Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2019 11:06:17 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/wrc-tippsoitjad-voivad-soome-ralliks-naasta-mm-sarja?id=86705801

Soomes tuleb vist üks korralik WRC autode pidu icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 03.07.2019 23:43:44 vasta tsitaadiga

Kinnitatud, et Paddon Fordiga platsis
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2019 21:45:13 vasta tsitaadiga

Urmolt hea jutt
https://www.autosport.com/wrc/news/144588/estonia-begins-threeyear-plan-to-join-wrc

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 11:45:10 vasta tsitaadiga

Krt, kuna VIP paketid kukkusid tasku, siis tuleks vist juba reedel lõunasse kohale minna.

On mingit normaalset infolehte kaartide ja asjadega juba kasvõi müügis vms?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 11:55:17 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Krt, kuna VIP paketid kukkusid tasku, siis tuleks vist juba reedel lõunasse kohale minna.

On mingit normaalset infolehte kaartide ja asjadega juba kasvõi müügis vms?

Circle K-s müügis.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 13:20:36 vasta tsitaadiga

Mis see vip ka annab? Saab tribüünil istuda või veel miskit?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 13:25:31 vasta tsitaadiga

Syya juua parkida telkida ja tribyynid

https://www.rallyestonia.ee/pealtvaatajale/vip/vip-kulalise-programm/

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 13:28:26 vasta tsitaadiga

Ahah no selge. Ühesõnaga ei saa suurt midagi icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.07.2019 19:58:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ahah no selge. Ühesõnaga ei saa suurt midagi icon_lol.gif


wtf? icon_biggrin.gif

Korralik programm ju + söögid joogid asjad.

Muidugi kui metsavahele minna tahad siis jah ei saa midagi. Ma ise seekord tahakski just mingis suures melus olla ja niipidi vaadata. Põõsas kükitatud küll ja küll icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 21:31:14 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ka, et korralik programm ikka ju.

Palju see VIP pilet maksis ka?

Kas m-sport katsetab järgmiseks hooajaks piloote? Tänaku palkamisest loobutud?
Alguses Tidemand ja nüüd Paddon ja...
https://sport.postimees.ee/6721927/ullatus-hyundaist-valja-heidetud-paddon-tuleb-soome-mm-rallil-starti-m-spordi-rivistuses

Hyundai tahab ka Tänakule kätt külge saada, aga ju Toyoda lööb ta rahapakkidega uimaseks paar nädalat ennem soome rallit...

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/adamo-tahab-tanakut-hyundaisse-kuna-palka-makstakse-ju-mm-tiitli-eest?id=86745405
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 21:33:45 vasta tsitaadiga

klge nalja teete või
tsitaat:
3-päeva VIP-RALLIPASS 298€


3 sotti, et saaks istuda ja võiku endale? icon_rolleyes.gif Tundub, et eestis tõesti on elu heaks läinud.
Selle raha eest tahaks pääseda juba meeskondade telgitagusesse, Ma ei tea piiluda autodesse sisse, mingi meet & greet sõitjatega jne.
260€ eest saab juba osta endale pääsme, et terve kiiruskatse auto kõrvalistmel läbida. Ja siis 298€ eest saad istumiskoha raja veeres ja võiku. Balansis thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 21:41:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
klge nalja teete või
tsitaat:
3-päeva VIP-RALLIPASS 298€


3 sotti, et saaks istuda ja võiku endale? icon_rolleyes.gif Tundub, et eestis tõesti on elu heaks läinud.
Selle raha eest tahaks pääseda juba meeskondade telgitagusesse, Ma ei tea piiluda autodesse sisse, mingi meet & greet sõitjatega jne.
260€ eest saab juba osta endale pääsme, et terve kiiruskatse auto kõrvalistmel läbida. Ja siis 298€ eest saad istumiskoha raja veeres ja võiku. Balansis thumbs_up.gif


Aii ma pileti hinda ei teadnud.
See päris julm jah.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.07.2019 23:45:17 vasta tsitaadiga

Te kunagi kuskil üritusel VIP piletiga käinud olete üldse et seda hinda kommentaarite?

Kui see odavam oleks siis poleks pointi enam ju - üha rohkem inimesi ostaks ja tekiks ilge tung. Asi peab korraldaja jaoks ka balansis olema.

