Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2018 09:08:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Allow USB debugging" prompt

https://kontorikaubad.ee/sites/default/files/styles/large/public/product-images/91002.jpg?itok=bExBcSA6
Lähed telefoni info peale seal 3-4 rida toksad 5-10 korda. peast ei mäleta. siis saad "salajasse" menüüsse
säh
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 08.02.2018 18:26:41 vasta tsitaadiga

Oreo? Tuleb? Millal?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2018 18:28:12 vasta tsitaadiga

pole üldse kindel, et tuleb.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.02.2018 18:36:52 vasta tsitaadiga

99% kindel, et ei tule....samas kas on vajadust selle järgi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2018 20:07:12 vasta tsitaadiga

https://www.sammobile.com/news/t-mobile-galaxy-s6-edge-galaxy-note-5-oreo-update-a-go
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2018 20:11:40 vasta tsitaadiga

No kui euroopasse jõuab, siis usun
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 10.02.2018 21:47:11 vasta tsitaadiga

Juba möödunud aastast nutimeedia täis jutte, et tuleb kindlalt aga ei tea, millal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.02.2018 21:54:06 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Juba möödunud aastast nutimeedia täis jutte, et tuleb kindlalt aga ei tea, millal.
oli vaid mingi servicedeski töötaja jutustus, et tuleb, samas nood on kõige väheminformeeritud kaader

parimal juhul tuleb see poolik oreo, mida ka madalama klassiga uutele telodele pannakse, kuid ei maksa midagi oodata

ja tõele näkku vaadates, siis pole need erinevad androidid peale 4.1'te niipalju erinevad ka või milles see trim tugi sisse tuligi

uimama hakkavad nad aastatega kõik, akud kustuvad ära ja tarkvarauuendustega kasutusharjumused ei muutu

mu vana lg optimus 2x näeb üldpildis identne välja võrreldes mu s4 ja s6'ga, kuskil settingutes on erinevused, kuid igapäev on vaid riistvara, ekraan ja launcher

launcherit olen sarnasena kasutanud juba vist isegi 2.1 androidist vms ja layout ekraanil on ka olnud sama

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.02.2018 22:00:37 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Juba möödunud aastast nutimeedia täis jutte, et tuleb kindlalt aga ei tea, millal.

Jutud olid vb.....mingit kindlat juttu pole küll olnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Greenlight
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 11.02.2018 14:17:53 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
et usbiga telefon arvutiga ühendada, siis s6 küsib alati, kas seda ikka lubad
kui selle kinnituse oled saanud anda, siis edasi võtab arvuti omaks


aga üldiselt on lihtsam kõige odavam hiina ekraani replacement tööriistadega otsida ja saad telefoni töökorda, pilt ilmselt nii hea ei ole, aga ma ei ole ka uurinud


Uus display tellitud, samuti mhl kaabel igaks petteks katsetan ära. ebays on nendel anmete juurs kirjas, et s6 ga töötab. Samas ametlik seisukoht on igalpool, et s6 MHL tugi puudub.

Mis aga puudutab ekraani, siis pole tegelikult üldsegi kindel, et just ekraan õhtul omadega on. sest aeg-ajalt on korraks väga ilus pilt ees tal. Aga seda väga korraks.

_________________
Ehitus- ja remonditööd, lammutus, torud, elekter, vannitoad jms.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2018 12:20:52 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel sellist jama S6-ga, et osad SMS-id ei tule kohale?
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2018 00:53:52 vasta tsitaadiga

Ei oska öelda, keegi pole helistanud, et miks ma sms ei vasta vms. icon_biggrin.gif
Aga arvatavasti pole probleeme.

Pigem on asi võrgus kinni

E:

360mb uuendus tuli edgele....samas turvauuendus näitab ikka 1. jaanuar peale installi.
Nüüd tirib mingit suurt Androidi täiendamist .....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2018 21:29:54 vasta tsitaadiga

Kui laadimise pistik katki, siis vist seda korda enam teha ei saa?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2018 21:57:45 vasta tsitaadiga

Pead kogu alumise plaadi vist vahetama
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2018 22:15:01 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui laadimise pistik katki, siis vist seda korda enam teha ei saa?
pistik või pesa?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2018 11:08:49 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kui laadimise pistik katki, siis vist seda korda enam teha ei saa?

