Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 09:50:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Betamax, OT kuna m$ valideeris oma kampaania käigus kõik ära, ei saa seda piraatluseks sellisel alusel pidada. upgrade kampaania käigus valideeriti ära kõik, kes küsisid. kampaania lõppes ametlikult küll ära aga tööriistad toimivad samamoodi. "upgrade" valikul käib see sama gatherosstate masina läbi ning teeb ise sama asja. /OT

Kui need arvutid oleks valideeritud, siis milleks neile vaja eelnevalt "kräkitud" Windows 7 installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.06.2019 09:52:14 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
H_K, sinu CAD on ajale jalgu jäänud ja vajab uuendamist.

või otsi konverter, millega failide kodeering enne failide kasutamist sobivaks töödelda.

Tegelikult mul on uuem CAD ka 2016 aasta versioon ja seal on sama jama teksti sissetoomisel, ainult seal ma ei kasuta oma makrosid (ei tööta nii uue peal). Ajab tigedaks küll, kui 15 aastat on oma süsteemid toiminud ja üks windowsi uuendus ja kogu tööahel ikaldub, töö tegemise asemel pean kulutama aega asjade tööle saamiseks.
Hetkel olen alla andnud, töö vajab tegemist ja CAD-i joonisel lihtsalt käsitsi parandan need täpitähe vead ära, kui see on windowsi kala, võib arvata, et hädalisi teisigi, vast läheb aja jooksul "ise korda" mõne uue uuendusega. Varemgi väiksemaid hädasid tekkinud mis mõne aja pärast ise lakkavad icon_smile.gif

_________________
---------------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 09:53:24 vasta tsitaadiga

loe uuesti: ms valideeris ka need. hetkel toimib kõik samadel alustel.
kas sa tead, kui paljudele vanadele plaatidele on upgrade tegelikult tehtud? ma ütlen ,et kaks kolmest plaadist, ütleme s775 / am2 ja edasi asja on tegelikult w10 t näinud.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 10:01:02 vasta tsitaadiga

Loengi. Loen ka su postitust, mis nüüd on prükkaris. See, mida sa seal kirjeldad, on piraatlus.
Kui tahad endiselt seda upgrade'i võimalust kasutada, siis selleks on täiesti legitiimne võimalus olemas.
1. Teed MS lehelt tiritud vahendiga installika.
2. Installid 10 vastavalt olemasolevale 7 või 8 litsentsile.
3. Sisestad vastava litsentsivõtme 10 aktiveerimiseks.
4. Valmis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 10:11:27 vasta tsitaadiga

naljakal kombel ei pidanud ms eelnevalt ise piraatluseks aga olgu. kui Fürer leiab, et nii on vaja siis nii on vaja. kinguinist tootja juurest varastatud võtmed on ka rohkem pira.

viimase kahe lehe hala peale ei oska muud öeda, et selle saasta eest veel maksta kah..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 10:29:10 vasta tsitaadiga

Need Kinguinist ostetud võtmed on samuti piraatlus. Selles osas olen päri.
Kui 10 nii jama on, siis milleks üldse vaja selle peale upgrade'ida? Kui Windows üleüldises mõttes nii halb on, siis milleks seda üldse vaja pirada? icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 10:34:01 vasta tsitaadiga

ma servapidi korjan "äraviskamisele minevaid kaste " kokku ja teisest otsast katsun nad uuesti " kuskile tööd tegema" saata. sihtrühm aga on oma olemuselt selline, et " mis arvuti sul on ?" " windows 10" " mul on kah " " siis vist on hea .." kui masin on esimese otsa core, selles on piisavalt mälu ja sellega ei tehta muud peale molliraamatu, polegi " kliendile " paremat vaja aga ta sai " uue ".

minu enda u 20 masinat, millega ma tööd teen, on kõik w7.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 27.06.2019 15:26:29 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Äkki kasutaksid vahelduseks legaalseid Windowseid, mitte häkitud-käkitud versioone? Lihtsalt uitmõte... icon_rolleyes.gif

See oli 100% legaalne ja ainult jama otsas! Win10 pro x64 arvutil 8.1.st upgradetud icon_biggrin.gif
Kui olid jamad siis lõpuks viskasin minema, tüütas ära....se viimane "pole nii legaalne" olgugi, et "genuine".....aga seda, et seistes kotis viskab mingitesse ennekuulmatutesse seadetesse pole veel kuulnud. Või on kellelgi juhtunud? Ebareaalne asi, kui keegi räägiks ei usuks..... icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.06.2019 20:35:03 vasta tsitaadiga