Kes ei taha ostab tavapileti ja asi vask.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2019 23:54:33 vasta tsitaadiga

Lihtne ju. Rikas on Vip tsoonis ja mitte rikas vaatab kust saab.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 00:27:26 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Te kunagi kuskil üritusel VIP piletiga käinud olete üldse et seda hinda kommentaarite?

Kui see odavam oleks siis poleks pointi enam ju - üha rohkem inimesi ostaks ja tekiks ilge tung. Asi peab korraldaja jaoks ka balansis olema.

Kes ei taha ostab tavapileti ja asi vask.
Ei ostaks ja Ei tekiks icon_biggrin.gif Neid müüakse praegugi piiratud koguses. Mu meelest on need praeguseks välja müüdud. Kui oleks odavam siis ikkagi, kes ees see mees ja nii on icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 01:29:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui oleks odavam siis ikkagi, kes ees see mees ja nii on

milleks korraldaja peaks neid odavamalt pakkuma, kui nõudlust on icon_biggrin.gif

endalgi neid vip'e sahtlis; vaatab, kas perega rallile või sotiga müüki icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 03:38:41 vasta tsitaadiga

Uh. Mõnus on tomatisai kodus kaasa teha ja morss termosesse ning siis metsavahel see fooliumist lahti pakkida ja nosida. Täpselt nagu autoteema kus kõik ühest suust kirevad, et kui tasuta S klass nersu saaks siis ka ei tahaks aga kui selline asi reaalsuseks saaks, siis nauditaks ikka massaazifunktsiooniga sedaani nahkistet. Seni aga ollakse kibestunult beezis skoda octavia combis kogu suguvõsaga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.07.2019 08:21:44 vasta tsitaadiga

Naljakas vaidlus ViP sooni piletite hinna üle. Minu arust see võib maksta ka 750€ jne. Ise ei ostaks aga ära ka ei ütleks kui ma saakasin. Aga kurta kalli hinna üle on koomiline, kui ikka ära ostetakse siis järelikult on ju nõudlust. Ei ole kohustust osta. Samas mõistan ka seda nii eestlasliku kadedust icon_wink.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 08:51:30 vasta tsitaadiga

Salatoimiku rahustuseks võin öelda, et enamus neid VIP pileteid ei müüda anyway jaemüügis. Vaid jagatakse toetajatele niisama. Mugavam on nendega kindlasti, linnakatsetel on head parkimiskohad ja saad peale metast tulekut normaalselt süüa juua. Suurele rallifännile muidugi katsetel olevad VIP vaatamiskohad pinget ei paku, aga saab ka nendega ralli mugavalt vaadatud. Saad parkida VIP-i ja ei pea niipalju jalutama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 09:00:51 vasta tsitaadiga

ega need VIP-piletid polegi meile niiväga mõeldud, need ikka rikastele rumalatele välismaalastele.
nagu mõni meist siinsamas kulutab iga aasta tuhandeid välismaal...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 09:30:53 vasta tsitaadiga

Eelmine aasta ralli estonial olid meie seltskonnal VIP piletid, ainuke hüve mida kasutasime oli parkimine rajale lähemal.... raja ääres olime ikka metsas "privaatselt" vaatamas.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 10:31:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ega need VIP-piletid polegi meile niiväga mõeldud, need ikka rikastele rumalatele välismaalastele.
nagu mõni meist siinsamas kulutab iga aasta tuhandeid välismaal...
Spoiler Spoiler Spoiler

sa oled nii julge
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.07.2019 09:03:22 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Eelmine aasta ralli estonial olid meie seltskonnal VIP piletid, ainuke hüve mida kasutasime oli parkimine rajale lähemal.... raja ääres olime ikka metsas "privaatselt" vaatamas.

oli näha jah, et mingid hullud kambad murtsid läbi võsa icon_lol.gif
//
Eesti võimalused tunduvad aina paremad endast märk maha jätta:
https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/miks-stardib-soome-rallil-uha-vahem-soitjaid?id=86762769

Otepää ja Tartu ümbrus suudab ka selle melu ikka ilusti ära majutada ka.
Pigem häda meil sellega, et palju häid lõike asfalti all.
//
Maaritsa osas on mingeid ideid tekkinud, et kus vaadata võiks - väga suures ulatuses on tegemist siiski paraja puugivõsaga?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 21:40:22 vasta tsitaadiga

Ma vist pean selle 9€ välja käima et teada saada kus need kõik ametlikud punktid on, et siis neist kaugemale hoida.
Maaritsas ideeliselt 3 kohta aga ei tea kas need keelualadeks tehtud või mitte.

