Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 18.06.2019 02:11:21 vasta tsitaadiga

Nikerdamine oli seal Argentinas nende masinatega icon_arrow.gif

Link
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 10:11:40 vasta tsitaadiga

Palju siin ka roolimehi on? Proovisin puldiga ja oli palju lihtsam. Tundub olevat samasugune pulte soosiv mäng nagu Forza 7. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 18.06.2019 11:19:53 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Palju siin ka roolimehi on? Proovisin puldiga ja oli palju lihtsam. Tundub olevat samasugune pulte soosiv mäng nagu Forza 7. icon_razz.gif


Sõidan nii rooli (G27) kui puldiga (DS4). Hetkel olen sama meelt, et puldiga on lihtsam...
Võimalik, et rooli settingud paigast ära ja ei oska. Äkki keegi lahke jagab G27-le?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Online

sõnum 18.06.2019 12:22:23 vasta tsitaadiga

Kas see FFB update mis nüüd tuli midagi paremaks ka tegi? Ei ole üle kuu aja rooli saanud kätte võtta..
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2019 12:30:26 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Kas see FFB update mis nüüd tuli midagi paremaks ka tegi? Ei ole üle kuu aja rooli saanud kätte võtta..
G29 peal tundus natuke parem olevat aga siiski pole nii hea kui DR1-s. Minu arust.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 26.06.2019 01:15:59 vasta tsitaadiga

Nädalapikkune event läks käima, sihtkohaks Saksamaa ja seekord saad sõita R5 masinaga.
Katsed on nii pikad kui ka lühikesed, soft rehvidest unistage edasi icon_razz.gif

Service enamasti iga 3nda katse järel.
12. Katse on power stage katse, mida läbid ka 10ndal katsel.

Good luck thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.06.2019 10:07:03 vasta tsitaadiga

marko-, ma vist isegi ei teadnud, et saksa rajad sellesse DRi üle toodud thumbs_up.gif
Kõigile valikus muidu upgraded masinad või peab mõne masina ise ära upgradima enne osalemist? Üleüldse kuidas kõige kiiremini upgraditud saab, eile tegin ühe weekly ja jube vähe engine researchi sai sellega tehtud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
systxix
Kreisi kasutaja
systxix

liitunud: 03.10.2008




sõnum 26.06.2019 10:45:25 vasta tsitaadiga

Kõik kes tahavad Saksamaal sõita peavad omama kas Deluxe versiooni või ostma vastava DLC thumbs_up.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2019 12:25:02 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
marko-, ma vist isegi ei teadnud, et saksa rajad sellesse DRi üle toodud thumbs_up.gif
Kõigile valikus muidu upgraded masinad või peab mõne masina ise ära upgradima enne osalemist? Üleüldse kuidas kõige kiiremini upgraditud saab, eile tegin ühe weekly ja jube vähe engine researchi sai sellega tehtud...
Eks see selline pisike grind ole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.06.2019 20:57:09 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
Nädalapikkune event läks käima, sihtkohaks Saksamaa ja seekord saad sõita R5 masinaga.
Katsed on nii pikad kui ka lühikesed, soft rehvidest unistage edasi icon_razz.gif

Service enamasti iga 3nda katse järel.
12. Katse on power stage katse, mida läbid ka 10ndal katsel.

Good luck thumbs_up.gif

Pidin ikka ära testima need soft rehvid, kolmas katse(mis oli ka pikk) ei olnud üldse nii lõbus enam sõita icon_biggrin.gif

Muidu mingi kummaline bug oli mul see ralli, et peale iga katset keegi tagus kapoti ja vasaku külje/tule mõlki. Nii kui service's käidud peale esimest katset kohe uuesti täpselt samamoodi mõlkis. Ise rajal ei puutunud ühelgi katsel midagi kõvemat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2019 21:35:13 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
marko- kirjutas:
Nädalapikkune event läks käima, sihtkohaks Saksamaa ja seekord saad sõita R5 masinaga.
Katsed on nii pikad kui ka lühikesed, soft rehvidest unistage edasi icon_razz.gif

Service enamasti iga 3nda katse järel.
12. Katse on power stage katse, mida läbid ka 10ndal katsel.

