Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.06.2019 13:04:43 vasta tsitaadiga

Algas Rally Estonia pressikas kus avaldatakse kolmas WRC sõitja. Laval on kolma autot - Citroen ( Lappi ), Hyundai (Mikkelsen ) ja - üllatus-üllatus - Toyota Yaris icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.06.2019 14:37:51 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Algas Rally Estonia pressikas kus avaldatakse kolmas WRC sõitja. Laval on kolma autot - Citroen ( Lappi ), Hyundai (Mikkelsen ) ja - üllatus-üllatus - Toyota Yaris icon_biggrin.gif

tsitaat:
M-Spordi meeskonna WRC autoga britt Elfyn Evans

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 14:38:29 vasta tsitaadiga

Igast huvitavat trääni räägiti lõpu pooles
https://sport.postimees.ee/6700049/jarelvaadatav-selgus-kolmas-rally-estonial-osalev-wrc-soitja-millised-uuendused-ootavad-tanavu-ees
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2019 09:25:24 vasta tsitaadiga

https://sport.err.ee/950811/m-sport-toob-rally-estonial-esimest-korda-voistlema-uue-ford-fiesta-r5
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 10.06.2019 11:46:02 vasta tsitaadiga

Ja mees vahetas ka kaardilugejat.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2019 00:37:08 vasta tsitaadiga

Hehh. Rahapatakatega hakatakse vehkima icon_biggrin.gif

https://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/tommi-makinen-kui-ott-tanak-tahab-meiega-lepingut-pikendada-olen-selleks-kohe-valmis?id=86492749
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 10:14:50 vasta tsitaadiga

Fasebook LIVE
https://www.facebook.com/WorldRally/videos/455200821706828/
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 10:41:13 vasta tsitaadiga

All live näitab ka.

E: Üks väravapost päris tüütu mõnele sõitjale. Ogi parandab autot teeääres tänu sellele postile...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2019 10:42:40 vasta tsitaadiga

Ott testis piire, et nii aeglane oli....ei näinu ta sõitu?

Seda väravaposti enam pole vist seal icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 18:09:36 vasta tsitaadiga

Ei näidanud sõitu jah.
Põhirõhk oli ogi kõksus vasta posti.. icon_biggrin.gif
E: Evans koristas posti ära jah...

E: Mis kell see katse hakkab siis ka täna. wrc.com räägib et kell 18.00 meie aja järgi esimene auto rajal ja all live ütleb et 20.00 meie aja järgi...
E: Ahaaa tagumise otsa vennad sõidavad ennem ja esimene rajal 18.00, ja siis alles wrc mis umbkaudu 20.00. Seepärast ka ajanihe...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2019 20:37:49 vasta tsitaadiga

Ogieri interjuu oli hea enne starti kui Tänak oli kõrval icon_lol.gif

E:

20.52

Tee on nii pask, et autodel jupid taga, sordo taguots juba katki thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 20:45:44 vasta tsitaadiga

Latvala kirub ka seda veetõket mis autosi lõhub...
Mikkelsen tegi selle veetökkega hea lükke. Praktiliselt kõrvalt mööda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 21:45:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Ogieri interjuu oli hea enne starti kui Tänak oli kõrval icon_lol.gif

E:

20.52

Tee on nii piix, et autodel jupid taga, sordo taguots juba katki thumbs_down.gif
mida Ogi ütles?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2019 22:21:10 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Ogieri interjuu oli hea enne starti kui Tänak oli kõrval icon_lol.gif

E:

20.52

Tee on nii piix, et autodel jupid taga, sordo taguots juba katki thumbs_down.gif
mida Ogi ütles?
täpset sõnastust ei mäleta enam , aga ......hispaania 2017, kus Ogier võitis ja Tänak jäi teiseks.....oli tema arust meeldejääv võit Oti üle vms...Ott ütles selle peale, et ma ei saanud ju võita, sest Wilson karjus raadiosse, et võta hoogu maha, sest Ogier peab võitma icon_lol.gif
Ühesõnaga lõbusalt lõõpisid thumbs_up.gif

Lenc varsti tuleb ja parandab mind icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006



Online
sõnum 13.06.2019 23:03:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
täpset sõnastust ei mäleta enam , aga ......hispaania 2017, kus Ogier võitis ja Tänak jäi teiseks.....oli tema arust meeldejääv võit Oti üle vms...Ott ütles selle peale, et ma ei saanud ju võita, sest Wilson karjus raadiosse, et võta hoogu maha, sest Ogier peab võitma icon_lol.gif
Ühesõnaga lõbusalt lõõpisid thumbs_up.gif

