|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
16.07.2019 21:34:35
|
|
|
Tegemist on räige ülereguleerimisega. Mul on pea 30 000 lahingut peetud, meeskonnakaaslaseid laskvaid idikaid näen ma VÄGA harva, kuid Wargaming käsitleb teemat nagu toimuks omade tulistamine üle ühe lahingu kasutaja kohta. Mäng on niigi arcade ja muudetakse veel arcademaks (jah, ma tean, et War Thunder on ka olemas). Lisaks - hetkel on olukord selline, et trollide reportimisest pole absoluutselt mitte mingisugust tolku (kuidas see reportimine üldse toimib ja kas sellel ka kellelegi üldse kunagi mõni tagajärg järgneb pole mul senimaani õrna aimugi). Esiteks võiks WG omaltpoolt reportimise tõsiseltvõetavaks muuta. Kui tõesti on nii palju helbekesi kes üle omade õla kardavad lasta siis vähemalt "Safe Shot" mod kohustuslikuks muuta nagu keegi eespool soovitas.
Mis järgmiseks?
Vastastega chati bänniti ära. Oleks aeg ka omadega chat ära keelata kuna alatasa soovitakse kellegi perekonnal vähki surra. Samal põhjusel bännida ära igasugune "in game chat." Ahjaa - XVM tuleks raudselt ära bännida, lilladele ju ei meeldi kui kogu vastasmeeskonna tuli pidevalt nende peale on suunatud. Artillery tuleks ära bännida, tomatid tuleks ära bännida ja poolakad tuleks üleüldse kõik ära bännida. Mõtteainet igatahes WG´l jagub.
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
16.07.2019 21:52:24
|
|
|
Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.
Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.07.2019 10:08:58
|
|
|
selliste pärast peakski olema karmim bann või midagi. Kas selline tegelane nagu see 277 peaks üldse mängima kui juba sellise asja peale segi keerab. Sellisel puhul peaks olema jah see kaebe kaoht, et saadab selle replay wg ja selline tegelane saab banni ja kui teine kord veel tuleb sellise kohta report siis kustutakse konto. Neid mänge ju palju kus mingi hetk hakatakse eemaldama cheate mängijaid jne. Ei kujuta ette mis to 277 siis oleks veel teinud kui oleks team dmg teinud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
17.07.2019 12:31:57
|
|
|
"Safe shot" mod olekski mõeldud neile kes kardavad omasi lasta. Ta ei pea olema isegi kohustuslik vaid optionist võimalusel aktiveeritav lisa. Probleemi ta muidugi ei lahenda, sest see ei olegi selleks üldse mõeldud. Nüüd reportimisest - kui see striimer oleks nüüd reportinud seda 277´t, mis te arvate mis oleks saanud? Mitte midagi, sest WG reportimise süsteem on hetkel täielik naljanumber. Üks võimalus oleks see, et reportija replay (või siis näiteks ainult viimane minut reportimise hetkest) läheks automaatselt WG´le teele, et trollidega midagi ette võtta. Piisaks sellest, et kaks korda saad hoiatada, kolmas kord bänn. Kas WGl on üldse ressurssi, et kõik need klipid läbi vaadata, ma ei tea. Lihtsam on muidugi probleemiga üldse mitte tegeleda ja tuimalt kogu "Friendly fire" ära kaotada. Juba varem oli sellel mängul ajaloo ja reaalsusega sama palju ühist nagu koduseal ja tankitõrjeraketil, "friendly fire" kaotamisega aga veel vähem.
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.07.2019 15:07:39
|
|
|
kui see mäng põhineks jah reaalsusel siis huvitav miks venelased maailma ei valitse oma tankidega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
17.07.2019 21:48:28
|
|
|
| arny kirjutas: |
kui see mäng põhineks jah reaalsusel siis huvitav miks venelased maailma ei valitse oma tankidega.  |
Väga hea tähelepanek!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
17.07.2019 22:18:42
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.
Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan |
kui FF maha võtta, siis selliseid olukordi hakkab vägagi palju rohkem olema, kui omad tankid sõidavad torule ette, kuna DMG-d enam siise ei saa. mängu meta ja loogika muutub totaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
17.07.2019 22:28:01
|
|
|
Pelate ka või muidu trollite
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
17.07.2019 23:50:12
|
|
|
| ece3n kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
Ma nagu kahe käega selle poolt, et friendly fire ära võetaks. Ok, realistlikusele ei mõju hästi, aga noh, see pole simulaator nagunii. Näen ise, et sellel asjal rohkem plusse kui miinuseid. "Safe shot" mod pole mingi lahendus, kui see vanilla klienti pandaks. Põhim tuleb mod. mis kirjutab selle üle, nii, et kõik trollid saavad nagunii omasid lasta Loogika peab ikka serveri poolde implemnteeritud olema, mida kasutaja enda kliendist mõjutada ei saa - ehk see on see mille WG järgmisest patchist implementeerib.
Seelised asjad sõltuvad ka mängustiilist, kui oled sniper enamasti, siis selliseid asju juhtub harva, et keegi laseb sulle selga. Samas kui oled mängija kes mängib palju heavydega või korraliku armoriga medikaga või üldse on agressiivse mängustiiliga, siis seda selga saamist ja konflikte juhtub ikka palju tihedamalt. Hea näide siin näiteks, ok Mailandi viga, et jäi 277 mürsule ette, samas kas on mõtet niimoodi üle reageerida -> https://clips.twitch.tv/SlipperyImportantHerbsFeelsBadMan |
kui FF maha võtta, siis selliseid olukordi hakkab vägagi palju rohkem olema, kui omad tankid sõidavad torule ette, kuna DMG-d enam siise ei saa. mängu meta ja loogika muutub totaalselt. |
See on üks halb asi, mis võib juhtuda tõesti. Olen ise ka mõelnud selle peale, et osad hakkavad "enda dämmi" niiöelda kaitsma. Samas ma ei harva, et seda paljudes situatsioonides teha on võimalik. Ainult lõpuolukorras, kui sul endal hitpointe palju ja üksik vastane elus. Selles olukorras nagu Mailand oli, polnud mingit pointi shieldida vastase tanki. Olukord polnud kaugeldki võidetud. Ning kui sa vaatad lähemalt, siis põhjus miks Mailand crossis enda teami tanki toru eest oli see, et E5 sai ülalt lasta, samuti oli arty oht. Meta muutustesse ma ei usu, seda on näidanud juba FL mode. Ning random on veel rohkem survival oriented. Keegi lihtsalt ei hakka niisama vastast shieldima. Ning ka praeguses metas tehakse seda lõpus, et teistele dämmi vähem jääks. Igast face huggid jms lollus..ning isegi kui keegi shieldib vastast, siis teistel palju lihtsam "riske" võtta. Ei pea enam muretsema, et tabad kogemata vastase tanki asemel oma..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
18.07.2019 21:05:32
|
|
|
Ausalt, ma ei saa aru.. Kas te olete nagu päriselt naiivsed või oletegi naiivsed? Mis reportimisest te räägite? See on ju lastaialaste teema. Kõik trollid ja botid on woti poolt mängu pandud. Mida te seal reportite?
Ma just tegin ühe mängu, kus üks oma troll SU lasi mu ühe lasuga surnuks, ja siis teise. Ja mitte midagi temaga ei juhtu. Ei lähe siniseks, ja naerab veel pealegi. Ei saagi juhtuda, sest ta on "süsteemis".
Ausalt, ma ei saa teie naiivsusest aru. Te olete ikka täiskasvanud inimesed?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chatwalker
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2006
|
21.07.2019 00:35:26
|
|
|
Urood jle kanavõrgu vahelt välja pugenud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
22.07.2019 20:37:36
|
|
|
Üks ilusamaid mänge viimasel ajal. 7-9 tier, E25 tankiga. Vastaseid seitse järel, mina üksi. Enam-vähem oli joonis selge, et kõik liiguvad meie baasi poole, v.a. kaks artyt. Ootasin väheke ja liikusin nende baasi poole. Üks arty kaugelt maha. Teine vajas väheke otsimist, meie baasi cap hakkas juba tiksuma. Otsisin teise arty üles, kutupiiluks. Vastased juba kaheksi capis. Täiskäigul tagasi. Kolm vastast juba capis, kindlasti hõõrusid käsi, et "good game!", tegid isegi platooni. Viimasel sekundil (cap 97 sek) jõudsin imearmsa põõsa taha, 300 meetri peale. Ja noh, siis oli jutt suht lühike Kolm tükki ükshaaval ja viimased kaks üritasid ka veel cappida..
