagasi. Tihti on allla 10 eurosed jupskinid mis võivad erineda sealt üritatakse loffida kuna kõik ei hakka dispuutima.
Tihti ei panda jupskinit teelegi.
Mina üldiselt ei osta kõige odavamalt pakkujalt kui näen asi pole posti kolme päevapärast pandud kohe canceldan ja ostan mujalt.
Tihit ostan nendest poodidest kust korra sealt saanud paki.
feedback on ka hea enne ostu üle vaadata.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 25.07.2019 17:16:52, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 17:07:19 vasta tsitaadiga

Pilt pildiks, tootekirjeldus peab vastama okka asjale
Kõige parem kui mõlemad õiged ikka on icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:17:49 vasta tsitaadiga

Tihti ka nii, et ostad ühe prooviks, kõik toimib. Siis järgmisena samalt müüjalt hulgim tellides mingi jama, praagid vms.
Ükskord võtsin automaadist 8x pakki välja, sest nii odavam kui 1 pakk tellida, müstika icon_rolleyes.gif
Kes Omnivale maksab?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:49:10 vasta tsitaadiga

Elementidega on nii saadavad 4korda siis hakkavad kartma ja pannakse DHL vinge shipping. See on iga piraat tootega nii. Akud, elemendid. Mina ei ole veel alist orignaal elemente akudes näinud.
Need mis nad seal väidavad 100% originaal on jama jutt.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 18:12:36 vasta tsitaadiga

Margus, ja ikka jätkad tellimist? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 18:41:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Margus, ja ikka jätkad tellimist? icon_eek.gif
No ta loodab, et ühel päeval see juhtub ja saab originaali
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 19:05:40 vasta tsitaadiga

aasta tagasi sai veel võetud omatarbeks kuid mitte enam
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:23:23 vasta tsitaadiga

Nüüd ainult müügiks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:37:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 09:49:44 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ostled-veebipoes-peagi-muutuvad-paljud-valismaalt-tellitavad-tooted-viiendiku-vorra-kallimaks?id=86932657 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 10:22:07 vasta tsitaadiga

Kas mitte juba aastal 2020 peab deklareerima.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 03.08.2019 20:59:56 vasta tsitaadiga

Sain oma raha tagasi. Eks inimene õpib koguelu😀
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 08:28:56 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on aliexpressist tulevatel pakkidel vale aadress peal. Mul korter 86, aga pakkidel 85. Samas on pakil alati algne aadressiga kleeps kusagil üle kleebitud uue kleepsuga ja seal siis muutub träking kood ja ka aadress millegi pärast. Kontrollisin ali seaded ka üle, seal kõik õige.
Kas pöörduda selle probleemiga ali poole või peaks hoopis eesti postiga suhtlema?
Selline nõme värk. Nii võib mõnest saadetisest üldse ilma jääda. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 09:06:06 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Samas on pakil alati algne aadressiga kleeps kusagil üle kleebitud uue kleepsuga ja seal siis muutub träking kood ja...

Kas selle koodi järgi siis ei anna tuvastada, kes uue kleepsu pani?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2019 10:09:19 vasta tsitaadiga

See kleebitakse hiinas ilmselt, mingi eu'sse saatmise teema.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 13:44:22 vasta tsitaadiga

Kui Gearbestist osta, siis millist shipping meetodit kasutada: SingPost Registered, Netherlands Post Registered või EU priority Line? Ost oleks umbes 100 eurone.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.08.2019 14:04:57 vasta tsitaadiga

Eu värki ei tea, muud on suht samad. Hollandisse jõudes läheb 3-4p, et siia jõuaks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 17:46:09 vasta tsitaadiga

Ma olen Hollandit kasutanud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 18:02:06 vasta tsitaadiga

EU priority Line peaks olema for sure, et tolli ei läheks. Kohale peaks sel puhul itella tooma
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2019 19:45:12 vasta tsitaadiga

Tänud vastuste eest
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 12:59:20 vasta tsitaadiga

Mingi soodne aeg vist hiinast tellimiseks vms... Või noh enam ei tea kas on.
Aga 2 tellimust kuni 10 päevaga kohal icon_eek.gif