Good luck thumbs_up.gif

Pidin ikka ära testima need soft rehvid, kolmas katse(mis oli ka pikk) ei olnud üldse nii lõbus enam sõita icon_biggrin.gif

Muidu mingi kummaline bug oli mul see ralli, et peale iga katset keegi tagus kapoti ja vasaku külje/tule mõlki. Nii kui service's käidud peale esimest katset kohe uuesti täpselt samamoodi mõlkis. Ise rajal ei puutunud ühelgi katsel midagi kõvemat.
See mo meeskonna sabotaaž. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 20:49:37 vasta tsitaadiga

sai kah läbi sõidetud. Mõned penaltid siiski korjatud, mõnes kohas natukene välja vajub viskab kohe rajale tagasi ja penalty...
Viimasel katsel sai veel veits ullu pandud ja koht tagasi võetud. Hetkel 6-s suht.
Vihmakatse ja eelnevad 2 katset mõned mehed lasid wet rehvidega? Kuidagi ulme kiirelt vahe kärises suuremaks icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005




sõnum 28.06.2019 00:37:16 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Palju siin ka roolimehi on? Proovisin puldiga ja oli palju lihtsam. Tundub olevat samasugune pulte soosiv mäng nagu Forza 7. icon_razz.gif


Mängin rooliga 2 viimast aastat ja ei kujuta ette enam puldiga rally mängimst, rooliga mängimine võtab alguses aega harjumiseks, lisaks vaja endale sobivad seaded leida. Kasutan Thrustmasteri T300rs setti, aga vaatan vaikselt Fanateci poole, hetkel mõned WR teinud, kasutaja Vipmen555 kui mõni märganud:)
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2019 18:32:20 vasta tsitaadiga

Nii mäng olemas, saksamaa olemas, kus clubis ma vastu puud sõita saan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010




sõnum 28.06.2019 22:36:56 vasta tsitaadiga

https://www.dirtrally2.com/clubs/club/179404
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 03.07.2019 15:33:46 vasta tsitaadiga

https://dirtrally2.com/clubs/club/179404
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 04.07.2019 21:14:51 vasta tsitaadiga

Proovisin ka... jõudsin 3-nda katseni kus poole pealt siis "jump maybe" ja 140-ga otse puusse icon_biggrin.gif ( minu arust legend ütles valesti... )

Millega muidu esimese otsa mehed sõidavad? Markoholt - puldi või rooliga? Kas autod on kõigil võrdsed või mingi career pointsiga teenitud paremad mootorid mängivad ka seal rolli ?

Lihtsalt ei saa kuidagi sellest aru kuidas iga splitiga vähemalt 5 sekki aeglasem olen , omast arust kõige aeglasem nagu ei ole :/ .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 04.07.2019 21:45:38 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Markoholt - puldi või rooliga? Kas autod on kõigil võrdsed või mingi career pointsiga teenitud paremad mootorid mängivad ka seal rolli ?

Rooliga icon_razz.gif
Klubides sõites on autod kõigil võrdsed, isegi tuuning on hetkel bugine, peale servist töötab vaid ühe katse oma tuuning, edasi läheb defaulti. See viga peaks järgmise updeidiga ära paranema.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2019 21:50:32 vasta tsitaadiga

omang kirjutas:
Proovisin ka... jõudsin 3-nda katseni kus poole pealt siis "jump maybe" ja 140-ga otse puusse icon_biggrin.gif ( minu arust legend ütles valesti... )

Millega muidu esimese otsa mehed sõidavad? Markoholt - puldi või rooliga? Kas autod on kõigil võrdsed või mingi career pointsiga teenitud paremad mootorid mängivad ka seal rolli ?

Lihtsalt ei saa kuidagi sellest aru kuidas iga splitiga vähemalt 5 sekki aeglasem olen , omast arust kõige aeglasem nagu ei ole :/ .

No need ässad mängivad 24/7 ja harjutamine teeb meistriks. Ise olen samasugune viimaste kohtade mees. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wtf3000
HV vaatleja
Wtf3000

liitunud: 31.03.2010




sõnum 05.07.2019 09:25:52 vasta tsitaadiga

Marko palju sul Dirt Rally's ja Dirt Rally 2's tunde kokku on? Mul on Dirt 2's umbes 60h kanti. Aga sellest üle poole on rallikross. Teen ka puldiga ning keskmiselt samuti ikka 5 sek per splitt mahajäämist esimestele. Aga äraputerdamine maksab ajaliselt ikka korralikult. Kõikidel etappidel siin vähemalt ühe korra rehvi vahetamisega keset katset tegelenud vist. Sõitjanimi on Ninja_Kettad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.07.2019 10:56:00 vasta tsitaadiga

