Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 722, 723, 724  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist ilma eelistate
-20/-5°C - kuiv, päikesepaisteline
10%
 10%  [ 9 ]
-20/-5°C - sademeterohke
7%
 7%  [ 6 ]
-5/+5°C - kuiv, päikesepaisteline
0%
 0%  [ 0 ]
-5/+5°C - sademeterohke
0%
 0%  [ 0 ]
+5/+15°C - kuiv, päikesepaisteline
4%
 4%  [ 4 ]
+5/+15°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
+15/+20°C - kuiv, päikesepaisteline
20%
 20%  [ 17 ]
+15/+20°C - sademeterohke
3%
 3%  [ 3 ]
+20/+25°C - kuiv, päikesepaisteline
37%
 37%  [ 31 ]
+20/+25°C - sademeterohke
1%
 1%  [ 1 ]
>25°C - kama, mis ilm
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 83

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 10:36:29 vasta tsitaadiga

Kohvist tõusvat auru uduks nimetada on veidi palju.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 10:55:14 vasta tsitaadiga

https://tenor.com/view/gordon-ramsay-idiot-sandwich-angry-mad-what-are-you-gif-4169547
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 10:59:59 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Mõnus, joon märjamaal coffet +6 kraadiga, mõnus hommik. Teel ohtralt udu. Tervitan ka teisi rekkamehi

Kas tasuva töö peale ümber kolinud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 11:18:19 vasta tsitaadiga

Politseist lasti lahti. Krdi sisekontroll rsk.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 11:59:03 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Teel ohtralt udu.

Vaheta salongifiltrid ära. Saad aknad kuivaks.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 12:10:00 vasta tsitaadiga

Microfilter OFF
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.07.2019 15:19:17 vasta tsitaadiga

Lõunast tuleb äike. Korralik müdin ikka
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 15:22:55 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Lõunast tuleb äike. Korralik müdin ikka

Lätlased saatsid teele icon_cry.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.07.2019 15:50:49 vasta tsitaadiga

mis kus icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 16:02:19 vasta tsitaadiga

Kaardi peal paar paugukest vaid....
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 17:28:26 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Lõunast tuleb äike. Korralik müdin ikka

Lätlased saatsid teele icon_cry.gif

Lätist võib tulla mis iganes.
https://ilmateade.delfi.ee/uudised/fotod-eile-havitas-tornaado-latis-talu?id=86762857&fbclid=IwAR2ATwbZnVq8I4e2NNZg4W6VfiFVm2dlZ57jxSByDMOS1WigbQDWno5uWJs
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 18:31:11 vasta tsitaadiga

Paugutas ja kallab

Uputab täiega icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 19:33:24 vasta tsitaadiga

Sinu kandis kõige hullem, siin P-Eestis 0 tiba täna.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2019 20:31:37 vasta tsitaadiga

meil on taevas pilvi...
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 08:23:40 vasta tsitaadiga

Eterniidi tükid oodi pleki sees icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 12:11:16 vasta tsitaadiga

Terve tantsupeo nädal joppas ilmaga nagu täiega, reedel keeras ära veidi, aga ei miskit hullu.

edit:

Mujal eestis oli vahepeal päris korralikult stuffi taevast tulnud ma kuulsin icon_lol.gif

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2019 12:23:38 vasta tsitaadiga

Ojaa...laupäev oli ikka väga kaootiline icon_lol.gif
Tegin seadme testimist ja mõtlesin, et läheks metsa...hui lähed. Tuled laost välja ja vaatad, et sajab jälle ja nii mitu korda päevas jooksul icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 13:51:21 vasta tsitaadiga

Aga laulupeo pidas ilusa ilma. Hea oli mõlemal päeval ~10 tundi õues olla.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2019 14:02:18 vasta tsitaadiga

Nohh kui vähemalt üks laps on seal esinemas käinud, siis punkt kirjas. Lihtsalt niisama platsile kuulama küll ei viitsi minna icon_razz.gif
Parem harin koriluse osas...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 14:21:43 vasta tsitaadiga

Kuda seeaasta mustikatega seis?
Kiiu discgolfi rajal juba nägin midagi valmis icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2019 14:47:42 vasta tsitaadiga

