|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.06.2019 22:06:01
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?
Spoiler 
|
Ei, viimase nädala jooksul korduvalt chromega iseteeninduses käinud.
Sulle anti ju lehel vastus sulaselges eestikeeles
Täna installeerisin ühel win7 32bit masinal ID kaardi tarkvara, vastus oli samasugune... äkki mingi üldine kartelli kokkulepe, vastata pudrukeeles.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
19.06.2019 00:39:12
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?
Spoiler 
|
Kustuta küpsised ja mure laheneb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
20.06.2019 13:21:50
|
|
|
Lihtsalt hinna- ja teenuseinfot.
Kellel tellitud alates 100M Telia koduinternet on Premium ruuterile soodustus üürihinnas ehk et tasub võtta DG400 või DG400 Prime ja kuumakse on 4.99 asemel 2.99. Seda ka Telia1 klientidel kes 50 asemel 100M saanud.
Tegemist on kampaaniaga mis kestab kuni 2020 lõpuni. Soodustus arveldatakse arvel automaatselt seni kuni kasutatakse vähemalt 100M kiirust.
Seega kiire vdsl klientidel tasub seda igal juhul kasutada (Prime ruuteriga), saab paremad liini ja netikiirused kätte.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.06.2019 14:24:37
|
|
|
Seda ma mõtlesin jah, et miks hind reklaamitust väiksem on. Ei hakanud igaks juhuks küsima kah, tõstavad veel..
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
20.06.2019 15:16:27
|
|
|
indrpo,
_________________ -_- |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
20.06.2019 15:27:11
|
|
|
| Inspiro kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
Ei tea kui õige teema on aga mina ei pääse juba 2-3nädalat Chrome'ga Telia iseteenindusse, kellelgi veel sama jama?
Spoiler 
|
Kustuta küpsised ja mure laheneb. |
no nii palju ma ikka arvuteid kasutanud, et see oli kohe tehtud. kusjuures chrome reinstall ei aidanud. ma arvan asi võib mõnes plugina kasutamises olla. ei taibanud enne proovida kui jõudsin juba uuesti enda kontoga sisselogida ja ta need samad pluiginad alla jõudis laadida. aga vahet pole ma juba teise operaatori klient ja teise brauseriga sain oma toimetused tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
20.06.2019 15:34:38
|
|
|
| Keegi oskab öelda kas tänapäeval Telia PTR kirjet teeks erakliendile kui staatiline IP ka võtta?
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
20.06.2019 15:55:15
|
|
|
Online abi ja see dokument viitab lihtsalt domeeni registreerimisele. Domeen on olemas.
Pean silmas seda, et praegu on 80.235.XX.XX ip aadressi PTR kirje XX-XX-235-80.dyn.estpak.ee, ehk siis <tagurpidi IP>.dyn.estpak.ee.
Tahaks staatilise IP reverse DNS kirjet saada oma domeeni pihta. Et 80.235.XX.XX vastaks mitte estpak.ee, vaid minudomeen.ee-le. Kunagi ammu-ammu sai seda edukalt tehtud aga oleks huvi varsti uuesti teha, sestap uurin maid.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reaper
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.08.2005
|
20.06.2019 19:19:06
|
|
|
| 2014 sai saadetud kiri telia (elioni) hostmasterile ja tehti muudatused ära. Hm, juba 5 aastat sama staatilise IP-ga... Aeg lendab
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
20.06.2019 22:44:34
|
|
|
Kui ma tahaks omale aeda tekitada korraliku kiirusega neti, siis millise agregaati peaks maja külge kruvima? Ubiquiti või säärase?
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
20.06.2019 23:43:02
|
|
|
Neid mudeleid ka jälle jōle palju, mille vaHel valida
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
22.06.2019 12:34:55
|
|
|
Olen väsinud proovimast oma teadmiste ja google abiga proovimisest. Igatahes, PC sisse topitud wifi kaart, kaotab lampi ühenduse kuigi näitab,et levi on okei ja hakkab "identifyma" ja noh siis ykshetk ytleb sujuvalt,et ühendus on aga netti pole(kuigi ka ruuteri menüsse ei lase ligi), vahel töötab 2-3 minutit kõik kenasti, vahel paar tundi.