Kuuldavasti olla ajakirjas olevatel kaartidel osa ligipääsuteid ära kustutatud icon_lol.gif

E: ametlikud parklad saavad põnevad olema, iga päev on vihma sadanud ja sajab edasi, parklad põllupeal icon_lol.gif Parem kohe lamellid alla panna

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2019 13:12:01 vasta tsitaadiga

maaritsa ohualadega kaarti pole jagada?
mujale ei lähe kindlasti, aga käiks vaataks kuhu auto saab panna.
Kinni vast ei jää. Eelmine aasta Käärikul oli küll kohti küll kuhu auto panna.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 13:22:47 vasta tsitaadiga

https://sport.delfi.ee/news/auto/rallyestonia/midagi-uut-rally-estonia-tuleb-valja-ainulaadse-digitaalse-ralliajakirjaga?id=86792859
Seal on ka kaardid ja asjad olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 16:25:14 vasta tsitaadiga

Ei lase osta. Viskas avalehele tagasi kui maksma hakkasin
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 16:29:26 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Ei lase osta. Viskas avalehele tagasi kui maksma hakkasin

Võta kõik oma adblokid jne maha(kuigi mul oli peal, chrome browser). Mul laseb ilusti osta
Spoiler Spoiler Spoiler

Järgmine pilt oli juba seb panga logimise. Edasi ei läinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 16:31:09 vasta tsitaadiga

Telefonis tegin. Teisel korral õnnestus. Peale panka logimist viskas akna tagasi. Vb vajutasin ise ka.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 16:31:47 vasta tsitaadiga

ja seal on tasuta kaardid beer_yum.gif
https://rallyestonia.ee/kohalikule/liiklusskeemid/

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 16:49:15 vasta tsitaadiga

Tasuta asjad on jamad. Tasulises kohe waze ja google maps lingid

Lähen vaid nendesse kohtadesse kus on vip ligipääs ja tribyynid. Range Roveriga võiks kuskilt üle viljapõllu ka ragistada kui on head kohta soovitada

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2019 17:08:45 vasta tsitaadiga

soo on ainult icon_lol.gif
Krt homme ei tule jälle tööst midagi välja...lähen vist käin Maaritsat ikka vaatamas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 17:32:41 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Range Roveriga võiks kuskilt üle viljapõllu ka ragistada kui on head kohta soovitada
Võid Pärna käest sel teemal küsida, ta teab kuidas ja kust üle viljapõllu otse raja veerde saab icon_lol.gif

Magic kirjutas:
soo on ainult icon_lol.gif
Krt homme ei tule jälle tööst midagi välja...lähen vist käin Maaritsat ikka vaatamas.

Väga hea, anna siis teada kas keelualade lipikud on juba välja topitud

Pmst arvestuslikult peaks olema kui vähemalt 100 masinat rajal siis väga vahet 2-le maaritsa läbimisele ei jää. Viimane tuleb siis peaks kohe safety autod otsa tulema ja teine läbimine ka.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2019 18:15:21 vasta tsitaadiga

Ise mõtlen selle ala peale:

Juurde saab nii alt kui ülevalt. Kui ülevalt väga piiratud on palju ragistamist metsas...

//
Suurim kartus on see, et see on liialt igav koht icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 18:41:58 vasta tsitaadiga

Piletit ei raatsi osta või on mingi muu põhjus kuskilt läbi metsa ragistamisel?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.07.2019 19:27:13 vasta tsitaadiga

neid mainstream kohti ei viitsi nii või naa ja võimalik vaadata ka vaid üht katset ajaliselt ehk mida rohkem hommikul seda parem.
Eelmine aasta Arula oli puhtalt tööga seotud - sain tööasjad asjad valmis, võtsin autost ratta ja sõitsin esimesse normaalsesse kohta vaatama (1,5km läbi metsa matkateed).
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2019 19:39:02 vasta tsitaadiga