Ma olen rohkem sööja, seega lihtsalt nutiseadmega metsas molutajale on marju küllaga.
Mõtlesin Vooremäele rattaga minna, aga seal valla huvi lõppeb disc golfi radadega - vanad suusasillad mädad/paigatud hädiselt. Liivased laskumised vihmadest taastamata ja mitmes kohas hein juba väga kõrge thumbs_down.gif
samas need golfi radade alad on nii ära tallutud, et seal enam mustikat praktiliselt pole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 15:24:20 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kuda seeaasta mustikatega seis?
Kiiu discgolfi rajal juba nägin midagi valmis icon_smile.gif


Läänes mets mustab igatahes.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.07.2019 17:09:49 vasta tsitaadiga

Pärnu kandis oli korralik äike, välk ja pauk käisid korraga ja kallas nagu ämbrist nii, et kõik ujus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 17:23:45 vasta tsitaadiga

Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 17:33:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
Teil seal Tapal on korralik sõjaväelinn. Külastasin täna. L ja P jälle Tapal.
Tallinnas on ka ilus ipm muidu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 18:04:38 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
Teil seal Tapal on korralik sõjaväelinn. Külastasin täna. L ja P jälle Tapal.
Tallinnas on ka ilus ipm muidu.
kui ma ei teaks, et sõjaväeosa on linna ääres, siis küll ei ütleks Tapa kohta sõjaväelinn icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 18:06:56 vasta tsitaadiga

lubas terve päeva sadada. Ei tulnd tilkagi.
Masendav teenus, see ilmateatamine...... icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 21:17:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
Teil seal Tapal on korralik sõjaväelinn. Külastasin täna. L ja P jälle Tapal.
Tallinnas on ka ilus ipm muidu.
kui ma ei teaks, et sõjaväeosa on linna ääres, siis küll ei ütleks Tapa kohta sõjaväelinn icon_lol.gif
Pärast sõjaväeosa külastamist läksin poodi ja laiguline maastur laiguliste neegritega sõitis ka Grossi poe juurde. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.07.2019 21:37:58 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
Teil seal Tapal on korralik sõjaväelinn. Külastasin täna. L ja P jälle Tapal.
Tallinnas on ka ilus ipm muidu.
kui ma ei teaks, et sõjaväeosa on linna ääres, siis küll ei ütleks Tapa kohta sõjaväelinn icon_lol.gif
Pärast sõjaväeosa külastamist läksin poodi ja laiguline maastur laiguliste neegritega sõitis ka Grossi poe juurde. icon_biggrin.gif
oleks neid siis terve armee olnud, aga üks sõiduk - ehk olid näitlejad icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2019 21:57:23 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Suht terve päev Tapal päike paistnud. Vihmapilved lähevad kõrvalt mööda kõik
Teil seal Tapal on korralik sõjaväelinn. Külastasin täna. L ja P jälle Tapal.
Tallinnas on ka ilus ipm muidu.
kui ma ei teaks, et sõjaväeosa on linna ääres, siis küll ei ütleks Tapa kohta sõjaväelinn icon_lol.gif
Pärast sõjaväeosa külastamist läksin poodi ja laiguline maastur laiguliste neegritega sõitis ka Grossi poe juurde. icon_biggrin.gif

No neid on ka viimasel ajal vähe näha, vahepeal ikka oli neid rohkem näha

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 08:23:29 vasta tsitaadiga

Ju siis EKRE näitab vaikselt ust.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 19:03:26 vasta tsitaadiga

Eestis pidi selle suvega olema nagu on?
https://www.yr.no/sted/Norge/Buskerud/Drammen/Drammen/
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 11:48:25 vasta tsitaadiga

Väga mõnus suvi on, kõike on täpselt parasjagu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 12:07:15 vasta tsitaadiga

vihma ja külmi ilmu? icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 13:07:17 vasta tsitaadiga

Hiid, külma pole ammu märganud, vihma on olnud täpselt nii palju kui tarvis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 13:24:19 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
vihma ja külmi ilmu? icon_lol.gif
Ah too on imelik tüüp... Ära pane tähele.
Rohkem on vaja palavat ilma, sest siis näeb rohkem lühikesi seelikuid ja bikiine tänavatel. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 13:40:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Hiid kirjutas:
vihma ja külmi ilmu? icon_lol.gif
Ah too on imelik tüüp... Ära pane tähele.
Rohkem on vaja palavat ilma, sest siis näeb rohkem lühikesi seelikuid ja bikiine tänavatel. icon_biggrin.gif

Aamen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 13:50:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
Hiid kirjutas:
vihma ja külmi ilmu? icon_lol.gif
Ah too on imelik tüüp... Ära pane tähele.
Rohkem on vaja palavat ilma, sest siis näeb rohkem lühikesi seelikuid ja bikiine tänavatel. icon_biggrin.gif

