Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 19.02.2019 00:01:52 vasta tsitaadiga

Kas keegi poehinnast odavamalt Lian-Li korpuseid müüb?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2019 20:12:03 vasta tsitaadiga

Soodukatega velgi müüb keegi?
Tahaks Kiale velgi hankida.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Onedream
HV veteran
Onedream

liitunud: 28.09.2008




sõnum 25.02.2019 15:23:39 vasta tsitaadiga

Keegi ehk saab soodustust flex müügisalongist või mõnelt teiselt Dell arvutite edasimüüjalt. Oleks soov soetada üks Dell arvuti.
Tänud
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 10:04:09 vasta tsitaadiga

Tahaks kangesti uued suverehvid osta väga hea hinnaga, keegi müüb siin või teab mõnd head sõpra soovitada, kelle kaudu võiks uurida ?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus39
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2014




sõnum 27.02.2019 11:31:53 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Tahaks kangesti uued suverehvid osta väga hea hinnaga, keegi müüb siin või teab mõnd head sõpra soovitada, kelle kaudu võiks uurida ?


+1 sama plaan.

_________________
Ostan Tartu linnas Garaaźi!
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 11:32:45 vasta tsitaadiga

Rasmus39 kirjutas:
miga kirjutas:
Tahaks kangesti uued suverehvid osta väga hea hinnaga, keegi müüb siin või teab mõnd head sõpra soovitada, kelle kaudu võiks uurida ?


+1 sama plaan.


+2 (kaht komplekti 17" vaja)

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 15:59:23 vasta tsitaadiga

Rehve võib minu käest küsida, võibolla saan aidata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2019 15:01:30 vasta tsitaadiga

Leidsin, ehk kellelegi kasuks: https://www.facebook.com/groups/442569942509759/permalink/1732013773565363/

Spoiler Spoiler Spoiler


Tore noormees, pidas kokkulepitud ajast kinni ja vabastas mu kola jäätmejaama viimise vaevast. thumbs_up.gif

Ehk on kellelgi abiks.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 11:47:40 vasta tsitaadiga

Nüüd läheb metsa alla? icon_rolleyes.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.03.2019 16:11:14 vasta tsitaadiga

vaevalt et kuusakoskit metsana liigitada saab icon_rolleyes.gif

aga mine sa tea, MTA ka liigitab aerofotode põhjal võsa metsaks, peaasi, et maamaksumäära suuremaks saaks väänata.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 16:18:13 vasta tsitaadiga

Kuusakoski võtab elektroonikajuppe kah vastu või ainult metalli? Pole pikka aega antud asutusega kokku puutunud. Tavaline komme on see, et väärtuslik kraam müügiks ja ülejäänud pudinad metsa alla.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.03.2019 16:32:45 vasta tsitaadiga

Kunagi võtsid ka elektroonikat vastu. Hetkeseisu ei tea.
Kuid ka kasutatud elektroonikat ostetakse kullapaja jaoks

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 20:28:46 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nüüd läheb metsa alla? icon_rolleyes.gif


Ma ei tea, mida ja täpselt ta teeb. Aga neljast õues vedelenud masinast sain priiks. See ka loeb.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2019 12:45:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi Boschi kodutehnikat saab parema hinnaga kui HV otsing kuvab pakkuda? Huvi pakuks HRG675BS1S.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 16:11:59 vasta tsitaadiga

Keegi head garderoobikappi ehitab? 3tk vaja. 2,4m lai.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 18.03.2019 16:28:46 vasta tsitaadiga

https://www.furnum.ee/et

ei mingit seost nendega, jäi üks päev reklaam silma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 12:02:01 vasta tsitaadiga

Keegi Fiskarsi kraamiga kah hangeldab?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 21:59:09 vasta tsitaadiga

Inglise-eesti tõlget keegi teeb?
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 11:26:02 vasta tsitaadiga

Oleks vaja järgmist:

50X150X5100 5tk
50X150X4800 20tk


Kui kellegi kaudu saaks soodsamalt, oleks väga bueno.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 12:08:07 vasta tsitaadiga

mida?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 12:09:50 vasta tsitaadiga

lillatäpp

viimati muutis renx09 09.04.2019 12:10:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2019 12:09:53 vasta tsitaadiga

Early Access, mõõtude järgi ütleks, et standartseid puitprusse. Kohe näha, et sa pole "ehitaja" icon_razz1.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 09.04.2019 12:10:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 12:10:01 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mida?


järgmist
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 12:17:24 vasta tsitaadiga

Uute Nvidia graafikakaartide seerianumbrid, ju tahab bitcoini kaevama hakata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 12:23:45 vasta tsitaadiga

Prusse jah icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 11:32:38 vasta tsitaadiga

Köögitasapindasid pakub keegi? Tammest.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 14:13:48 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/groups/442569942509759/permalink/1799589036807836/?sale_post_id=1799589036807836

Tasuta autoromude äravedu Tallinn/Harju.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 07:35:39 vasta tsitaadiga

Keegi autode pesemise, vahatamise, poleerimise, salongi keemilise jms ka tegeleb?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andresv
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 08:43:48 vasta tsitaadiga

lehm2 kirjutas:
Hei oskab keegi soovitada, kus kohast oleks mõistlik hobi-elektroonikul juppe ja osasid tellida? Hetkel olen peamiselt tellinud Aliexpressist hinnad on head aga iga väiksema jubina kohale tulek võtab kuu aega. Oomipood ja Yeint on ka variandid aga sama kaup näiteks aliexpressiga võrreldes mitme kordse hinnaga. icon_rolleyes.gif

on veel ka sellised kohalikud lehed:
http://ittgrupp.ee
http://lemona.ee
http://teval.ee

lisaks siis veel need kataloogi lehel
http://elfadistrelec.ee
http://tme.ee
http://ee.rsdelivers.com
http://www.mouser.ee