Ideaalis on seda väga raske teha, sest vajab tütarplaadi vahetust, see aga kerge töö ei ole.
osad vennad väidetavalt vahetanud ka ainult pesa kuidagi sealt küljest.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 01.04.2018 15:29:04 vasta tsitaadiga

Selle vältimiseks kasutage magnetotsaga laadijaid. Otsik istub pidevalt ja tihedalt pesas. Juhe käib külge manetiga. Fantastiline leiutis.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2018 15:46:21 vasta tsitaadiga

Probleem vast tihendis, pole suutnud ühtegi veel katki teha
Lisaks seisab telo juhtmeta laadimise peal püsti, see pisike junn ei saa stabiilne olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 01.04.2018 16:52:45 vasta tsitaadiga

Juhtmeta laadimisel saab telot tegelikult ka külili panna. See võib esmapilgul täiesti mõeldamatu tunduda aga tegelikult tasub proovida ja oh seda üllatust kui avastad, et täitsa toimibki!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.04.2018 16:59:59 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Juhtmeta laadimisel saab telot tegelikult ka külili panna. See võib esmapilgul täiesti mõeldamatu tunduda aga tegelikult tasub proovida ja oh seda üllatust kui avastad, et täitsa toimibki!

Mul püsti levi parem, muud pointi püsti hoida pole icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 02.04.2018 00:17:46 vasta tsitaadiga

Sa pane laadija alla üks paksem raamat, siis on telefon sama kõrgel kui püstiasendis ja levi kah sama hea
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2018 15:28:23 vasta tsitaadiga

Kust saab muuta seda ,et telefon teeks uuendusi programmides ka siis kui tal on andmeside sees, nimelt ei kasuta wifit enam üldse vaid mobiiliset netti?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2018 15:44:58 vasta tsitaadiga

play poes, seaded
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.04.2018 11:32:04 vasta tsitaadiga

Aku hakkab kusiseks kiskuma. Vahetaks ära. eBay pakub üle 4000mAh akusid aga vahetamise tööriistad on kaasas vaid väiksematel. Vähemalt ma pole veel suurt akut koos riistadega leidnud.

Ega kellelgi neid pulki.värke laenata pole?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2018 11:36:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eBay pakub üle 4000mAh akusid

yee right....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.04.2018 12:15:54 vasta tsitaadiga

Noh, ilmselt muidugi ülepingutus aga täitsa võimalik, et suuremad kui originaalne 2550
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.04.2018 12:20:55 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Noh, ilmselt muidugi ülepingutus aga täitsa võimalik, et suuremad kui originaalne 2550

Ma pead pakule ei paneks selle väite peale icon_smile.gif
Esimene wow efekt on muidugi, et kestab kauem kui praegune....kui just mingi eriline hiina juust olema ei kipu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.04.2018 12:28:04 vasta tsitaadiga

Revjuud, revjuud, revjuud. Eks tuleb neisse süveneda.

Aga põhiküsimus: kas kellelgi neid pulki-värke pole mingis tulevikus laenata?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 14:48:08 vasta tsitaadiga

Kui sa inimeste seas elaks, võiks vabalt laenata. icon_smile.gif Aga kui sarnast komplekti mõtled, siis see ei maksa ju ka suurt midagi, et mitte lisaks tellida:

https://www.aliexpress.com/item/tools-kits-for-iphone-4-4s-5-5c-5s-6-6s-plus-front-screen-LCD-Display/32762751476.html

Või siis kasutad pärast föönitamist lihtsalt mingeid plastikkaardist lõigatud ribasid. Ilma föönita ei tasu kindlasti kangutama hakata!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2018 15:07:28 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Satakas kirjutas:
Noh, ilmselt muidugi ülepingutus aga täitsa võimalik, et suuremad kui originaalne 2550