Üheksa killi, Kolobanov, De Langlade, Radley ja M-badge muidugi. Muid medaleid ka paar tükki.
Sellised hetked on harukordsed, aga tekitavad mõnusalt hea emotsiooni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.07.2019 21:14:49
|
|
|
FastPotty, nuuh, viska replay ülesse, vaatame üle, õpime ka äkki midagi. Kui avalikult ei julge pane PS-i.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.07.2019 00:16:28
|
|
|
Loodame, et ikka julgeb avalikult. Seda võiks vaadata küll.
Mul endal viimasel ajal pole mitte niivõrd eepilised üksikud mängud, aga eepilised sessioonid. Keegi midagi sellist sooviks näha? Küsin, sest 10 mängulisest sessioonist video tegemine on tiba tülikas PS - tankiks Progetto mod 46.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
29.07.2019 03:56:41
|
|
|
Lõpuks ometi tegi WoT ka botid avalikuks ja ei salgagi enam, et nad mängus on. Lihtsalt nimesid pole taga. Aga pole ju raske sinna boti taha panna mingi suvaline nimi, john46738 näiteks. Ja kui täpselt nad lasevad!
Kas keegi ikka veel kahtleb, et botid meiega ja meie vastu mängivad tavalahingutes? Või et WR on paika pandud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
29.07.2019 08:33:11
|
|
|
see jah juba ammu teada ja see wr ei ole otseselt paika pandud see lihtsalt tuleb sellest õnne ratta veeretamisest. Kui ühte lahingusse saab mitu ebaõnne venda siis polegi midagi teha. Isegi mitu korda täheldanud, et mingi lahing lihtsalt ei saa pihta ja kui saad siis ei lähe läbi ja tuleb low roll pidevalt. Ja teine lahing lase kuidas tahad pidevalt pihta ja läbi, isegi t8 lased t10 puusalt läbi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
29.07.2019 10:30:46
|
|
|
FastPotty, Nad tegid botid avalikuks juba väga ammu. Ma päris täpselt ei mäleta, aga tier 1-4 ainult, kui MM ei suuda piisavalt kiiresti inimesi kokku saada, lisatakse botid.
Hakkasin mõtlema muidugi, kas see oli ainult aasia serveris või kõikides.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
29.07.2019 11:08:25
|
|
|
Botid tulid koos 1.2 testiga välja - https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/update-1-2-common-test/
FastPotty, mida see WG sul nüüd avalikuks tegi? Mõtled et kui Homefront-s on sul tavatankid vastas et siis samamoodi on need ka tavalahingus nüüd?
Tavalahingus on sul ikka päris "inimbotid". Eile üks 38 000+ lahingut / WR 45% "bot" (top tier medikas istus terve mängu artyde kõrval põõsas) isegi üritas mulle seletada et tema statid ei loe et tavakonto ja premiumkonto arvestus käib eraldi ja üleüldse olen ma loll.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
30.07.2019 17:47:20
|
|
|
Yeee! 12 killi Lõpuks ometi tuli see ka ära. Olin seda aasta oodanud. Viimased kaheksa mina üksi. E25 peal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
30.07.2019 19:59:12
|
|
|
Ilma replayta on see jutt soe õhk. Seniajani ootame veel eelmistki...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
30.07.2019 22:48:03
|
|
|
Vaata, bladerunner. Selleks on statsid. Leiad sealt E25, ja 12 killi. Ma ei hakka mingeid replaysid üles laadima ei nüüd ega tulevikus. Ma lihtsalt andsin teada, kuigi jah, väheke edev moment see muidugi oli. Olin seda,12 killi, aasta aega oodanud, sellepärast see elevus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
30.07.2019 23:38:09
|
|
|
Aga anna siis oma statsid. Ma küll su woti kasutajat ei mäleta
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
31.07.2019 00:32:02
|
|
|
Valvejoodik, selle tuvastamine pole väga keeruline. Kuna inimene on siin korduvalt viidanud, et E25 on tema peamine tank siis wot-i statistika järgi leiab ta kerge vaevaga. Tasub ainult kasutajanimedest pilk üle lasta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
31.07.2019 03:40:29
|
|
|
raske lugeda.