Maaritsa keskmisele enne leigo ja 2. vaatamiskohta suht lootusetu ligi saada madalama autoga? Tahaks just kohti külastada kus auto on pikalt jälgitav - ootan muidki soovitusi sellisteks kohtadeks, eelistatult metsas. See koht eelmine aasta kus enne pasakat sai käidud ametlikus kohas, kuid jalutatud rada mööda pasaka poole on seekord VIP ala icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Vaatasin ,et eelmine aasta sai Truuta juures mingit üsna igavat mahapööret vaatamas käidud, nüüd peaks seal mingi ametlik vägev ala olema mida vb isegi külastab sest seal kitsal rajal kenad eurokraavid ning võib isegi nalja hakata saama seal icon_lol.gif
salatoimik, ilgem sahker käib jah kaartidega, eelmine aasta olid need juba täiesti hägustatud variandid, mingid suured ikoonid pläraki peal osades kohtades kus tahaks orienteerumiseks kaarti näha.
Vana hea tavaline atlas peab vist kaasas olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 02:12:37 vasta tsitaadiga

Magic, seal punase X-ga kohtades on trampad (esimene veel eriti hea, tullakse hooga, trampa ja kohe on ka üsna järsk kurv vasakule) ning siis teine trampa nats maad edasi ja kurv paremale


Eelmine aasta oli punase joonega märgitud kõik keeluala. Iseasi kui mööda katset tulla siis Ma ei tea how the fuck või miks see vasakul pool keelukas (sinisega soditud) on aga see selleks, seal veidi teest kõrgem ja suht ok jägitav kui veits heina maha pressida.(vist icon_biggrin.gif)
Seal ülevalt ja alt tuleva teeotsa vahel pole mu meelest suurt midagi vaadata väga, suht võsa ka seal.

oliver., piletid ammu olemas aga ei viitsi olla kuskil massis kus küll röögitakse, lastakse pasunat kõrva, topitakse lippe ja telke nägemisvälja jne. Tahaks rahulikult olla ja vaadata ja kuulda ikka kui masin tuleb.

KrikU, Ma ei tea madal su see auto on aga kui just mingi ferrari pole, millega lamavast mendistki üle ei saa, siis saab maaritsa teisele alale kenasti ligi.
Ning Prangli katseks suletakse teed kell 7 hommikul. Ole selleks ajaks kohal ja saad lõdvalt vip parklas parkida icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 08:58:38 vasta tsitaadiga

@wrc+ all live

icon_eek.gif thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 09:24:44 vasta tsitaadiga

Oleks oodanud pilti kõikidelt katsetelt icon_rolleyes.gif
Pidi oelma suursugune ja uber üritus TV maastikul aga tundub et sisiki mitte väga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.07.2019 09:34:06 vasta tsitaadiga

Parem midagi kui mitte midagi... käin siis hommikupoole maaritsas ära.
Eile õhtu pidin lõigu kunagist Tartu ralli rada sõitma...krt on ikka lahtist teedel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 09:34:28 vasta tsitaadiga

Ma ka ei saa sellest vinguviiulist aru.......Äkki oleks soov delfi ülekannet kus kaamera seisab ühes kurvis igal katsel? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.07.2019 09:36:21 vasta tsitaadiga

Maaritsa katsel võib muidugi mõnuga sääski olla, nii et sealt ülekanne on tervitatav icon_razz.gif
Eelmisel aastal Arula/Kääriku on super - ei mingeid elajaid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 09:58:10 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ma ka ei saa sellest vinguviiulist aru.......Äkki oleks soov delfi ülekannet kus kaamera seisab ühes kurvis igal katsel? icon_rolleyes.gif

Aga ongi ju samad ülekanded K2's https://www.kava.ee/kanal/kanal2/p3
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 10:13:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ma ka ei saa sellest vinguviiulist aru.......Äkki oleks soov delfi ülekannet kus kaamera seisab ühes kurvis igal katsel? icon_rolleyes.gif

Aga ongi ju samad ülekanded K2's https://www.kava.ee/kanal/kanal2/p3

Ma pole kanal2-te maininud icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 10:19:12 vasta tsitaadiga

delfi, postimees K2 jne kohalik kaup ja seda pidasin silmas.
WRC+ jaoks oleks saanud rohkem pingutada, ikkagi reklaamime ju Eestit kui võimalikku WRC etapi kandidaati!
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.07.2019 11:59:40 vasta tsitaadiga

Maaritsa ohualad väljas, suht porr thumbs_down.gif
Pranglit tehakse, märksa huvitavam. Mustikaid ka metsas küllaga
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 12:02:05 vasta tsitaadiga

Ou Tarmo, pane pilte ka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 12:04:30 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Maaritsa ohualad väljas, suht porr thumbs_down.gif
Pranglit tehakse, märksa huvitavam. Mustikaid ka metsas küllaga
thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.07.2019 15:11:30 vasta tsitaadiga

Markko Märtin äsja
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.