Aamen

sõna thumbs_up.gif
Vanal Märt.-il kaerad ammu söödud (6 või 7 last) icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.07.2019 14:27:29 vasta tsitaadiga

Tanel, sul naine olemas, vaata teda icon_idea.gif
19c varjus ja täispäike. Korjasin miski 5kg kirsse, nüüd vaja neid veel puhastada.
Külm küll kuskilt otsast pole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2019 20:26:11 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tanel, sul naine olemas, vaata teda icon_idea.gif


Silmad ikka rändavad, paratamatus. Sai kogetud perioodi, kus üldse ei rännanud, periood katkestati, türi vald.

Magamiseks ilma väga norm viimasel ajal, puhkamiseks vast mitte nii väga. Pärnus tundub üldse seda vihma ja paska rohkem olevat kui näiteks Saaremaal.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.07.2019 20:30:43 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Tanel, sul naine olemas, vaata teda icon_idea.gif
19c varjus ja täispäike. Korjasin miski 5kg kirsse, nüüd vaja neid veel puhastada.
Külm küll kuskilt otsast pole.

Ega siis õige inimene tööd tee icon_lol.gif
//
Silmade rändamine icon_lol.gif
Nagu sügis juba...linnud rändavad.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 10:37:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
Hiid kirjutas:
vihma ja külmi ilmu? icon_lol.gif
Ah too on imelik tüüp... Ära pane tähele.
Rohkem on vaja palavat ilma, sest siis näeb rohkem lühikesi seelikuid ja bikiine tänavatel. icon_biggrin.gif

Aamen

sõna thumbs_up.gif
Vanal Märt.-il kaerad ammu söödud (6 või 7 last) icon_razz.gif


Jah, nüüd söön müslit.

raxz, pole eriti midagi vaadata. Tibinaid on jalaga segada, aga NAISI, kes igatepidi on naised, neid napib. Tibin ei ole nii-öelda kunstiliselt mitte mingisugune vaatepilt, lihtsalt tükk liha.

Aga teemasse- ilm on jätkuvalt super. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 10:44:22 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tibinaid on jalaga segada, aga NAISI, kes igatepidi on naised, neid napib. Tibin ei ole nii-öelda kunstiliselt mitte mingisugune vaatepilt, lihtsalt tükk liha.
Kuule misogüün, miks alavääristad naisi, kes sulle meelejärgi ei ole? Peaks nagu täiskasvanud inimene olema juba... :/
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 11:40:17 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Märt. kirjutas:
Tibinaid on jalaga segada, aga NAISI, kes igatepidi on naised, neid napib. Tibin ei ole nii-öelda kunstiliselt mitte mingisugune vaatepilt, lihtsalt tükk liha.
Kuule misogüün, miks alavääristad naisi, kes sulle meelejärgi ei ole? Peaks nagu täiskasvanud inimene olema juba... :/


Ei saa alavääristada neid, kes seda iseendaga teinud on. Ja seda avalikult näitavad.
Naisel on olemus, seda naiselikkust õhkub igast detailist, alates rõivastusest ja lõpetades käitumisega. Selliseid NAISI kohates on kui oleks saanud värsket õhku ja silm puhkab. Tibinat aga ei viitsi vaadata, seal pole midagi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2019 11:45:24 vasta tsitaadiga

19°, laon päikese käes puid riita ja tänan Jumalat supermõnusate ilmade eest. Praegu laon kuni tüdinen, 29° puhul mitte üle 15 minuti korraga ja siis ka tund puhkust enne järgmist korda. Muidugi mulle praegused ilmad meeldivad.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 10:11:49 vasta tsitaadiga

Jälle mingi mõttetu ilmaennustus, praktiliselt midagi ei sadanud öösel, alla 1mm tuli.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 12:28:01 vasta tsitaadiga

Meil tuli katuselt tünni ca 50 liitri jagu. Tegelikult rohkemgi, sest ammu jookseb üle. Praegu on vahelduva eduga vihma ja päikest. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.07.2019 12:42:53 vasta tsitaadiga

tartus tuleb korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 12:54:48 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
tartus tuleb korralikult thumbs_up.gif
täna võib tulla, peaasi et Metallica ajal ei tuleks midagi
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2019 13:37:04 vasta tsitaadiga

läheb Metallica kontsertile ja siis selline pehmo, et vesi teeb liiga? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Ilmavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 722, 723, 724  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.