Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 05.06.2019 15:54:33 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Ei tea. Mingit susservusserit pole teinud. Ühendasin telefoni juhtmega usb-sse, algas kiire setup ja oli olemas. Telefon eestist ostetud, midagi breigitud ei ole, auto eestist.

blackhawk kirjutas:
Sellessuhtes, et kuidas te siin kasutate seda. App Stores seda ei leia mul...
appstore ei olegi oluline. oluline on, et siri oleks enabled ja settings->general->carplay su autot tuvastaks.



Okei, tänud. Hiljem lähen proovin beer_yum.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 18:08:03 vasta tsitaadiga

blackhawk kirjutas:
Anti kirjutas:
Ei tea. Mingit susservusserit pole teinud. Ühendasin telefoni juhtmega usb-sse, algas kiire setup ja oli olemas. Telefon eestist ostetud, midagi breigitud ei ole, auto eestist.

blackhawk kirjutas:
Sellessuhtes, et kuidas te siin kasutate seda. App Stores seda ei leia mul...
appstore ei olegi oluline. oluline on, et siri oleks enabled ja settings->general->carplay su autot tuvastaks.



Okei, tänud. Hiljem lähen proovin beer_yum.gif


Mul isegi polnud mingit setupit. Aga jah, siri peab enabled olema ning telefon lukust lahti.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 05.06.2019 20:59:08 vasta tsitaadiga

See pole android et pead installima miskit, ise kasutan kahte versiooni - tavatelefon tavaasjadeks ja jailbreik vana 5s youtuub vlc (lastele vaja vahel lasta) jne kõik mida vaja auto tehaseekraanil.

viimati muutis omg 05.06.2019 21:07:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 21:06:45 vasta tsitaadiga

jah parandan, ei olnud setupit. Ajasin segi bluetooth connectioniga.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 05.06.2019 23:01:41 vasta tsitaadiga

Oli jah megalihtne. Juhe järgi ja auto ekraanilt ok ja telefonil ka allow ja põmm pilt ees. Ei mingit eraldi appi jne nagu droidil oli...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 23:40:19 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/digi/applei-tarkvaravimka-tottu-voib-mitmete-vanemate-iphoneide-omanikke-oodata-telefonivahetus?id=86435171
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2019 23:53:37 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://forte.delfi.ee/news/digi/applei-tarkvaravimka-tottu-voib-mitmete-vanemate-iphoneide-omanikke-oodata-telefonivahetus?id=86435171

5 tugi lõppes 2a tagasi ära. iOS 10.3.3 appe veel siiani pakkuda, et saab 5 edasi kasutada.
Küll 6 veel paar aastat kasutatav on iOS 12'ga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 00:14:55 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://forte.delfi.ee/news/digi/applei-tarkvaravimka-tottu-voib-mitmete-vanemate-iphoneide-omanikke-oodata-telefonivahetus?id=86435171

Häbilugu tõesti, et Apple 5a vanale mudelile enam uuendusi ei paku...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 12:12:03 vasta tsitaadiga

6 oli mul asendustelefoniks mingi aeg tagasi. See oli ikka õudus kuubis kui uimane. Kas 6s on veel hea nobe? Tahaks siiski androidi kõrvale ühe vanema õuna ka võtta vahelduseks...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 12:14:35 vasta tsitaadiga

6S on täiesti okei. Ei ole küll miskit tutikaid võrdluseks väga käppinud, aga kõnede-sõnumite-veebiga väga küll mingit uimamist ei ole.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 12:18:35 vasta tsitaadiga

Uuemalt vanemale minek on alati piinarikas. Kui pole muud proovinud, saab ju hakkama ka 4-ga, võibolla isegi 3G-ga. Eriti kui ainult helistad ja sõnumeid saadad. Kui juba pilti ka teha tahad, ei tasu tulemust teistega võrrelda...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.06.2019 12:39:48 vasta tsitaadiga

Ei tea, peres üks 6 kasutusel, väga nobe. Odavama poolsed just tulnud androidid tunduvad ka rohkem läägavat. Aga eks see sõltu installitud äppide kogusest.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 20:35:53 vasta tsitaadiga

iOS13 ja Dark mode on küll tervitatav. Beta peal ja täitsa kena.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 12:09:26 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2019/06/09/apple-new-iphone-11-max-release-camera-upgrade-iphone-xs-max-xr/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2019 20:16:26 vasta tsitaadiga

Päris jäle ämblikusilm. See kõrgendus on ikka eripervo. Mitte et praegune tubli väljaulatumine poleks...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 22:08:37 vasta tsitaadiga