siin mõne venna E-peenis tungib läbi ekraani silmaauku.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
31.07.2019 10:20:19
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Vaata, bladerunner. Selleks on statsid. Leiad sealt E25, ja 12 killi. Ma ei hakka mingeid replaysid üles laadima ei nüüd ega tulevikus. Ma lihtsalt andsin teada, kuigi jah, väheke edev moment see muidugi oli. Olin seda,12 killi, aasta aega oodanud, sellepärast see elevus  |
Aga miks siis mitte? Muud moodi ei ole ju võimalik kellegi saavutusi objektiivselt hinnata. Võib muidugi pakkuda, et olid tier 5 matchmakingus ja viimased 8 tanki olid kõik tier 5 kellel pole mingit lootust E25 vastu avatud kaardil. Ega saavutus sellest olemata ei jää, aga muudab veidi mõistetavamaks selle ehk.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
31.07.2019 11:10:50
|
|
|
Ka nii võib mängu nautida...
Spoiler 
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
31.07.2019 11:11:28
|
|
|
| See Homefront on küll naljakalt vales võtmes. Tegelikult peaks olema üksikud saksa tankid vene hordide vastu...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
01.08.2019 09:40:06
|
|
|
Mauno Lurbe, päris hea tähelepanek Sinimägede (Tannenbergi liini) lahingust saaks päris vahva Homefronti episoodi, 7 Tiigrit vs ~150 vene tanki.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
02.08.2019 04:18:38
|
|
|
Tegin täna platooni ühe poisiga, oli hästi sõbralik ja jutukas. Vaatasin, et tal on kokku 330 tanki, nendest 127(!) premiumtankid. 27 X tieri tanki, päris paljude mängudega.. Lihtsalt tundus huvitav, kui palju selline lõbu talle kõik kokku maksab..
Ütles, et viimastel aastatel enam "eriti ei kuluta", aga paaril esimesel aastal kulus tal umbes 1,5K eurot aastas, järgnevatel 1K ja viimastel aastatel 500-1000 eurot.. Premmitankid, kuld grindiks ja meeskondadele, Premium konto jms. Kokku oli arvestanud umbes 8000 eurot. Konto oli tehtud aastal 2011, ei näinud põhjust, et ta valetama oleks pidanud ja suurusjärk tundub täiesti loogiline olevat. Mina suutsin samuti poolteise aastaga mingi 500 eurot selle mängu peale magama panna, kuniks lõpuks mõistus tagumikust koju tuli.
Poisi WN8 on muuseas 1350 ja WR 48,5%, mänge on siiani 32000. Umbes 25 senti iga mängu eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
02.08.2019 09:44:38
|
|
|
Meelelahutusele kulutamine tundub inimestele üsna kummaline väljaminek!? Maksad kino eest 7-8 eur'i tundub ok. Mängule raha kulutada tundub jabur? Ok, see mäng kuulutab end olevat free2play, aga iga mäng püüab end mingi ärimudeliga rahaks teha, et kulud + kasum tekitada. Ma ei saa aru, mida siin imestada? Jah 127 premm tanki tundub veidi overkill, seda mängu kannatab nautida ka väheste premm tankidega, mis toidavad..
Üks huvitav stats minu kontol, mul on 27 premm tanki, lugesin need millel on parem raha koef. Ja 8 tanki nendest olen ostnud päris raha eest, ülejäänud mudru lihtsalt tekkinud mängides või vahetades premm tanke..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
02.08.2019 11:27:49
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Meelelahutusele kulutamine tundub inimestele üsna kummaline väljaminek!? Maksad kino eest 7-8 eur'i tundub ok. Mängule raha kulutada tundub jabur? Ok, see mäng kuulutab end olevat free2play, aga iga mäng püüab end mingi ärimudeliga rahaks teha, et kulud + kasum tekitada. Ma ei saa aru, mida siin imestada? Jah 127 premm tanki tundub veidi overkill, seda mängu kannatab nautida ka väheste premm tankidega, mis toidavad..
|
Arvan sama, kõik oleneb kuidas vaadata ning millega võrrelda.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
02.08.2019 12:02:29
|
|
|
Ei no tal on endal E25ga, mis ka premium tank, üle 10 000 mängu. Ma pole kindel, kui palju ta maksis selle eest, aga ütleme, et nt 40 EUR. 0,004 EUR per game siis. Võibolla seepärast mängibki ainult seda, et saaks sellest 40 EURist maksimumi välja pigistada? Teatud veidras mõttes isegi loogiline.