Igakord disconnect ja uuesti connect ja yhendus koheselt taastub. Kiirusedki täiesti normaalsed. Kõik teised seadmed toimivad kenasti(telefonid, läpakas, tab). Kui teen telefoniga mobilehotspoti ei ole mingeid probleeme, et pigem ei saa wifi kaardja ruuter omavahel läbi. tegemiston inteno dg301 elioni ruuterig ja wirelesse kaardiks TL-WN881ND . Loodan, et teema väga vales kohas pole, olen proovinud ka korra IP muuta staatilisesks ja panin need nrid mis mul mälusopis olid vanast ajast meelde jäänud, aga see tekitas olukorra kus sain ainult osadele weebilehtedele ligi.
Edit: kui kasutada windowsi enda troubleshooti siis paneb,et wifi does not have valid ip configuration
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
22.06.2019 13:28:16
|
|
|
panin korra prooviks teise ruuteri ka, asi sama. kus ma windowsil selle ipv6 välja saan lülitada? ruuteri settingutes ringi sobrades ei suutnud leida.
Edit: linnuke eest vist ipv6l võrgukaardi properties alt?
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
22.06.2019 19:10:49
|
|
|
nii, ipv6 asjad maha krutitud, ikka kukub ära ja veaks cannot detect proxy settings ja vahepeal ka siis not valid ip configuration, mille ta siis omastarust korda teeb, kuigi tegelt ühendab lahti ja ühendab uuesti ja noh jälle mingi aja töötab
edit: nüüd hakkas ka tablet jamama, samamoodi, on küll ühendatud kuid internet pole saadaval. ja tuli meelde,et ämma juures oli sama jama, on see ruuter siis tõesti nii max pask?
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
22.06.2019 19:58:30
|
|
|
Ei ole sellel ruuteril häda miskit, kasutusel on neid kümneid tuhandeid.
Konkreetne isend võib muidugi vigane olla.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
22.06.2019 20:11:19
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Ei ole sellel ruuteril häda miskit, kasutusel on neid kümneid tuhandeid.
Konkreetne isend võib muidugi vigane olla. |
jah kuid need on erinevad ruuterid mis kasutuses, kuigi samasugused, aga erinevad. milles siis kühvel? läpakas on taga ja töötab siin kenasti, ämma juures aga oli mõnipäev probleem, asi tarbijates? 4-5 asja korraga taga ja ongi umbes? iseenesest tahaks nagu välistada probleemi arvut wifikaardis, sestnyyd juba 3mandat tundi jagan wifit otse telefonist ja mitte ühtegi probleemi, niikui telia ruuterisse ühendan siis hakkab kammaijaa. enda mõistus on munadega triiki ja ei oska enam midagi teha, vaevalt elioni tehnik oluliselt targem oleks, sest telekas ja 4 sidevahendit töötavad ideaalselt.
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
22.06.2019 22:00:56
|
|
|
No vaheta siis PC wifi kaart ringi prooviks muu tootja oma vastu. Neid ühilduvuse probleeme tootjate vahel ennegi olnud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
27.06.2019 11:42:59
|
|
|
toivoku, palju keerukaid lahendusi proovitud ma näen. Ma liigun teises suunas enne Kas muidu wifiga ühendub windowsi või trendneti programm, need 3rd party omad vahel käkivad (vb vana versioon ja just see inteno krüpto... krt seda teab). Paljud sellised jaburad "ühendab, ei ühenda" teemad lahendab ka lihtsalt wifi ühenduse unustamisega (forget), nii et peaks nullist võrku ühendama. bladerunner ütles vb kõige tõenäolisema tsenaariumi samas. USB wifi pulk kellelgi ikka vedeleb et proovida?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
29.06.2019 11:44:56
|
|
|
On proovitud unustada uuesti ühendada jne, yhendub windowsi enda programm, olen proobinud muuta standardeid b g ja n vahel, mingisugusega oli megaeglane, aga ära ei katkestanud.
Pole jõudnud uut wifi kaarti soetama, aga hetkel kasutan nii,et telefon jagab USB kaudu mulle seda wifit siia arvutisse ja kõik töötab kenasti, ilmselt ikka jah 2 seadet ei saa omavahel hakkama, kui mingihetk meeles on ja poodi sattun ,siis võtan uue kaardi, proovisin ka antenni pikendada paar meetrit lähemale ruuterile, kuna korteri planeering on veider, eriti tolku polnud asjast.