Keegi kursis, kas tänapäeval mingi trikiga appstore regioonilukust ka mööda saab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 22:12:32 vasta tsitaadiga

jap, vahetad oma asukoha ära icon_lol.gif või otsid äpi .ipa faili ja sideloadid Cydia impactoriga
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 22:43:48 vasta tsitaadiga

Kuidas selle mitteklappiva regiooniga muidu on, krediitkaardiga ikka edaspidi maksta saab?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2019 23:25:40 vasta tsitaadiga

jap, töötab. Ma üldiselt panen oma nime vaid õigesti, aadressi ja telefoni võtan netist suvalise generaatori abil, kuna eesti aadressid jne ei sobi sinna.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 22.06.2019 15:30:43 vasta tsitaadiga

Väike mure Iphone 8+kui mulle helistatakse annab kinnist tooni,kui ma hetkel ei suhtle kellegagi.Samuti välja helistada ei sa.Peale reseti töötab normaalselt.Mõne aja pärast täpselt sama jama.Kas viga võib olla simmkaardis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2019 15:32:55 vasta tsitaadiga

Võiksid sellest alustada jah. Veel parem, teise operaatori SIM-kaarti proovida.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 15:19:42 vasta tsitaadiga

iOS 13 public beta on väljas ja eilsest õhtust telefonile peale lastud.

Ainus asi, mis ei toimi on Fitbit kella notificationid. Wear OS puhul ka vist probleemid, nii vähemalt kuulda olnud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 16:01:04 vasta tsitaadiga

M00t kirjutas:
iOS 13 public beta on väljas ja eilsest õhtust telefonile peale lastud.
Kindel, et 12.4b5'ga sassi ei aja? Vähemalt endale iOS13 betat küll ei paku, 12.4b5 aga küll.

https://ios.gadgethacks.com/news/apple-releases-ios-12-4-beta-5-for-developers-public-beta-testers-0199665/
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 16:06:30 vasta tsitaadiga

pead kõigepealt programmiga liituma. siis saad ligipääsu, et ios13 beta alla laadida.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 16:17:05 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=KOL0eLdd8eo

iOS 13 Public Beta is Out! - Should you install it?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LeBron
HV kasutaja
LeBron

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 17:38:52 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=KOL0eLdd8eo

iOS 13 Public Beta is Out! - Should you install it?


Tehtud! Kõik toimib peale selle, et Garmini kellale ei tule enam teavitusi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.06.2019 20:21:46 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
pead kõigepealt programmiga liituma. siis saad ligipääsu, et ios13 beta alla laadida.

Ma kuskil seda silmanud, et ennast kirja panna aga kus see oligi, lükkaks ka oma 7'mele peale selle. Dark theme't pikalt oodanud
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2019 21:25:07 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Anti kirjutas:
pead kõigepealt programmiga liituma. siis saad ligipääsu, et ios13 beta alla laadida.

Ma kuskil seda silmanud, et ennast kirja panna aga kus see oligi, lükkaks ka oma 7'mele peale selle. Dark theme't pikalt oodanud


Beta.apple.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 25.06.2019 21:51:08 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Anti kirjutas:
pead kõigepealt programmiga liituma. siis saad ligipääsu, et ios13 beta alla laadida.

Ma kuskil seda silmanud, et ennast kirja panna aga kus see oligi, lükkaks ka oma 7'mele peale selle. Dark theme't pikalt oodanud


Beta.apple.com

Sain. Veider, et läbi seadme pidi seda saiti külastama aga vaatab mis saab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
odamees
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 26.06.2019 10:38:36 vasta tsitaadiga

Toimib üsna hästi... Reminderitega on pisike kala. Custom scheduling ei tööta ja paneb programmi kinni, ja jagatud remindereid ei taha eelnevast versioonist üle tuua... Dark mode meeldib. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2019 10:45:53 vasta tsitaadiga

https://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2019/06/25/apple-new-iphone-camera-upgrade-iphone-xs-max-xr/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kurv
HV kasutaja

liitunud: 22.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 18:58:41 vasta tsitaadiga

On keegi veel eile/täna proovinud uut peale lasta? Ma saan ikka installi alguses “Unable to install update - An error occurred installing iOS 13 Public Beta”
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 18:59:57 vasta tsitaadiga

Ma telefonile küll veel betat peale ei laseks. Nt iPad sattus täna state'i, kus rakendust kinni panna ei saa, restarti teha ei saa, peab ootama kuni aku tühjaks jookseb. Tegemist on ikkagi betaga icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 19:27:50 vasta tsitaadiga

Power+home all hoides rebooti ei tee?