Kui ma kellegi käest kasutatud arvuti ostan, siis ma teen seal ALATI puhta installi enne kasutamist. Mõlemal juhul puhas 10 install tõenäoliselt oleks kõik su probleemid lahendanud. Eriti veel, kui eelnev on l33t DimkaXXX kr2xx0r versioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 28.06.2019 11:32:30 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui ma kellegi käest kasutatud arvuti ostan, siis ma teen seal ALATI puhta installi enne kasutamist. Mõlemal juhul puhas 10 install tõenäoliselt oleks kõik su probleemid lahendanud. Eriti veel, kui eelnev on l33t DimkaXXX kr2xx0r versioon.

Clean on tehtud, C on formatitud aga ikkagi boodil tulevad vahel venekeelsed kirjad. Installisin keele valikutest vene keele maha, tegin win-i eestikeelseks aga ikkagi vahel lükkab just avaekraanile venekeelse kirja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2019 11:35:28 vasta tsitaadiga

Kõik partitsioonid maha lastud enne installi? On sul originaalinstallikas MS enda vahendiga tehtud? Ma keeldun uskumast, et selline asi võimalik on, mida sa kirjeldad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.06.2019 11:36:25 vasta tsitaadiga

avaekraanile? lock screen või midagi muud pead silmas?
on sul endal kuskil vene keelt kirjas? kasutad lokaalset või microsofti kontot? microsoft store äpid?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 28.06.2019 11:42:44 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
avaekraanile? lock screen või midagi muud pead silmas?
on sul endal kuskil vene keelt kirjas? kasutad lokaalset või microsofti kontot? microsoft store äpid?

Just viimast, lock skreen. Vene on väljas (maha installitud), MS kontot ei kasuta põhimõtteliselt sest sellega on alati olnud probleemid just sisselogimisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 28.06.2019 12:23:03 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Panen oma hala ka siia ritta.
Pärast Windowsi viimast suuremat uuendust, viskas lambist probleemi vist keele kodeeringuga, aastaid LibreOffice Calci andmeid tõmmanud tekstifailist, ja nüüd täpitähtede asemel mingid muud sümbolid - sain sellest jagu sättides LibreOffice kodeeringu UTF-8 peale, enne oli ANSI Baltic või midagi.
Aga ühes vanas CAD programmis pole probleemist jagu saanud, kus samuti tekkis häda, kus joonisele teksti faili importides on täpitähtede asemel muud sümbolid. CAD-is endas sees täpitähed töötavad, samuti teksti copy-paste abil tuues on täpitähed OK, aga kui teksti importida või minu puhul makrode abil majandada, on täpitähed metsas.
On kellelgi ideid, kus suunas lahenduseks vaadata. Igasugu keele sätete nippe sai proovitud, aga tulemuseta, kaasa arvatud 'Region Setting'-u alt linnukest "Beta: Use Uniucode UTF-8 for worldwide language support", mis keeras CAD-i menüüdes-akendes muud sümbolid pekki, nagu kraadi märk ja muud, linnukese eemaldamisel läks jälle korda, täpitähtede probleemile see mõju ei avaldanud.

Oli ka kunagi analoogne probleem, kus teatud sümbolid olid asendatud küsimärkidega.
Lahenduseks oli lihtsalt lokaalse "shk" faili lisamine.
https://www.reib.ee/mkm/
http://tartuvv.planet.ee/veeprojekt2015/index.php?dir=VI%20TUGIFAILID/
https://elpec.ee/teenused/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 29.06.2019 21:24:32 vasta tsitaadiga

Sai ka uuendatud, esialgu tundub, et midagi pekki ei läinud. Küll kustutas omavoliliselt kunagi paigaldatud cpu-z teatega, et see selle versiooniga enam ei tööta. See uus vaikimisi tasutapilt on küll thumbs_down.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 29.06.2019 21:26:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma servapidi korjan "äraviskamisele minevaid kaste " kokku ja teisest otsast katsun nad uuesti " kuskile tööd tegema" saata. sihtrühm aga on oma olemuselt selline, et " mis arvuti sul on ?" " windows 10" " mul on kah " " siis vist on hea .." kui masin on esimese otsa core, selles on piisavalt mälu ja sellega ei tehta muud peale molliraamatu, polegi " kliendile " paremat vaja aga ta sai " uue ".

minu enda u 20 masinat, millega ma tööd teen, on kõik w7.