Üks banggoodist ja teine läbi ebay beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2019 14:01:44 vasta tsitaadiga

salatoimik, kõik pakid 10-14p chainast
V.a kui reede onajasse jõuab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 17:38:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik, kõik pakid 10-14p chainast
V.a kui reede onajasse jõuab
No Ma ei tea viimane kord kevadel tellisin ootasin nagu kord ja kohus oma 40 päeva ära suht icon_biggrin.gif
Aga noh eks nad siin juuli/august saavad vast jälle reapeale ja siis septembri lõpp läheb jõulumölluks kätte ära taas icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2019 20:29:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik, kõik pakid 10-14p chainast
V.a kui reede onajasse jõuab
No Ma ei tea viimane kord kevadel tellisin ootasin nagu kord ja kohus oma 40 päeva ära suht icon_biggrin.gif
Aga noh eks nad siin juuli/august saavad vast jälle reapeale ja siis septembri lõpp läheb jõulumölluks kätte ära taas icon_biggrin.gif

Sa võtad tasuta postiga või valid ikka normaalse posti?
Piltlikult öeldes... (suvalise toote postitamise hinnad, üldjuhul need odavamad kõvasti)
Spoiler Spoiler Spoiler

Mina kasutan üldjuhul aliposti, mis iganes see ka pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2019 22:42:56 vasta tsitaadiga

no ma üldiselt alist ei telli et pole mingit aliposti ka valida icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2019 22:53:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
no ma üldiselt alist ei telli et pole mingit aliposti ka valida icon_rolleyes.gif

no kus sa tellid siis`?
Ma mujaltki tellinud 2 nädalat kohal, fasttech, bangood jne

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 10:58:39 vasta tsitaadiga

kevadel oligi banggoodist, easy mingi kuu ja peale ootasin, nüüd tuli jah mingi 8 päevaga

E: Madridis avati Aliexpress plaza icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2019 11:36:52 vasta tsitaadiga

Mina üldjuhul kasutan ali posti ja ka postnl viimasega saab suskerdada ali postiga võib üllaks olla deklareerimine. Kui kiiret pole siis tuleb free shippiguga või ostan poest kus tasuta ali post või postnl nigunii teeb sama. Nädalaga tulnud jupskinid automaati kui postnl võtta plaju veedab aega muidugi millal hiinas see pannakse seal võib processing ka nädal võtta.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 19:51:39 vasta tsitaadiga

palju seal neid nulle üleliia on icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 19:53:12 vasta tsitaadiga

Trükiviga, μA peaks olema.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2019 23:18:04 vasta tsitaadiga

Mõõtmed kah toodud on? Seda vist kulleri kaubikus kohale ei tooda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 12.10.2019 19:52:45 vasta tsitaadiga

Tagasisaatmisega tekkis SUUR jama. DHL tõi konditsioneeri ja siis selgus, et vaja "kvooti" selle gaasile. Tahtsin tagasi saata aga nemad kukkusid vastu vaidlema, et tolli tuleb saata ja sealt muidugi edasi....... Kokku läks üle 30 päeva, tegemis E-Bay hiinast saatmisega. Tundub, et 320EUR on läinud kaotsi icon_evil.gif icon_evil.gif Hiinlased siiani kauba hinda ei avalda, kui saata pakiautomaati siis saab ka üle 22EUR kauba tollivabalt kätte. Peamine, et mahuks kasti. Suuremat kaupa pole üldjuhul mõtet osta, kui pole erilist vajadust.
https://www.alibaba.com/product-detail/100-New-Alienwares-Area-51M-Gaming_60853404056.html?spm=a2700.galleryofferlist.normalList.11.5cdd9e4c01yalK
Kuidagi liiga hea pakkumine, tundub,et selles tehingus on mingi "konks" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2019 20:47:37 vasta tsitaadiga

Eks igaüks hindab ise, aga 800+ raha on sinna suunas ikka riskantne saata.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2019 20:48:41 vasta tsitaadiga

Konks asub siin:
Q2:.What's your payment terms?
A:We accept Bitcoin, T/T, Western Union, Money Gram Secure Payment.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.10.2019 20:55:38 vasta tsitaadiga

mis konks seal on? Raha ülekandmiseks sobivad nad ju kõik icon_cool.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.