Tasuta betatestija roll on muidugi igaühe vaba valik. Kui telefon ka töötegemiseks vajalik, võiks sellega siiski ettevaatlik olla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2019 20:20:00 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Power+home all hoides rebooti ei tee?

Tasuta betatestija roll on muidugi igaühe vaba valik. Kui telefon ka töötegemiseks vajalik, võiks sellega siiski ettevaatlik olla.
Kõik sai läbi proovitud jah. Õnneks oli akut 30%, mitte 100%. Telefonile pole kunagi betasid peale lasknud, iPadil paras katsetada.

Kusjuures väga naljakalt jäid osad featured tööle. Näiteks screenshoti sai jätkuvalt teha, samuti toimis control center vms ideaalselt, samas näiteks screen rotation ei toiminud isegi pärast selle enablemist.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.06.2019 19:18:50 vasta tsitaadiga

IOS 13 iphone 7 peal muus osas bugide vaba olnud ainult see viga silma jäänud. Messengeris selline pull, mingid ükssarved. Kuidagi ära vist ei saa või kellelgi veel on?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 19:30:00 vasta tsitaadiga

Need on su Memojid.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 28.06.2019 19:43:05 vasta tsitaadiga

Jah kuidas need maha võtta? Bug ongi vist selles, et neid ei saa eemaldada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 19:48:56 vasta tsitaadiga

Emoji klaviatuur kustuta seadetest ära ja saad piltidest lahti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2019 20:06:45 vasta tsitaadiga

Kuulge tehke oma beta jaoks eraldi teema.

Mis mõtet on mingeid beta bugisid siia üldse raporteerida? On ju õiged kanalid kuhu seda teha.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2019 20:53:50 vasta tsitaadiga

Mul oli 3 eelmist telefoni olid õunad ja viimase võtsin samsungi s9 ja no krt aasta aega peaaegu olnud ja ma ikka igatsen iphone taga. Järgmine telefon on kindlasti õun kuigi samsungi s seeria telefonidel saab selle samsungi pasa suht valutult maha lasta või keelata aga siiski mulle android ei istu.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.07.2019 21:06:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kevvare, A50, cmon.....
est11, mis samsung pasa, täiesti arusaamatu?

Ma võtaks ka iphone kui saaks iphone pasa kõik maha lasta thumbs_up.gif


Ei saa siis või?
Ma küll saan.

Samsa on üks jubedaimaid telefone. Julmalt kõntsa. Sain S8 töö telefoniks, päev pärast seda andsin tagasi, kasutan oma 5a vana õuna edasi.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 09:27:13 vasta tsitaadiga

Küisin sellist asja. Kui telefon heliseb või kui tuleb sõnum , siis Ipadi tulevad ka samad asjas.
Kuidas seda Ipadist välja lülitada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 09:42:35 vasta tsitaadiga

https://www.verizonwireless.com/support/knowledge-base-211138/
ja
https://www.imore.com/how-keep-personal-messages-showing-shared-ipad
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 10:33:28 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Küisin sellist asja. Kui telefon heliseb või kui tuleb sõnum , siis Ipadi tulevad ka samad asjas.
Kuidas seda Ipadist välja lülitada.
handoff keera kinni
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.07.2019 18:49:41 vasta tsitaadiga

Olen olnud siiamaani win telode fänn, aga paratamatult lõppeb see... Kas täna oleks väga julm nt 7 osta? Mida prognoosite, kas nt 5a pärast see 7 veel jookseks normaalselt? Või ikka punnitada ja viimased krossid kokku otsida ja 8 osta?

Androidi ei teagi miks, aga ei taha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 18:56:20 vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Olen olnud siiamaani win telode fänn, aga paratamatult lõppeb see... Kas täna oleks väga julm nt 7 osta? Mida prognoosite, kas nt 5a pärast see 7 veel jookseks normaalselt? Või ikka punnitada ja viimased krossid kokku otsida ja 8 osta?

Androidi ei teagi miks, aga ei taha.

Pigem võta vast midagi natukene uuemat, kui 7. Sest 7 saab juba paari kuu pärast kolmeaastaseks.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 113
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 18:56:28 vasta tsitaadiga

8 kindlasti, kui mitte X
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2019 19:02:05 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
8 kindlasti, kui mitte X


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 09.07.2019 19:03:38 vasta tsitaadiga

Tele 2 arvustuses väideti et 8 mingeid erilisi uuendusi ei saanud X on kindlasti liiga kallis telo minu silmis.
Ma oleks enda win microsoftiga rahulikult edasi aga messenger keerati lukku icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 328, 329, 330 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.