Eks viimase variandina näen,et riputan cat5 omale siin lae alla ja panen ikka juhtmega
_________________ roogi räime. |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
7 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.07.2019 13:00:34
|
|
|
Ah krt, vingun ka Telia suunas. Peetris aastaid tiksunud pika vasepaari otsas. Paar kuud tagasi saabus "õnn" ka meie õuele, Telia tõmbas vabast tahtest optika igasse majja, toas keevitati karbik ka kenasti otsa. Uued kiirused ilmusid iseteeninduses nähtavale, paar klikki ning tellimus tehtud. Nüüd helistas infotibi detailide kokkuleppimiseks ning muu hulgas selgus, et Telia nõuab lisaks 300€ TVL (tehnilise valmiduse loomine) tasu. Nagu päriselt, varem ei tulnud ühtegi sõna ega vihjet sellel teemal. Saadeti ilusaid reklaamlehti ja puha. Naaber poleks neid lasknudki haljastust üles sonkima, kui oleks teadnud, et seda tema enda raha eest tehakse . Infotibi väitis, et TVL tasu kehtib eramajade piirkonnas (minu puhul küll paarismaja).
Tundub, et konkreetset tasu küsitakse valikuliselt, sest tuttavatel nii Nõmmel kui Viimsil aktiveeriti teenus eramajas ja paarismajas ilma TVL-ita.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eix666
HV veteran

liitunud: 20.05.2002
|
01.07.2019 13:12:55
|
|
|
| elkur Enne optika vedamist sai mingi leping ka tehtud? Siis peaks seal ju kirjas olema mille eest ja kui palju peab tasuma. Vähemalt mul Tallinnas Kristiines tuli kõigepealt leping allkirjastada kus vastav info kirjas. Kui lepingus on tasu kirjas, siis pole midagi vaielda. Kui aga lepingus tasu kohta midagi kirjas pole, siis on küll hea küsimus, et kuskohast järsku arve tuli.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elkur
HV kasutaja
liitunud: 29.07.2002
|
01.07.2019 13:40:24
|
|
|
Polnud mingisugust lepingut. Tuli vaid Telia poolne üldine teavitus, et hakkame paigaldama optikat ning alltöövõtja tõmbas valguskaabli maha. Sisuliselt tõmmati olemasolevasse torusse vase kõrvale.
Ning ega see 300€ tasumine polegi otsene kohustus. Kohustuseks muutub see siis, kui soovid paketti vahetada ehk VDSLi pealt valgusele kolida.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
02.07.2019 10:45:18
|
|
|
imelik, et seekord elliojonn kohe tuli ja paigaldas ISE vabast tahtest kaabli? õnnega koos oled. on kohti kuhu ei saa sellist võimalust iialgi.
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
02.07.2019 15:42:41
|
|
|
"Võrgu hooldustööd 05.07.2019 00:00 - 05.07.2019 07:00 "
No tere - võiks teha tööpäeval kui niikuinii magama peab Mitte, et reede õhtul võtame terveks ööks sul neti ära.
Räägitakse ka optiliste kaablite hooldusest - aga mulle samas üle 40mbit vase ei paku
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.07.2019 15:44:24
|
|
|
Vaevalt, et sul seitsmeks tunniks nett ära võetakse. Hea kui 10 minutiks ära kaob.
| mauro kirjutas: |
"Võrgu hooldustööd 05.07.2019 00:00 - 05.07.2019 07:00 "
No tere - võiks teha tööpäeval kui niikuinii magama peab Mitte, et reede õhtul võtame terveks ööks sul neti ära.