Ma ise pole viitsinud enam ammu kokku arvutada, mis summad mul on läinud WoT'i alla, aga arvan ka, et ca 3000 EUR tuleb ära üle selle 8 aasta või nii. Ütleme nii, et on märksa kallimaid hobisid.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
03.08.2019 00:19:49
|
|
|
Jah, Erick. Pole viimased üheksa kuud maksnud ja ei maksa ka rohkem. See pole hobi, see on sõltuvus. Ja tõesti, ongi veidras mõttes loogiline, et mängin ainult paari tanki. Ühel hetkel saad lihtsalt aru, et see pole hobi, vaid sõltuvus.
Mitu tundi oled sa siia kulutanud - oma aega, pere, sõprade kõrvalt? Mille nimel? Ja maksad peale? Pikslid, need on ainult pikslid. Homme pannakse see putka siin kinni ja kõik su pikslid, kogu sinu rahaga, WN8 ja WR on kadunud. Kõik su töö, vaev, pere, unetunnid. Kolme kuu pärast on kõik unustatud. Aga kui palju tunde siia on kulunud! Ja sul on ainult üks elu.
Hobi on reisimine, mägedes käimine, ratsutamine, tsikliga sõitmine - sinna mu raha läheb. Ja need on reaalsed mälestused, neid ei saa keegi mult võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
03.08.2019 00:48:39
|
|
|
FastPotty, võtab nüüd rahulikult. Mõne jaoks on reisimine, mägedes käimine ja muu selline üsna õudne asi, mille peale vabatahtlikult ei mõtle. 10 aasta jooksul olen väisanud 40+ riiki ning ausalt öeldes tänases päevas kui hakkab kodus reisijutt tulema, siis ma vabatahtlikult lähen natukene eemale sellest jutust.
Ja mõne jaoks on tankimäng või mingi muu mäng reaalsed mälestused, mida keegi ei saa võtta. Mul on näiteks stonia ja mume muda sellised mälestused.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.08.2019 14:30:12
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Jah, Erick. Pole viimased üheksa kuud maksnud ja ei maksa ka rohkem. See pole hobi, see on sõltuvus. Ja tõesti, ongi veidras mõttes loogiline, et mängin ainult paari tanki. Ühel hetkel saad lihtsalt aru, et see pole hobi, vaid sõltuvus.
Mitu tundi oled sa siia kulutanud - oma aega, pere, sõprade kõrvalt? Mille nimel? Ja maksad peale? Pikslid, need on ainult pikslid. Homme pannakse see putka siin kinni ja kõik su pikslid, kogu sinu rahaga, WN8 ja WR on kadunud. Kõik su töö, vaev, pere, unetunnid. Kolme kuu pärast on kõik unustatud. Aga kui palju tunde siia on kulunud! Ja sul on ainult üks elu.
Hobi on reisimine, mägedes käimine, ratsutamine, tsikliga sõitmine - sinna mu raha läheb. Ja need on reaalsed mälestused, neid ei saa keegi mult võtta. |
Ütleme et WoT mingi hetk panebki uksed kinni - mis siis? Mul on suurusjärgus 1000h videot oma mängudest viimase 5a jooksul ja mitutuhat screenshotti alates aastast 2011. Seal on palju pärleid, mis pole kunagi youtube'i jõudnud. Kuuleb eestlaste hääli, kes enam ammu WoTi ei mängi, ja mõned kes praegu mängivad tipus, olid toona täitsa nuubid (eks ma ise ka). Saan vanast peast sorteerida nagu mingit margikogu Palju on peale jäänud vestlusi teistega suvalistel mänguvälistel teemadel, mida lihtsalt põnev 10a hiljem kuulata, et kuidas toona tavaline tankist mõtles mängust või maailmast.