Ma pead pakule ei paneks selle väite peale icon_smile.gif
Esimene wow efekt on muidugi, et kestab kauem kui praegune....kui just mingi eriline hiina juust olema ei kipu

ütleksin sama, tuttava telole sai pandud hiinakas,mis väidetavalt 4500mah aga telefon tuvastab ikka 2550mah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Satakas
HV kasutaja
Satakas

liitunud: 07.07.2004




sõnum 13.04.2018 23:00:11 vasta tsitaadiga

Kas see ei võiks olla seepärast, et on mingi piiraja, mis üle 2550 ei tunnista? Mind teeb murelikuks, et mul näitab veidi üle 1500mAh ja võiks nagu rohkem olla.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2018 03:39:26 vasta tsitaadiga

seda 4000mAhi ei paiguta väikesesse akukorpusesse, kui just hiinlased ei ole mingit ulmelist tehnoloogiat avastanud.
kui see tehnoloogia oleks olemas, siis oleks enamus telodes 4kmAh akud

ja nende hiinakatega võib ka muidugi telefoni saviurnis hoida öösel, kurat teab, mil leekima läheb, eriti, kui 4kmAh

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 08:40:14 vasta tsitaadiga

Satakas kirjutas:
Kas see ei võiks olla seepärast, et on mingi piiraja, mis üle 2550 ei tunnista? Mind teeb murelikuks, et mul näitab veidi üle 1500mAh ja võiks nagu rohkem olla.

piirajat ei tohiks olla, ise kasutasin s6te mõniaeg tagasi s7 edge akuga ja tunnistas ilust 3600mah ära
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2018 10:48:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
4kmAh

icon_biggrin.gif
Mu pikkus on 1,8mkm (millikilomeetrit).
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.04.2018 12:43:11 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
libe kirjutas:
4kmAh

icon_biggrin.gif
Mu pikkus on 1,8mkm (millikilomeetrit).
hea point lol icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 09:47:46 vasta tsitaadiga

Probleem, telefonil on must ekraan isenesest justkui telefon töötab aga display must pühapäeval oli sama jant kuid mingi lõgistamise järel ikka pilt tuli ette tagasi... Ilmselt siiski lampi.
Eile õhtul hakkas vilkuma ja jälle pilt eest ja siiani tagasi pole tulnud. Power ja häält all hoides abi ei ole. On veel ideid v milles probleem olla võiks ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 19:17:05 vasta tsitaadiga

Üks S6 Edge on, millel oleks vaja ühte kausta tekkivad failid otse pilve sünkida - millega seda teha võiks?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 21:08:44 vasta tsitaadiga

rmc, tasker
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 21:31:10 vasta tsitaadiga

Vaatan vana videot selle kohta, väga aru ei saa, ent tundub kommentaaridest, et on nüüd võimalik ka kaustade kaupa? https://www.youtube.com/watch?v=Rp3JeyZuvfI

Kuidas see protsessina välja näeb ja, kas on piiratud Google-i enda pilvega vaid?

EDIT: Google-i uploadimise osas siis nii ilmselt? https://www.youtube.com/watch?v=xk8lRyRTn3M

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 21:36:56 vasta tsitaadiga

rmc, google drive on pm ainuke variant jah. Ma su linke ei vaadanud veel, aga varasem kogemus on meeles selliselt. Homme viskan su yt linkidele ka pilgu peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2022 22:20:37 vasta tsitaadiga

Hmm, tundub, et Syncthing teeb sama asja ehk veidi lihtsamini ja tasuta: https://www.youtube.com/watch?v=LwT4oS3S6A4
(Pikem video: https://www.youtube.com/watch?v=2U9FiIelMQI )

Ma juba kaalusin oma isiklikule telefonile Taskeri paigaldamist, ent kuna ei kasuta Play Store-i, siis ei saa osta. Oleks saanud üksjagu asju ära teha, nt. taskulambi käimapaneku osas asja lihtsustada. Tänud viitamast!

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2022 10:17:57 vasta tsitaadiga

rmc, pole tänu väärt! Selleks foorum ongi, et abi ja nõu saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S6 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.