Ise tellin asju http://banggood.com -ist
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 10:14:02 vasta tsitaadiga

andresv kirjutas:
lehm2 kirjutas:
Hei oskab keegi soovitada, kus kohast oleks mõistlik hobi-elektroonikul juppe ja osasid tellida? Hetkel olen peamiselt tellinud Aliexpressist hinnad on head aga iga väiksema jubina kohale tulek võtab kuu aega. Oomipood ja Yeint on ka variandid aga sama kaup näiteks aliexpressiga võrreldes mitme kordse hinnaga. icon_rolleyes.gif

on veel ka sellised kohalikud lehed:
http://ittgrupp.ee
http://lemona.ee
http://teval.ee

lisaks siis veel need kataloogi lehel
http://elfadistrelec.ee
http://tme.ee
http://ee.rsdelivers.com
http://www.mouser.ee

Ise tellin asju http://banggood.com -ist

Kohalikest lisaks veel:
www.serigo.eu
Väljamaistest:
www.digikey.com
www.farnell.com
Viimane on kallis, aga väga kiire tarnega. Laos olev jupp tuleb nädala sees alla 24h kohale.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2019 09:42:44 vasta tsitaadiga

Keegi murutraktoritega tegeleb ? On tekkinud konkreetne vajadus. Vaatan turul ringi Stiga, Cub Cadet, Husqvarna valiku seas.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2019 11:33:01 vasta tsitaadiga

Kleebiseid keegi kujundab/prindib?
Palun PS, kui keegi viitsib 2 väikest kleepsu teha.


Tänud ja edu!
Rain K
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 14:43:01 vasta tsitaadiga

Mõni kinnisvaramaakler on siin? Tahaks paari asja küsida e-maili teel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2019 21:26:29 vasta tsitaadiga

Keegi köögielektroonikat müüvas firmas ka toimetab? Samuti - köögimööbli pakkumist kelleltki küsida?

Esimese raames sai Euronics´is käidud vaatamas ja kuulamas ning lasin hinnapakkumise teha. Huvitab integreeritav külmik, kubu, induktsioonpliit ja nõudepesumasin. Võimalik, et vaataks ka kuivatiga pesumasinat, kuid see sõltub kompotile tehtavast hinnast.

Teise raames on hetkel IKEA köögiäpiga mängitud ja plaan mõnest firmast pakkumine võtta.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2019 20:30:43 vasta tsitaadiga

Tere, kas on kellelgi käpp Fixuses sees?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2019 08:44:43 vasta tsitaadiga

Keegi santehnikaga tegeleb ? WC-potti on vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 13:38:11 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kas Tartus 1,8m laia järelkäru koos kõrge plastkaanega ka keegi rendib? Reeglina on need bensukate rendikärud kuni 1,5 m laiad (kuni 3,5 m pika kastiga).
Tikil näiteks on 365x185 kastiga mudel olemas.
Oleks vaja 21-22.12 kolimiseks...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 13:41:47 vasta tsitaadiga

ceemic, vaata stromani igaks juhuks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 06:47:24 vasta tsitaadiga

Pärnus keegi mootorattast veab (vaja 4-7km)
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 14:55:12 vasta tsitaadiga

Kaamerate müügiga tegeleb keegi?
Plaan märtsi lõpp/aprill uus ligi võta, teen eeltööd hetkel.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 15:00:18 vasta tsitaadiga

valvekaamera? autokaamera? telekaamera? videokaamera? fotokaamera?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 15:02:09 vasta tsitaadiga

Ah jah, foto.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2020 01:04:36 vasta tsitaadiga

Olen küll siiani saanud päris mitu head kontakti, kust saab igast IT asju soodsamalt, aga siiani pole leidnud kedagi, kes tegeleks kasutatud serveri riistvaraga ja kellelt oleks võimalik vanemat riistvara osta soodsa hinnaga. Hetkel olemas ka täpsemad asjad mõttes, aga siia päris ostupostitust teha ei tahaks.
_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2020 01:07:17 vasta tsitaadiga

meil kohati vedeleb mingit vanemat serverikola, kirjuta mis huvi Sul on
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.01.2020 23:59:26 vasta tsitaadiga

alates ddr3?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DooDleZ*
Kreisi kasutaja
DooDleZ*

liitunud: 28.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2020 00:32:58 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
alates ddr3?


Võiks jah

_________________
"A creative man is motivated by the desire to achieve, not by the desire to beat others."
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 19:28:36 vasta tsitaadiga

Porivaipadega keegi tegeleb? icon_smile.gif
_________________
TULE KARTI SÕITMA!
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2020 16:18:52 vasta tsitaadiga

Videosüsteemi ja valvesüsteemi paigaldust/hooldust. Küsi pakkumist!
Vajadusel saab ka arvega! PS lisainfoks.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanel98
HV kasutaja
tanel98

liitunud: 04.03.2006




sõnum 29.01.2020 10:29:59 vasta tsitaadiga

Köögi- makapidamistehnikale tahab keegi kindlasti väga head hinda teha?
Hetkel valikus Bosch aga avatud teisi ideid ja soovitusi ka kuulama.

_________________
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 18:54:07 vasta tsitaadiga

VW Mölleris müügi peal kedagi, kes saaks teha paremat hinda?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kellest kuskil kasu on? Ehk kellelt midagi soodsamalt saab? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.