Tuli ka katkestamine amordid andsid otsad kuna kündsin vist liiga palju valli otsades icon_biggrin.gif. Kasutaja Bearkilla. Aga jah 3-5 sec per splitt oli kaotust. Ja no Rootsi ikka üldse ei istu. Saksamaa oli ka meeldivam.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005




sõnum 05.07.2019 12:33:55 vasta tsitaadiga

Wtf3000 kirjutas:
Marko palju sul Dirt Rally's ja Dirt Rally 2's tunde kokku on? Mul on Dirt 2's umbes 60h kanti. Aga sellest üle poole on rallikross. Teen ka puldiga ning keskmiselt samuti ikka 5 sek per splitt mahajäämist esimestele. Aga äraputerdamine maksab ajaliselt ikka korralikult. Kõikidel etappidel siin vähemalt ühe korra rehvi vahetamisega keset katset tegelenud vist. Sõitjanimi on Ninja_Kettad.

Õnneks sony konsoolil ei näita mängitud aega, aga alates mängu väljatulemise hetkest ma ei mäleta päeva, mil ma rooli taga ei ole olnud icon_lol.gif
See 5sekki spliti vahe rootsis on okei, tingitud asjaolude tõttu said need katsed üsna pähe tuubitud enne evendi läbimist.
Kui varasemalt mängisin logitech g29 rooliga, siis hiljuti sai soetatud fanateci rool ja sellega on öö ja päev vahe. Minu puhul sama efekt nagu minna puldi pealt rooli peale ja rool on lihtsalt nii täpne, et kannatab raskemaid kohti kiiremini läbida võrreldes g29.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimi
HV kasutaja
siimi

liitunud: 24.03.2005




sõnum 05.07.2019 21:27:39 vasta tsitaadiga

Marko- mis fanateci setiga sa mängid? Ise mõtlesin ka fanaetci peale minna, hetkel t300 gt, aga tellisin hetkel hoopis r383 mod rooli vahelduseks (kellelgi siit sellega kogemusi?). Järgmiseks võib olla fanateci load cell pedaalid. Mängin ise ka suht iga päev icon_smile.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omang
HV kasutaja
omang

liitunud: 29.01.2005




sõnum 05.07.2019 23:16:06 vasta tsitaadiga

Mul ka Fanateci set .

CSW 2.5 , BMW GT3 rim , CSL elite loadcell pedaalid , fanatec sq shifter ning handbrake. Mängin oma lõbuks , competitive ei harrasta .

Alustasin G27 - G29 - Thrustmaster T500 - Thrustmaster T300 Alcantara ja siis Fanatec. Fanatec on öö ja päev võrreldes teistega... Logitechist ei hakka rääkimagi , aga thrustmasteri omad tunduvad käes ikka sellised mänguasjad, Fanatec kvaliteetne ning tummine .

Järgmine upgrade on igatahes korralik cockpit ehitada. Wheel Stand ja arvutitooli kombo ei ole ikka päris see...

Lisan pildi ka , siin mul küljes vana rool , CSL Elite P1 wheel.



22 hours @ Dirt Rally 2 .
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2019 00:31:22 vasta tsitaadiga

Krt see on jõle häiriv et ühe katse saad setupiga sõita ja siis ülejäänud kuni serviceni default. Jõle vahe.
Esimesel katsel krt einäinud vapsee kus see tee ja kus vall on icon_biggrin.gif Pidevalt tõmbas tänu sellele hoo maha. Siis jamasin monitori setingutega ja sai päris heaks. 3 katse läks totaalselt pekki. Läksin uljaks kätte ja põmaki, kül ees valli, mõlemad rehvid puruks. 1 rehv kaasas vaid, vahetasin sisi esimese ära ja sõitsin lõpuni, mingi 3 min kaotust. Edasi oli nii ja naa katseid, mõned korrad üle katuse ja mõned spinnid. Paar katset läks päris hästi ka, ~3 sec per split parimale kaotust.
Hetkel 3 katset veel minna, homme vaatab. Ei usu, et enam väga kohti tõuseb aga vb keegi ees paneb käna ja ikka saab icon_biggrin.gif

Hetkel esimesele juba Ma ei tea 8 min vms kaotust. Pool sellest tuleb service arvelt suht icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally 2.0 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.