Räägitakse ka optiliste kaablite hooldusest - aga mulle samas üle 40mbit vase ei paku  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2019 15:44:42
|
|
|
Nett üldjuhul on vaid natukeseks ajaks ära. See on ajavahemik su postituses, nad lihtsalt ei planeeri asju minuti peale
E:
Juba vastati
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
02.07.2019 15:50:59
|
|
|
| Nii ja naa - tihti pole kirjas, et tegu on valguskaablite hooldustöödega + "Teenuste katkestuse kestus on ligikaudu 7 tundi"
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.07.2019 15:57:45
|
|
|
Pealegi pole tegemist reede õhtu vaid varahommikuga. Ööga neljapäev vastu reedet.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.07.2019 16:17:47
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Pealegi pole tegemist reede õhtu vaid varahommikuga. Ööga neljapäev vastu reedet.  |
just!
ja isegi kui oleks reede öö, kes kurat reede öösel suvel kodus netis passib
ja millal neid hooldustöid siis tegema peab? kell 12 päeval kui x inimest selveri järjekorras?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2019 16:23:46
|
|
|
| tsitaat: |
kes kurat reede öösel suvel kodus netis passib
|
Vaata ilmaennustust, sügis õues ju reedel
Aga üldiselt see väike katkestus ei ole hullu, hullem ju kui lampi ära kaob, siin antakse pikalt ette teada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
02.07.2019 18:56:54
|
|
|
| Kas Telia wifi 2,4 ja 5 võivad sama nime kanda? Või peavad olema erinevad? Või kuidas õigem oleks?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.07.2019 19:02:57
|
|
|
Mina olen erinevaid nimesid harrastanud. On vähemalt selgelt aru saada, millist ühendust kasutatakse ja vajadusel võimalik käsitsi ringi määrata.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Edgar
HV kasutaja
liitunud: 01.05.2007
|
03.07.2019 06:54:14
|
|
|
conx, kasutan murevabalt sama SSID-d ja lisaks Band Steering funktsiooni. Seade eelistab 5GHz ja kui 5GHz signaal pole hea ühenduse jaoks piisav, hüppab 2.4GHz peale üle.
_________________ -_- |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
05.07.2019 21:38:51
|
|
|
Sooviks panna Inteno DG200A asemele miski asjalikuma ruuteri. Vaatasin Asus RT-AC68U poole, aga sellel puudub VDSL modem... väga ei tahaks võtta Asus DSL-AC68U, äkki tulevikus vahetan teenusepakkujat... Mingit head VDSL modemit saab keegi soovitada? Või saab DG200A-l VDSL bridge mode tööle panna?
viimati muutis maty 05.07.2019 21:47:44, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.07.2019 21:40:21
|
|
|
| Väga raske on midagi soovitada kui ei ole kirjas, miks on DG200A asemele midagi muud vaja.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
05.07.2019 21:50:08
|
|
|
| 5GHz AP saab mõnekümne euroga.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.07.2019 21:54:59
|
|
|
| maty, ei saa bridge mode seda DG200. Võta parem jah mingi asjalik AP sinna järgi.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.07.2019 21:57:02
|
|
|
Võta siis DG400P ?
Või siis lülita DG200A sees wifi välja ja pane võrku eraldi AP.
Üldiselt need Telia pakutavad ruuterid töötavadki kõige paremini kui wifi neist väljas. Pole ülekuumenemise, hangumise vms probleeme.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
06.07.2019 20:59:21
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Üldiselt need Telia pakutavad ruuterid töötavadki kõige paremini kui wifi neist väljas. Pole ülekuumenemise, hangumise vms probleeme. |
Viimase 10 aasta jooksul samale järeldusele jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.07.2019 13:06:25
|
|
|
| Ülikiire interneti puhul on vaja toas ka kaabeldusega midagi teha? Hetkel 40/10 pakett ja inteno dg ruuter kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
09.07.2019 13:28:49
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Ülikiire interneti puhul on vaja toas ka kaabeldusega midagi teha? Hetkel 40/10 pakett ja inteno dg ruuter kasutusel. |
mitte eriti. valgustopsik (mulle meeldib selle kohta nii öelda), mis tahab saada voolu ning kaablit kuskilt trepikojast/õuest tuppa, ühendub intenosse ja sealt edasi on kõik nagu varem.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.07.2019 13:42:05
|
|
|
| Dijital, eelmises kohas elades vahetas tehnik lihtsalt kaabli välja trepikojas oleva karbi ja ruuteri vahel. Tuleb vist sama asi praeguses kohas teha. Kuigi ruuter on korteri kõige kaugemas otsas, siis uut kaablit vedada oma jagu.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|