Just viimane lause on õige! Win10 kõlbab kui kasutad edget ja jokk....muidugi ka muid kaasasolevaid "vidinaid".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2019 21:26:45 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Installisin keele valikutest vene keele maha, tegin win-i eestikeelseks

Vene on väljas (maha installitud)


Jääb arusaamatuks, kuidas sul see vene keele valik üldse kusagil olla sai, et seda maha installisid icon_confused.gif
Puhtalt inglise või eestikeelselt meedialt installides ei saa küll kusagil vene keelest mingit jälge olla..

Saab ainult soovitada, et alusta täiesti nullist. Varunda andmed, sikuta alla MS tööriist ja tee sellega eestikeelne iso pulgale. Installi ajal kustuta kõik partitsioonid.
https://www.microsoft.com/et-ee/software-download/windows10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2019 10:23:27 vasta tsitaadiga

ja jääbki üle see, et töötamiseks tuleb ilmselt teha sirtukas w7 ga, millega saad vajadusel nullist alustada.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.06.2019 14:12:32 vasta tsitaadiga

Mul sõbral on läppar Thinkpad 450 ja windowss 10 freezib kui arvutit tööle paneb.
Ostis kuskilt 1it.ee vms lehel kasutatult poole aastase garantiiga. Mul endal kogemus puudub läpparite suhtes ja on kuidagi raske aidata nii läbi telefoni jne.
On kellelgi sama probleemi esinenud ja oskaks aidata ? Praegu laseb ta endal windowss 8.1 peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.06.2019 17:49:20 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
sama123 kirjutas:
Installisin keele valikutest vene keele maha, tegin win-i eestikeelseks

Vene on väljas (maha installitud)


Jääb arusaamatuks, kuidas sul see vene keele valik üldse kusagil olla sai, et seda maha installisid icon_confused.gif
Puhtalt inglise või eestikeelselt meedialt installides ei saa küll kusagil vene keelest mingit jälge olla..

Saab ainult soovitada, et alusta täiesti nullist. Varunda andmed, sikuta alla MS tööriist ja tee sellega eestikeelne iso pulgale. Installi ajal kustuta kõik partitsioonid.
https://www.microsoft.com/et-ee/software-download/windows10

Ise panin, oli korraks vaja. Nüüd maas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2019 21:45:06 vasta tsitaadiga

mis iganes garantiialust masinat ei songita vaid viiakse see tagasi.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 30.06.2019 22:05:43 vasta tsitaadiga


On 2 adminstraatori kausta, üks neist kirillitsas ja seetõttu (vist) tulevad jamad. Mõlemal on piisav maht ja mida siin teha? Ümbertõsta asju ei anna siis ei tööta. Või algul lihtsalt leppida olukorraga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.06.2019 22:07:50 vasta tsitaadiga

formats.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bilderberg
HV kasutaja
Bilderberg

liitunud: 26.08.2009




sõnum 30.06.2019 22:26:00 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul sõbral on läppar Thinkpad 450 ja windowss 10 freezib kui arvutit tööle paneb.
Ostis kuskilt 1it.ee vms lehel kasutatult poole aastase garantiiga. Mul endal kogemus puudub läpparite suhtes ja on kuidagi raske aidata nii läbi telefoni jne.
On kellelgi sama probleemi esinenud ja oskaks aidata ? Praegu laseb ta endal windowss 8.1 peale.

F11 aitab: https://www.youtube.com/watch?v=j7G93cWDVqo
sama123 kirjutas:

On 2 adminstraatori kausta, üks neist kirillitsas ja seetõttu (vist) tulevad jamad. Mõlemal on piisav maht ja mida siin teha? Ümbertõsta asju ei anna siis ei tööta. Või algul lihtsalt leppida olukorraga?

Kustuta LockHunter-iga vene admin kaust ära ja kui tekivad probleemis, siis format c:
https://lockhunter.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 01.07.2019 00:30:07 vasta tsitaadiga

Unlocker ja lockhunter jäävad viimaseks icon_biggrin.gif
Kui muidu system töötab siis kunagi hiljem. Sest peale seda on 100% vaja format teha. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 407, 408, 409 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.