Ka pere ja sõpradega on lood päris hästi, jõuab kõike teha, mis vaja. Isegi sel ajal, kui mängisin ca 30-35 tundi nädalas, käisin sõpradega 2-3x iga nädal väljas. Töölt tulin 18, 19ks oli söödud, siis lasid 19-23 tanki, pärast läksid kõrtse pidi hullama kaheks-kolmeks tunniks. Nüüd pereinimesena lood jälle sellised, et mängin ajaliselt kõvasti vähem, aga keskendun rohkem kvaliteedile. Üle 2h naljalt ei veni sessioonid, ja eranditult mängin siis kui laps magab. Muul ajal tavaline pere- ja seltsielu.
Sellest hoolimata:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.08.2019 18:45:16
|
|
|
| T 27 plaanid ka ligi võtta? Tundub suht hea aparaat niipalju kui lahingutes nähtud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.08.2019 19:50:50
|
|
|
| Valvejoodik, ei plaani, igast asendist jääb alla Progetto mod 46-le ja seega pole tal väga pointi, kui just tšehhe treenida ei soovi kangesti.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
12.08.2019 10:52:56
|
|
|
Sattusin üle pika aja screenshottide kausta ja leidsin sealt nii mõndagi huvitavat mida on saanud aegade jooksul jäädvustada. Otsustasin pilte ka teiega jagada.
Ilmselt on meil kõigil selliseid lahinguid olnud:
Spoiler 
Peaaegu sama nagu eelmine:
Spoiler 
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler 
Ei mäletagi, et keegi oleks mu peale nii tige olnud kui see tegelane:
Spoiler 
Omamoodi asetus
Spoiler 
Omamoodi asetus 2:
Spoiler 
Omamoodi asetus 3 (selle võitsime muide)
Spoiler 
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.08.2019 12:47:49
|
|
|
| Masochist kirjutas: |
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler 
|
Suurepärane fireline ütleks mõni FC selle peale
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
12.08.2019 13:42:20
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Masochist kirjutas: |
Pane tähele meie surnud tankide asetust, nagu joonlauaga tõmmatud T26E4 lasti ka seal samas ära kui ma õigesti mäletan.
Spoiler 
|
Suurepärane fireline ütleks mõni FC selle peale  |
Randomis on see tavaliselt suurepärane deathrow. Ükshaaval sõidetakse mõne suurema toru ette ja siis järgmine ootab jälle kenasti reloadi ära.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.08.2019 22:55:00
|
|
|
Juhtus üks huvitav lõpp lahingule:
Spoiler 
PS: Lahingu võitsime, sain 2,6k dämmi tehtud ja 5k WN8
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
8fly8
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2016
|
22.08.2019 20:27:30
|
|
|
Sellist asja juba iga päev lahingu alguses ei näe ...
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
22.08.2019 22:18:00
|
|
|
Kuidas siis nii, et uunikumide rajale, rannale, mitte kedagi ei läinudki?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
23.08.2019 20:18:08
|
|
|
Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga. Absoluutselt mingit lootust ei tundunud olevat, jäime kohe alguses 4-0 maha, edasi sama tempoga asi edasi, lõpuks olime kahekesi 12 vastu. Kaheksa vastase pealt jäin üksi mängu. Pole just väga lootusrikas olukord..Cap oli ka kogu aeg peal, vahepeal juba mingi 80 punkti, paras sebimine
Aga see E25 on ikka sitaks hea camo ja wiewrangega tank, midagi ei ole öelda. Ja eks mingi kogemus ka juba.. Viimased neli tanki tuli põõsastest üles otsida ja kuidagi ka ise ellu jääda, no see oli vähe keerulisem protseduur. Aga tehtud ta sai.
Jätangi täna ühe mängu peale, vaatan, mis WN8 sellise mängu tulemuseks ka näitab. Mul MOD-i pole, aga Wot-Life pealt saab homme ehk näha. Kas tuli 10 000 ära?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
24.08.2019 00:06:27
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga. |
Paned ehk replay ka üles, oleks kena vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
24.08.2019 00:09:16
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
| Pool`i medal tuli jälle, koos Kolobanoviga. |
Paned ehk replay ka üles, oleks kena vaadata. |
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
24.08.2019 13:52:26
|
|
|
WN8 13610 Ma ei tea, kas see on hea või halb, aga TD kohta ilmselt ikkagi hea. Ma ei salvesta mänge, kuna alguses ma ei osanudki seda teha ja võtsin selle seadetest maha. Kellele mul neid tomati mänge ikka näidata oli. Mida seal vaadata ongi.. Mäng nagu mäng ikka, paarisajast mängust mõni lihtsalt juhtub hea õnnega pooleks hästi välja tulema.