Lenc varsti tuleb ja parandab mind icon_biggrin.gif

No kus ma siis pääsen. Hispaania 2017 oli Ogier teine ja Tänak kolmas, võitis Kris Meeke hoopis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2019 23:48:39 vasta tsitaadiga

See oli mõnus jutuajamine nendel kahel seal.
Mõnus lööpimine käis icon_biggrin.gif
Äge oli see kuidas Becs surus otti ogiga koos intekat andma.
Camoon, lets go, lets go icon_biggrin.gif


viimati muutis SirVorkars 13.06.2019 23:51:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.06.2019 23:49:17 vasta tsitaadiga

lenc kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
täpset sõnastust ei mäleta enam , aga ......hispaania 2017, kus Ogier võitis ja Tänak jäi teiseks.....oli tema arust meeldejääv võit Oti üle vms...Ott ütles selle peale, et ma ei saanud ju võita, sest Wilson karjus raadiosse, et võta hoogu maha, sest Ogier peab võitma icon_lol.gif
Ühesõnaga lõbusalt lõõpisid thumbs_up.gif

Lenc varsti tuleb ja parandab mind icon_biggrin.gif

No kus ma siis pääsen. Hispaania 2017 oli Ogier teine ja Tänak kolmas, võitis Kris Meeke hoopis.
tagantjärele tarkus on täppisteadus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 09:48:19 vasta tsitaadiga

Uus reede, uus ralli icon_razz.gif thumbs_up.gif

üle 30c juba hommikul icon_eek.gif
Väga huvitav rehvivalik......nii palav ja palju pehmeid

Neuville full medium, riskib täiega

E.

Ott kaotas eelviimases splitis aega, aga muidu ok thumbs_up.gif
Tolm ja ei näinud halligi, sp kaotas aega

Ohoh, evans paugutab icon_eek.gif
Loodetavasti kestab lõpuni.

Vahed suured, sellest tuleb raske ralli, top 3 (esimese katse põhjal) oleks täna super, top 5 ok
E.

Oleks kedagi Lappi asemele panna, siis see mees saaks kinga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 09:50:05 vasta tsitaadiga

Neuville on kiirem kui Tänak
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 09:58:20 vasta tsitaadiga

Sold OUT, oleks eeldanud suuremat vahet. Aga eeldamisega on nagu on icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 10:08:18 vasta tsitaadiga

kas WRC+ mingit sooduspakkumist pole hetkel ? Küsin igaksjuhuks, enne kui täis hinnaga ära vötan.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 10:30:25 vasta tsitaadiga

Ei tea, mul siiani tiksub tasuta..... icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga mingit sooduskoodi pole maili peal näinud.
Tasuks võtta kuu kaupa, aga hetkel suht kehv võtta, sest tuleb kuu ajaline paus ja näed vaid 1 rallit. Samas tasub ära

Pilt kadus icon_mad.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 10:48:22 vasta tsitaadiga

Meeke kaotab aega...
E: Jälle pilt läinud...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 14.06.2019 10:49:55 vasta tsitaadiga

Pilt kaob jube tihti ja, eile olid samad probleemid õhtul vist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 10:54:02 vasta tsitaadiga

Ma ei tea telos vaatasin esimesd kolm ära mõlemal katsel ja ei kadunud nagu pilti
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.06.2019 11:11:45 vasta tsitaadiga

nojah....
SS3: TANAK
Clearly pushing hard - he runs wide and clips a bank at the 3km point. Looks like he's got away with it.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:03:41 vasta tsitaadiga

sunninelil juhtus midagi? esimene split 7.7 ogieri ajale.
Fordidega mingi häda? Evans ka vingub auto üle.

E: Ei saa Lappi ikka selle sidruniga hakkama...
Ehh puutus teeääres olevat valli ja rehv maha kohe...

E: Greensmith võpsikus. Vaevalt enam wrc masinas istuda saab...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 14.06.2019 12:13:57 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Neuville on kiirem kui Tänak


Piriville ei ole ega saa kiiremaks - poodiumile jõuab vaid teiste ebaõnnestumistega
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:20:37 vasta tsitaadiga

Ogi auto katki. Seisab ja proovib parandada.
Kena laks oli ka ikka autole.


viimati muutis SirVorkars 14.06.2019 12:21:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.06.2019 12:20:44 vasta tsitaadiga

ogi pani puusse
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 12:23:31 vasta tsitaadiga

Krt ei näinud laksu, küll kordus tuleb

Nüüd mitte üle pingutada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:25:42 vasta tsitaadiga

Jõhkrad kivid on ka ikka kurvidesse pandud...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 12:28:23 vasta tsitaadiga

Ai, see oli ikka väga suur kivi ja sõiduviga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 12:33:27 vasta tsitaadiga

Tänak saab Ogi teepuhastaja ameti endale
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 12:55:48 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Tänak saab Ogi teepuhastaja ameti endale

Arvan, et ta valib selle hea meelega vs Ogier tänaseks kõik.
Ma ei usu, et pärastlõunal Ogier tagasi tuleks isegi kui auto korda saadakse. Mõttetult suur kaotus juba

Lisaks teine läbimine peaks natuke lihtsam olema

E.