Kui sain omale E25 ja selle üles ehitasin, siis keerasin kõik sätted maha, kaasa arvatud salvestamise, jätsin ainult vaatekauguse ja reljeefi maksimumi peale. Isiklikult mulle tundub, et lasud on täpsemad ja kiiremad, kui graafikasätted on minimaalse peal. Mul on küll korralik arvuti, aga tundub, et mänguserveri jaoks igasugused lisaefektid ja loodus, roomikujäljed jms mõjub koormavalt ehk tagasiside on aeglasem. Millisekundite küsimus, aga see on tuntav. Lisaks mulle meeldib, kui pilt on "puhas", ehk seal ei ole üleliigset "müra".
P.S. Mis puudutab Ericku torget, et ma mängin ainult kahte-kolme tanki, siis jah, nii see on. Esiteks sellepärast, et ma ei maksa enam raha, juba aasta algusest mitte sentigi, ja grindimine oleks aeglane. Isegi meeskond oleks ainult 75%, alguses. Uuel tankil pole skille, tal on kehv wiewrange, kehv camo.. Mis kasu on sellisest tankist meeskonnale? Mis suur auasi on omada 300 mõttetut tanki?
Selle E25-ga oli muuseas selline lugu. Päris alguses, kui ma veel päris algaja olin, nägin ühes mängus enda kõrval E25 tanki. Mingil kombel äratas see mulle tohutult muljet - ilus, kiire, täpne, tiheda tulega. Kuidas ma seda tahtsin endale. Aga see polnud müügis. Ma olin kurb.
Ja siis, ühel päeval, oli ta müügis. Muidugi ostsin ma ta kohe ära ja armusin temasse esimesest mängust. See on täpselt minu jaoks loodud, minu iseloomuga sobituv. Tal ei ole soomust, pole vägevat kahurit, aga ta kuidagi sobib mulle. Minu mängustiiliga.
Mulle meeldib strateegiline mäng, strateegiline luure.
Võtan riski, kihutan kohe alguses kuhugi platsi keskele, istun põõsas ja ei liigutagi ennast, sest vastased sebivad mul kõikjal ümber. E25 kannatab põõsas istudes kõik tankid välja, kui nad ei ole mulle lähemal kui 50 meetrit.
Hea on näha, kuidas spotdamage muudkui tiksub ja tiksub ja tiksub. Seejärel vaatan kaardilt, et nüüd on sobiv hetk - vastaseid veel kuus tükki järel, kõik kuskil tagalas põõsastes istumas, peamiselt TD-d ja artyd. Meie omad kõik valmis, kahurid laaditud, ootavad vastast nähtavale. Sõidangi siis lihtsalt vastase tagalast läbi. Kammin täiskiirusel, sinka-vonka sõites, kogu punase joone läbi, saan paar lasku sisse, aga spotdämm jälle tiksub, vastased on avastatud, segaduses, nad ei lase enam, sest üritavad oma positsioone muuta ja varjuda. Viimase tanki, mis lõpus ette jääb, rammin lihtsalt täiskiiruselt kutupiiluks ja hakkan siis tagasi sõitma, uuesti spottima. Kiire lõpp neile.
See kõik on osa strateegiast. Ja kui siis võit tuleb, tunnen, et minust oli kasu. See on hea tunne. Lõpuks saan ise teha 400 dämmi, aga spotdämmi tuleb 4000 ja XP on kaks korda kõrgem kui parimal dämmitegijal. Loomulikult ei ole kõik mängud sellised, aga kui sellised mängud õnnestuvad, siis see tekitab hea emotsiooni. Pool-i medal on ainult boonuseks - ma tõesti tunnen, et pole enam tomat, et see polnud juhuslik vedamine.
Ja selles kõiges ongi minu jaoks selle mängu võlu. Ainuke tank, mis mulle seda pakub, ongi E25. Nii on ja nii jääbki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|