Teisel läbimisel kõigil vist kõvad rehvid lähevad alla, hetkel lõpetatakse slikkidel icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 13:02:40 vasta tsitaadiga

Ehh lappi ikka napsas katsevõidu ära tänaku eest icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 15:00:05 vasta tsitaadiga

Tänak sai ühe katsevõidu kätte juba, vähemalt 1 asi jätkub icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 15:27:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Lisaks teine läbimine peaks natuke lihtsam olema
Tänaku kommentaar:"Suurt vahet seal muidugi ei olnud, sest teisena sõites oli mul väga väike sõidujoon ees, mida jälgida. Pärastlõunal peame samamoodi jätkama. Teine läbimine on tavaliselt pisut karmim, nüüd oleme ka esimesena rajal, mis toob veel suurema väljakutse. Usun sellest hoolimata, et peame samas tempos jätkama."
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 15:45:23 vasta tsitaadiga

Kive ja muud paska rohkem, aga pidamine peaks parem olema

E.

Keegi nägi vihma kusagil seal
Jup, ja ongi vihm. See on iseenesest hea Otile, teistel kisub libedamaks ...vist.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 15:48:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kive ja muud paska rohkem, aga pidamine peaks parem olema

E.

Keegi nägi vihma kusagil seal
Jup, ja ongi vihm. See on iseenesest hea Otile, teistel kisub libedamaks ...vist.


No r5 ja muud väiksemad masinad teevad sõidujoone ikka päris kehvaks...
E: Wow otile uus kaamera pandud(vasakul ukseposti juures näiteab ilusti käte jalgade jne teemat), aga miks seda niivähe näidatakse...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 15:51:25 vasta tsitaadiga

esimene split 4.2 sek kiirem kui esimesel läbimisel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 15:58:13 vasta tsitaadiga

jah, aga väiksemate gabariitidega autode sõidujoon on erinev.
ainult wrc masinad laseks, oleks aeg 14 sek parem ehk...
Aga tee on nii kehv, et tagumised ka aeglasemad. Meeke autost näha mis seal teel toimub icon_biggrin.gif

Aii neuville pani mättasse... napikas...


viimati muutis SirVorkars 14.06.2019 16:04:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 16:04:55 vasta tsitaadiga

Neuville error icon_eek.gif
kaotas 17 sek pm

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 16:12:06 vasta tsitaadiga

Väike hüpekas oli ja hooga peale ja läind oli...
Kaardilugeja tunnistas süüd.

E:Aii neuville radikas puruks. 2 auku pidavat olema esmavaatluse kohaselt..

E: what. Latvala ka peatunud. Nooo...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 16:12:07 vasta tsitaadiga

Latvala seisab rsk......Eks Meeke teeb sama .....see on tavaks saanud, et abi ei tule thumbs_down.gif

Lõikas kurvi liiga palju , hea et merre ei veerenud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 14.06.2019 16:16:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 16:18:55 vasta tsitaadiga

Auto küliti... what?
Panevad edasi..

E: Öeldi, et neuville ei tohi vett poest ostma minna auto jahutamiseks. Mis ta sinna paneb siis?
E: Mis sell lappil jälle häda on?


viimati muutis SirVorkars 14.06.2019 16:20:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 14.06.2019 16:20:14 vasta tsitaadiga

Väike pissipaus käiks villel asja ette.

Latikas muidugi jälle omas mahlas....
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 16:20:33 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Auto küliti... what?
Panevad edasi..

E: Öeldi, et neuville ei tohi vett poest ostma minna auto jahutamiseks. Mis ta sina paneb siis?
E: Mis sell lappil jälle häda on?


Peale finishit antakse joogipudeleid ju. Jõest võid ka võtta kui leiad. Autos ka vb midagi olemas......eks mingid valikud neil on.
Kanamune peaks autos hoidma, saab radikasse visata icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2019 16:24:14 vasta tsitaadiga

Lappi viimane ralli vist.
Väga tusane oli.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2019 16:40:10 vasta tsitaadiga

SirVorkars kirjutas:
Lappi viimane ralli vist.
Väga tusane oli.

Latvala venitab hooaja lõpuni, siis ka suure tõenäosusega minek.

Lappile pole asendust saada, muidu nad vahetaks vist kohe icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.